Imperfect Foods تعهد سرمایه گذاری 95 میلیون دلار سری D را تضمین می کند

سانفرانسیسکو، 21 ژانویه 2021 / PRNewswire / – غذاهای ناقص، این شرکت با تجسم دوباره تحویل مواد غذایی پایدار ، امروز اعلام کرد که تعهد خود را برای تأمین بودجه 95 میلیون دلار در سرمایه گذاری رشد سری D دریافت کرده است. بودجه سری D توسط Insight Partners ، که هشت ماه پیش نیز سری C را هدایت کرده بود ، و Norwest Venture Partners هدایت می شوند. Imperfect Foods در سال 2020 نسبت به سال قبل رشد سه رقمی داشته است و با نرخ اجرای درآمد بیش از سال از سال خارج شده است. 500 میلیون دلار.

در سال 2020 ، Imperfect Foods انتقال خود را از یک سرویس تحویل متمرکز بر تولید به یک بقال ملی با خدمات کامل تکمیل کرد و صدها مورد را به فهرست خود اضافه کرد. با این سرمایه گذاری جدید ، این شرکت قصد دارد ظرفیت و کالای مختلف را در امکانات موجود دو برابر کند ، برنامه موفقیت آمیز موفقیت آمیز در زمینه برچسب گذاری خصوصی خود ، بهبود تجربه خرید و حمایت از کشاورزان و شرکای اصلی در این تجارت را تسریع کند. Imperfect Foods با داشتن تعداد مشترکان در حال رشد بیش از 350،000 مشتری ، به سرعت در فضای مواد غذایی آنلاین مأموریت محور پیشرو شده است.

مدیر عامل شرکت Imperfect Foods گفت: “این بودجه برنامه ریزی شده زیرساخت های جامع ، تأمین و تجربه مشتری را که بر اساس آن شرکت ساخته ایم ، تأکید می کند.” فیلیپ بهن. “سال 2020 ثابت کرد که تقاضای واقعی و رو به رشد ازدواج پایداری و راحتی در خرده فروشی مواد غذایی وجود دارد. ما به عنوان خرید و فروش آنلاین مستقیم به مصرف کننده با ردپای ساحل به ساحل و ناوگان تحویل آخرین مایل خود ، برای بهبود تجربه مشتری با دو برابر کردن تکنولوژی و ایجاد “مجموعه عالی ناقص” برای مشتریان خود. “

گفت: “ناقص در حال انجام” مأموریت با حاشیه “است آدام برگر، مدیر عامل Insights Partners و مدیر عامل Imperfect Foods. “بینش از رهبران جهانی در زمینه بسته های غذایی تحویل داده شده ، غذاهای آماده برای غذا ، تحویل رستوران و حتی وعده های غذایی حیوانات خانگی حمایت کرده است و Imperfect Foods اثبات می کند که آنها پیشرو در تحویل مواد غذایی پایدار هستند. اقتصاد واحد آنها استثنایی است ، که منحصر به فرد آنها است “تدارکات از مزرعه به چنگال” که محصولات سفارشی و مواد غذایی را با تحویل برنامه ریزی شده هفتگی به آستان مشتری ، کنترل می کند. زنجیره تأمین مواد غذایی نادرست بی نظیر است و به سرعت مواد غذایی تازه ای را از تولید کنندگان به مصرف کنندگان با حداقل واسطه ها و زباله ها تحویل می دهد ، و آخرین مایل در آنها را تکمیل می کند ون های شخصی

شرکت Imperfect Foods در سال 2015 با هدف از بین بردن 40٪ از غذاهای دست نخورده ای که هر ساله در ایالات متحده دور ریخته می شود ، فعالیت خود را با تحویل محصولاتی به مازاد یا زشت که هنوز با همه اقدامات دیگر کاملاً سالم و سالم بود ، آغاز کرد. تازه.

پس از چهار سال از میانگین رشد سه رقمی و یک زنجیره تأمین اختصاصی که کاملاً ثابت است ، Imperfect Foods در سال 2019 به کالاهای اصلی مواد غذایی گسترش یافته و کالاهای پایدار در قفسه ، لبنیات ، گوشت و غذاهای دریایی را شامل می شود. در ابتدای بروز همه گیر COVID-19 ، کار آنها برای ساختن یک سیستم غذایی بهتر و مهربان اهمیت بیشتری پیدا کرد ، از مشارکت با شرکت های هواپیمایی برای خرید مقدار زیادی بشقاب پنیر درجه یک تا بسته بندی مغزهای ذرت بو داده از سالن های فیلم کم مصرف. Imperfect Foods با تاباندن کانون توجه به یک سیستم غذایی بی فایده و تغییر معادله در مورد نحوه مصرف ، مشخصات و پایگاه مشترکان خود را که سریعاً رشد می کند ، ایجاد کرده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Imperfect Foods مراجعه کنید www.imperfectfoods.com و آنها را در Instagram درimperfectfoods دنبال کنید.

درباره غذاهای ناقص
Imperfect Foods در حال تجدید تصور تحویل مواد غذایی و مأموریت خود برای از بین بردن ضایعات مواد غذایی و ساختن جهانی مهربان و کم مصرف است. آنها به افراد خوراکی متفکر مواد غذایی پایدار و مقرون به صرفه ارائه می دهند که کارهای روزمره خرید را به تجربه ای بدون دردسر و لذت بخش تبدیل می کنند. با تحویل برنامه ریزی شده هفتگی ، آنها به مشتریان خود کمک می کنند تا در وقت ، پول و کره زمین صرفه جویی کنند.

SOURCE غذاهای ناقص

لینک های مربوطه

http://www.imperfectfoods.com

InventHelp Inventors توسعه پانچ فاصله مناسب (TPA-3034)

پیتسبورگ، 21 ژانویه 2021 / PRNewswire / – مخترعین از اوکالا ، فلوریدا “این به ما الهام بخش شد تا ابزاری بهتر برای ایجاد سوراخ با فاصله مناسب ایجاد کنیم.”

آنها DESKTOP SINGLE HOLE PUNCH را که در انتظار ثبت اختراع است به عنوان یک جایگزین موثر و کارآمد برای سوراخهای دستی که نتایج دقیقی دارند ، ایجاد کردند. این اختراع از طرحی راحت ، ارگونومیک و آسان برای استفاده برخوردار است زیرا به عنوان واحد دسک تاپ تولید می شود. این وسیله آسان اقدام می تواند صنعتگران و معلمان خانه را به خود جلب کند.

طرح اصلی به تامپا دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-TPA-3034 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

Yeastar با معرفی ویدئو کنفرانس و WebRTC سال 2021 آغاز به کار می کند

راه حل یکپارچه کنفرانس ویدئویی Yeastar که برای نیازهای ضروری نیازهای SMB ساخته شده است ، جلسات حضوری را در مرورگر وب برای ارتباط فوری بین اعضای تیم و مشتریان از هرجای دیگر ، همراه با اشتراک صفحه نمایش امکان پذیر می کند. و گفتگوهای تیمی برای تعاملی ماندن.

 • مشتری های پیشرفته UC Linkus

مشتریان UC Linkus تعدادی تماس ، کنفرانس ، حضور ، تماس با شرکت و گزینه های همکاری را از طریق یک رابط با استفاده از تلفن های همراه ، دسک تاپ و مرورگرهای وب در دسترس قرار می دهند. فراتر از کنفرانس ویدئویی ، Linkus Web Client همچنین از تماس صوتی و تصویری 1: 1 با همکاران ، شرکت / مخاطبین شخصی و مشتریان فراتر از سازمان پشتیبانی می کند.

 • سرویس دسترسی از راه دور

سرویس دسترسی از راه دور به Yeastar یک نام دامنه ارائه شده و پشتیبانی کامل برای اتصال از راه دور همیشه روشن ، دسترسی سریع فوری و تجربه ثابت دفتر UC برای کاربران PBX سری P ارائه می دهد. دردسر راه اندازی محیط های کاری از راه دور را از بین می برد.

وی گفت: “با این به روزرسانی ، ما در حال مدل سازی سری P به عنوان یک راه حل پیچیده تر برای پشتیبانی از نیروی کار چالاک امروز و نیروی کار ترکیبی فردا هستیم.” شاهزاده کای، معاون رئیس Yeastar. “در آینده ، ما امیدواریم که گزینه های استقرار مبتنی بر ابر و نرم افزار ، قابلیت های UC بیشتر و ادغام بیشتر شخص ثالث برای ارائه ارتباطات نامحدود برای SMB ها را اضافه کنیم.”

Yeastar چهارشنبه 27 ژانویه ساعت 5:00 به صورت زنده پخش خواهد شد. GMT + 8 برای نمایش جزئیات این ویژگی های جدید. در سیستم عامل های زیر بازی خواهد شد:

درباره Yeastar

Yeastar PBX های مبتنی بر ابر و مبتنی بر VoIP را برای SMB ها ارائه می دهد و راه حل های ارتباطات یکپارچه (UC) را ارائه می دهد که نیروی کار و مشتریان را به طور موثرتری متصل می کند. Yeastar در سال 2006 تاسیس شد و با داشتن شبکه ای در سراسر جهان از توزیع کنندگان و فروشندگان ارزش افزوده و بیش از 200000 مشتری ، خود را به عنوان یک رهبر جهانی در صنعت معرفی کرد. مشتریان Yeastar از ارتباطات آسان برای مدیریت و مدیریت آسان برخوردار هستند که به طور مداوم برای عملکرد بالا و نوآوری سازمان یافته اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد Yeastar ، به https://www.yeastar.com/ مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
آویوا لی
+ 86-592-5503309
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1421845/Video_Conferencing_ES.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1312520/Yeastar_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.yeastar.com/

SOURCE Yeastar Information Technology Co. Ltd.

لایحه جلوگیری از تصویب آسیب های سوختگی در کنگره

برکلی ، کالیفرنیا، 19 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بنیانگذار Survivors for Good (SFG) ، مارگرت لوئیس، هست در ایالت واشنگتن. در این هفته برای آگاهی از آسیب های ناشی از سوختگی قابل پیشگیری از محصولات مصرفی خانگی. SFG یک موسسه غیرانتفاعی 501 (c) (3) است که بر تقویت رشد ، راه حل ها و انعطاف پذیری پس از ضربه و سوختگی متمرکز است. پروژه حمایتی SFG بنام Not Your Turn To Burn تصویب بیل H.R. 806 ، قانون ایمنی محفظه قابل حمل سوخت (PFCSA) را اعلام کرد ، که این امکان را دارد که سالانه از هزاران مورد سوختگی و صدها مرگ در آمریکا جلوگیری کند.

عبور از H.R. 806 ، با حمایت مالی Rep. مایک تامپسون (CA-5) ، گام مهمی به جلو برای ایمنی مصرف کننده است. داده های آژانس حفاظت از آتش نشانی ملی نشان می دهد که هر ساله 4000 نفر سوخته و 450 نفر می میرند زیرا ظرف های مایع قابل اشتعال می توانند منفجر شوند در حالی که با مسئولیت پذیری مایعات قابل اشتعال را می ریزند یا می ریزند.

لوئیس ، یک مدافع بدون مزد گفت: “من این هفته اینجا هستم تا از اعضای کنگره ، از جمله افرادی که جانباز هستند و از نزدیک جراحات ناشی از سوختگی را دیده اند ، تشکر کنم.” “HR 806 کمیسیون ایمنی کالاهای مصرف کننده را ملزم به رعایت پروتکل های ایمنی سختگیرانه تر می کند – اجازه می دهد حرارت روزانه ، آشپزی ، روشنایی و تظاهرات علمی بدون خطر صدمات ناشی از انفجار سوختگی انجام شود. ما از نماینده تامپسون و قانونگذاران که این اقدامات لازم را انجام دادند تشکر می کنیم نجات جانها.”

لوئیس از تلاش برای تصویب قانون ایمنی کانتینر قابل حمل سوخت حمایت کرد و به اطمینان از اینکه بودجه های مصوب مورد تأیید کنگره شامل شد 10 میلیون دلار در ادامه بودجه برنامه تحقیق سوختگی نظامی (MBRP) برای سال مالی 2021.

دکتر گفت: “FA مورد نیاز بیل فقط پنی هزینه دارد ، باعث صرفه جویی در صدمات می شود ، تاثیری در استفاده ندارد و نشان داده شده است که 100٪ در جلوگیری از آتش سوزی و انفجار کار می کند.” گلن استویک، اصل مهندسی و تحقیقات برکلی ، شرکت ، که در آن FA ها مورد تحقیق و آزمایش قرار گرفتند. او همچنین یکی از بنیانگذاران SFG است.

وی گفت: “ما هرگز در هیچ آزمایشی كه با استفاده از دستگاه مهار شعله انجام داده ایم ، مشكلی نداشته ایم.” آدام سنت جان، نماینده ویژه مشروبات الکلی ، دخانیات و سلاح گرم (ATF) ، همزمان با دکتر استویک. یک همکار مامان را از یکی از این فاجعه ها می سوزاند و تحلیلگر ATF ، تونیا کلارک همچنین وقت و استعدادهای خود را به این تلاش وام داده است.

تماس با رسانه:
تد گودمن
906-231-5849
[email protected]

SOURCE Survivors برای همیشه

شرکت UMF نتایج آزمایشگاهی را نشان می دهد که در آن نخهای Micrillon® غیرفعال کننده ویروس انسانی و آنفلوانزای انسانی A H1N1 و تخریب MRSA و E. coli هستند

اسکوکی ، بیمار.، 19 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت UMF امروز اعلام کرد که آزمایش از سازمان تحقیقات قرارداد برنده جایزه خدمات دارویی یکپارچه تایید می کند Micrillon از UMF® غلاف و فیبر هسته ویژگی های ضد ویروسی قابل توجهی را در برابر ویروس انسانی Coronavirus نشان می دهد که باعث ایجاد COVID-19 و ویروس آنفلوانزای انسانی A H1N1 در عرض چند دقیقه می شود. غلاف و الیاف هسته Micrillon ، به نخ ریخته و به مواد گره خورده است ، همچنین اثر ضد باکتری قابل توجهی (100٪ از بین بردن) در برابر S را نشان می دهدتافیلوکوکوس اورئوس (MRSA) و اشریشیاکلی 0157: H7. این یافته ها برای کاربردهای متعدد ، از جمله انواع مختلف نخ برای منسوجات بافته شده و بافتنی مانند حوله ، پرده های حریم خصوصی و تجهیزات محافظت شخصی (PPE) پیامدهای قابل توجهی دارد.

مدیر عامل شرکت UMF گفت: “ما از نتایج آزمایش Micrillon که به طور قطعی نشان می دهد ویروس انسانی و ویروس انسانی را غیرفعال می کند و MRSA و E. coli را از بین می برد ، هیجان زده ایم.” جورج کلارک. “نتایج گواهی بر تعهد ما در تحقیق و توسعه محصولات با عملکرد بالا برای پیشگیری از عفونت و تمیز کردن و ضد عفونی تجاری است. پیامدهای قابل توجهی برای صنایع از جمله بهداشت و درمان وجود دارد – جایی که می تواند در PPE باشد – و همچنین مهمانداری و آموزش که با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 بیش از هر زمان دیگری بر پیشگیری از عفونت متمرکز شده اند. ما قصد داریم در اواخر سال جاری میکرو فیبر دو ماده قابل انعطاف Micrillon را در تمام محصولات PerfectCLEAN خود قرار دهیم. “

Micrillon UMF یک افزودنی پلیمری با طیف گسترده قابل شارژ است که می تواند در فیلم ها ، پلاستیک ها و الیاف قرار گیرد و با مولکول های کلر شارژ شود. شیمی Micrillon برای عمر محصول شارژ می شود و به محیط زیست راه پیدا نمی کند. وقتی باکتری ها و کپک با سطح میکرویلون تماس پیدا می کنند ، از بین می روند. ویروس ها غیرفعال می شوند UMF اولین محصول Micrillon ، C-PULL برای پرده های حریم خصوصی مراقبت های بهداشتی را در سال 2019 معرفی کرد. در این مورد ، Micrillon در یک فیبر منحصر به فرد با عملکرد بالا ساخته شده است تنسیمبتنی بر سیستم های فیبر جهانی. الیاف اضافی شامل 50٪ پلی استر ، 50٪ پلی آمید پای توخالی هسته توخالی تولید شده و در حال حاضر در حال آزمایش است. آزمایش اثر ضد ویروسی بر اساس استاندارد ISO 18184: 2019: تعیین فعالیت ضد ویروسی محصولات نساجی انجام شده است.

دکتر مینا ایزدجو ، رئیس جمهور و رئیس علوم گفت: “ما آزمایش آزمایش ضد میکروبی Micrillon را در آزمایشگاه خود انجام دادیم و خوشحالم که اعلام کردم نتایج نشان داد که این ماده در برابر فشارهای آنفلوانزا و ویروس کرونا ویروس موثر است وقتی که در 10 ، 30 و 120 دقیقه به چالش کشیده شوید.” افسر خدمات دارویی یکپارچه. “ما در حال تهیه نسخه خطی نتایج تحقیقات ضد میکروبی Micrillon برای ارسال به مجلات معتبر هستیم.”

Integral Pharma Services در حال انجام آزمایشات اضافی از الیاف جدید میکرویلون ، از جمله رشته میله توخالی قابل انعطاف دو طرفه Micrillon 50٪ PET / 50٪ PA است که به 16 الیاف مثلثی و یک الیاف 4DG Micrillon جدا می شود.

دکتر ایزدجو اضافه کرد ، “خدمات داروسازی مجتمع متعهد به ارائه راه حل هایی برای بیماری های سخت انسان است و ما خوشحال هستیم که بخشی از مطالعات UMF Micrillon هستیم. ما بسیار خوشحالیم که با UMF تلاش مشترکی انجام داده ایم برای کمک به پیشرفت راه حلهای جدید برای بیماریهای عفونی فعلی و نوظهور. “

درباره خدمات دارویی مجتمع LLC
Integral Pharma Services (IPS) LLC یک سازمان تحقیقاتی قرارداد برنده جایزه (CRO) و یک شریک قابل اعتماد برای مشتریان بالقوه است. IPS دکترا را درگیر می کند. دانشمندان سطح و کارکنان فنی ماهر برای طراحی ، انجام آزمایش ها و گزارش داده های علمی. IPS ، با پشتیبانی از ایالت مریلند، اخیراً یک مرکز تولید ماسک در راکویل ، MD.
http://www.interatedpharmaservices.com

درباره شرکت UMF
شرکت UMF پیشرو در تحقیق و توسعه محصولات ، برنامه ها و آموزشهای با عملکرد بالا برای پیشگیری از عفونت و بازارهای تمیزکاری تجاری است. از طریق آزمایش گسترده ، تجزیه و تحلیل جامع و تعهد قابل توجه منابع انسانی و مالی ، فن آوری های جدید ضد میکروبی با طرح های نوآورانه محصول که در حال بازتعریف آینده تمیز هستند ، ادغام شده اند. http://www.perfectclean.com ، LinkedIn ، اینستاگرام ، توییتر

شرکت UMF SOURCE

لینک های مربوطه

https://www.perfectclean.com


نمایشگاه بین المللی واردات چین همکاری جهانی را در بخش فناوری اطلاعات و فناوری هوشمند گسترش می دهد

برای شرکت های بخش فناوری هوشمند و فناوری اطلاعات که به دنبال کشف بازار عظیم چین هستند ، این نمایشگاه فرصتی عالی است که نمی توان از آن غافل شد.

منطقه نمایشگاه اختصاص یافته به بخش فناوری اطلاعات و فناوری هوشمند از ویرایش سوم CIIE بیش از 300 شرکت را از تقریبا 40 کشور و منطقه با بیش از 70،000 متر مربع نمایشگاه به خود جلب کرده است.

علی رغم شیوع COVID-19 ، سال گذشته این رویداد از بسیاری از تازه واردان استقبال کرد ، از جمله Cheniere Energy ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان گاز طبیعی مایع در ایالات متحده. این شرکت غرفه ای به مساحت 150 مترمربع برای نمایش فناوری ها و محصولات جدید خود داشت.

اپسون و کونیکا مینولتا نیز اولین حضور خود را در سومین دوره CIIE انجام دادند. مارک های برجسته صنعت برق از جمله GE ، هیتاچی ، زیمنس و اشنایدر الکتریک نیز در این نمایشگاه حضور داشتند.

سازندگان مشهور ماشین آلات مهندسی از جمله کاترپیلار ، جان دیر و ولوو و مارک های پیشرفته فن آوری چاپ از جمله اپسون ، برادر و کانن نیز در میان غرفه داران برجسته بودند.

این نمایشگاه همچنین فضایی را به بخش انرژی صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست اختصاص داده بود ، و در آن به بخشهای اصلی مانند صرفه جویی در مصرف آب ، انرژیهای جدید ، بازیافت منابع و حفاظت از محیط زیست توجه شده بود.

طبق بیانیه اخیر اداره CIIE ، بخش ویژه جدیدی برای غرفه داران مدارهای مجتمع در CIIE امسال راه اندازی می شود.

پس از زیرمجموعه جدید ایجاد شده ، کمیته ویژه ای برای صنعت مدارهای مجتمع ایجاد می شود که به عنوان یک نهاد مشورتی فعالیت می کند ، که با هدف نمایشگاه در بخش های مختلف مطابقت دارد.

پیش از این ، CIIE کمیته ویژه ای برای تحول دیجیتال صنعتی ایجاد کرد که متعهد به ادغام کل زنجیره صنعتی تحول دیجیتال صنعتی و ارائه راهکارهای پیشرفته تحول دیجیتال برای شرکت های منطقه تولید صنعتی ، کمک به افزایش کارایی و بهبود کیفیت است. .

به طور خلاصه ، مشارکت در CIIE راهی ممتاز برای درک و بهره مندی از بازار چین با 1.4 میلیارد نفر را ارائه می دهد.

ثبت نام در چهارمین نمایشگاه تجارت CIIE اکنون باز است.

برای ثبت نام لطفا از https://www.ciie.org/ciie/f/book/register؟locale=fa بازدید کنید.
قبل از 31 ژانویه 2021 ثبت نام کنید تا از پیشنهاد معتبر برای اولین مشترکان لذت ببرید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1420882/CIIE.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1077995/CIIE_Logo.jpg

تماس: خانم نی Qingxin
تلفن: + 86-21-67008870 / 67008988

SOURCE CIIE

لینک های مربوطه

https://www.ciie.org

SOURCE CIIE

جوت کامرون نتایج مالی سه ماهه اول را اعلام کرد

دشتهای شمالی ، سنگ معدن.، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت بازرگانی Jewett-Cameron Ltd. (NASDAQ: JCTCF) امروز نتایج مالی سه ماهه اول سال مالی 2021 را گزارش داد 30 نوامبر 2020.

فروش سه ماهه اول سال مالی 2021 بالغ شد 10.3 میلیون دلار در مقایسه با فروش 7.1 میلیون دلاری سه ماهه اول مالی 2020. درآمد خالص سه ماهه فعلی بوده است 488 527 دلار، یا 0.14 دلار به ازای هر سهم ، در مقایسه با ضرر خالص (6،621 دلار) ، یا (0.00 دلار) به ازای هر سهم ، در سه ماهه سال گذشته.

“ما همچنان شاهد تقاضای شدید بخشهای محصولات DIY و حیوانات خانگی هستیم که باعث افزایش نام تجاری و بازار ما می شود. ما احساس می کنیم همه گیری همه گیر نفوذ در بازار ما را تقویت کرده و به مبارزات استراتژیک ما برای تغییر نام تجاری محصولات خود برای ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان و گسترش حضور ما سرعت بخشیده است. در کانالهای فروش بیشتر “مدیر عامل شرکت گفت چارلی هاپول. “حتی اگر اثرات اقتصادی بیماری همه گیر COVID-19 نامشخص باشد ، ما همچنان در سال 2021 به این استراتژی متعهد هستیم.”

از همان زمان 30 نوامبر 2020، موقعیت نقدی شرکت تقریباً بود 5.8 میلیون دلار، و هیچ وام در مقابل آن وجود دارد 3.0 میلیون دلار خط اعتباری.

شرکت بازرگانی Jewett-Cameron یک شرکت هولدینگ است که از طریق شرکت های تابعه خود در خارج از تاسیسات مستقر در آن فعالیت می کند دشت های شمالی ، اورگان. فعالیت شرکت Jewett-Cameron شامل تولید و توزیع محصولات فلزی مخصوص ثبت اختراع و ثبت اختراع ، توزیع عمده محصولات چوبی و پردازش و فروش بذر است. مارک های این شرکت شامل محصولات دارای مجوز Lucky Dog ، Animal House و AKC در بازار حیوانات خانگی در حال گسترش است. محصولات شمشیربازی تحت مارک های سیستم های Adjust-A-Gates ، Fit-Right ، Perimeter Patrol و LIFETIME POST. شروع زود هنگام، بهار گاردنر، و Weatherguard برای گلخانه ها ؛ و TrueShade برای چترهای پاسیو ، روکش مبلمان و سایبان. اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و محصولات آن را می توان در وب سایت شرکت به آدرس www.jewettcameron.com یافت.

اظهارات رو به جلو

اطلاعات این نسخه شامل گزاره های آینده نگرانه ای است که روندها و رویدادهای آینده را پیش بینی می کند. این اظهارات بر اساس فرضیات خاصی استوار است که ممکن است اشتباه باشد و در معرض خطرات خاصی است ، از جمله عدم اطمینان به معرفی محصولات جدید شرکت ، خطرات افزایش رقابت و تغییر تکنولوژی در صنعت شرکت و سایر موارد فاکتورهایی که در پرونده های SEC شرکت توضیح داده شده است. بر این اساس ، نتایج واقعی ممکن است ، احتمالاً مادی ، با پیش بینی های موجود در این مقاله متفاوت باشد.

شرکت بازرگانی JEWETT-CAMERON LTD.

ترازهای تلفیقی

(بیان شده به دلار آمریکا)

(تهیه شده توسط مدیریت)

(بدون حسابرسی)30 نوامبر ،
2020


31 آگوست ،
2020دارایی های
دارایی های جاری


پول نقد و معادل

$

5،839،952


$

3،801،037

حساب های دریافتنی ، خالص از کمک هزینه از دلار نیل (31 آگوست 2020 – دلار نیل)


4،246،9576،274،426

موجودی ، خالص از کمک هزینه از 65000 دلار (31 آگوست 2020 – 65000 دلار)


9،421،1599198146

هزینه های پیش پرداخت


839،8731،036،128کل دارایی های جاری


20،347،94120،309،737اموال، ماشین آلات و تجهیزات، خالص


3،101،3432،967،565دارایی های نامشهود ، خالص


599659کل دارایی

$

23،449،883


$

23،277،961تعهدات و حقوق سهامداران
بدهی های جاری
حسابهای قابل پرداخت

$

974،176


$

1،095،061

بخش فعلی اسکناس قابل پرداخت


415،988342326

مالیات بر درآمد قابل پرداخت


219،63640596

بدهی های تعهدی


1،682،3242،016،300کل بدهی های جاری


3،292،1243،494،283بدهی بلند مدت


یادداشت های قابل پرداخت (یادداشت 8)


264،719338381بدهی مالیاتی معوق


56،16896952کل بدهی


3،613،0113،929،616حقوق صاحبان سهام


سهام انتشار نیافته شرکت تضامنی


مجاز


21،567،564 سهام عادی ، بدون ارزش اسمی


10،000،000 سهام ممتاز ، بدون ارزش اسمی


صادر شده


3،481،162 سهام مشترک (31 آگوست 2020 – 3،481،162)


821،284821،284

اضافی پرداخت در پایتخت


618،707618،707

سود انباشته


18،396،88117908354مجموع حقوق صاحبان سهام


19،836،87219،348،345کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام

$

23،449،883


$

23،277،961

شرکت بازرگانی JEWETT-CAMERON LTD.

بیانیه های تلفیقی عملکردها

(بیان شده به دلار آمریکا)

(تهیه شده توسط مدیریت)

(بدون حسابرسی)سه ماه

پایان یافت

30 نوامبر ،

2020


سه ماه

پایان یافت

30 نوامبر ،

2019حراجی

$

10،316،284


$

7،055،178هزینه از فروش


7،353،3855،006،835سود ناخالص


2،962،8992،048،343هزینه های اجرایی


هزینه های فروش ، عمومی و اداری


694،628649،010

استهلاک و استهلاک


50،52948،148

دستمزد و مزایای کارکنان


1،593،9591،362،059

2،339،1162،059،217درآمد حاصل از عملیات


623،783(10،874)موارد دیگر


سود و درآمد دیگر


300011،615درآمد قبل از مالیات بر درآمد


626،783741هزینه مالیات بر درآمد


(138،256)(7،362)درآمد خالص (ضرر)

$

488،527


$

(6،621)درآمد پایه به ازای هر سهم مشترک

$

0.14


$

(0.00)سود کم شده در هر سهم مشترک

$

0.14


$

(0.00)تعداد متوسط ​​توزین سهام عادی معوقه:


پایه ای


3،481،1623،971،282

رقیق شده


3،481،1623،971،282

شرکت بازرگانی JEWETT-CAMERON LTD.

اظهارات تلفیقی جریان های نقدی

(بیان شده به دلار آمریکا)

(تهیه شده توسط مدیریت)

(بدون حسابرسی)سه ماه

پایان یافت

30 نوامبر ،

2020


سه ماه

پایان یافت

30 نوامبر ،

2019پول نقد جریاناتی از فعالیت های عملیاتی


درآمد خالص (ضرر)

$

488،527


$

(6،621)

مواردی که شامل هزینه اضافی پول نقد نیستند:


استهلاک و استهلاک


50،52948،148

مالیات بر درآمد معوق


(40،784)(14،101)تغییرات اقلام سرمایه در گردش غیرنقدی:


کاهش در حساب های دریافتنی


2،027،469671،926

(افزایش) موجودی کالا


(223،013)(902،321)

کاهش در اسکناس دریافتنی
200

کاهش (افزایش) هزینه های پیش پرداخت


196،255(175،276)

کاهش بدهی های پرداختنی و تعهدی


(454،861)(297،730)

کاهش مالیات بر درآمد پیش پرداخت
21،464

افزایش مالیات بر درآمد قابل پرداخت


179،040

وجه نقد خالص که توسط فعالیتهای عملیاتی (مورد استفاده) تأمین می شود


2،223،162(654،311)جریان های نقدی از طریق سرمایه گذاری فعالیت ها


خرید ملک ، کارخانه و تجهیزات


(184،247)(28،750)خالص وجه نقد مورد استفاده در فعالیت های سرمایه گذاری


(184،247)(28،750)افزایش (کاهش) خالص نقدی


2،038،915(683،061)نقدی ، شروع دوره


3،801،0379،652،310نقدی ، پایان دوره

$

5،839،952


$

8،969،249

مخاطب: چارلی هاپول، رئیس جمهور و مدیر عامل ، (503) 647-0110

SOURCE Jewett-Cameron Trading Company Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.jewettcameron.com

Aphria Inc. نتایج رکورد سه ماهه دوم سال مالی 2021 را اعلام کرد

گزارش درآمد خالص از 160.5 میلیون دلار، افزایش 33 درصدی نسبت به فصل قبل
EBITDA تنظیم شده از 12.6 میلیون دلار هفتمین سه ماهه متوالی افزایش مثبت تعدیل شده EBITDA را نشان می دهد
هزینه نقدی هر گرم برای پنجمین فصل متوالی تا 0.79 دلار
جمع آوری تصحیحی ، استراتژیک SweetWater انجام شده است

لمینگتون ، روشن، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت آفریا (“آفریقا، “”ما،” یا “شرکت“) (TSX: APHA) (نزدک: APHA) ، یک شرکت جهانی کالاهای بسته بندی شده با سبک زندگی شاهدانه که جامعه جهانی را برای داشتن بهترین زندگی خود الهام بخش و توانمند می کند ، امروز نتایج مالی خود را برای سه ماهه دوم و شش ماه به پایان رسید گزارش کرد. 30 نوامبر 2020. همه مبالغ به دلار کانادا بیان می شود ، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و به استثنای هر گرم ، کیلوگرم ، معادل کیلوگرم و هر سهم.

وی گفت: “ما از نتایج سه ماهه دوم خود که نشان دهنده قدرت تجارت جهانی کالاهای شاهدانه و کالاهای مصرفی است ، خوشحال هستیم.” اروین دی. سیمون، رئیس و مدیر ارشد اجرایی. “مارکهای پیشرو و فروش شاهدانه در بازار بزرگ ، همچنان قدرتمند باقی مانده و فروش بین المللی شاهدانه پزشکی ما کاملاً آغاز شده است. ما همچنین چشم انداز بلند مدت خود را برای ساخت یک شرکت جهانی مواد غذایی بسته بندی شده شاهدانه به منظور استقرار پایدار ، رشد سودآوری با اتمام خرید SweetWater در اواخر سه ماهه دوم. علاوه بر پیشرفت چشم انداز و اهداف رشد طولانی مدت ، افزودن SweetWater سنگ بنای استراتژی ما در ایالات متحده و یک مکمل قوی برای تجارت موجود در آفریا است که ما اعتقاد داریم که منافع مالی قابل قبولی را به ما تحمیل خواهد کرد. ما در حال حاضر با شروع به ساختن نقاط قوت هر یک از مارک های مکمل مربوط به سبک زندگی شاهدانه که باعث افزایش دسترسی به مصرف کننده و افزایش وفاداری به مصرف کنندگان فعلی می شود ، زمین را اجرا می کنیم. “

سایمون ادامه داد ، “ما از توافق قطعی اخیراً اعلام شده خود با Tilray برای ایجاد بزرگترین شرکت جهانی شاهدانه هیجان زده هستیم و در تلاش هستیم که معامله را در سه ماهه دوم سال تقویم سال 2021 ببندیم. در آفریقا ، ما ادامه خواهیم داد بنیان مستحکم ما در کانادا و در سطح بین المللی برای بهره گیری از فرصتهای رشد با استفاده از بهترین تولید و پرورش در کلاس در یک ردپای توزیع بیشتر و ما را قادر می سازد تا با تعداد بیشتری از مصرف کنندگان و بیماران با مارک های پیشرو در صنعت و ارائه محصولات متنوع ارتباط برقرار کنیم. با نگاهی به جلو ، ما در حال برنامه ریزی برای استفاده از فرصتهای مهم استراتژیک و مالی با افزودن SweetWater و با بسته شدن ترکیب تجاری Tilray ، از جمله بیش از حد خود هستیم. 100 میلیون دلار هم افزایی پیش از مالیات پیش بینی شده ، تا ارزش قابل توجهی را برای ذینفعان ما ایجاد کند. “

نکات برجسته اصلی عملکرد – سه ماهه دوم مالی 2021

 • ثبت درآمد ناخالص حشیش برای بزرگسالان 72.1 میلیون دلار در سه ماهه دوم ، 149٪ افزایش نسبت به سه ماهه سال قبل ، که هفتمین فصل متوالی رشد را نشان می دهد.
 • درآمد خالص شاهدانه از 67.9 میلیون دلار در سه ماهه دوم ، 99 درصد افزایش نسبت به سه ماهه سال قبل و 7 درصد افزایش نسبت به سه ماهه قبل.
 • درآمد خالص از 160.5 میلیون دلار در سه ماهه دوم ، افزایش 33 درصدی نسبت به سه ماهه سال قبل و افزایش 10 درصدی نسبت به سه ماهه قبل.
 • هزینه نقدی برای تولید شاهدانه خشک در هر گرم1 از 0.79 دلار در سه ماهه دوم ، کاهش 9 درصدی نسبت به سه ماهه قبل ، که نشان دهنده پنجمین سه ماهه متوالی کاهش هزینه است.
 • هفتمین سه ماهه متوالی با EBITDA تنظیم شده مثبت ثبت شده است1 و مثبت تنظیم شده EBITDA از تجارت حشیش1.
 • EBITDA از تجارت شاهدانه تنظیم شده است1 از 12.9 میلیون دلار در سه ماهه دوم ، افزایش 24 درصدی نسبت به سه ماهه قبل.
 • EBITDA تنظیم شده است1 از 12.6 میلیون دلار در سه ماهه دوم ، 26 درصد افزایش نسبت به سه ماهه قبل.
 • سه ماهه دوم با یک ترازنامه قوی و نقدینگی ، از جمله به پایان رسید 320.0 میلیون دلار پیش درآمد نقدی1 برای تأمین بودجه رشد برنامه ریزی شده کانادایی و بین المللی.
 • جریان ازاد نقدینگی1 بهبود یافته 70 میلیون دلار در سه ماهه دوم عمدتا در نتیجه افزایش پول نقد حاصل از فعالیتهای عملیاتی ، زیرا شرکت سرمایه در گردش خود را بهتر مدیریت می کند.
 • اولین محموله شاهدانه خشک و روغن شاهدانه EU-GMP به پایان رسید آلمان.
 • مجوز واردات برای اولین محموله روغن شاهدانه EU-GMP برای فروش و توزیع در مالت.
 • اولین محموله شاهدانه پزشکی برای توزیع در کاندوک به پایان رسید اسرائيل.
 • قرارداد عرضه با ODI Pharma AB ، گسترش حضور بین المللی آفریا به لهستان.
 • خرید تصدیقی و استراتژیک شرکت SW Brewing Company ، LLC را تکمیل کرد ، در ارائه محصولات Aphria تنوع بیشتری ایجاد کرد ، دامنه مصرف آن را بیشتر کرد و وفاداری را با مصرف کنندگان افزایش داد.
 • 510 پیشنهاد ویپ در سراسر سبد تجاری برند بزرگ استفاده از بزرگسالان در آفریقا.

اتفاقات بعدی

 • برای ایجاد بزرگترین شرکت جهانی شاهدانه در جهان بر اساس درآمد حاصل از پیشرفت ، به توافق قطعی رسید تا با Tilray ، Inc ترکیب شود.
 • دلار بسته شد 120 میلیون دلار سرمایه گذاری با BMO ، ارائه USD 20 میلیون دلار تسهیلات گردان و یک دلار آمریکا 100 میلیون دلار تسهیلات بدهی مدت دار.
 • Broken Coast با معرفی یک سویه تازه توسعه یافته “Pipe Dream” پیشنهاد حشیش برتر خود را گسترش داد.
 • در مجموع شش جایزه دریافت کرده است ، بیشترین جوایز به یک تولید کننده مجاز داده شده است ، از جمله چهار مارک برای بزرگسالان توسط جوایز نوع 2020 شناخته شده است

نکات مهم مالی (در هزار دلار کانادا)


سه ماه تمام شد

سه ماه تمام شد


30 نوامبر 2020

30 نوامبر 2019

درآمد خالص

160532 دلار

120،600 دلار

سود ناخالص

39،492 دلار

39589 دلار

سود ناخالص شاهدانه تنظیم شده است 1

31167 دلار

19،079 دلار

حاشیه ناخالص شاهدانه تنظیم شده 1

45.9٪

56.6٪

نوشیدنی تنظیم شده سود ناخالص 1

533 دلار

N / A

نوشیدنی تنظیم شده حاشیه ناخالص 1

60.5٪

N / A

توزیع سود ناخالص 1

12،053 دلار

10959 دلار

توزیع ناخالص توزیع 1

13.1٪

12.7٪

درآمد خالص (ضرر)

(120598 دلار)

(7،929 دلار)

درآمد خالص (زیان) تعدیل شده 1

3،219 دلار

(48753 دلار)

EBITDA تنظیم شده است 1

12،572 دلار

1،903 دلار

Q2-2021

Q1-2021

درآمد توزیع

91،740 دلار

82198 دلار

خالص درآمد شاهدانه

67،911 دلار

63،491 دلار

خالص درآمد الکل از نوشیدنی

881 دلار

0 دلار

درآمد خالص

160532 دلار

145689 دلار

کیلوگرم (یا معادل کیلوگرم) فروخته شده 1

26،730

20،882

هزینه نقدی برای تولید شاهدانه خشک / گرم1

0.79 دلار

0.87 دلار

“تماماً” هزینه کالاهای فروخته شده / گرم1

1.30 دلار

1.41 دلار

EBITDA از تجارت شاهدانه تنظیم شده است 1

12،887 دلار

10399 دلار

EBITDA از مشاغل تحت توسعه تنظیم شده است 1

(3،199 دلار)

(2820 دلار)

EBITDA از تجارت مشروبات الکلی تنظیم شده است 1

299 دلار

0 دلار

EBITDA از تجارت توزیع شده است 1

2585 ​​دلار

2427 دلار

معادل وجه نقد و اوراق بهادار قابل فروش

187997 دلار

400،019 دلار

وجه نقد پروفرما 1

319997 دلار

400،019 دلار

سرمایه در گردش

399161 دلار

725،512 دلار

هزینه های سرمایه و دارایی های نامشهود – شرکت های تابعه کاملاً متعلق به آن 1

16935 دلار

15808 دلار

سرمایه و هزینه های دارایی نامشهود – شرکت های تابعه متعلق به اکثریت1

2791 دلار

1496 دلار

منبع: Aphria Inc. 30 نوامبر 2020 MD & A11

___________________________

1 در این بیانیه مطبوعاتی ، به وجوه نقدی ، سود ناخالص شاهدانه تعدیل شده ، حاشیه ناخالص شاهدانه تنظیم شده ، سود ناخالص الکل نوشیدنی تنظیم شده ، حاشیه ناخالص الکل نوشیدنی تنظیم شده ، سود ناخالص توزیع تنظیم شده ، حاشیه ناخالص توزیع تنظیم شده ، سود خالص (زیان) تعدیل شده اشاره شده است. ، تنظیم EBITDA ، تنظیم EBITDA از تجارت شاهدانه ، تنظیم EBITDA از تجارت توزیع ، تنظیم EBITDA از مشاغل تحت توسعه ، تنظیم EBITDA از مشروبات الكلی نوشیدنی ، جریان نقدی آزاد ، معادل های گرم ، هزینه های نقدی برای تولید شاهدانه خشک در هر گرم ، “همه در “هزینه فروش حشیش خشک شده به ازای هر گرم ، سرمایه و هزینه های دارایی های نامشهود – شرکت های تابعه کاملاً متعلق به آن ، و هزینه های سرمایه و دارایی های نامشهود – شرکت های تابعه با اکثریت متعلق که معیارهای عملکرد مالی تحت استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) نیستند. این معیارها و معیارها در IFRS معیارهای شناخته شده ای نیستند ، معنایی ندارند که تحت IFRS تجویز شده اند و در نتیجه بعید است با اقدامات مشابه ارائه شده توسط سایر شرکت ها قابل مقایسه باشد. این اقدامات با ارائه درک بیشتر از نتایج عملیاتی ما از منظر مدیریت ، به عنوان اطلاعات مکمل آن اقدامات IFRS ارائه می شوند. به این ترتیب ، این اقدامات نباید جداگانه یا به جای بررسی اطلاعات مالی ما گزارش شده تحت IFRS در نظر گرفته شود. تعاریف و سازش ها برای تمام شرایط بالا را می توان در بحث و تحلیل مدیریت شرکت برای سه ماه منتهی به 30 نوامبر 2020 ، ثبت شده در SEDAR و EDGAR یافت.

درآمد خالص سه ماه به پایان رسید 30 نوامبر 2020 بود 160.5 میلیون دلار، افزایش 33 درصدی از 120.6 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته سه ماهه دوم سال مالی 2021 درآمد خالص در مقایسه با درآمد خالص سه ماهه قبل 10 درصد افزایش یافته است 145.7 میلیون دلار، به عنوان یک نتیجه از افزایش درآمد توزیع در CC فارما در آلمان و افزایش درآمد خالص شاهدانه و همچنین پنج روز کمک از خالص درآمد الکل از نوشیدنی حاصل از خرید SweetWater. افزایش درآمد توزیع نتیجه بازگشت به سطح نرمال از سه ماهه قبل است.

میانگین قیمت خرده فروشی حشیش پزشکی ، قبل از مالیات مالیات غیر مستقیم ، به کاهش یافت 6.96 دلار در هر گرم در سه ماهه ، در مقایسه با 7.38 دلار در سه ماهه قبل این کاهش در نتیجه برنامه های خاص قیمت گذاری ارائه شده برای کمک به بیماران نیازمندی است که تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 ، همراه با سایر برنامه های تبلیغاتی تحت تأثیر منفی قرار گرفته اند.

میانگین قیمت فروش حشیش برای بزرگسالان ، قبل از مالیات مالیات غیر مستقیم ، به افزایش یافت 4.29 دلار در هر گرم در سه ماهه ، در مقایسه با 4.15 دلار هر گرم در سه ماهه قبل ، در درجه اول مربوط به مخلوط فروش است.

سود ناخالص شاهدانه تنظیم شده است1 برای سه ماهه دوم بود 31.2 میلیون دلار، با حاشیه ناخالص شاهدانه تنظیم شده1 از 45.9٪ ، در مقایسه با 31.5 میلیون دلار و 49.7٪ در سه ماهه قبل. کاهش سود ناخالص شاهدانه تعدیل شده1 و حاشیه ناخالص شاهدانه را تنظیم کرد1 در درجه اول به دلیل عرضه و تقاضا و موجودی بود که زیر هزینه انحلال یافت. در طی سه ماهه ، شرکت موجودی قدیمی خود را زیر هزینه انحلال داد و در نتیجه تقریباً ضرر ناخالص داشت 1.5 میلیون دلار و این شرکت تقریباً سربار کمتری را متحمل شده است 1.0 میلیون دلار در نتیجه برنامه ریزی شده شرکت برای کاهش ظرفیت عملیاتی.

توزیع سود ناخالص1 برای سه ماهه دوم بود 12.0 میلیون دلار، با یک حاشیه ناخالص توزیع تنظیم شده1 از 13.1، ، در مقایسه با 11.8 میلیون دلار و 14.4٪ در سه ماهه قبل. افزایش توزیع تعدیل شده سود ناخالص1 نتیجه افزایش درآمد توزیع CC CC در بود آلمان. کاهش حاشیه ناخالص تابعی از ترکیب فروش محصولات در CC Pharma در سه ماهه گذشته بود.

هزینه های عملیاتی در سه ماهه گذشته به 82.7 میلیون دلار از جانب 54.5 میلیون دلار در سه ماهه قبل و از افزایش یافته است 49.2 میلیون دلار در سال قبل این افزایش نسبت به سه ماهه قبل عمدتا به دلیل هزینه های معامله در سال بوده است 22.6 میلیون دلار مرتبط با خرید SweetWater در طی سه ماهه گذشته و افزایش خسارت مبتنی بر سهام که عمدتا ناشی از افزایش قیمت سهام شرکت است. افزایش نسبت به سال قبل تا حد زیادی با تغییرات سه ماهه قبل مطابقت داشت.

ضرر خالص سه ماهه دوم سال مالی 2021 بوده است 120.6 میلیون دلار، یا از دست دادن 0.42 دلار در هر سهم ، در مقایسه با از دست دادن خالص 5.1 میلیون دلار، یا از دست دادن 0.02 دلار به ازای هر سهم در سه ماهه قبل و ضرر خالص 7.9 میلیون دلار، یا از دست دادن 0.03 دلار به ازای هر سهم برای مدت مشابه سال گذشته. به صورت تعدیل شده به استثنای تأثیر موارد ذکر شده در جدول آشتی در زیر ، شرکت درآمد خالص را برای سه ماهه دوم سال مالی 2021 از 3.2 میلیون دلار، یا درآمد حاصل از 0.01 دلار در هر سهم

EBITDA تنظیم شده است1 افزایش یافت 2.6 میلیون دلار به 12.6 میلیون دلار برای سه ماهه دوم در مقایسه با 10.0 میلیون دلار در سه ماهه قبل EBITDA از تجارت شاهدانه تنظیم شده است1 برای سه ماهه دوم بود 12.9 میلیون دلار در مقایسه با 10.4 میلیون دلار در سه ماهه قبل ضرر EBITDA تعدیل شده از مشاغل تحت توسعه1 برای سه ماهه دوم بود 3.2 میلیون دلار در مقایسه با از دست دادن 2.8 میلیون دلار در سه ماهه قبل EBITDA از تجارت مشروبات الکلی تنظیم شده است1 بود 0.3 میلیون دلار براساس مشارکت پنج روزه در سه ماهه دوم سال مالی 2021. EBITDA از تجارت توزیع تنظیم شده است1 برای سه ماهه دوم بود 2.6 میلیون دلار، در مقایسه با 2.4 میلیون دلار در سه ماهه قبل

___________________

2 ضرر تعدیل شده برای هر سهم محاسبه شده بر اساس میانگین وزنی تعداد سهام عادی – اساسی که در صورتهای مالی شرکت افشا شده است.


به مدت سه ماه
30 نوامبر به پایان رسید ،

برای شش ماه به پایان رسید
30 نوامبر ،

2020

2019

2020

2019


درآمد خالص (ضرر)

دلار (120،598)

دلار (7،929)

دلار (125،693)

8512 دلار


ضرر (سود) تحقق نیافته شده در اوراق بدهی قابل تبدیل

87،646

(49،078)

87،225

(63،285)


خسارت مبتنی بر سهام

13،595

7،563

17،856

12،519


هزینه های معامله

22،576

691

25،624

1،426


درآمد خالص (زیان) تعدیل شده

3،219 دلار

دلار (48753)

5،012 دلار

دلار (40،828)
درآمد (ضرر) تعدیل شده برای هر سهم – اساسی2

0.01 دلار

دلار (0.19)

0.02 دلار

دلار (0.16)

این شرکت سه ماهه دوم را با یک ترازنامه قوی ، از جمله به پایان رساند 320.0 میلیون دلار پیش درآمد نقدی1. علاوه بر این ، تلاش های شرکت برای بهبود جریان وجه نقد آزاد خود است1 در این سه ماهه موفقیت آمیز بودند ، زیرا شرکت به هدف خود برای ایجاد جریان پول نقد آزاد نزدیک تر نزدیک شد1. در طول سه ماهه ، شرکت جریان نقدی رایگان خود را بهبود بخشید1 توسط بیش از 70 میلیون دلار.


Q2 – 2021

Q1 – 2021
وجه نقدی که توسط فعالیتهای عملیاتی (مورد استفاده) تأمین می شود:3404 دلار

دلار (69،337)

سرمایه گذاری در سرمایه و دارایی های نامشهود(19،726)

(17،304)

جریان ازاد نقدینگیدلار (16322)

دلار (86،641)

کنفرانس تلفنی
Aphria میزبان یک کنفرانس تلفنی برای بحث در مورد این نتایج است 9:00 صبح به وقت شرقی. برای گوش دادن به تماس مستقیم ، از (شماره 888) 231-8191 شماره گیری کنید کانادا و ایالات متحده یا (647) 427-7450 از مکانهای بین المللی و از رمز عبور 8084651 استفاده کنید. پخش تلفنی تقریباً دو ساعت پس از پایان تماس از طریق تلفن در دسترس خواهد بود 14 فوریه 2021. برای دسترسی به شماره گیری ضبط (855) 859-2056 و استفاده از کد عبور 8084651.

همچنین می توان بصورت همزمان و پخش مستقیم اینترنتی در بخش سرمایه گذاران وب سایت Aphria به آدرس aphriainc.com در دسترس قرار داد. پخش اینترنتی به مدت 30 روز بایگانی می شود.

به روزرسانی معامله Aphria-Tilray
آفريا و تيلراي متعهد به نگهداري سهامداران هر دو شركت با تحولات و نقاط عطف مهم هستند.

اگر در مورد معامله پیشنهادی س questionsالی دارید یا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، لطفاً با مشاور ارتباطات سهامدار آفریا و نماینده درخواست پروکسی ، گروه مشاوره ای لورل هیل ، از طریق تلفن (877) 452.7184 به صورت رایگان تماس بگیرید کانادا، (416) 304.0211 برای تماس های بین المللی یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected].

ما یک چیز خوب در حال رشد داریم

درباره Aphria Inc.
Aphria Inc یک شرکت جهانی کالاهای بسته بندی شده با سبک زندگی شاهدانه است که فعالیت در آن را دارد کانادا، ایالات متحده، اروپا و آمریکای لاتین، این باعث تغییر بهتر زندگی افراد می شود – هربار یک نفر – با الهام بخشیدن و توانمند ساختن جامعه جهانی برای داشتن بهترین زندگی خود با ارائه محصولاتی به آنها که نیازهای ذهن ، جسم و روح آنها را برآورده می کند و باعث ایجاد حس می شود. تندرستی. ماموریت Aphria این است که با ارائه یک تجربه پرورش یافته و سلامتی و رفاه از طریق مارک های با کیفیت بالا ، متفاوت و محصولات نوآورانه ، شریک مورد اعتماد بیماران و مصرف کنندگان خود باشد. دفتر مرکزی آن در لیمینگتون ، انتاریو، آفریا کشت ، فرآوری ، بازاریابی و فروش حشیش پزشکی و بزرگسالان ، عصاره های حشیشی و محصولات حشیشی حبشی در کانادا تحت مقررات قانون شاهدانه و در سطح جهانی مطابق با مقررات بین المللی قابل اجرا. آفریا همچنین در ایالات متحده تولید ، فروش و فروش مشروبات الکلی است.

برای اطلاعات بیشتر به سایت: aphriainc.com مراجعه کنید

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگری: برخی از اطلاعات موجود در این خبر شامل اطلاعات آینده نگرانه یا اظهارات آینده نگرانه (با هم ، “اظهارات آینده نگرانه”) تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار هستند و صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند. هرگونه اطلاعات یا گزاره ای که در این خبرنامه وجود دارد و گزاره ای از واقعیت تاریخی نیست ، ممکن است بیانیه ای آینده نگرانه تلقی شود ، از جمله ، اما نه محدود به اظهارات در این نسخه خبری با توجه به منابع نقدی موجود ، کانادایی و بین المللی رشد ، موقعیت بازار آفریا ، توانایی تولید رشد مداوم ، درآمد خالص و EBITDA تنظیم شده ، مزایای خرید SweetWater ، تکمیل ترکیب با Tilray و همکاری های مورد انتظار از این ترکیب. این شرکت از کلماتی مانند “پیش بینی” ، “آینده” ، “باید” ، “می تواند” ، “فعال کردن” ، “بالقوه” ، “تأمل” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “پروژه” ، “اراده” ، “می شود” و منفی این اصطلاحات یا عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر ، اگرچه همه گزاره های آینده نگر حاوی این کلمات شناسایی نیستند . فرضیه های مختلفی در نتیجه گیری در بیانیه های آینده نگر در سراسر این خبر منتشر شده است. اظهارات رو به جلو بیانگر اعتقادات فعلی مدیریت با توجه به وقایع آینده است و بر اساس اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس مدیریت است از جمله بر اساس فرضیات معقول ، برآوردها ، تجزیه و تحلیل داخلی و خارجی و نظرات مدیریت با توجه به تجربه ، درک روند ، شرایط فعلی و انتظارات تحولات و همچنین سایر عواملی که مدیریت معتقد است از تاریخ ارائه چنین اظهاراتی مرتبط هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته قابل توجهی است. بسیاری از عوامل می توانند نتایج واقعی ، عملکرد یا موفقیت را از هر گزاره آینده نگر متفاوت کنند. عواملی که ممکن است باعث چنین اختلافاتی شوند شامل خطرات مرتبط با آن هستند اما محدود به آنها نیستند[فرضیاتوانتظاراتشرحدادهشدهدرسیاستهاوبرآوردهایحسابداریمهمشرکت؛پیشفرضهاوانتظاراتشرحدادهشدهدرسیاستهاوبرآوردهایحسابداریمهمشرکت؛تصویبوتأثیربرخیاظهاراتحسابداری؛عملکردمالیوعملیاتیآیندهشرکت؛استراتژیهایرقابتیوتجاریشرکت؛قصدرشدتجارت،عملیاتوفعالیتهایبالقوهشرکت؛تواناییشرکتدرارائهبازدهسرمایهگذاریتواناییشرکتدرحفظموقعیتمالیقویومدیریتهزینهها؛تواناییشرکتدربهحداکثررساندناستفادهازداراییهاوسرمایهگذاریهایموجودخودتواناییشرکتدرگرفتنموقعیترهبریدرصنعت؛موجودیموردانتظاروظرفیتتولیدشرکت؛رشدردهموردانتظارمحصولاتشرکت؛افزایشپیشبینیشدهتقاضابرایگلفلهوقابلفروشورشدمربوطبهآندربازارعمدهفروشیتنوعموردانتظاردرآمدحشیشعمدهفروشی؛بازارمحصولاتفعلیوپیشنهادیشرکت،ازجملهقلمموکت،وهمچنینتواناییشرکتدرگرفتنسهمبازارزمانپیشبینیشدهبرایعرضهمحصولاتموردانتظارهزینهپیشبینیشدهبرایتولیدیکگرمشاهدانهخشک؛هزینهپیشبینیشدهبرایفرآوریروغنشاهدانهتوسعهمارکهایوابسته،متنوعسازیمحصولوتوسعهشرکتهایآینده؛انتظاراتباتوجهبهتوسعهمحصولشرکت،ارائهمحصولومخلوطفروشآن؛رضایتشرکتازتقاضایبینالمللیبرایمحصولاتخود؛برنامههایشرکتدررابطهباواردات/صادرات؛تواناییشرکتدرتأمینتقاضایشاهدانهپزشکی؛برنامههایشرکتبرایایجادمشارکتاستراتژیک،ازجملههمکاریباموسساتدانشگاهیدر[assumptionsandexpectationsdescribedintheCompany’scriticalaccountingpoliciesandestimates;assumptionsandexpectationsdescribedintheCompany’scriticalaccountingpoliciesandestimates; theadoptionandimpactofcertainaccountingpronouncements;theCompany’sfuturefinancialandoperatingperformance;thecompetitiveandbusinessstrategiesoftheCompany;theintentiontogrowthebusinessoperationsandpotentialactivitiesoftheCompany;theCompany’sabilitytoprovideareturnoninvestment;theCompany’sabilitytomaintainastrongfinancialpositionandmanagecosts;theCompany’sabilitytomaximizetheutilizationofitsexistingassetsandinvestments;theCompany’sabilitytotakealeadershippositionintheindustry;theexpectedinventoryandproductioncapacityoftheCompany;theexpectedcategorygrowthoftheCompany’sproducts; theanticipatedincreaseindemandforbulkandsaleableflowerandtherelatedgrowthinthewholesalemarket;theexpectedvariabilityofwholesalecannabisrevenue;themarketfortheCompany’scurrentandproposedproductsincludingvapepensaswellastheCompany’sabilitytocapturemarketshare;theanticipatedtimingforthereleaseofexpectedproductofferings;theexpectedcosttoproduceagramofdriedcannabis;theexpectedcosttoprocesscannabisoil;thedevelopmentofaffiliatedbrandsproductdiversificationandfuturecorporatedevelopment;expectationswithrespecttotheCompany’sproductdevelopmentproductofferingandthesalesmixthereof;theCompany’ssatisfactionofinternationaldemandforitsproducts;theCompany’splanswithrespecttoimportation/exportation; theCompany’sabilitytomeetthedemandformedicalcannabis;theCompany’splanstoestablishstrategicpartnershipsincludingcollaborationswithacademicinstitutionsinآلمان؛ آیا این شرکت سرمایه در گردش کافی و توانایی خود را برای به دست آوردن بودجه مورد نیاز برای توسعه تجارت و ادامه فعالیت خود خواهد داشت؟ روابط قراردادی مداوم شرکت و شرایط آن توانایی شرکت در انطباق با میثاق های مالی خود در آینده ؛ قوانین ، مقررات ، مجوزها و هرگونه اصلاحیه مربوط به کشت ، تولید و فروش محصول شاهدانه در بازارهای کانادا و بین المللی ، اعطای ، تمدید و تأثیر هر گونه مجوز یا مجوز تکمیلی برای انجام فعالیت با حشیش یا هرگونه اصلاحیه آن ؛ هدف ، مأموریت ، چشم انداز و ارزشهای شرکت ؛ انتظارات مربوط به تناوب و برداشت محصول ، حاشیه ناخالص پیش بینی شده شرکت در آینده و پتانسیل رشد یا زیان قابل توجه. پتانسیل شرکت برای ثبت ضررهای بعدی در کاهش ارزش عملکرد شغل و عملیات شرکت ؛ توانایی شرکت برای سرمایه گذاری در بازار ایالات متحده ؛ هزینه های آینده ، سرمایه گذاری های استراتژیک و فعالیت های سرمایه ای. زمان پیش بینی شده برای اولین برداشت از تأسیسات کشت شرکت آلمان و ظرفیت مورد انتظار برای چنین تأسیساتی ؛ اقدامات حقوقی فعلی و آینده و توانایی شرکت در تأمین هرگونه هزینه یا قضاوت ناشی از این اقدامات یا از طریق بیمه و یا سایر موارد. ترکیب تجاری استراتژیک آفریا و تیلرای و شرایط پیش بینی شده ، زمان بندی و بسته شدن توافق نامه از جمله ، دریافت تأییدیه های قانونی لازم ، تأیید سهامداران ، تأیید دادگاه ها و رضایت سایر شرایط عرفی بسته شدن ؛ منافع مالی و استراتژیک مورد انتظار برای این توافق نامه ؛ برآورد اطلاعات مالی اولیه شرکت ترکیبی ، از جمله در مورد درآمد پیش بینی شده و تولید شاهدانه. هم افزایی مورد انتظار ، از جمله هم افزایی های قبل از مالیات ، پس اندازها و بازدهی حاصل از ترکیب مشاغل ، از جمله بیانیه هایی در مورد کارآیی عملیاتی که انتظار می رود در نتیجه این توافق نامه در مقدار بیش از تولید شود. 100 میلیون دلار کانادا هم افزایی هزینه های سالانه قبل از مالیات ؛ انتظارات در مورد استراتژی های تجاری شرکت ترکیبی ، از جمله در ایالات متحده ، و توانایی پیگیری فرصت های رشد. انتظار اینکه شرکت ترکیبی ارزش سهامداران قابل توجهی را باز کند. و منافع مالی و استراتژیک مورد انتظار از خرید SweetWater برای شرکت و سهامداران آن. تأثیر COVID-19 در سطح ملی و جهانی که می تواند تأثیر نامطلوبی بر تجارت ، عملیات و نتایج مالی آفریا داشته باشد ، از جمله اختلالات در کشت و فرآوری ، زنجیره های تأمین و کانال های فروش و همچنین وخیم شدن شرایط عمومی اقتصادی از جمله ملی و / یا رکودهای جهانی و واکنش دولتها به بیماری همه گیر COVID-19 در رابطه با عملکرد فروشگاههای خرده فروشی ؛ شرایط عمومی اقتصادی؛ رویدادهای نامطلوب صنعت و اقدامات بعدی که باید در پاسخ به COVID-19 انجام شود. و تأثیرات Brexit در تجارت آلمان در شرکت. خوانندگان هشدار می دهند که لیست فوق جامع نیست و باید سایر عواملی را که تحت عنوان “عوامل خطر” در جدیدترین فرم اطلاعات سالانه آفریا و تحت عنوان “روندها و خطرات صنعت” در بحث و تجزیه و تحلیل مدیریت آفریقا برای این سه مورد بحث شده ، در نظر بگیرید. ماه ها تمام شد 30 نوامبر 2020، هر یک در SEDAR در www.sedar.com و در EDGAR در www.sec.gov موجود است. بیشتر خوانندگان هشدار داده می شوند كه بیهوده به اظهارات آینده نگر اعتماد نكنند زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد كه برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی كه از آنها می گذرد اتفاق بیفتد. چنین اطلاعاتی ، اگرچه در زمان آماده سازی توسط مدیریت منطقی در نظر گرفته می شود ، اما ممکن است نادرست باشد و نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد.

اظهارات آینده نگرانه موجود در این خبر انتشار از تاریخ انتشار این اخبار ارائه می شود و شرکت متعهدی را به عهده نمی گیرد که چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه را به صورت عمومی به روز کند تا اطلاعات جدید ، وقایع بعدی یا موارد دیگر را منعکس کند مگر اینکه توسط اوراق بهادار قابل اجرا لازم باشد قوانین نه بورس اوراق بهادار تورنتو و نه ارائه دهنده خدمات مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس اوراق بهادار تورنتو تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

جدول زیر گزیده ای از صورت های مالی شرکت Aphria Inc است که بر اساس مطابق با IFRS برای سه ماه پایان یافته تهیه شده است 30 نوامبر 2020 و در SEDAR در www.sedar.com و در EDGAR در www.sec.gov ثبت شد. این برنامه شامل تمام اطلاعات موجود در صورتهای مالی Aphria Inc نیست که برای شما مهم است. شما باید صورتهای مالی و بحث و تحلیل مدیریت را برای سه ماه پایان یافته بخوانید 30 نوامبر 2020 برای دستیابی به درک جامع از صورتهای مالی Aphria Inc و یادداشتهای مربوط به آن در بخش IFRS و اطلاعات مربوط به آن ، دقت کنید.

شرکت آفریا
صورتهای تلفیقی میان دوره ای متراکم درآمد (ضرر) و درآمد جامع (ضرر)

(حسابرسی نشده – به هزار دلار کانادا ، به جز سهم و مقدار هر سهم)
برای سه ماه به پایان رسید
30 نوامبر ،

برای شش ماه به پایان رسید
30 نوامبر ،

2020

2019

2020

2019


درآمد خالص

160532

120،600

306،221

246.712

هزینه کالاهای فروخته شده

116،779

90،112

219،136

188،670


سود ناخالص قبل از تعدیل ارزش منصفانه

43،753

30،488

87،085

58،042تعدیل ارزش منصفانه در فروش موجودی کالا

30،353

12391

57،556

19،677


تعدیل ارزش منصفانه بر رشد دارایی های بیولوژیکی

(26،092)

(21،492)

(85،242)

(46،645)


سود ناخالص

39،492

39،589

114،771

85،010

هزینه های اجرایی:


عمومی و اداری

27،791

22،076

56،144

44381


خسارت مبتنی بر سهام

13،595

7،563

17،856

12،519


فروش

7،538

5662

14،751

7،642


استهلاک

5،647

5896

11،056

10904


بازاریابی و تبلیغات

5،273

6،592

11380

12،426


تحقیق و توسعه

279

672

428

1،282


هزینه های معامله

22،576

691

25،624

1،426


82،699

49،152

137،239

90580


ضرر عملیاتی

(43،207)

(9،563)

(22،468)

(5،570)درآمد مالی (هزینه) ، خالص

(6،074)

(5،006)

(13،277)

(10،263)


درآمد (هزینه) غیر عملیاتی ، خالص

(89،796)

4568

(107،119)

24،871


(ضرر) درآمد قبل از مالیات بر درآمد

(139،077)

(10،001)

(142،864)

9،038


مالیات بر درآمد (بازیابی)

(18،479)

(2،072)

(17،171)

526

درآمد خالص (ضرر)

(120،598)

(7،929)

(125،693)

8512


سایر درآمد جامع (ضرر)


سایر درآمد جامع (ضرر)

(1،418)

(310)

1،058

(1،996)

درآمد جامع (ضرر)

دلار (122،016)

دلار (8،239)

دلار (124،635)

6516 دلار


کل درآمد (ضرر) جامع مربوط به:


سهامداران شرکت Aphria Inc.

(135،224)

(7،876)

(153،466)

7،050


علایق غیر قابل کنترل

13،208

(363)

28831

(534)


دلار (122،016)

دلار (8،239)

دلار (124،635)

6516 دلار


تعداد میانگین وزنی سهام عادی – پایه

290،511،461

251،833،217

288،995،810

251،468،984

تعداد میانگین وزنی سهام عادی – رقیق شده

290،511،461

251،833،217

288،995،810

252،427،777


(ضرر) درآمد هر سهم – پایه

دلار (0.42)

دلار (0.03)

دلار (0.43)

0.03 دلار

(ضرر) درآمد هر سهم – کاهش یافته است

دلار (0.42)

دلار (0.03)

دلار (0.43)

0.03 دلار


شرکت آفریا
صورتهای تلفیقی موقت متراکم وضعیت مالی

(حسابرسی نشده – به هزار دلار کانادا)
30 نوامبر ،
2020

31 مه ،
2020

دارایی هایدارایی های جاری
پول نقد و معادل

187997 دلار

497222 دلار


حساب های دریافتنی

96،177

55،796


پیش پرداخت ها و سایر دارایی های جاری

48،162

42983


فهرست

321،484

264،321


دارایی های بیولوژیکی

28،952

28،341


بخشی از اسکناس های قابل دریافت قابل دریافت است

9371

14،626


692143

903،289


دارایی های سرمایه ای

655،114

587163


دارایی های نامشهود

686،440

363،037


سفته های دریافتنی

3000


سرمایه گذاری بلند مدت

21،815

27،016


حسن نیت

752،289

617،934


2،810،801 دلار

2،498،439 دلار

تعهداتبدهی های جاری
بدهی بانکی

5111 دلار

537 دلار


حساب های قابل پرداخت و بدهی تعلق

254،318

152.750


مالیات بر درآمد قابل پرداخت

16،576

6،410


درآمد معوق

902


بخش فعلی بدهی های اجاره

1،767

1،315


بخش فعلی بدهی های بلند مدت

15،210

8،467


292،982

170381

بدهی بلند مدت
بدهی های اجاره

44،896

5828


بدهی طولانی مدت

122،533

129،637


بدهی های قابل تبدیل

358،008

270،783


بدهی مالیاتی معوق

45،391

83،468


863 810

660،097

حقوق صاحبان سهام
سرمایه مشترک

2،078،343

1،846،938


حکم

360

360


ذخیره پرداخت مبتنی بر سهام

29،600

27،721


دیگر زیان جامع انباشته

(211)

(1،269)


کمبود

(215،739)

(61،215)


1،892،353

1،812،535


علایق غیر قابل کنترل

54،638

25807


1،946،991

1،838،342


2،810،801 دلار

2،498،439 دلار

EBITDA تعدیل شده یک اقدام مالی غیر IFRS است که معنای استانداردی ندارد که توسط IFRS تجویز شده باشد و ممکن است قابل مقایسه با اقدامات مشابه ارائه شده توسط سایر شرکت ها نباشد. شرکت EBITDA تعدیل شده را به عنوان درآمد خالص (ضرر) ، بعلاوه (منهای) مالیات بر درآمد (بازیابی) ، بعلاوه (منهای) هزینه مالی (درآمد) ، خالص ، به علاوه (منهای) ضرر غیر عملیاتی (درآمد) ، خالص ، به علاوه استهلاک محاسبه می کند3، به علاوه غرامت مبتنی بر سهام ، به علاوه (منهای) تعدیلات ارزش منصفانه غیرنقدی در فروش موجودی کالا و رشد دارایی های بیولوژیکی ، به علاوه کاهش ارزش پول ، به علاوه هزینه های معاملاتی و برخی از هزینه های غیر عملیاتی یک بار ، که توسط مدیریت تعیین شده است ، همه به شرح زیر است:


به مدت سه ماه
30 نوامبر به پایان رسید ،

برای شش ماه به پایان رسید
30 نوامبر ،

2020

2019

2020

2019


درآمد خالص (ضرر)

دلار (120،598)

دلار (7،929)

دلار (125،693)

8512 دلار


مالیات بر درآمد

(18،479)

(2،072)

(17،171)

526


هزینه مالی ، خالص

6،074

5،006

13،277

10،263


ضرر غیر عملیاتی (درآمد) ، خالص

89،796

(4568)

107،119

(24،871)


استهلاک3

15347

12،313

29،252

21،531


خسارت مبتنی بر سهام

13،595

7،563

17،856

12،519


تعدیل ارزش منصفانه در فروش موجودی کالا

30،353

12391

57،556

19،677


تعدیل ارزش منصفانه بر رشد دارایی های بیولوژیکی

(26،092)

(21،492)

(85،242)

(46،645)


هزینه های معامله

22،576

691

25،624

1،426

EBITDA تنظیم شده است

12،572 دلار

1،903 دلار

22،578 دلار

2938 دلار

_______________

3

همانطور که در صورتهای تلفیقی میان دوره ای متراکم جریانات نقدی فاش شده است

SOURCE Aphria Inc.

لینک های مربوطه

https://aphriainc.com/

کمپین Yingshang Grains and Oils در میدان تایمز ، نیویورک ، آمریکا ظاهر می شود

رودخانه هوآیه و رودخانه یینگه از این شهرستان عبور کنید ، بی وقفه پیچ و خم کنید ، همچنین زمین زیبا و خاک حاصلخیز در یینگ شانگ را تغذیه کنید. صنایع غذایی با کیفیت بالا ، با پیروی از روشهای طولانی تاریخی ، استفاده از منابع طبیعی محلی ، جمع آوری ذات فرهنگ محلی و تغذیه از رودخانه هوآیه ، در یینگ شانگ ایجاد و توسعه یافته است. به عنوان یک شهرستان با صنایع غذایی قدرتمند در چین، یینگشانگ علاوه بر بهبود ظرفیت تولید مواد غذایی ، به کیفیت غذای بدون آلودگی و سالم توجه بیشتری می کند ، مزایای “آب بدون آلودگی ، خاک حاصلخیز و زیست محیطی طبیعی” را کامل بازی می کند و برنامه مارک مشخص شده را به طور کامل اجرا می کند توسط “زیست محیطی Yingshang و محصولات سبز” ؛ “Yingshang Rice” به عنوان یک علامت تجاری معتبر با نشان ملی جغرافیایی محافظت شده چین شناخته شده است.

در سالهای اخیر ، شهرستان یینگشانگ درگیر تنظیم مداوم ساختار صنعت کشاورزی و توسعه فعال مدل تجاری یکپارچه زنجیره ای ، تحت مفاهیم نوآورانه یک مرحله ای تحت پوشش “ادغام دانه” ، “ادغام صنعت” ، “ادغام بازار” و “است. ادغام گردش خون “و هدف قرار دادن ایجاد”دانه خوب چین و نفت “شهرستان مدل به منظور ساخت یک مارک معروف” شهر زادگاه گوانژونگ و شهر آبی آنهویی شمالی“برای غلات و روغن های Yingshang. علاوه بر این ، شهرستان Yingshang تمام تلاش خود را برای تولید محصولات معروف جدید ، با کیفیت بالا و ویژه محلی ، تولید محصولات غذایی بدون آلودگی ، سازگار با محیط زیست و ارگانیک را ترویج می دهد و به تدریج تأثیر نام تجاری “China Good Grains and Oil”.

میدان نیویورک تایمز در قلب شهر واقع شده است منهتن ، نیویورک شهر ، ایالات متحده آمریکا. به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان ، به عنوان “چهارراه جهان” شناخته می شود و روزانه ده ها هزار گردشگر را به خود جذب می کند. حضور مبارزات انتخاباتی در “صفحه نمایش چین” یینگ شانگ را به مردم خارج از کشور معرفی کرده و غلات و روغنهای با کیفیت یینگ شانگ را پخش کرده است ، به مخاطبان بیشتری در خارج از کشور اجازه می دهد تا بصورت بصری تری در مورد شهرستان یینگ شانگ و غلات و روغنهای با کیفیت بالا با ویژگی های محلی اطلاعات کسب کنند.

پیوندهای تصویر پیوندها:

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=382178
عنوان: در طول کریسمس 2020 و روز سال نو 2021 ، کمپین تجاری Yingshang Grains and Oils از “China Screen” در Times Times پخش شد ، نیویورک ، آمریکا.

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=382182
عنوان: در طول کریسمس 2020 و روز سال نو 2021 ، کمپین تجاری Yingshang Grains and Oils از “China Screen” در Times Times پخش شد ، نیویورک ، آمریکا.

SOURCE دفتر بازرگانی و غلات شهرستان یینگ شانگ

راه حل های FMS به خرده فروشان مستقل در مورد چگونگی به حداکثر رساندن تجربه مشتری در سال 2021 مشاوره می دهد

FORT LAUDERDALE ، فلوریدا، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – متخصصان راه حل های FMS ، حسابداری و حقوق و دستمزد با تمرکز بر مشاغل مستقل دارای برخی دیدگاه های مهم هستند که می تواند به خرده فروشان مستقل کمک کند تا استراتژی مشتری خود را در سال 2021 دوباره تصور کنند و دردسرهای در حال رشد را که می توانند در شرایط عادی جدید انتظار داشته باشند ، پیش بینی و سازگار کنند. اقتصاد ایالات متحده

 • تغییر در رفتار مصرف کننده و الگوی خرید را شناسایی کنید: رفتار مصرف کننده دائماً در حال تغییر است و در میان بیماری همه گیر حتی از نوسانات بیشتری برخوردار است. فعال بودن با رعایت روندهای رفتاری و الگوها می تواند برتری رقابت را ایجاد کند.
 • به مشتریان گوش فرا دهید و با روند کار انعطاف پذیر باشید: مردم می خواهند مشکلاتشان به یک روش یا دیگری حل شود. گوش دادن به بازخورد و سازگاری با آن به مدیریت کمک می کند تا درک بهتری از مشتری های بالقوه پیدا کند.
 • در دسترس بودن منابع را ارزیابی کنید: همه گیری کل سیستم را زیر پا گذاشته است. اگر برای آن برنامه ریزی شده باشد ، محدودیت در منابع و تدارکات لازم نیست مانع تجارت شما شود.
 • همیشه برای موارد غیر قابل پیش بینی برنامه ریزی کنید: COVID-19 بدون برنامه ریزی مناسب ، با چه سرعتی می تواند از کنترل خارج شود. کنار گذاشتن منابع به شما کمک می کند تا در مواقع اضطراری ضربه را کم کنید.
 • با چندین تامین کننده و فروشنده مختلف ارتباط برقرار کنید: اعتماد تنها به یک تامین کننده یا فروشنده کالا می تواند پیشنهاد خطرناکی باشد ، خصوصاً اکنون. وجود چندین تأمین کننده و فروشنده ، اطمینان می دهد که مشاغل شما از نظر مشکلات زنجیره تأمین دچار مشکلاتی نمی شوند که از کنترل شما خارج است.
 • با پایگاه خود ارتباط برقرار کنید: با مشتریان خود صحبت کنید. مصرف کنندگان به احتمال زیاد با سازمانی تجارت می کنند که احساس می کنند با آنها رابطه دارند یا با آنها رابطه دارند. اگر می دانید چگونه بپرسید ، ارتباطات ساده درها را برای انواع فرصت ها باز می کند.
 • شفافیت مهم است: در مواقع بحرانی ، برقراری ارتباط شفاف برای ایجاد ارتباط معنی دار با مشتریان ضروری است. اگر بار اول چیزی درست نگرفتید ، تصدیق کنید و اطمینان حاصل کنید که تجارت بهتر شده است. بقالان بخش مهمی از جامعه هستند. ضروری است که آنها بخشی از مکالمه برای خدمت بهتر به جامعه باشند.

راه حل های FMS بیش از 5000 مکان مستقل خرده فروشی و 400 شرکت خانوادگی را در سراسر کشور پشتیبانی می کند ایالات متحده، کانادا، کارائیب، و آمریکای جنوبی. خرده فروشان آنها با هم تقریباً 25٪ از فروش خرده فروشی مستقل را در ایالات متحده به دست می آورند.

برای اطلاعات بیشتر به https://www.fmssolutions.com مراجعه کنید.

درباره راه حل های FMS

FMS در راه حل های حسابداری منحصراً برای مشاغل مستقل تخصص دارد. ما حسابداری خرده فروشی ، خدمات آماده سازی مالیات ، تقسیم زمان و خدمات میزبان را با استفاده از یک سیستم مبتنی بر دفتر کل برای ادغام کامل همه برنامه های مالی ارائه می دهیم.

تماس با رسانه: [email protected]

SOURCE FMS Solutions