آخرین فناوری های نمایشگرهای بزرگ ، سیستم های سمعی و بصری ، علائم و LED ها در ISLE 2021 رونمایی شد

ISLE 2021 مجموعه ای از غرفه داران با کیفیت بالا را در سراسر زنجیره صنعت گردآوری کرده است ، از جمله صفحه نمایش بزرگ ، یکپارچه سازی سیستم صوتی و تصویری ، روشنایی و علامت گذاری. با گردهم آوردن متخصصان و دانشگاهیان برجسته در یک فضا ، این رویداد نه تنها فن آوری ها و محصولات جدید را در زمینه های مرتبط گرد هم آورد ، بلکه از طریق خلاقیت دیجیتال و تجربیات غوطه وری یک نمایش بصری را فراهم آورد. این نمایشگاه آرام قدرت برند ISLE و تأثیر صنعت را تقویت می کند و نشاط قوی بازار و پتانسیل توسعه آن را در حال حاضر و آینده نشان می دهد.

در طی چهار روز نمایشگاه ، تعداد زیادی از مارک های مشهور جهانی محصولات و راه حل های خود را به نمایش گذاشتند ، از جمله Leyard ، Unilumin ، Absen ، Ledman ، AOTO ، LianTronics ، Gloshine ، LG ، Cedar و MAXHUB. صدها محصول جدید ، مرسوم ، مد و ابتکاری اولین بار در ISLE 2021 ظاهر شدند و آینده فناوری های صفحه نمایش LED و سیستم های AV را به نمایش می گذارند.

از جمله موارد دیگر ، لیارد جدیدترین نمایشگرهای LED سری TX ، سری MG ، MG012 ، TXP تجهیزات کنفرانس ویدیویی همه چیز در یک محصول و سایر محصولات خود را به نمایش گذاشت. در همان زمان ، لدمان نمایشگر جدید با کیفیت فوق العاده بالا را ارائه داد 8K Micro LED و 4K COB و Unilumin با راه حل های 5G + 8K ، چشم غیر مسلح 3D ، نمایشگرهای استادیوم و محل برگزاری و راه حل های نمایش همه در یک رویداد توجه شرکت کنندگان را به خود جلب کرد. Absen ، LianTronics و MAXHUB راه حل های خلاقانه هوشمند خلاقانه خود را به نمایش گذاشتند. غول اجاره ای گلوشینمجموعه ای از صفحه های CL را برای اجرای صحنه آورده است.

این رویداد همچنین شاهد عرضه برخی از محصولات پیشرفته بود: LG MAGNIT ، اولین نمایشگر میکرو LED AI در جهان ، با پوشش تمام مشکی و فناوری تراشه داخلی. Cedar Electronics P0.4 Fine Pitch COB Splice Screen؛ نمایشگر میکرو مرحله ای X-MAX 4K با نام تجاری بالا AOTO.

در طی 20 انجمن صنعت ، ISLE 2021 برای ایجاد یک بستر ارتباطی م thatثر که تولید ، یادگیری ، تحقیق و استفاده را تلفیق می کند ، بر جهت گیری های جدید سیاست های ملی و نقاط مهم تمرکز کرد. از متخصصان انجمن بیمارستان های چین (CHA) دعوت شد تا درباره استفاده از فن آوری شبیه سازی مجازی در آموزش و ارزیابی مهارت های عملی پزشك بحث كنند. تیم ISLE همچنین برای میزبانی اجلاس اجلاس سران خلاقیت دیجیتال و چندرسانه ای سمعی و بصری با دانشگاه عادی پکن همکاری کرده است که هدف آن باز کردن استعدادها ، تجهیزات ، نوآوری ها ، فناوری و زنجیره ارزش واقعیت مجازی برای پرورش سریع توسعه مجازی است صنعت واقعیت – پشتیبانی قوی از توسعه اقتصادی و اجتماعی با کیفیت بالا.

ISLE 2021 با بسیاری از غرفه داران بین المللی و انجمن های الهام بخش صنعت ، نه تنها بستری برای تجارت است ، بلکه یک مرحله جهانی برای صنعت برای کاوش در آینده و ادغام توسعه است.

https://www.isle.org.cn/؟lang=fa

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1511480/ISLE_1.jpg

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1511479/ISLE_2.jpg

منبع جزیره

پیش ثبت سفارش لپ تاپ های گیگابایت رکورد های بی سابقه ای را ثبت می کند که توسط پردازنده های Tiger Lake Hype تولید می شود

TAIPEI، 16 مه 2021 / PRNewswire / – گیگابایت اخیراً جدیدترین چرخش لپ تاپ های با کارایی بالا را اعلام کرده است که با پردازنده های نسل 11th Tiger Lake-H اینتل و کارت گرافیک های سری RTX 30 کامل شده است. جدیدترین لپ تاپ های گیگابایت با پردازنده های قدرتمند نسل جدید و اجزای سطح بالا در داخل ، برای ارائه عملکرد و تصاویر کالیبر دسک تاپ برای کار و بازی طراحی شده اند. این پیشنهادات جدید از زمان راه اندازی علاقه مندی بیشتری را به خود جلب کرده و به مراتب از رکورد قبلی پیش ثبت سفارش شده توسط لپ تاپ های سری RTX 30 پیشی گرفته است.

آخرین تکرار لپ تاپ های بازی گیگابایت AORUS و لپ تاپ های سازنده AERO از پردازنده های کاملاً سری جدید سری H مبتنی بر فرآیند تولید 10nm SuperFin اینتل استفاده می کنند. با تشکر از معماری پیشرفته ، پردازنده های نسل جدید با بیش از 20٪ عملکرد بهتر در سیستم عامل مشابه ، عملکرد خارق العاده کالیبر دسک تاپ را در حین حرکت ارائه می دهند. با این کار کارت های گرافیکی سری RTX 30 پرقدرت در لپ تاپ های بازی AORUS عملکرد بازی را با توربو شارژ می کنند و به سطح بالاتری می رسانند.

با توجه به سازندگان محتوا ، لپ تاپ های سری AERO که قدرت فوق العاده ای را با پردازنده های نسل جدید فراهم می کنند نیز موارد کمیاب هستند 4K فناوری نمایش OLED. این لپ تاپ های تخصصی نه تنها کنتراست فوق العاده ای و بهترین رنگ در کلاس را ارائه می دهند ، بلکه همه صفحه های OLED این لپ تاپ های سری AERO نیز دارای گواهینامه Pantone و کالیبره رنگ در کارخانه هستند و نویدبخش رنگهای فوق العاده درخشان با دقت واقعی برای مسافرت هستند سازندگان محتوا یا متخصصان طراحی.

گیگابایت بار دیگر در این به روزرسانی با لپ تاپ های جدید سری Tiger Lake عملکرد فوق العاده ای ارائه می دهد و عملکردی خارق العاده را هم برای کار و هم برای بازی به ارمغان می آورد. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به: https://www.aorus.com/laptops/gaming/

منبع گیگابایت

Marathon Petroleum نظرات به Speedway Sale Closing

فیندلی ، اوهایو، 14 مه 2021 / PRNewswire / – – Marathon Petroleum Corp. (NYSE: MPC) امروز توضیحات بیشتری در مورد بسته شدن کار خود ارائه داد 21 میلیارد دلار فروش Speedway به 7-Eleven، Inc ، یک شرکت تابعه کاملاً غیرمستقیم از شرکت Seven & i Holdings Co.، Ltd (3382: Toyota) طرفین پس از برآورده شدن کامل شرایط بستن معامله را تعطیل کردند. MPC در حال دریافت است 21 میلیارد دلار درآمد حاصل از فروش ، و Speedway و دارایی های آن متعلق به 7-Eleven است.

در طول ارزیابی دقیق معامله ، ماراتون پترولیوم و 7-Eleven طی ماه های زیادی با کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) و کارکنان آن بسیار همکاری کردند و ادامه خواهند داد. شرایط مربوط به بستن معامله با انقضای مدت انتظار تحت قانون اصلاحات ضد انحصاری هارت-اسکات-رودینو (قانون HSR) و انقضا توافق زمان طرفین با کارکنان FTC ، که چندین بار تمدید شده بود ، راضی بود. این توافق زمانبندی یک شبه به پایان رسید و FTC تصمیم گرفت هیچ اقدامی در مورد معامله انجام ندهد. با رضایت از شرایط بستن ، طرفین معامله را امروز صبح نهایی کردند.

ساعاتی پس از بسته شدن ، دو مجموعه از کمیسرهای FTC برای صدور بیانیه های جداگانه ای اظهار داشتند که هر دو اظهار داشتند که FTC در طول دوره انتظار HSR قانون هیچ اقدامی در مورد معامله انجام نداده است. MPC از موضع 7-Eleven که اوایل امروز منتشر شد ، مبنی بر اینکه امروز به طور قانونی به شرکت ها اجازه داده شده است معامله Speedway را ببندند و اظهارات یا پیامدهای خلاف آن نادرست است ، پشتیبانی می کند.

MPC خوشحال است که معامله را بسته است ، در حال دریافت است 21 میلیارد دلار توجه به فروش و همچنان متعهد به برنامه های بازگشت سرمایه است که اوایل امروز اعلام شد.

اطلاعات اضافی در مورد پیشنهاد مناقصه

پیشنهاد مناقصه ای که امروز در اعلامیه MPC به آن اشاره شده هنوز آغاز نشده است. این اطلاعیه مطبوعاتی فقط برای اطلاع رسانی است. این اطلاعیه مطبوعاتی توصیه ای برای خرید یا فروش سهام عادی MPC یا سایر اوراق بهادار نیست و نه پیشنهادی برای خرید است و نه درخواست پیشنهادی برای فروش سهام عادی MPC یا سایر اوراق بهادار. پیشنهاد مناقصه هنوز آغاز نشده است و هیچ تضمینی وجود ندارد که MPC پیشنهاد مناقصه را با شرایط توصیف شده در این خبر انتشار یا به طور کلی آغاز کند. در تاریخ شروع پیشنهاد مناقصه ، MPC بیانیه پیشنهاد مناقصه را در فهرست TO ، شامل پیشنهاد خرید ، نامه انتقال و مواد مربوطه ، به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ارائه می دهد. پیشنهاد مناقصه فقط طبق پیشنهاد خرید ، نامه انتقال و مواد مربوطه ارائه شده به عنوان بخشی از برنامه TO ارائه می شود. در صورت موجود بودن سهامداران باید پیشنهاد خرید ، نامه انتقال و مواد مرتبط را با دقت بخوانند زیرا حاوی اطلاعات مهمی از جمله شرایط مختلف و شرایط پیشنهاد مناقصه است. پس از شروع پیشنهاد ، سهامداران می توانند نسخه هایی از بیانیه پیشنهاد مناقصه را در جدول TO ، پیشنهاد خرید ، نامه انتقال و سایر اسنادی که MPC برای ارسال در SEC در وب سایت SEC به آدرس www.sec تهیه می کنند ، بدست آورند. gov ، از وب سایت MPC به آدرس www.marathonpetroleum.com یا نماینده اطلاعات در رابطه با پیشنهاد مناقصه.

###

درباره شرکت Marathon Petroleum

شرکت Marathon Petroleum (MPC) یک شرکت انرژی پیشرو ، یکپارچه و پایین دست است که دفتر مرکزی آن در فایندلی ، اوهایو. این شرکت بزرگترین سیستم تصفیه کشور را اداره می کند. سیستم بازاریابی MPC شامل مکانهای مارک دار در سراسر کشور است ایالات متحده، از جمله خرده فروشی های ماراتون. MPC همچنین صاحب شریک عمومی و عمده علاقه شریک محدود MPLX LP ، یک شرکت میان جریان است که دارایی های جمع آوری ، پردازش و تقسیم ، و همچنین نفت خام و حمل و نقل محصولات سبک و زیرساخت های تدارکات را مالک و اداره می کند. اطلاعات بیشتر در این زمینه در دسترس است www.marathonpetroleum.com.

ارتباطات سرمایه گذاران: (419) 421-2071
کریستینا کازاریان، معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار
برایان وورتینگتون، مدیر ، روابط سرمایه گذار
کنان کینزی، تحلیلگر ، روابط سرمایه گذار

تماس با رسانه: (419) 421-3312
جمال خیری ، مدیر ، ارتباطات

اظهارات رو به جلو
تمام اظهارات این نسخه ، غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، عباراتی آینده نگرانه به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ایالات متحده است. این عبارات آینده نگر را می توان با استفاده از اصطلاحات آینده نگر شناسایی کرد ، از جمله اصطلاحات “پیش بینی” ، “باور” ، “می تواند” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “ممکن است” “،” برنامه “،” پروژه “،” باید “یا” اراده “یا ، در هر مورد ، تغییرات منفی آنها ، یا تغییرات دیگر یا اصطلاحات قابل مقایسه. MPC هشدار می دهد که این اظهارات براساس دانش و انتظارات فعلی مدیریت است و در معرض خطرات و عدم اطمینان خاصی است ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل MPC هستند ، که می تواند نتایج واقعی و وقایع را با اظهارات موجود در اینجا تفاوت اساسی داشته باشد. برای بحث بیشتر درباره خطراتی که می تواند بر نتایج عملیاتی MPC تأثیر بگذارد ، به پرونده های MPC با SEC ، از جمله گزارش سالانه MPC در مورد فرم 10-K و گزارش سه ماهه در فرم 10-Q مراجعه کنید. کپی های فرم 10-K MPC ، فرم 10-Q و سایر پرونده های SEC در وب سایت SEC ، وب سایت MPC به آدرس https://www.marathonpetroleum.com/Investors/ یا تماس با دفتر روابط سرمایه گذاران MPC در دسترس است. نتایج واقعی MPC می تواند با نتایج مندرج در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله با توجه به توانایی MPC در تحقق استفاده از درآمد حاصل از فروش Speedway مطابق با برنامه های آن ، شروع پیشنهاد مناقصه اعلام شده ، قیمت و مقدار اوراق بهادار خریداری شده براساس پیشنهاد مناقصه و توانایی MPC در اجرای استراتژی های بازگشت سرمایه و کاهش بدهی ، از جمله در بازه زمانی پیش بینی شده. هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخ برقراری ارتباط قابل اجرا صحبت می کند و MPC تعهدی در قبال به روزرسانی هرگونه اظهارنظر آینده نگر ندارد مگر در مواردی که قانون لازم الاجرا دارد.

SOURCE Marathon Petroleum Corporation

لینک های مربوطه

http://www.marathonpetroleum.com

تحویل سفارشات سرعت خدمات تحویل غذا را تعیین می کند

آرلینگتون ، تگزاس، 14 مه 2021 / PRNewswire / – آرلینگتون Orderlivery بسیار خود سرعت خدمات تحویل غذا را در سراسر کشور تعیین می کند. در اعلامیه اخیر ، یک رقیب گفت که آنها با هزینه بازرگان پایین Orderlivery یعنی 15٪ مطابقت دارند.

پیش زمینه سفارش سفارش
چارلی فام فقط در سال گذشته Orderlivery را تأسیس کرد تا از رستوران ها نرخ کمیسیون کمتری دریافت کند تا رستوران سودآوری بیشتری داشته باشد. این از Covid-19 ناشی می شود که بسیاری از رستوران های محلی را فلج می کند. در حالی که سایر برنامه های تحویل غذا 25 تا 35 درصد از رستوران ها را برای استفاده از خدماتشان شارژ می کردند ، Orderlivery شروع به شارژ 15 درصد برای کاهش بار در رستوران ها کرد و به آنها امکان استفاده از یک سرویس فوق العاده ضروری را داد.

او می خواست رانندگان با کیفیت و حرفه ای استخدام کند که نمایندگی خوبی از شرکت و رستوران ها داشته باشند. او همچنین می خواهد آنچه را که رانندگان ارزش دارند به آنها پرداخت کند. با داشتن رانندگان با کیفیت ، مصرف کننده غذای سریع ، گرم و تازه ای را تحویل می گیرد که به صورت حرفه ای تحویل داده شود.

آنچه مالک باید بگوید
موسس می گوید: “ما این روند را شروع کردیم ، اکنون همه از این الگو پیروی می کنند.” چارلی فام در مورد داشتن هزینه های بازرگانان پایین تر برای از بین بردن بار بالای کارمزد در رستوران های سراسر کشور. وی انتظار دارد که سایر شرکت های ارائه دهنده غذا در آینده نزدیک هزینه رستوران خود را نیز کاهش دهند تا با روند بازار همگام باشند.

فام ، همچنین یک صاحب رستوران محلی ، با بسیاری از همکارانش همکاری کرد تا Orderlivery اتفاق بیفتد. “ما باید راهی برای کمک به رستوران ها برای زنده ماندن از بیماری همه گیر پیدا می کردیم.”

فام از تحقیقات گسترده خود دریافت که رستوران ها برای تأمین هزینه های زندگی خود تلاش می کنند و نیاز به یک سرویس تحویل کالا دارند که بانک را بشکند. وی همچنین دریافت که رانندگان از شغل خود لذت نمی برند ، زیر حداقل دستمزد می گیرند ، و بین رستوران ، راننده و گرفتن سفارشات سریع مشتری قطع شده است.

فقط در طی چند ماه کوتاه ، آنها سیستم کاملی را ایجاد کردند که نه تنها به رستوران ها کمک می کند تجارت خود را حفظ کنند ، بلکه رانندگان نیز عاشق کار خود هستند و مصرف کنندگان می توانند به موقع وعده های غذایی گرم و تازه دریافت کنند.

ماموریت سفارش گیری
مأموریت این شرکت کمک به رستوران ها است که با ارائه خدمات تحویل با نرخ کارمزد مناسب ، در راه تجارت خود انقلابی ایجاد می کنند و نوآوری در فناوری را برای رستوران ها و رانندگان فراهم می کنند تا به مشتریان خود خدمات دهند.

به سوی آینده
Orderlivery قصد دارد به یک سیستم عامل رستوران با همکاری صاحبان رستوران تبدیل شود تا به رشد تجارت آنها کمک کند. آنها قصد دارند خدمات بیشتری را برای افزایش درآمد و آگاهی برای رستوران ها ارائه دهند. آنها همچنین قصد دارند به رانندگان در پرداخت هزینه بیشتر خدمات خود كمك كنند و اطمینان حاصل كنند كه رانندگان از انجام زایمان و مقدار پولی كه می گیرند لذت می برند.

تحویل سفارشات بسیار بر رفع مشکل بازار متمرکز است: شارژ بیش از حد از صاحبان رستوران و عدم دریافت ارزش کافی از خدمات تحویل آنها. این شرکت انتظار دارد که رقبای خود در ارائه خدمات بالاتر و فراتر از آن به مشتریان خود ، پیروی کنند.

در Orderlivery در زیر باشید www.orderlivery.com برای دیدن آنچه که ما بعدی انقلابی!

منبع سفارش سفارش

لینک های مربوطه

https://orderlivery.com

Pit Boss® Grills مارتی اسمیت را به عنوان یک قرارداد همکاری امضا می کند

“ما از استقبال بسیار هیجان زده هستیم مارتی اسمیت به ملت Pit Boss، “رئیس جمهور دانسونز گفت جف تیسن. “مارتی به عنوان یک مرد با ایمان ، خانواده و جامعه ، مارک Pit Boss و آنچه را نشان می دهد کاملاً محصور می کند. ما خوشحالیم که فردی از شخصیت او را به تیم خود اضافه می کنیم. کیفیت و اصالت ستون هایی است که ما تجارت خود را بر اساس آن بنا کرده ایم ، و تعداد کمی از افراد بهتر از مارتی با آن اصول همسو هستند. “

مارتی اسمیت یکی از مشهورترین و مشهورترین گزارشگران ESPN است که در حال حاضر انواع ورزش ها از جمله فوتبال و بسکتبال حرفه ای و دانشگاهی ، NASCAR و سایر موارد را پوشش می دهد. ویژگی ها و گزارش های اسمیت اغلب در سیستم عامل های ESPN از جمله مشاهده می شود مرکز ورزش و ESPN.com. اسمیت که از سال 2006 به ESPN پیوست ، نمایش خود را راه اندازی کرد مارتی اسمیت آمریکا که در آگوست 2017 در ESPN2. وی علاوه بر کار در تلویزیون ، مجری برنامه رادیویی محبوب نیز هست مارتی و مک گی در شبکه SEC و رادیو ESPN.

اسمیت گفت: “من از پیوستن به خانواده Pit Boss افتخار می کنم.” “وقت گذراندن در اطراف کباب کردن ، تأثیر غذا و معاشرت در کل را نشان می دهد ایالات متحده که کشور ما را زیبا می کند. انگیزه Pit Boss به طور واقعی با تولید محصولات با کیفیتی است که مردم را گرد هم می آورد و من خوشحالم که با شرکتی که این ارزش های اصلی را دارد همکاری می کنم. مشتاقانه منتظر آشنایی با آن هستم ملت Pit Boss و گرما را با ایالات متحده از کباب کردن. “

می توانید دنبال کنید مارتی اسمیت در شبکه های اجتماعی در توییتر، اینستاگرام و فیس بوک.

پیت Boss® Grills ، سریعترین مارک در صنعت کباب سازی ، بهترین ارزش در هر اینچ مربع را در بازار گریل پلت ارائه می دهد ، این کار را با نوآوری ، تعالی و کاملاً مشتری محور انجام می دهد. Pit Boss® با ارائه بهترین محصولات ممکن ، با قیمت مقرون به صرفه ، ساخت گریل های بزرگتر افتخار می کند. گرمتر سنگین تر از رقابت. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به ما به صورت آنلاین در PitBoss-Grills.com ، در فیس بوک مراجعه کنید ، توییتر، اینستاگرام ، Pinterest و YouTube.

منبع گریل های Pit Boss

لینک های مربوطه

https://pitboss-grills.com


منوی تابستانی واقعاً به یاد ماندنی

منوی شما می تواند قبل از شیرجه رفتن به استیک برای غذای اصلی و یک غذای مناسب بچه ها ، با یک نوشیدنی میوه ای و یک سالاد شروع به کار کند تا همه چیز را کامل کند. این دستورالعمل ها با میوه ها و سبزیجات تازه ، سبزیجات روشن و گوارا ، برش های گوشتی و غذاهای منجمد که آن لحظات به یادماندنی را با هم جشن می گیرند ، از آنچه تابستان ارائه می دهد ، نهایت استفاده را می کنند.

الهام گرفتن از دستور العمل های تابستانی را در Culinary.net پیدا کنید.

یک وقت خوب غوطه ور شوید

چه روزهای تابستان شما شامل برنامه ریزی برای وعده های غذایی عجیب و غریب باشد و چه شیوه های زندگی در حین انجام برنامه های غذایی سریع و آسان ، میان وعده های ساده می توانند متنوعی از منوها باشند. نوشیدنی ها یک راه حل مناسب برای پیک آپ بعد از ظهر یا پیش غذا های عصرگاهی است که همه خانواده دور هم جمع می شوند.

این Apple Guacamole را می توانید در عرض چند دقیقه تهیه کنید و با ترکیب آووکادو له شده و ادویه جات ترشی جات با تکه های خرد شده سیب Granny Smith ، آن را به یک ایده آل قابل اشتراک در میان عزیزان تبدیل کنید.

برای ایده های بیشتر میان وعده به Culinary.net مراجعه کنید.

سیب گواکامول
دستور تهیه شده توسط شرکت مردیت
زمان آماده سازی: 10 دقیقه
خدمات: 8-10

3 آووکادوی رسیده ، نصف شده و حفره دار
1/2 فنجان پیاز ویدالیا ریز خرد شده
1/2 فنجان از گشنیز تازه برداشت
1 آهک ، فقط آب
سس فلفل تند بطری ، به مزه
1 سیب مادربزرگ اسمیت ، پوست ، هسته و ریز خرد شده
نمک کوشر ، به مزه
چیپس تورتیلا

در کاسه ، از چنگال برای له شدن آووکادو ، پیاز ، گشنیز ، آب آهک و سس فلفل تند استفاده کنید. سیب را بهم بزنید و با نمک میل کنید ، تا مزه دار شود.

با چیپس تورتیلا سرو کنید.

یک لقمه استیک را میل کنید

یک عطر و طعم دلچسب و گوشت کاملاً عالی و با کیفیت بالا می تواند یک وعده غذایی تابستانی را واقعاً دیدنی جلوه دهد ، مخصوصاً وقتی با سبزیجات تازه در یک ساندویچ بسته بندی شده پروتئینی همراه باشد.

با الهام از سنت ویتنامی ، این دستور العمل Steak Banh Mi – که شامل استیک تخت آهنی نرم و علفی ، هویج ترشی ، کاهو روشن و خیارهای ترد است – مطمئناً در جمع بعدی تابستان شما مورد توجه مردم قرار خواهد گرفت. جوانه های چشایی خود را با برش های طبیعی Silver Fern Farms از 100٪ گوشت گاو تغذیه شده با چمن از ارتفاعات جدید ببرید نیوزلند، که حداقل بدون افزودن هورمون رشد یا آنتی بیوتیک پردازش می شود. در آنجا ، حیوانات آزادانه در تپه ها و مراتع سرسبز سبز پرسه می زنند و چرا می کنند و در نتیجه گوشت بدون چربی ، طعم و طعم درست می کنند همانطور که طبیعت در نظر گرفته است.

برای الهام بیشتر به سایت silverfernfarms.com مراجعه کنید.

استیک بان می
زمان آماده سازی: 2 ساعت
زمان پخت: 15 دقیقه
خدمات: 2

10 اونس استیک تخت آهنی گوشت گاو گوشت گاو تغذیه شده با علف زراعی
2 قاشق چایخوری سس هویسین
2 قاشق چایخوری سس سویا
2 قاشق چایخوری عسل
1 قاشق چایخوری سس ماهی
1 حبه سیر ، خرد شده
1 قاشق چای خوری ، به علاوه 1/2 فنجان ، سرکه برنج ، تقسیم شده
1/8 قاشق چایخوری پودر پنج ادویه
2 قاشق غذاخوری شکر
نمک 1 پیمانه
1 هویج کوچک را که به چوب کبریت برش دهید
1 قاشق غذاخوری روغن نباتی
1/4 فنجان آب
2 باگت ویتنامی یا رول شام
1/4 فنجان سس مایونز
4 برگ کاهو باتاویا
1/4 فنجان گشنیز ، خرد شده
1 خیار ایرانی ، خلال شده

استیک را از بسته بندی برداشته و 10 دقیقه کنار بگذارید. هنگامی که استیک به دمای اتاق رسید ، استیک را در بشقاب عمیق یا ظرف نگهداری قرار دهید. در یک کاسه کوچک سس هویسین ، سس سویا ، عسل ، سس ماهی ، سیر ، 1 قاشق چایخوری سرکه برنج و پودر پنج ادویه را مخلوط کنید. روی استیک بریزید. حداقل 2 ساعت یا یک شب در یخچال آن را بپوشانید و مرین کنید.

در قابلمه کوچک روی حرارت متوسط ​​، سرکه برنج ، شکر و نمک باقی مانده را گرم کنید. آن را بپزید و هم بزنید تا شکر و نمک حل شود. آن را از روی حرارت برداشته و بگذارید خنک شود.

هویج را در بشقاب عمیق یا ظرف نگهداری قرار دهید. مایع ترشی خنک شده را روی هویج ها بریزید. برای مارینینگ کنار بگذارید.

استیک را از ماریناد برداشته و خشک کنید. ماریناد رزرو.

فر را با حرارت 325 فارنهایت گرم کنید.

تابه ته سنگین را روی حرارت زیاد گرم کنید و روغن اضافه کنید. هنگامی که روغن شروع به سیگار کشیدن کرد ، استیک اضافه کنید. هر دو طرف را جستجو کنید ، هر طرف حدود 1 دقیقه. حرارت را کم و متوسط ​​کنید.

ماریناد رزرو شده و آب را به تابه اضافه کنید. 3 دقیقه روی آن را بپزید ، درب آن را بردارید تا گاهی گوشت تلنگر شود. درب ظرف را بردارید و بگذارید سس 1 دقیقه کاهش یابد یا کمی غلیظ شود.

استیک و سس را به بشقاب بزرگ منتقل کرده و 10 دقیقه قبل از برش بگذارید استراحت کند.

نان باگت نان تست در 5 دقیقه. بگذارید 5-10 دقیقه خنک شود.

باگت ها را از وسط بدون برش برش دهید.

استیک را به قطعات نازک برش دهید.

سس مایونز را روی باگت ها بمالید و به هر کدام 1-2 برگ کاهو اضافه کنید. استیک لایه ای روی برگ های کاهو و به دنبال آن گشنیز ، خیار و هویج ترشی. باگت را به دو ساندویچ برش دهید.

به دنبال رضایت دادن به سبزهای تابستانی بروید

بسیاری از وعده های تابستانی با یک پیش غذای ساده و در عین حال راضی کننده آغاز می شوند: سالاد. امسال اطمینان حاصل کنید که میز را با یک کاسه سبز روشن و دلپذیر چیده اید که صدای یک وعده غذای دلپذیر و جشن با عزیزان را می دهد.

این سالاد سیب ، توت فرنگی ، بلوبری خواستار مجموعه ای از میوه ها ، از جمله یک سس توت زغال اخته خانگی ، همراه با مخلوط Fresh Express 5-Lettuce Mix برای یک پایه تازه و خوش طعم با نیمه اسپند می شود تا ترد شود. سالادها را کاملاً شسته ، شستشو داده و به آرامی خشک کرده و سپس در کیسه های Keep-Crisp بسته می کنیم تا طراوت را حفظ کند.

الهام بخش سالاد را در freshexpress.com بیابید.

سالاد سیب ، توت فرنگی ، بلوبری
کل زمان: 30 دقیقه
خدمات: 6
پانسمان زغال اخته:

2 فنجان بلوبری تازه
1/4 فنجان سرکه بالزامیک
2 قاشق غذاخوری عسل
1 قاشق غذاخوری آب لیمو
1/2 فنجان روغن زیتون
نمک واسه مزه، نمک برای طعم دادن
فلفل ، به مزه

2 عدد سیب بزرگ
2 بسته (هر کدام 6 اونس) Fresh Express 5-Lettuce Mix
توت فرنگی 1 پیمانه ، نصف شده
زغال اخته 1 پیمانه
1/2 فنجان نیمه اسپند ، تست شده
پانسمان زغال اخته

برای تهیه پانسمان زغال اخته: در مخلوط کن ، زغال اخته ، سرکه بالزامیک ، عسل ، آب لیمو ، روغن زیتون و نمک و فلفل را به مزه دار کنید ، تا یکدست شود. کنار بگذار

برای تهیه سالاد: سیب ها را به برش هایی با ضخامت 1/4 اینچ برش دهید. با استفاده از برش یک شکل ستاره ای به قطر 1-1 / 2 اینچ ، برش های سیب را به صورت ستاره برش دهید.

مخلوط کاهو را در یک کاسه بزرگ قرار دهید. سیب ، توت فرنگی و بلوبری را اضافه کنید. با اسپند بپاشید. قبل از سرو ، هر سالاد را با پانسمان زغال اخته بپاشید.

غذاهای شیرین و تابستانی

بعد از کمی تفریح ​​در استخر و اوقات گذراندن در زیر نور آفتاب ، یک روش خنک کننده اغلب راهی مناسب برای از بین بردن یک روز تابستان است. میوه های تازه با تهیه دسر صبح و گذاشتن یخ زدن در حالی که از گرما در فضای بیرون لذت می برید ، آن غذاهای شیرین را حتی خوشمزه تر و راحت تر می کنند.

این مخلوط های منجمد هندوانه بری قبل از افزودن به قالب های یخ پاپ و یخ زدن در طول روز ، با مخلوط کردن هندوانه ، بلوبری ، تمشک و عسل ، دسر را در حد ساده ترین شکل ممکن تهیه می کنند. با افزودن هندوانه تازه ، شما یک میوه خوش طعم را انتخاب می کنید که فقط شامل 80 کالری و بدون چربی باشد در حالی که منبع عالی ویتامین C (25٪) و سطح بالاتری از لیکوپن (12.7 میلی گرم در هر وعده 2 فنجان) را فراهم می کنید – آنتی اکسیدانی که برای نقش آن در محافظت در برابر آفتاب مورد مطالعه قرار گرفته است – بیش از هر میوه و سبزیجات تازه.

برای یافتن میان وعده ها ، وعده های غذایی و غذاهای تابستانی بیشتر ، به سایت هندوانه مراجعه کنید.

هندوانه بری یخ زده پاپ
خدمات: 8

6 فنجان هندوانه
1 فنجان بلوبری ، تقسیم شده
1 فنجان تمشک ، تقسیم شده
3 قاشق غذاخوری عسل

در مخلوط کن ، هندوانه ، 1/2 فنجان بلوبری ، 1/2 فنجان تمشک و عسل را مخلوط کنید تا یکدست شود. فیلتر صافی ریز را فشار دهید تا تفاله و دانه ها از بین برود.

قالب های یخ پاپ 3/4 را با مایع پر کنید. زغال اخته و تمشک باقیمانده را به قالب اضافه کنید. چوب ها را وارد کرده و حداقل 4 ساعت فریز کنید ، یا تا زمانی که کاملا منجمد شوند.

مایکل فرانسه
[email protected]
1-888-824-3337
editors.familyfeatures.com

درباره سندیکا تحریریه ویژگی های خانواده
یک منبع اصلی برای غذای با کیفیت بالا ، سبک زندگی و محتوای خانه و باغ ، Family Features نکاتی را به صورت موضعی و فصلی ، غذاهای آماده ، اطلاعات ، دستور العمل ها ، فیلم ها ، اینفوگرافیک و موارد دیگر در اختیار خوانندگان قرار می دهد. مقالات و اطلاعات اضافی را در Culinary.net و eLivingToday.com بیابید.

SOURCE سندیکا تحریریه ویژگی های خانواده

لینک های مربوطه

http://www.familyfeatures.com

Darling Ingriers Inc نتایج مالی سه ماهه اول سال 2021 را گزارش می کند

ایروینگ ، تگزاس، 13 مه 2021 / PRNewswire / – Darling Ingriers Inc. (NYSE: DAR ، “عزیزم”) –

سه ماهه اول سال 2021

 • درآمد خالص 151.8 میلیون دلار یا 0.90 دلار به ازای هر سهم GAAP رقیق شده
 • فروش خالص 1.05 میلیارد دلار
 • EBITDA تنظیم شده ترکیبی از 284.8 میلیون دلار
 • Q1 EBITDA بخش 1 مواد تشکیل دهنده بین الملل با 176.6 میلیون دلار بهترین نتیجه سه ماهه در تاریخ شرکت است
 • الماس سبز دیزل (“DGD”) به ازای هر گالن EBITDA به رکورد 2.77 دلار دست یافت و 108.2 میلیون دلار به بخش سوخت دارلینگ کمک کرد.

دارلینگ فروش خالص 1.05 میلیارد دلار را برای سه ماهه اول سال 2021 گزارش کرد ، در حالی که فروش خالص 852.8 میلیون دلار برای مدت مشابه سال گذشته بود. عزیزم ثبت شده در سه ماه منتهی به ژانویه. آوریل 2021 پایان یافت ، درآمد خالص 151.8 میلیون دلار یا 0.90 دلار به ازای هر سهم کاهش یافته در مقایسه با درآمد خالص 85.5 میلیون دلار یا 0.51 دلار به ازای هر سهم رقیق شده در سه ماهه اول سال 2020.

وی گفت: “تیم ما بهترین سه ماهه در تاریخ شرکت ما در سراسر جهان را داشته است ، در حالی که در سه ماهه اول 176.6 میلیون دلار EBITDA تولید کرده است.” Randall C. Stuewe، رئیس و مدیر ارشد اجرایی شرکت Darling Ingources Inc. “اگر عملکرد قوی Q1 DGD را نیز اضافه کنید ، 2021 شروع بسیار خوبی با EBITDA تنظیم شده 284.8 میلیون دلاری آغاز کرد.”

“دو پروژه برای دیزل تجدید پذیر در DGD هنوز هم در حال پیشرفت هستند ، با توسعه در نورکو ، لس آنجلس، برنامه ریزی شده است که تولید خود را در اواسط سه ماهه چهارم سال 2021 و تأسیسات 470 میلیون گالنی در دست ساخت آغاز کند بندر آرتور استووی افزود: “انتظار می رود در نیمه دوم سال 2023 به بهره برداری برسد.” ما معتقدیم كه با راه اندازی توسعه نوركو ، DGD می تواند امسال تقریباً 365 میلیون گالن گازوئیل تجدید پذیر بفروشد. ركورد -EBITDA در هر گالن 2.77 دلار DGD به دست آمده در سه ماهه اول ما را به این باور می رساند که EBITDA DGD در هر گالن به طور متوسط ​​بین 2.25 تا 2.40 دلار در هر گالن برای کل سال 2021 خواهد بود. “

“با توجه به عملکرد خوب تجارت مواد تشکیل دهنده بین المللی ما در اوایل سال جاری و چشم انداز بهبود یافته برای DGD ، ما در حال افزایش پیش بینی خود برای EBITDA تنظیم شده ترکیبی برای سال 2021 به دامنه 1.075 تا 1.150 میلیارد دلار هستیم. این پیش بینی جدید 28 تا 35 درصد بالاتر از تولید سالانه در سال 2020 است و تجارت ما را در سراسر جهان برای رشد بیشتر و بهبود سودآوری در آینده قرار می دهد. ”

برای سومین آوریل 2021 دارلینگ طبق توافقنامه وام گردان وعده داده شده ، مبلغ نقدی و معادل نقدی معادل 71.4 میلیون و 879.9 میلیون دلار در دسترس داشت. بدهی کل مانده در پایان 3 دسامبر آوریل 2021 سه ماهه پایان یافته 1.4 میلیارد دلار بود.

EBITDA تنظیم شده ترکیبی برای سه ماهه اول سال 2021 284.8 میلیون دلار بود ، در حالیکه برای مدت مشابه 213.3 میلیون دلار بود.

اطلاعات عزیزم

Darling Ingriers Inc. (NYSE: DAR) یک رهبر جهانی در تولید مواد آلی است که طیف وسیعی از محصولات پروتئینی و چربی پایدار را تولید می کند ، و یکی از بزرگترین تولید کنندگان انرژی پاک تجدید پذیر است. Darling در پنج قاره فعالیت می کند و جریان زباله های کشاورزی را ردیابی می کند – صنایع غذایی ، که به مواد تشکیل دهنده خاصی مانند کلاژن هیدرولیز شده ، چربی ها و چربی های خوراکی با کیفیت خوراک ، پروتئین ها و آردهای حیوانی ، پلاسما ، مواد افزودنی خوراک دام ، مواد اولیه سوخت و انرژی زیستی سبز تبدیل می شوند. Darling Ingriers به ​​عنوان یکی از 50 رهبر پایداری و اقلیم در سال 2021 انتخاب شد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، مواد مورد نیاز عزیز را بخوانید: سبزترین شرکت روی کره زمین – 50 رهبران پایداری و آب و هوا (50climateleaders.com). این شرکت محصولات خود را در سراسر جهان به فروش می رساند و تلاش می کند با ایجاد برنامه های کاربردی برای سلامتی ، مواد مغذی و انرژی زیستی ضمن بهینه سازی خدمات برای زنجیره غذایی ، قول خود را برای آینده بهتر تقویت کند. Darling 50٪ شریک سرمایه گذاری مشترک است الماس سبز دیزل (DGD) ، بزرگترین تولید کننده سوخت دیزل تجدیدپذیر در آمریکای شمالی ، در حال حاضر سالانه تقریباً 290 میلیون گالن سوخت دیزل تجدید پذیر تولید می کند که محصولات آن تولید گازهای گلخانه ای را تا 85 درصد در مقایسه با سوخت های فسیلی کاهش می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت شرکت به آدرس http://www.darlingii.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:


جیم استارک ، معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذاران

پست الکترونیک: [email protected]

5601 بلوار MacArthur ، ایروینگ ، تگزاس 75038

تلفن: 972-281-4823

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/647660/Darling_Ingactions_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.darlingii.com

SOURCE Darling Ingactions Inc.

با امضای فرماندار ابوت امروز ، الكل مشروبات الكلی در تگزاس تبدیل به قانون می شود

“انجمن رستوران تگزاس و اعضای ما حاکم را تحسین می کنند. ابوت و قانونگذار تگزاس برای ردیابی سریع HB 1024 تا اطمینان حاصل شود که رستوران ها توانایی خود را در فروش مشروبات الکلی حفظ می کنند. ” امیلی ویلیامز نایت، Ed.D. ، رئیس و مدیر عامل TRA. “فرماندار ابوت معافیت اضطراری با اجازه مصرف الکل در طول شیوع همه گیر موجب صرفه جویی در هزاران شغل در رستوران ها شد ، ایجاد یک جریان درآمد جدید و نوآوری جدیدی را که رستوران ها برای بازسازی از بیماری همه گیر نیاز دارند ، از بین برد. ما هنوز راهی طولانی برای بهبودی در پیش داریم ، اما با داشتن ابزاری مانند مصرف الکل ، آینده صنعت رستوران از همیشه درخشان تر است تگزاس

مشروبات الکلی یکی از معدود پوشش های نقره ای در یک سال بسیار دشوار بود که در بین مردم بسیار محبوب شد تگزاس رستوران ها و مصرف کنندگان. آ مه 2020 نظرسنجی توسط انجمن ملی رستوران ها نشان داد که 81٪ از تگزاسی ها موافق دائمی شدن الکل هستند ، 42٪ اظهار داشتند که آنها به شدت طرفدار آن هستند. این بررسی همچنین نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق رستوران هایی که الکل می فروشند از توانایی فروش مشروبات الکلی استفاده می کنند و به آنها امکان می دهد کارمندان خود را دوباره استخدام کنند.

وی گفت: مشروبات الکلی دقیقاً همان چیزی است که رستوران ها به آن نیاز دارند و تگزاسی ها می خواهند الیس وینستانلی، رئیس Cozumel Empresas ، هلدینگ شرکت El Arroyo در آستین ، تگزاس. “رستوران ها مربوط به تجربیات است و مشروبات الکلی اجازه می دهد تا رستوران ها تجربه راحتی بیشتری از راحتی خانه به مشتریان خود بدهند. ما بسیار سپاسگزاریم که فرماندار ما و قانونگذار از این فرصت استفاده کرده و از جامعه رستوران ها و مشتریان ما حمایت می کنند! “

از آنجا که HB 1024 با اکثریت قوه مقننه در تگزاس عبور می کند ، بلافاصله موثر می شود. TRA به همکاری نزدیک با استانداری ، کمیسیون مشروبات الکلی تگزاس (TABC) ، صنعت و کلیه ذینفعان مربوطه برای اطمینان از ایمن و کارآمد بودن اجرای آن ادامه خواهد داد.

زمینه
HB 1094 توسط نماینده گرن و سن. هنکاک دولت دائمی می کند ابوت معافیت اضطراری به رستوران ها اجازه می دهد با خیال راحت مشروبات الکلی را بفروشند. به طور خاص ، رستوران های دارای گواهینامه غذا و نوشیدنی و یا مجوز نوشیدنی مخلوط یا ثبت نام یک باشگاه خصوصی از TABC ممکن است آبجو ، شراب و کوکتل را با سفارشات غذایی که برای وانت یا تحویل خریداری شده است ، از جمله از طریق شرکت های تحویل شخص ثالث ، بفروشند. این لایحه همچنین مقررات کلیدی ایمنی در معافیت استاندار را کدگذاری می کند ، از جمله این الزام است که تمام نوشیدنی های الکلی باید در اصلی ، در بسته بندی مهر و موم شده توسط تولید کننده ، یا در یک ظرف ضد دستکاری که دارای نام تجاری و کلمات است ، مهر و موم شود. نوشیدنی الکلی.”

درباره انجمن رستوران تگزاس
انجمن رستوران تگزاس در سال 1937 تشکیل شد تا به عنوان وکالت در این کشور فعالیت کند تگزاس و منبع ضروری برای صنعت خدمات غذایی است. امروز ، TRA به عنوان یک انجمن تجارت پیشرو ، نماینده ایالت است 70 میلیارد دلار صنعت رستوران ، که بیش از 50،000 مکان و نیروی کار 1.3 میلیون کارمند تشکیل شده است. همراه با بنیاد آموزش انجمن رستوران تگزاس ، این انجمن از صنعت در حال رشد محافظت می کند ، پیشرفت می کند و آموزش می دهد.

SOURCE انجمن رستوران تگزاس

لینک های مربوطه

https://www.txrestaurant.org/

سخنرانی های Gaby Natale برای رویدادهای سالانه خارج از سایت زنان P&G

“ناتاله” توضیح داد: “منحصر به فرد ما هدیه ما به جهان است. به همین دلیل من تلاش P & G را برای ایجاد فضاهایی از این دست که گفتگوهای معتبر و الهام بخش در مورد چگونگی پیشگام سازی و ظهور در کنار یکدیگر شکوفا شدن ، تحسین می کنم”.

موضوع این یازدهمین رویداد سالانه زنان P&G #LetsKeepBlooming بود. پس از این رویداد ، اعضای منتخب نسخه هایی از کتاب پرفروش وی را به نام “حلقه مجازی” دریافت کردند که اولین کتاب نوشته شده توسط یک لاتین بود که توسط بخش رهبری هارپر کالینز منتشر شد.

سخنران اصلی تعهد 3 بار در روز Daytime برای الهام بخشیدن به مخاطبان مختلف برای توسعه پتانسیل خود ، با موفقیت در سخنرانی TED “پیشگام: چگونه می توان همان چیزی بود که نمی توانی ببینی” دوباره انجام شد. سخنرانی ناتاله ، بخشهای مساوی سخنرانی الهام بخش ، کارگاه شغلی و مانیفست زندگینامه ، از طاق سفر زندگی خود – از یک انبار فرش تا فرش قرمز روزانه EMMY – برای شروع گفتگو در مورد چالشها و فرصتهایی که اقلیتها هنگام تصمیم گیری برای تبدیل شدن به آن روبرو هستند ، استفاده می کند. رویاهای آنها را به عمل می آورد.

از همکاری های گذشته ناتاله به عنوان سخنران انگیزشی می توان به دل ، پپسی کو ، Century21 و بنیاد لورا بوش اشاره کرد.

در باره گبی ناتاله و AGANARmedia

گبی ناتاله یک برنده سه گانه Daytime EMMY® ، شخصیت تلویزیونی ، نویسنده پرفروش و سخنران انگیزشی است. او تهیه کننده اجرایی و مجری برنامه تلویزیونی SuperLatina است که در سطح ملی پخش می شود در شبکه Vme PBS.

ناتاله یکی از چهره های معتبر رسانه ای در تلویزیون اسپانیایی زبان در میان چند زن در صنعت سرگرمی است که نه تنها حق نمایش تلویزیونی خود بلکه یک استودیوی تلویزیونی را نیز در اختیار دارد. این موقعیت منحصر به فرد به او اجازه داده تا اشتیاق خود به رسانه ها و روحیه کارآفرینی خود را با هم ترکیب کند.

مجله People Natale را به عنوان یکی از “25 قدرتمندترین لاتین” در سال 2018 معرفی کرد ، و این داستان الهام بخش چگونگی رفتن او از یک برنامه تلویزیونی محلی است که از انبار فرش شروع می شود و تبدیل به تنها لاتین در تاریخ ایالات متحده می شود که سه برابر پشت سر هم برنده می شود. EMMY روز. محبوبیت او حتی بیشتر از این شد که اولین کتاب او ، “دایره با فضیلت” نوشته هارپ کالینز ، به عنوان یک کتاب پرفروش فوری شناخته شد و در رده اول نمودارهای New Releases آمازون در 3 دسته مختلف (تجارت ، الهام و خودیاری) قرار گرفت.

ناتاله همچنین بنیانگذار AGANARmedia ، یک شرکت بازاریابی با تمرکز بر مخاطبان اسپانیایی است که به 500 شرکت Fortune مانند Hilton Worldwide ، Sprint ، AT&T ، eBay و Amazon خدمت می کند. در دنیای دیجیتال ، او طرفداران پر رونقی دارد با بیش از 52 میلیون بازدید در YouTube و دنبال کنندگان 250K + در رسانه های اجتماعی.

در سال 2019 ، Gaby WelcomeAll Beauty را راه اندازی کرد ، اولین خط تولید کننده مو برای بهره وری زنان که مدل های آماده دوربین آماده DIY را ارائه می دهد که در کمتر از 5 دقیقه انجام می شود.

مدافع خستگی ناپذیر مسائل جنسیت و تنوع ، ناتاله سخنران دوزبانه ای است که به دنبال او می رود و یک همکاری مکرر با سازمان های غیرانتفاعی مانند بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود ، کمپین اقدام زنان پدیده و Voto Latino. وی کنفرانس های اصلی سازمان ملل را به نمایشگاه های فناوری و گردهمایی های تجاری در سراسر ایالات متحده و آمریکای لاتین. ناتاله در فوربس ، سی ان ان ، Buzzfeed ، NBC News ، یونیویژن و مجله Latino Leaders حضور داشته است. وی برای به تصویر کشیدن جوانان LGBTQ لاتین در رسانه ها ، جایزه NALIP Digital Trailblazer و یک نامزد جایزه GLAAD Media است.

ناتاله لیسانس روابط بین الملل و فوق لیسانس روزنامه نگاری را از دانشگاه سان آندرس و دانشگاه کلمبیا. قبل از شروع کار در تلویزیون ، ناتاله دوره های ارتباطات و روزنامه نگاری را در آنجا تدریس می کرد دانشگاه تگزاس. در اصل از آرژانتین، ناتاله دارای تابعیت سه گانه از ایالات متحده، آرژانتین و ایتالیا و در زندگی کرده است لندن (انگلستان)، مکزیک، ایالت واشنگتن و بوینس آیرس.

* برای سوالات رسانه ای ، لطفاً تماس بگیرید [email protected] *

منبع آگانار رسانه

اندازه بازار کره بدون لاکتوز برای رسیدن به 984.3 میلیون دلار تا سال 2028 ، افزایش آگاهی بهداشتی در بین مردم و افزایش تقاضا برای مواد غذایی با کیفیت و غذایی به عنوان محرک رشد عمل می کند

FELTON ، کالیفرنیا، 12 مه 2021 / PRNewswire / – انتظار می رود اندازه بازار کره بدون لاکتوز به سطح جهانی برسد 984.3 میلیون دلار طبق گزارش جدید میلیون ها بینش ، تا سال 2028 پیش بینی می شود از 2021 تا 2028 با CAGR 6.8٪ گسترش یابد.

چه عوامل کلیدی در بازار کره بدون لاکتوز نقش دارند؟

تخمین زده می شود که بازار در طی دوره پیش بینی شده به دلیل افزایش مصرف کره بدون لاکتوز ، رشد صنایع غذایی فرآوری شده جهانی و رشد شهرنشینی ، رشد قابل توجهی داشته باشد. علاوه بر این ، شیوع فزاینده عدم تحمل لاکتوز ، افزایش نیاز به انرژی با مدیریت وزن و ترجیح روزافزون مصرف کنندگان به چنین محصولات فاقد نمک ، عوامل عمده ای هستند که موجب تحریک صنعت در دوره پیش بینی می شوند.

ترجیح مصرف کننده به غذای ارگانیک و طبیعی به دلیل افزایش آگاهی از سلامتی در بین افراد در حال افزایش است. علاوه بر این ، افزایش هزینه های سلامتی ، افزایش درآمد قابل استفاده و بهبود سطح زندگی مسئول رشد بازار هستند. پیش بینی می شود هزینه زیاد و عدم آگاهی از مزایای محصولات لبنی بدون لاکتوز رشد بازار را در دوره پیش بینی مختل کند.

بخش فروشگاه های رفاه و ویژه بیشترین سهم را با بیش از 49.0٪ در سال 2020 به دلیل افزایش فروش کره بدون لاکتوز از فروشگاه های رفاه و فروشگاه های ویژه در اختیار داشت. اولویت این محصولات برتر به دلیل پایداری بیشتر این فروشگاه های رفاهی و تخصصی نسبت به سایر کانال های توزیع ، در بین مشتریان در حال افزایش است. از این رو ، پیش بینی می شود که این بخش در طول دوره ارزیابی رشد قابل توجهی داشته باشد.

لطفاً برای دریافت PDF pdf و یافتن جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید بازار کره بدون لاکتوز گزارش 2028.

موارد برجسته گزارش بازار کره بدون لاکتوز:

 • آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود سریعترین CAGR را با 7.9٪ از سال 2021 تا 2028 ثبت کند ، به دلیل تغییر اولویت نسبت به آگاهی بهداشتی در میان هزاره ها در کشورها ، از جمله چین و هند.
 • بر اساس کانال توزیع ، بخش فروشگاه های رفاه و فروشگاه بیشترین سهم را با بیش از 49.0 درصد در سال 2020 به دلیل افزایش فروش این محصولات از فروشگاه های راحتی و فروشگاه های ویژه در اختیار داشت.
 • بر اساس محصول ، بخش قابل پخش بیشترین سهم را با بیش از 79.0٪ در سال 2020 به دلیل افزایش تقاضا در اختیار داشت. این کره حتی در دمای سرد نیز نرمتر باقی می ماند و می تواند به راحتی پخش شود و این یک مزیت قابل توجه نسبت به کره غیر قابل پخش است. با توجه به افزایش تقاضا ، تولید کنندگان در حال استفاده از فن آوری های جدید در محصولات خود در سطح جهانی هستند. از روغن نباتی و مخلوط کره تشکیل شده است.
 • ایجاد مشارکت برای دستیابی به تحولات پایدار و عرضه محصولات جدید برخی از استراتژی هایی است که توسط شرکت کنندگان این صنعت برای کسب برتری رقابتی در بازار مورد استفاده قرار می گیرد.

گزارش تحقیق 85 صفحه ای را با TOC در مورد “بازار جهانی کره بدون لاکتوز” مرور کنید: https://www.millioninsights.com/industry-reports/global-lactose-free-butter-market

میلیون Insights بازار جهانی کره بدون لاکتوز را بر اساس محصول ، کانال توزیع و منطقه تقسیم کرده است:

 • چشم انداز محصول کره بدون لاکتوز (درآمد ، میلیون دلار ، 2017 – 2028)
  • قابل پخش شدن
  • غیر قابل پخش
 • چشم انداز کانال توزیع کره بدون لاکتوز (درآمد ، میلیون دلار ، 2017 – 2028)
  • سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها
  • فروشگاه های راحتی و تخصصی
  • برخط
  • دیگران
 • چشم انداز منطقه ای کره بدون لاکتوز (درآمد ، میلیون دلار ، 2017 – 2028)
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
  • آسیا و اقیانوسیه
  • مرکزی & آمریکای جنوبی
  • خاورمیانه & آفریقا
 • لیست بازیکنان اصلی بازار کره بدون لاکتوز
  • شرکت کرافت هاینز
  • Challenge Dairy Products، Inc.
  • خامه ای Green Valley
  • تعاونی لبنیات آگروپور
  • اوفیلد
  • مارک های کاناگرا
  • Ingredion Incorporated
  • شركت كلوگ
  • جنرال میلز ، شرکت
  • LACTAID (مک نیل تغذیه ، LLC)

بیانیه های مطبوعاتی اخیر توسط میلیون ها بینش را بخوانید:

 • بازار ساختمان از پیش مهندسی شده پیش بینی می شود که اندازه بازار جهانی از قبل مهندسی شده ساختمان به دست آید 30.79 میلیارد دلار تا سال 2025 با CAGR 15.5. رشد روزافزون تحولات فناوری در صنعت ساختمان و رشد شهرنشینی و صنعتی شدن در اقتصادهای در حال توسعه مانند چین، برزیل و هند انتظار می رود تقاضا برای بازار را برانگیزد.
 • بازار تجهیزات ژنوتیپ گیاهان پیش بینی می شود اندازه بازار تجهیزات جهانی ژنوتیپ گیاهان ارزش زیادی داشته باشد 895.45 میلیون دلار همچنین تا سال 2025 پیش بینی می شود که CAGR 9.6٪ در سالهای پیش بینی شده 2018 تا 2025 ثبت شود. تجهیزات.
 • بازار کنتورهای برق هوشمند پیش بینی می شود اندازه بازار جهانی کنتورهای برق هوشمند به حساب بیاید 18.9 میلیارد دلار تا سال 2027. احتمال دارد که بازار 7.8٪ CAGR بیش از مدت زمان پیش بینی ثبت کند. تقاضا برای امنیت انرژی در بخش انرژی در حال جلب توجه است. با ظهور منابع انرژی تجدیدپذیر ، این تقاضا تا حدودی رفع شده است.
 • بازار تجهیزات خدمات غذایی طبق گزارش منتشر شده ، انتظار می رود اندازه بازار تجهیزات جهانی خدمات غذایی در جهان برسد 50.01 میلیارد دلار تا سال 2028. تخمین زده می شود که از سال 2021 تا 2028 با 5.5٪ CAGR توسعه یابد.

درباره میلیون ها بینش:

میلیون بینش ، توزیع کننده گزارش های تحقیقات بازار است که فقط توسط ناشران برتر منتشر می شود. ما یک بازار جامع داریم که به شما امکان می دهد قبل از خرید نقاط داده را با یکدیگر مقایسه کنید. امکان خرید آگاهانه شعار ما است و ما سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ما قبل از سرمایه گذاری می توانند از طریق چندین نمونه به مرور بپردازند. انعطاف پذیری خدمات و سریعترین زمان پاسخگویی دو رکن هستند که مدل کسب و کار ما بر اساس آنها بنا شده است. فروشگاه گزارش تحقیقات بازار ما شامل گزارش های عمیق از سراسر صنعت مختلف ، از جمله مراقبت های بهداشتی ، فناوری ، مواد شیمیایی ، مواد غذایی و نوشیدنی ها ، کالاهای مصرفی ، علوم مواد و خودرو است.

مخاطب:
رایان مانوئل
متخصص پشتیبانی تحقیقات ، ایالات متحده آمریکا
میلیون بینش
تلفن: 1-408-610-2300
تلفن رایگان: 1-866-831-4085
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.millioninsights.com/
ما را دنبال کنید: LinkedIn | توییتر

SOURCE Million Insights