گلدن استیت گرینز بیمار متمرکز است

سن دیگو، 5 مارس 2021 / PRNewswire / – “شاهدانه ای که می توانید به آن اعتماد کنید.” این فقط یک عنوان نیست ، بلکه فرهنگ سبزهای گلدن استیت است. سبزهای گلدن استیت اکنون راه اندازی وب سایت تازه طراحی شده خود را جشن می گیرد.

با توجه به ذهنیت مشتری اول ، رقیبان گلدن استیت گرینز روابط تک به تک با هر مشتری را برقرار می کنند و به همان اندازه که لازم است با آنها وقت می گذرانند تا تجربه خود را بالا ببرند. کارکنان شاهدانه گلدن استیت گرین با اطمینان از پاسخگویی به س questionsالات آنها به گونه ای که سلامت برند را حفظ کند ، خدمات استثنایی به بیماران ارائه می دهند.

وی گفت: “این امر در مورد ایجاد اعتماد با مشتریان از طریق به اشتراک گذاشتن تجارب و دانش مشترکان است.” الکس لئون، مدیر ارشد بازاریابی سبزهای گلدن استیت.

سبزهای گلدن استیت در پوینت لوما دومین درمانگاه افتتاحیه بود شهرستان سن دیگو در سال 2015

در نزدیکی واقع شده است سن دیگو آنها در فرودگاه و سواحل همچنان به ارائه انتخاب با کیفیت و گسترده ای از محصولات شاهدانه و CBD می پردازند.

خواه مشتریان به دنبال چیزی برای کمک به مدیریت شرایط روحی ، جسمی یا جسمی باشند و یا فقط بخواهند روز را کنار بگذارند ، بیماران محصولات مختلفی را برای بهبود کیفیت زندگی خود پیدا می کنند.

گلدن استیت گرینز به سرمایه گذاری در سفر حشیش مشتری با ایجاد روابط افتخار می کند. لئون گفت: “مسئولیت آموزش مشتریان و ارزیابی هر مشتری به صورت جداگانه وجود دارد.” “ما در مورد اینکه آنها به دنبال چه چیزی هستند و می خواهند نتیجه مطلوب آنها چه باشد ، می پرسیم.”

گلدن استیت گرینز علاوه بر شخصی سازی تعاملات ، از نرم افزار پیشرفته ای برای ایجاد تجارب خرید آنلاین شخصی مانند برنامه وفاداری کیف پول “nug” خود استفاده می کند.

گری استرهل ، مدیر ارشد فنی ، گفت: “این همه بخشی از تلاش برای تأمین وقت بیشتر برای ایجاد روابط با مشتری ، گردهم آوردن حشیش و دوستان است.”

گرینز گرینت استیت گرینز اگرچه در معرض بحران سلامت COVID-19 قرار گرفت اما همچنان به عنوان یک سرویس ضروری باز بود و دسترسی مطمئن و راحت به محصولات با کیفیت خود را ادامه داد.

“از آغاز [of the pandemic] لئون گفت: “ما سعی کرده ایم تا به بهترین شکل ممکن مطابقت و عمل کنیم.” هدف ما این بود که محصولات متنوعی را در قفسه نگه داریم و روابط فروشنده را حفظ کنیم.

برای تسریع بیشتر در خریدهای بیماران ، گلدن استیت گرینز زایمان بدون تماس و تحویل کنار ماشین را نیز ارائه می دهد.

لئون گفت: “ما در تلاشیم تجارت خود را گسترش دهیم تا ضمن ایمن بودن و خانواده گرایی ، خدمات بهتر و م moreثرتری به مشتریان ارائه دهیم.”

این احساس خوشامدانه این است که چگونه Golden State Greenens خود را از سایر شرکتهای شاهدانه متمایز می کند و ارزش بیشتری به مشتریان خود می دهد.

لئون گفت: “سبزهای گلدن استیت برای همه مناسب است.” لئون گفت: “ما همیشه سعی کرده ایم که خودمان را به یک مارک تجاری فراگیر تبدیل کنیم. ما با تمام مشتریانمان اساساً مانند خانواده خود رفتار می کنیم.” “ما سعی می کنیم طوری کار کنیم که وقتی از خانه بیرون می روید احساس کنید مادربزرگ خود را در آغوش گرفته اید.”

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.goldenstategreens.com یا با شماره 844-420-8387 تماس بگیرید.

تصاویر مرتبط

Golden-State-Greens.jpg
سبزهای گلدن استیت
بهترین درمانگاه در سن دیگو

منبع سبزهای گلدن استیت

بازار فست فود با CAGR بیش از 2٪ شتاب می گیرد | تغییر تنظیمات طعم مصرف کننده برای افزایش رشد | Technavio

با تداوم گسترش شیوع ویروس کرونا ویروس جدید ، سازمانها در سرتاسر جهان به تدریج با استفاده از فناوری منحنی فروکش خود را مسطح می کنند. بسیاری از مشاغل مراحل پاسخ ، بازیابی و نوسازی را طی می کنند. ایجاد انعطاف پذیری در تجارت و ایجاد چابکی به سازمانها کمک می کند تا در مسیر خروج از بحران COVID-19 به سمت وضعیت عادی بعدی پیش روند.

این تحقیق در زمینه برنامه ریزی تجاری پس از همه گیری به مشتریان کمک می کند تا:

 • برنامه ریزی استراتژیک آنها را تنظیم کنید به محض شروع ثبات تجارت پیش بروید.
 • ایجاد انعطاف پذیری توسط انتخاب منابع و سرمایه گذاری موثر برای واحدهای تجاری خاص ، محصولات و خطوط خدمات.
 • برنامه ریزی مبتنی بر سناریو را تصور کنید برای کاهش شرایط بحرانی آینده

ساختار برنامه ریزی کسب و کار پس از همه گیری را بارگیری کنید

ملاحظات کلیدی برای پیش بینی بازار:

 • تأثیر قفل شدن ، اختلالات زنجیره تامین ، تخریب تقاضا و تغییر در رفتار مشتری
 • به دلیل تأثیر همه گیر شدن ، وضعیت های خوش بینانه ، احتمالی و بدبینانه برای همه بازارها
 • پیش از برآورد بازار بعد از COVID-19
 • سه ماهه تحلیل تأثیر و به روزرسانی برآورد بازار

با استفاده از دسترسی فوری به 17000+ گزارش تحقیقات بازار

سیستم عامل اشتراک Technavio

سه شرکت کننده عمده در بازار فست فود:

شرکت لبنیات آمریکایی

شرکت Dairy Queen Corp. تجارت را از طریق بخش Unified انجام می دهد. محصولات اصلی ارائه شده توسط این شرکت شامل Super Star with Cheeseburger و Beyond Famous Star with Cheeseburger است.

پزشکان همکاران LLC

Doctors Associates LLC تجارت خود را از طریق خدمات رستوران و پذیرایی انجام می دهد. این شرکت ساندویچ و بسته بندی را با نام تجاری Subway ارائه می دهد.

شرکت مک دونالد

شرکت مک دونالد از طریق بخش Unified تجارت را اداره می کند. محصولات اصلی ارائه شده توسط این شرکت شامل برگرهای Big Mac و Chicken McNuggets است.

گزارش مربوط به صنایع اختیاری مصرف کننده:

بازار جهانی آشپزخانه ابر– بازار آشپزخانه ابر بر اساس نوع (حق رای دادن و مستقل) و جغرافیا (APAC ، آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی، و MEA). گزارش اختصاصی نمونه رایگان دریافت کنید

بازار رستوران های گاه به گاه سریع در ایالات متحده– اندازه بازار رستوران های روزمره سریع در ایالات متحده بر اساس محصول (غذاهای آمریکای شمالی ، غذاهای ایتالیایی ، غذاهای مکزیکی و سایر موارد) تقسیم می شود. گزارش اختصاصی نمونه رایگان دریافت کنید

اگر گزارشی را خریداری کنید که در 60 روز آینده به روز شود ، ما نسخه جدید و استخراج داده را به صورت رایگان برای شما ارسال خواهیم کرد! برای دریافت جزئیات تجزیه و تحلیل سهم بازار از شرکت کنندگان در بازار در حین بستن COVID-19 ، تصویر فوری گزارش را در اینجا دریافت کنید: https://www.technavio.com/report/fast-food-market-industry-analysis

بازار فست فود 2020-2024: تقسیم بندی

بازار فست فودها به شرح زیر تقسیم شده است:

 • تولید – محصول
  • فست فود غیر گیاهخوار
  • فست فود گیاهی
 • جغرافیا
  • آمریکای شمالی
  • APAC
  • اروپا
  • آمریکای جنوبی
  • MEA

بازار فست فودها با افزایش حضور آنلاین فروشندگان فست فود انجام می شود. علاوه بر این ، انتظار می رود عوامل دیگری مانند افزایش تعداد فروشگاه های فست فود و گسترش آن به مناطق مختلف ، بازار فست فودها را به سمت شاهد CAGR بیش از 2٪ در دوره پیش بینی تحریک کند.

اطلاعات بیشتری در مورد روند جهانی تأثیرگذار بر آینده بازار فست فودها کسب کنید ، درخواست رایگان نمونه @ https://www.technavio.com/talk-to-us؟report=IRTNTR45866

رانندگان بازار

چالش های بازار

روندهای بازار

منظره فروشنده

 • فروشندگان تحت پوشش
 • طبقه بندی فروشنده
 • موقعیت بازار فروشندگان
 • سناریوی رقابتی

درباره ما

تکناویو یک شرکت مشاوره و تحقیق در زمینه فناوری جهانی است. تحقیق و تجزیه و تحلیل آنها بر روند در حال ظهور بازار متمرکز است و بینش عملی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصت های بازار و توسعه استراتژی های موثر برای بهینه سازی موقعیت های خود در بازار ارائه می دهد. کتابخانه گزارش Technavio با بیش از 500 تحلیلگر متخصص ، متشکل از بیش از 17000 گزارش و شمارش است که 800 فناوری را در 50 کشور پوشش می دهد. پایگاه مشتری آنها از شرکتهایی در هر اندازه ، از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 تشکیل شده است. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصت ها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها در حالات تغییر بازار ، به پوشش جامع Technavio ، تحقیقات گسترده و بینش عملی بازار متکی است.

مخاطب

تحقیقات تکناویو
جسی مایدا
مجری رسانه و بازاریابی
ایالات متحده: +1 844 364 1100
انگلیس: +44 203 893 3200
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.technavio.com/
لینک گزارش: https://www.technavio.com/report/fast-food-market-industry-analysis

SOURCE Technavio

لینک های مربوطه

http://www.technavio.com/

بازار دوچرخه های پیشرفته 2020-2024 | فرصت های جدید | رشد درآمد یکبار مصرف برای تقویت رشد بازار | تجزیه و تحلیل صنعت ، روند بازار ، رشد بازار ، فرصت ها و پیش بینی 2024

نیویورک، 4 مارس 2021 / PRNewswire / – انتظار می رود بازار دوچرخه های سطح بالا تا سال رشد کند 4.96 دلار آمریکا در طی سالهای 2020-2024 ، تقریباً با CAGR تقریباً 6٪ در حال گسترش است. این گزارش همچنین تأثیرات همه گیر COVID-19 بر بازار و فرصت ها و چالش های جدیدی را که فعالان بازار انتظار دارند ، روشن می کند. می توان انتظار داشت که تأثیر در سه ماهه اول قابل توجه باشد اما در سه ماهه بعدی به تدریج کاهش یابد – با تأثیر محدود بر رشد اقتصادی تمام سال. این گزارش تجزیه و تحلیل دقیقی از تأثیر همه گیر COVID-19 در بازار در سناریوهای پیش بینی خوش بینانه ، احتمالی و بدبینانه ارائه می دهد. – ظرف چند دقیقه گزارش رایگان دریافت کنید

بازار دوچرخه های پیشرفته: رشد درآمد قابل استفاده برای رشد

افزایش درآمد یکبار مصرف ، انتخاب کالاهای سطح بالا را برای مصرف کنندگان آسان تر می کند ، که تولید کنندگان را قادر می سازد تا تمرکز خود را بر روی معرفی مدل های جدید دوچرخه سواری پیشرفته در بازار بگذارند. علاوه بر این ، نفوذ روزافزون اینترنت نیز فروشندگان را بر آن دارد تا کالاهای خود را از طریق درگاه های آنلاین در بازار بکر بفروشند. بازار تجارت الکترونیکی با سرعت بالایی در حال رشد است ، مدل تجاری مقرون به صرفه و خرده فروشان آنلاین دنبال می کنند. به عنوان مثال ، مدیریت زنجیره تأمین فروشگاه آنلاین به ویژه مقرون به صرفه است زیرا هزینه واسطه های بازاریابی را کاهش می دهد ، که به نوبه خود خرده فروشان آنلاین را قادر می سازد دوچرخه را با قیمت ارزان تری نسبت به مغازه های سنتی بفروشند. بنابراین رشد سریع تجارت الکترونیکی می تواند بر رشد صنعت دوچرخه های سطح بالا جهانی در دوره پیش بینی شده تأثیر بگذارد.

آیا در طی این همه گیری COVID تسکینی وجود دارد؟ گزارش نمونه تحقیق رایگان را درخواست کنید

طبق تکناویو ، استقبال روزافزون از دوچرخه های الکترونیکی تأثیر مثبتی بر بازار خواهد داشت و به رشد قابل توجه آن در دوره پیش بینی کمک می کند. این گزارش تحقیق همچنین سایر روندهای مهم و محرکهای بازار را که بر رشد بازار طی سالهای 2020-2024 تأثیر می گذارد ، مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.

بازار دوچرخه های سطح بالا: در حال رشد تصویب دوچرخه های الکترونیکی

فروشندگان بازار بر یافتن راه هایی برای پیاده سازی ویژگی های هوشمند در مجموعه محصولات فعلی خود متمرکز شده اند. اکثر دوچرخه های الکترونیکی از تکنیک های کمک هوشمند استفاده می کنند که به کاربران امکان می دهد تلفن های هوشمند خود را با دوچرخه های خود متصل کنند. آرگون 18 همچنین یک دوچرخه هوشمند برای اندازه گیری میزان اکسیژن عضلات و میزان اسید لاکتیک با چندین سنسور آیرودینامیکی معرفی کرده است. این دوچرخه ها همچنین با فناوری + ANT همراه هستند که با یک سیستم بلوتوث ارتباط برقرار می کنند و امکان نظارت GPS را فراهم می کنند. این صنعت همچنین شاهد توسعه قفل های دوچرخه هوشمند و سیستم های ورزشی مخصوص اتصال به دوچرخه است. تقاضا برای دوچرخه های سطح بالا با افزایش سرمایه گذاری در زمینه تحقیق و توسعه فناوری جدید بیشتر رشد می کند.

امروز برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید و دسترسی فوری به بیش از 17000 گزارش تحقیقات بازار را بدست آورید

سیستم عامل اشتراک Technavio

گزارش های مربوط به اختیار مصرف کننده شامل:

 • بازار لاستیک های نصب شده دوچرخه با استفاده از برنامه و جغرافیا – پیش بینی و تحلیل 2020-2024: اندازه بازار لاستیک های OEM دوچرخه امکان رشد دارد 544.86 میلیون دلار طی سالهای 2020-2024 و حرکت رشد بازار در دوره پیش بینی شتاب می گیرد. برای به دست آوردن بینش تحقیق گسترده: در چند دقیقه گزارش رایگان دریافت کنید!
 • بازار قاب های کربنی دوچرخه با استفاده از برنامه و جغرافیا – پیش بینی و تجزیه و تحلیل 2020-2024: اندازه بازار قابهای کربن دوچرخه این امکان را دارد که طی سالهای 2020-2024 6.48 میلیون واحد رشد کند و حرکت رشد بازار با CAGR تقریباً 16٪ شتاب می گیرد. برای به دست آوردن بینش تحقیق گسترده: در چند دقیقه گزارش رایگان دریافت کنید!

بازار دوچرخه پیشرفته: تجزیه و تحلیل تقسیم بندی

این گزارش تحقیقات بازار ، بازار دوچرخه های سطح بالا را توسط محصولات (دوچرخه های هیبریدی ، دوچرخه کوهستان ، دوچرخه جاده ای ، دوچرخه سواری و سایر موارد) ، کانال توزیع (آفلاین و آنلاین) و جغرافیا (آمریکای شمالی، اروپا، APAC ، آمریکای جنوبی، و MEA).

آمریکای شمالی منطقه در سال 2020 بازار دوچرخه های پیشرفته را رهبری کرد و پس از آن اروپا، APAC ، آمریکای جنوبی، و MEA به ترتیب در دوره پیش بینی ، آمریکای شمالی انتظار می رود منطقه به دلیل عواملی از جمله دسترسی تعداد زیادی از فروشندگان و درآمد قابل استفاده رو به رشد ، بالاترین رشد فزاینده را به ثبت برساند.

گزارش های نمونه Technavio رایگان است و اطلاعات رقابتی درباره فعالان بازار را بدست آورید. روند اصلی صنعت ، فرصت ها و تهدیدات را پیگیری کنید. بازاریابی ، برند ، استراتژی و توسعه بازار خود را مطلع کنید. درخواست نمونه گزارش رایگان

برخی از عناوین اصلی گزارش شامل موارد زیر است:

چالش های بازار

رانندگان بازار

روندهای بازار

منظره فروشنده

 • فروشندگان تحت پوشش
 • طبقه بندی فروشنده
 • موقعیت بازار فروشندگان
 • سناریوی رقابتی

درباره Technavio

تکناویو یک شرکت مشاوره و تحقیق در زمینه فناوری جهانی است. تحقیق و تجزیه و تحلیل آنها بر روند در حال ظهور بازار متمرکز است و بینش عملی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصت های بازار و توسعه استراتژی های موثر برای بهینه سازی موقعیت های خود در بازار ارائه می دهد.

کتابخانه گزارش Technavio با بیش از 500 تحلیلگر متخصص ، متشکل از بیش از 17000 گزارش و شمارش است که 800 فناوری را در 50 کشور پوشش می دهد. پایگاه مشتری آنها از شرکتهایی در هر اندازه ، از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 تشکیل شده است. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصت ها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها در حالات تغییر بازار ، به پوشش جامع Technavio ، تحقیقات گسترده و بینش عملی بازار متکی است.

مخاطب

تحقیقات تکناویو
جسی مایدا
مجری رسانه و بازاریابی
ایالات متحده: +1 844 364 1100
انگلیس: +44 203 893 3200
پست الکترونیک: [email protected]
سایت اینترنتی: www.technavio.com/
صفحه گزارش: https: //www.technavio.com/report/high-end-bicycle-market-industry-analysis

SOURCE Technavio

بازار اسباب بازی در اروپا 2020-2024 | دارای فروشندگان کلیدی

نیویورک، 3 مارس 2021 / PRNewswire / – “بازار اسباب بازی در اروپا توسط محصول ، کانال توزیع و جغرافیا – پیش بینی و تحلیل 2020-2024 “ گزارش به اضافه شده است تکناویو ارائه.

بازار اسباب بازی ها در اروپا انتظار می رود تا رشد کند 8.02 میلیارد دلار، در دوره پیش بینی با CAGR حدود 5٪ پیشرفت می کند. گزارش نمونه رایگان را در MINUTES دریافت کنید

سبد محصولات در حال گسترش یکی از مهمترین عوامل رشد بازار است. با این وجود عواملی مانند در دسترس بودن محصولات تقلبی مانع رشد بازار می شوند.

جزئیات بیشتر: https://www.technavio.com/report/toys-market-analysis-in-Europe-industry

آنچه گزارش های ما ارائه می دهد:

 • چگونه مشاغل می توانند مرتبط بمانند
 • چه ارزشهایی باعث وفاداری مشتری می شوند
 • تأثیر قفل شدن ، اختلالات زنجیره تامین ، تخریب تقاضا و تغییر در رفتار مشتری
 • داده های بازار برای سال های 2020 ، 2021 ، تا سال 2025 را پوشش می دهد
 • روندهای بازار (محرک ها ، فرصت ها ، تهدیدها ، چالش ها ، فرصت های سرمایه گذاری و توصیه ها)
 • توصیه های استراتژیک در بخشهای اصلی کسب و کار بر اساس برآورد بازار

بازار اسباب بازی در اروپا: چشم انداز محصول

اسباب بازی های مخصوص فعالیت شامل محصولاتی از قبیل frisbees و hula hoops است که برای تفریح ​​، ورزش ، تناسب اندام و شعبده بازی استفاده می شود. تقاضا برای اسباب بازی در فضای باز و ورزشی به دلیل عواملی مانند افزایش نگرانی از چاقی کودکان و سایر مشکلات سلامتی افزایش خواهد یافت. علاوه بر این ، گسترش جمعیت طبقه متوسط ​​، کاهش میزان مرگ و میر کودکان و افزایش نرخ زاد و ولد در رشد بازار تأثیر می گذارد. درآمد قابل استفاده رو به رشد و افزایش هزینه های مصرف نهایی خانوار ، باعث افزایش قدرت مصرفی در بین مصرف کنندگان می شود. این امکان را به آنها می دهد تا اسباب بازی های ساختمانی ، به ویژه انواع پرمیوم و مارک های تجاری را خریداری کنند ، در نتیجه فروش ارزشمند اسباب بازی های ساختمانی و فعالیتی را به همراه داشته باشد. رشد بازار در این بخش از رشد بازار در اسباب بازی های نرم و لوازم جانبی ، اسباب بازی های فضای باز و وسایل نقلیه و بازی ها و پازل کندتر خواهد بود.

بازار اسباب بازی در اروپا: کانال توزیع

بخش فروشگاه های تخصصی شامل فروشگاه های مارک اختصاصی ، فروشگاه های چند مارک ، فروشگاه اسباب بازی ، فروشگاه محصولات کودک و کودک و فروشگاه های خرده فروشی فرودگاه است. در دسترس بودن مجموعه ای گسترده از محصولات و حضور پرسنل آموزش دیده از فاکتورهای مهم تولید درآمد بالای بازار اسباب بازی های اروپا از طریق این کانال توزیع است. رشد بازار در این بخش کندتر از رشد بازار در بخش خرده فروشان الکترونیکی خواهد بود.

شرکت های تحت پوشش:

 • بازی های اطلس
 • آبگرم کلمنتونی
 • Goliath Games LLC
 • شرکت Hasbro
 • سیستم LEGO AS
 • شرکت ماتل
 • Ravensburger AG
 • تیمز و کاسموس
 • شرکت TOMY شرکت آموزشی ویبولیتین
 • و VTech Holdings Ltd.

1 گزارش Technavio بخرید و دومین بار را با 50٪ تخفیف دریافت کنید. 2 گزارش Technavio بخرید و سومین گزارش را به صورت رایگان دریافت کنید.

قبل از خرید عکس فوری بازار را مشاهده کنید

گزارش های مربوط به اختیار مصرف کننده شامل:
بازار اسباب بازی های هوشمند جهانی:
انتظار می رود که اندازه بازار اسباب بازی های هوشمند تا سال رشد کند 878.60 دلار آمریکا و ثبت CAGR 3٪ طی سالهای 2020-2024. برای به دست آوردن بینش تحقیق گسترده: در چند دقیقه گزارش رایگان دریافت کنید!

بازار اسباب بازی های جنسی زن توسط کانال توزیع و جغرافیا – پیش بینی و تحلیل 2020-2024: اندازه بازار اسباب بازی های جنسی زن در طی سال های 2020-2024 می تواند 8.87 میلیارد دلار رشد کند و حرکت رشد بازار در دوره پیش بینی کاهش می یابد. برای به دست آوردن بینش تحقیق گسترده: در چند دقیقه گزارش رایگان دریافت کنید!

Technavio با توجه به تأثیر COVID-19 سه سناریو پیش بینی (خوش بینانه ، احتمالی و بدبینانه) را پیشنهاد می کند. تحقیقات عمیق تکناویو گزارش های تحقیقاتی تأثیرپذیری مستقیم و غیرمستقیم COVID-19 را دارد.

امروز برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید و دسترسی فوری به بیش از 17000 گزارش تحقیقات بازار را بدست آورید.

سیستم عامل اشتراک Technavio

عناوین اصلی تحت پوشش:

خلاصه اجرایی

چشم انداز بازار

 • اکوسیستم بازار
 • تحلیل زنجیره ارزش

اندازه بازار

 • تعریف بازار
 • تجزیه و تحلیل بخش بازار
 • اندازه بازار 2019
 • چشم انداز بازار: پیش بینی سال 2019 – 2024

تجزیه و تحلیل پنج نیرو

 • خلاصه پنج نیرو
 • قدرت چانه زنی خریداران
 • قدرت چانه زنی تامین کنندگان
 • تهدید تازه واردها
 • تهدید جایگزین ها
 • تهدید به رقابت
 • وضعیت بازار

تقسیم بازار بر اساس محصول

 • بخشهای بازار
 • مقایسه با جایگذاری محصول
 • اسباب بازی و لوازم جانبی فعالیت – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • اسباب بازی و لوازم جانبی نرم – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • اسباب بازی های فضای باز و وسایل نقلیه – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • بازی ها و پازل – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • دیگران – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • فرصت بازار توسط محصول

تقسیم بازار توسط کانال توزیع

 • بخشهای بازار
 • مقایسه با قرار دادن کانال توزیع
 • فروشگاه های تخصصی – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • فروشندگان الکترونیکی – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • هایپرمارکت ها – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • فروشگاه های بزرگ – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • فرصت بازار توسط کانال توزیع

چشم انداز مشتری

چشم انداز جغرافیایی

 • تقسیم بندی جغرافیایی
 • مقایسه جغرافیایی
 • انگلیس – پیش بینی اندازه بازار و 2019-2024
 • فرانسه – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • آلمان – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • ایتالیا – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • بقیه ی اروپا – اندازه بازار و پیش بینی 2019-2024
 • فرصت بازار توسط جغرافیا

رانندگان ، چالش ها و روندها

 • محرکان بازار
 • محرک حجم – تقاضا منجر به رشد شد
 • محرک حجم – عرضه منجر به رشد شد
 • حجم دهنده – عوامل خارجی
 • راننده حجم – تغییر تقاضا در بازارهای مجاور
 • محرک قیمت – تورم
 • محرک قیمت – تغییر واحد از واحدهای با قیمت پایین تر
 • چالش های بازار
 • روند بازار

منظره فروشنده

 • بررسی اجمالی
 • چشم انداز فروشنده
 • اختلال در چشم انداز

تجزیه و تحلیل فروشنده

 • فروشندگان تحت پوشش
 • موقعیت بازار فروشندگان
 • بازی های اطلس
 • آبگرم کلمنتونی
 • Goliath Games LLC
 • شرکت Hasbro
 • سیستم LEGO AS
 • شرکت ماتل
 • Ravensburger AG
 • تیمز و کاسموس
 • شرکت TOMY Ltd.
 • VTech Holdings Ltd.

ضمیمه

 • دامنه گزارش
 • نرخ تبدیل ارز با دلار آمریکا
 • روش تحقیق
 • لیست اختصارات

درباره ما
تکناویو یک شرکت مشاوره و تحقیق در زمینه فناوری جهانی است. تحقیق و تجزیه و تحلیل آنها بر روند در حال ظهور بازار متمرکز است و بینشهای عملیاتی را برای کمک به مشاغل در شناسایی فرصت های بازار و ایجاد استراتژی های موثر برای بهینه سازی موقعیت های خود در بازار ارائه می دهد. کتابخانه گزارش Technavio با بیش از 500 تحلیلگر متخصص ، متشکل از بیش از 17000 گزارش و شمارش است که 800 فناوری را در 50 کشور پوشش می دهد. پایگاه مشتری آنها از شرکتهایی در هر اندازه ، از جمله بیش از 100 شرکت Fortune 500 تشکیل شده است. این پایگاه مشتری در حال رشد برای شناسایی فرصت ها در بازارهای موجود و بالقوه و ارزیابی موقعیت های رقابتی آنها در حالات تغییر بازار ، به پوشش جامع Technavio ، تحقیقات گسترده و بینش عملی بازار متکی است.

مخاطب
تحقیقات تکناویو
جسی مایدا
مجری رسانه و بازاریابی
ایالات متحده: +1 844 364 1100
انگلیس: +44 203 893 3200
پست الکترونیک: [email protected]
سایت اینترنتی: www.technavio.com/

صفحه گزارش: https://www.technavio.com/report/toys-market-analysis-in-europe-industry

SOURCE Technavio

لینک های مربوطه

http://www.technavio.com/

آرون اعلام کرد چهارمین چهارمین تماس تلفنی و پخش درآمد اینترنتی

آتلانتا، 4 فوریه 2021 / PRNewswire / – شرکت هارون ، شرکت (NYSE: AAN) ، ارائه دهنده راه حل های اجاره خرید اجاره بین المللی ، در روز سه شنبه 23 فوریه 2021 ، ساعت 8:30 صبح به وقت شرقی میزبان یک کنفرانس و پخش اینترنتی خواهد بود. در مورد نتایج مالی سه ماهه چهارم 2020 خود برنامه ریزی کنید تا قبل از افتتاح بازار در آن روز منتشر شود. مدیر ارشد اجرایی ، داگلاس لیندسی، و مدیر ارشد مالی ، کلی وال، میزبان تماس خواهد بود.

چند دقیقه قبل از زمان شروع برنامه ریزی شده و درخواست پیوستن به تماس هارون ، از عموم مردم دعوت می شود تا با شماره گیری 1-833-979-2858 تماس بگیرند. برای شرکت کنندگان بین المللی این شماره 1-236-714-2899 است. همچنین تماس با مراجعه به وب سایت روابط سرمایه گذاران شرکت به آدرس investor.aarons.com امکان پذیر خواهد بود. پخش اینترنتی برای پخش در همان سایت بایگانی می شود.

درباره شرکت آرون ، شرکت
دفتر مرکزی آن در آتلانتا، شرکت هارون ، شرکت (NYSE: AAN) ، ارائه دهنده راه حل های اجاره به مالکیت و خرید پیشرو و دارای فناوری همه جانبه است. آرون درگیر فروش مستقیم به مصرف کننده و اجاره مالکیت مبلمان ، لوازم خانگی ، لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم جانبی از طریق تقریباً 1300 فروشگاه تحت مدیریت شرکت و حق امتیاز در 47 ایالت و کانادا، و همچنین پلت فرم تجارت الکترونیکی آن ، Aarons.com. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت Aarons.com یا investor.aarons.com مراجعه کنید.

منبع The Aaron’s Company، Inc.

ویس مارکت سود سه ماهه خود را اعلام می کند

SUNBURY ، پا، 4 فوریه 2021 / PRNewswire / – هیئت مدیره Weis Markets، Inc. (NYSE: WMK) امروز سود سه ماهه خود را اعلام کرد 31 دلار رکورد هر سهم به سهامداران از تاریخ 16 فوریه 2021 قابل پرداخت در تاریخ 2 مارس 2021.

درباره Weis Markets
Weis Markets، Inc در سال 1912 تاسیس شد ، یک خرده فروش مواد غذایی در میانه آتلانتیک است که 197 فروشگاه در آن را اداره می کند پنسیلوانیا، مریلند، دلاور، نیوجرسی، نیویورک، ویرجینیا و ویرجینیای غربی. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: WeisMarkets.com یا Facebook.com/WeisMarkets.

SOURCE بازارهای Weis

لینک های مربوطه

http://weismarkets.com

Fintech از بیش از 300 شعبه MAPCO Express، Inc استقبال می کند

TAMPA ، فلوریدا، 3 فوریه 2021 / PRNewswire-HISPANIC PR WIRE / – Financial Information Technologies، LLC (“Fintech”) ، پیشرو در ارائه راه حل های تجاری برای صنعت ارواح ، امروز اعلام کرد که MAPCO Express، Inc 336 فروشگاه اینترنتی شما را ثبت کرده است . این اتحاد منجر به ادغام خودکار پرداخت و ادغام داده های صنعت الکلی Fintech به دفتر مرکزی شرکت MAPCO در هفت ایالت می شود.

انتخاب Fintech برای مدیریت مشروبات الکلی ناشی از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت MAPCO برای بهبود بهره وری عملیاتی و تقویت نمایشی شرکت در گروه نوشیدنی های الکلی این شرکت است. برای اطمینان از اجرای موفقیت آمیز ، Fintech مجدداً با تیم های خرید ، امور مالی ، لیست قیمت و IT MAPCO و همچنین شرکای توزیع آن همکاری کرد. علاوه بر این ، Fintech ادغام یکپارچه داده های قبض الکل را در نرم افزار اداری پشتیبان MAPCO ، PDI Enterprise ایجاد کرد تا داده های فوری و عملی را به تیم های مناسب برساند.

وی گفت: “انتقال به Fintech در حال حاضر منابع لازم را برای بهبود مشاغل مشروبات الكلی در اختیار تیم های ما قرار داده است. Fintech ارتباطات و خدمات عالی به مشتری را ارائه می دهد و ما مشتاقانه منتظر حفظ یك همکاری تجاری طولانی مدت و سودمند هستیم.” کیت اسلاتر، مدیر مالی MAPCO.

“ما مفتخریم که از MAPCO به شبکه در حال رشد فروشگاه های راحتی خرده فروشی خود که از بستر Fintech برای تولید سود استفاده می کنند ، استقبال می کنیم. ما همچنان به ارائه خدمات در سطح جهانی متعهد هستیم و خوشحالیم که MAPCO را با فناوری بصری و یکپارچه سازی ارائه می دهیم. داده هایی که تصفیه می شوند آنها همچنان ادامه می دهند که به توسعه تجارت خود ادامه می دهند. ” نوچه فلپس، مدیر عامل شرکت Fintech.

درباره MAPCO Express، Inc

تیم MAPCO ، متشکل از بیش از 3200 کارمند متخصص و بسیار متعهد به خدمات به مشتریان ، خدمات قابل اعتماد را ارائه می دهد ، یا همانطور که در قول شرکت خود ، “راحتی شما می توانید اعتماد کنید” به بیش از 340 فروشگاه خرده فروشی راحت و سوخت متعلق به شرکت. با انجام عملیات تنسی، آلاباما، گرجستان، آرکانزاس، ویرجینیا، کنتاکی بله می سی سی پیفروشگاه های MAPCO طیف گسترده ای از محصولات و خدمات با کیفیت بالا را ارائه می دهند. مشتریان می توانند خود را تازه کنند و در تهیه قهوه تازه ، تنقلات بسته بندی شده و نوشیدنی های بسته بندی شده ، سوخت با کیفیت بالا و دسترسی به پیشنهادات ویژه از طریق برنامه وفاداری MY Reward $ پیشرو در صنعت استفاده کنند MAPCO و شرکتهای تابعه آن همچنین یک تجارت لجستیک سوخت را تشکیل می دهند که از بیش از 100 دستگاه تانکر و یک گروه فروش عمده و سوخت ناوگان تشکیل شده است و بیش از 125 حساب کار می کند. MAPCO یک شرکت تابعه از COPEC ، یک شرکت خرده فروشی پیشرو واقع در آمریکای جنوبی است.

درباره Fintech

Fintech پیشرو در ارائه راه حل های تجاری با فن آوری های مقرون به صرفه است که برای ساده سازی مدیریت مشروبات الکلی در شرکت های با هر اندازه ای که به فروش الکل مشغول هستند ، توسعه یافته است. ما با خودکارسازی فرآیندهای دستی و تجزیه و تحلیل داده های اساسی مربوط به مدیریت کاتالوگ محصولات ، پرداخت قبض های الکل ، مدیریت فروش مشتری و جمع آوری داده های صنعت ، به خرده فروشان ، توزیع کنندگان و تأمین کنندگان قدرت می دهیم. Fintech با بیش از 30 سال تجربه صنعت و قابلیت اطمینان تزلزل ناپذیر ، بازگشت فوری سرمایه گذاری به بیش از 650،000 روابط تجاری در سراسر کشور را ایجاد می کند. با ساده سازی عملکردهای معمول مورد نیاز برای محافظت و رشد حاشیه ها ، تیم ها می توانند بر روی آنچه بهتر انجام می دهند تمرکز کنند: خدمات به مشتریان و رشد مشاغل آنها. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.fintech.com مراجعه کنید.

TECHNOLOGIES-FINANCIAL-INFORMATION، LLC. مالک مارک تجاری FINTECH ، Stylized F Logo و سایر علائم تجاری و مارک های خدمات است که بسیاری از آنها در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ثبت شده است. این نرم افزار اساسی که از خدمات ارائه شده توسط FINANCIAL-INFORMATION-TECHNOLOGIES، LLC و محتوای این وب سایت پشتیبانی می کند ، توسط حق چاپ © © FINANCIAL-INFORMATION-TECHNOLOGIES، LLC محافظت می شود. کلیه حقوق محفوظ است

مخاطب: میشا هارت ، 800.572.0854 x 3827 ، [email protected]

@ Fintech را در فیس بوک ، توییتر و LinkedIn دنبال کنید

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/562037/Fintech_logo_with_tm_dk_bl.jpg

منبع Fintech

لینک های مربوطه

http://fintech.net

منبع Fintech

اندازه بازار غذاهای پزشکی ارزش 30.34 میلیارد دلار تا سال 2028

سانفرانسیسکو، 3 فوریه 2021 / PRNewswire / – پیش بینی اندازه بازار جهانی غذاهای پزشکی برای رسیدن به 30.34 میلیارد دلار تا سال 2028 ، طبق گزارش جدید Grand View Research، Inc. انتظار می رود چنین باشد از CABR 5.2٪ از 2021 تا 2028 گسترش یابد. عواملی مانند شیوع رو به رشد شرایط مزمن همراه با افزایش جمعیت سالمندان که از غذاهای پزشکی استفاده می کنند ، روی رشد تأثیر مثبت دارند. پیش بینی می شود افزایش آگاهی در مورد تغذیه بالینی در بین متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران باعث تقویت بیشتر رشد در دوره پیش بینی شده شود.

بر اساس روش تجویز ، تجویز خوراکی در سال 2020 بازار را تحت سلطه خود قرار داده است. عوامل موثر در سهم بالا عبارتند از: زنده ماندن تجاری بالای محصولات خوراکی و ترجیح زیاد غذاهای دارویی که به صورت خوراکی تجویز می شوند به دلیل سهولت در مصرف. مکمل های خوراکی به اشکال مختلف از جمله پودر ، قرص ، پودینگ و محصولات از قبل غلیظ شده موجود هستند و در نتیجه رشد کلی را پیش می برند.

پیشنهادهای اصلی گزارش:

 • بخش خوراکی بالاترین سهم درآمد را در سال 2020 به خود اختصاص داده است ، به دلیل زنده ماندن تجاری بالای محصولات خوراکی و ترجیح زیاد برای غذاهای پزشکی خوراکی
 • بخش های دیگر به دلیل افزایش مناطق کاربرد ، در دسترس بودن تجاری بالا و اداره آسان محصولات ، در سال 2020 بر بازار سلطه داشتند.
 • نوروپاتی دیابتی به دلیل افزایش شیوع دیابت و افزایش تعداد بیمارانی که در معرض خطر ابتلا به سطحی از نوروپاتی هستند ، در سال 2020 بازار را تحت سلطه خود درآورد.
 • فروش موسسات بیشترین سهم را در سال 2020 به خود اختصاص داده است ، به دلیل استفاده بیشتر از مصرف غذاهای پزشکی روده ای و خوراکی در م institutionsسسات بهداشتی مانند بیمارستان ها ، کلینیک ها و مراکز مراقبت
 • آمریکای شمالی به دلیل حضور بازیگران اصلی بازار و درآمد بالای حاصل از این بازیکنان در این منطقه ، با سهم درآمد 29.9٪ در سال 2020 بر بازار سلطه داشت.

گزارش تحقیقی 118 صفحه ای با ToC را در مورد “گزارش تجزیه و تحلیل اندازه مواد غذایی پزشکی ، سهم و روندها براساس روش مصرف ، بر اساس محصول (قرص ، پودر) ، بر اساس برنامه ، کانال فروش ، بر اساس پیش بینی های منطقه و بخش ، 2021 – 2028” بخوانید در: https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/medical-foods-market

در سال 2020 ، بر اساس نوع محصول ، بخش دیگر بیشترین سهم درآمد را به خود اختصاص داد. بخش دیگر شامل محصولات مایع ، نیمه مایع و نیمه جامد است. این رشد به دلیل افزایش کاربرد مناطق غذاهای پزشکی ، در دسترس بودن تجارتی زیاد و استفاده آسان از این محصولات است. به دلیل سهولت مصرف ، فرمولاسیون های مایع توسط جمعیت سالمندان و همچنین کودکان ترجیح داده می شوند ، در نتیجه سهم درآمد کلی آن افزایش می یابد.

بر اساس کاربرد ، نوروپاتی دیابتی در سال 2020 سهم بازار را در اختیار داشت. افزایش شیوع دیابت و افزایش تعداد بیمارانی که در معرض خطر ابتلا به نوعی نوروپاتی هستند برخی از عوامل تقویت رشد کلی هستند. به عنوان مثال ، طبق Healthline ، حدود 60٪ تا 70٪ افراد مبتلا به دیابت به نوعی از نوروپاتی مبتلا هستند. خطر ابتلا به نوروپاتی با پیری ، سبک زندگی ناسالم و تغییر در رژیم غذایی افزایش می یابد که منجر به افزایش تمرکز روی مدیریت تغذیه می شود ، در نتیجه رشد را تقویت می کند.

در سال 2020 ، بر اساس کانال های فروش ، فروش سازمانی بیشترین سهم درآمد را به خود اختصاص داد. این سهم مربوط به بیشتر مصرف و مصرف غذاهای پزشکی روده ای و خوراکی در م institutionsسسات بهداشتی مانند بیمارستان ها ، کلینیک ها و مراکز مراقبت است. تقاضا برای اینگونه محصولات در مراکز بستری افزایش می یابد. از این رو ، افزایش تقاضا و مصرف این محصولات تحت نظارت پزشکی برخی از عوامل موثر در رشد این بخش هستند.

آمریکای شمالی به دلیل حضور بازیگران اصلی بازار و درآمد بالای حاصل از این بازیکنان در این منطقه ، با سهم درآمد 29.9٪ در سال 2020 بر بازار سلطه داشت. ابتکارات استراتژیک بازیکنان ، افزایش شیوع شرایط مزمن و افزایش مصرف مواد غذایی پزشکی توسط متخصصان بهداشت و بیماران از دیگر عوامل حمایت کننده از رشد بازار منطقه هستند.

Grand View Research بازار جهانی غذاهای پزشکی را بر اساس مسیر مصرف ، محصول ، برنامه ، کانال فروش و منطقه تقسیم بندی کرده است:

 • چشم انداز مسیر مدیریت غذاهای پزشکی (درآمد ، میلیون دلار ، 2014 – 2028)
 • چشم انداز محصول غذاهای پزشکی (درآمد ، میلیون دلار ، 2014 – 2028)
 • چشم انداز برنامه غذاهای پزشکی (درآمد ، میلیون دلار ، 2014 – 2028)
  • بیماری مزمن کلیوی
  • حداقل انسفالوپاتی کبدی
  • اسهال ناشی از شیمی درمانی
  • عفونت های مرتبط با پاتوژن
  • نوروپاتی دیابتی
  • بیش فعالی
  • افسردگی
  • بیماری آلزایمر
  • کمبود تغذیه ای
  • بیماری های یتیم
   • فنیل کتونوریا
   • ازوفاژیت ائوزینوفیلیک
   • FPIES
   • دیگران
  • دیگر
 • چشم انداز کانال فروش غذاهای پزشکی (درآمد ، میلیون دلار ، 2014 – 2028)
  • فروش آنلاین
  • خرده فروشی
  • فروش نهادی
 • چشم انداز منطقه ای Foods Medical (درآمد ، میلیون دلار ، 2014 – 2028)
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
   • انگلستان.
   • آلمان
   • ایتالیا
   • فرانسه
   • اسپانیا
   • روسیه
  • آسیا و اقیانوسیه
   • استرالیا
   • چین
   • ژاپن
   • کره جنوبی
   • هند
   • نیوزلند
   • سنگاپور
  • آمریکای لاتین
  • خاورمیانه آفریقا
   • آفریقای جنوبی
   • عربستان سعودی
   • امارات متحده عربی

لیست بازیکنان اصلی بازار غذاهای پزشکی

 • دانون
 • تغذیه نستله
 • ابوت تغذیه
 • هدفمند داروسازی پزشکی ، شرکت
 • Primus Pharmaceuticals، Inc.
 • مید جانسون و شرکت ، LLC.
 • مدیتیشن ، شرکت
 • Fresenius Kabi AG.

گزارش های تحقیق بیشتری درباره صنعت داروسازی ، توسط Grand View Research پیدا کنید:

 • بازار اختلال بیش فعالی با کمبود توجه اندازه بازار جهانی اختلال کمبود توجه در جهان ارزیابی شد 16.4 میلیارد دلار در سال 2018 و تخمین زده می شود که CAGR 6.4٪ بیش از مدت پیش بینی شده داشته باشد.
 • بازار مواد غذایی دیابتی اندازه بازار جهانی مواد غذایی دیابتی در ارزش گذاری شد 7.0 میلیارد دلار در سال 2015 و انتظار می رود در طی دوره پیش بینی رشد چشمگیری داشته باشد. پیش بینی می شود رشد آگاهی در مورد دیابت همراه با اقدامات پیشگیرانه ای که توسط مصرف کنندگان انجام می شود ، باعث تحریک رشد بازار شود.
 • بازار فرمول های تغذیه روده اندازه بازار جهانی فرمول های تغذیه روده ای در ارزش گذاری شد 5.46 میلیارد دلار در سال 2019 و انتظار می رود که از سال 2020 تا 2027 با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 6.0٪ رشد کند.

دسترسی به گراند ویو قطب نما، BI ما پایگاه داده تحقیقات بازار بصری شامل 10،000+ گزارش را فعال کرده است

درباره تحقیقات Grand View

Grand View Research ، شرکت تحقیق و مشاوره بازار مستقر در ایالات متحده ، گزارش های تحقیقاتی همزمان و سفارشی و خدمات مشاوره ای را ارائه می دهد. ثبت نام شده در کالیفرنیا و دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو، این شرکت شامل بیش از 425 تحلیلگر و مشاور است که هر ساله بیش از 1200 گزارش تحقیقات بازار را به پایگاه داده گسترده خود اضافه می کند. این گزارش ها تجزیه و تحلیل عمیق 46 صنعت در 25 کشور مهم جهان را ارائه می دهد. Grand View Research با کمک یک سیستم تعاملی هوشمند بازار ، به شرکتهای Fortune 500 و موسسات مشهور دانشگاهی کمک می کند تا فضای کسب و کار جهانی و منطقه ای را درک کرده و فرصتهای پیش رو را بسنجند.

مخاطب:

شری جیمز
متخصص فروش شرکت ها ، ایالات متحده آمریکا
Grand View Research، Inc.
تلفن: + 1-415-349-0058 +
تلفن رایگان: 1-888-202-9519
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.grandviewresearch.com
ما را دنبال کنید: LinkedIn | توییتر

SOURCE Grand View Research، Inc.


پاسخ پرونده های Forchion Ed “NJWeedman” به درخواست فیل مورفی ، فرماندار نیوجرسی برای درخواست انصراف دادخواست حشیش

TRENTON ، N.J.، 2 فوریه 2021 / PRNewswire / – پیشکسوت فعال ماری جوانا اد “NJWeedman” Forchion قرار دادن نیوجرسی در اواخر سال گذشته در زیر میکروسکوپ حشیش هنگامی که وی با طرح یک دادخواست به آدرس فرماندار فیل مورفی (پرونده 3: 20-cv-16582-PGS-TJB FORCHION v. MURPHY در: http://njweedman.com/Federal_Cannabis_lawsuit.pdf). در پاسخ به درخواست اخیراً فرماندار برای رد دادخواست (http://www.njweedman.com/Federal_Cannabis_Lawsuit_Murphy_REPLY.pdf) ، وكیل Forchion ، جان وینسنت سایکانیچ ، اسک. شکایتی 78 صفحه ای را برای تسکین اظهارنامه و احکام قضایی (http://www.njweedman.com/Federal_Cannabis_Lawsuit_Njweedman_Response.pdf) شکایت کرده است.

فرماندار مورفی ، نماینده دادستان کل کشور نیوجرسی Gurbir S. Grewal، خواستار اخراج شد و در دفاع از وی ادعا كرد كه وی به طور رسمی قانون شاهدانه تنظیم شده دولت را امضا نكرده است. پیتر جی شریدان، ایالات متحده ناحیه قاضی برای منطقه نیوجرسی انتخاب کرده است که استدلال های شفاهی را در مورد 17 فوریه 2021.

فورچیون دولت را به طعمه گذاری متهم کرده است نیوجرسی شهروندان به عنوان قانونی کردن ماری جوانا ، برای قانونی شدن یک صنعت شاهدانه شرکت های بزرگ ، قفقازی اداره می شوند. فورچیون خاطرنشان می کند که طبق قوانین فعلی در حال توسعه ، ماری جوانا همچنان در جوامع کم مصرف غیرقانونی و در واقع جرم محسوب می شود. با جسارت برای دربرگرفتن و برابری فروشندگان حاشیه ای که در بازار قانونی سازی کنار گذاشته می شوند ، استدلال های Forchion در آنچه او به عنوان “بازاریاب های زیرزمینی موجود که در حال حاضر 90٪ ماری جوانای مصرفی در این کشور را تأمین می کنند” تعریف می کند ، قهرمان می شود.

“من می خواهم از مشاغل كوچكی مثل خودم ، كه از قضا پشتوانه ای است كه صنعت كنونی بر آن بنا شده است ، امتيازاتی اعطا كنيم كه به ما ارائه می شود براساس تاریخچه مستند پیگرد قانونی مربوط به ماری جوانا در سراسر این كشور. اکنون ، شركت ها و ایالت ها سیاستمداران در تلاشند تا ما را از این صنعت چند میلیارد دلاری بنویسند و پرونده های قضایی من همدستی این تلاش ها را به چالش می کشد ، “فورچیون بیان می کند. “با توجه به اینکه فرماندار مورفی هنوز قانون شاهدانه تنظیم شده را که من به آن اعتراض می کنم امضا نکرده است ، آیا وی با ادامه این پرونده امضای آن را به تأخیر می اندازد؟ و اگر چنین است ، این هزاران شهروند را که به قانونی شدن رأی داده اند کجا رها می کند؟”

Forchion ، یک شخصیت فرقه حشیش ، بیش از سه دهه است که برای نمایندگی عادلانه و قانونی شدن تجمع کرده است. در سال 2016 ، وکیل وی ، وکیل سایکانیچ ، پرونده فورچیون را به چالش کشید نیوجرسی در دادگاه عالی ایالات متحده در مورد موضوعات مربوط به ارجاع ، تبعیض نژادی و مذهب.

“من همیشه به نبردهای حقوقی فورچیون اعتقاد داشتم. از زمان اولین دستگیری وی در سال 1997 به درمانگاه شهروندان فعلی خود که در آن طرف خیابان واقع شده بود ترنتون شهرداری هال ، فورشیون هرگز از اختلاف نژادی سیستمی که در ساختار صنعت قانونی سازی حشیش به ارث رسیده است ، عقب نمانده است. این دادخواست ممکن است تعریف کند که در نهایت قانونی شدن چگونه انجام می شود نیوجرسی. بله ، Forchion بحث برانگیز است ، اما بینش ، استدلال ها و درک علمی او از ضعف قانون ثابت می کند که آزمون زمان را می کشد. وکیل سایکانیچ خاطرنشان می کند: بسیاری از ما تازه در حال درک کامل تأثیر نگرانی هایی هستیم که وی دهه هاست حمایت کرده است.

در دادخواست خود ، در پرونده نوامبر 2020، فورچیون تلاش کرد تا “دادگاه اعمال و اجرای” اصلاح قانون اساسی برای قانونی کردن ماری جوانا “را خلاف قانون اساسی اعلام کند و نامعتبر باشد.” فورچیون ادعا کرد که قانون شاهدانه تنظیم شده ، همانطور که اصلاحیه در دادخواست اشاره شده است ، “او را از برابر محروم می کند حمایت و طی مراحل قانونی تحت متمم چهاردهم قانون اساسی ایالات متحده ، زیرا وی را تحت پیگرد قانونی قرار می دهد. “

فورچیون همچنین خاطرنشان کرد که این ایالت به طور ناعادلانه به داروسازان استفاده از دلسوزانه استفاده از ماری جوانای پزشکی (CUMMA) اجازه می دهد در حالی که افرادی مانند او را تحت تعقیب قرار می دهد ، مقدار زیادی ماری جوانا را بر خلاف قانون فدرال داشته باشد. Forchion پیگردهای قانونی زیادی در رابطه با ماری جوانا علیه وی داشته است ایالت نیوجرسی، از جمله یک موضوع در انتظار

فورچیون همچنین پیشنهاد کرد که رای دهندگان متقلب می شوند و معتقدند که آنها برای قانونی کردن ماری جوانا رأی می دهند ، در حالی که ناخواسته یک صنعت حشیش را تحریم می کند که فقط به اکثریت نهادهای شرکتی متعلق به قفقاز قانونی می دهد در حالی که بسیاری از افراد رنگارنگ را مجرم می داند ، که در واقع به آنها چنین مجازاتی داده نمی شود دسترسی به رشد ، فروش و توزیع. Forchion با مقایسه قوانین در دست بررسی با معضل کوکائین و کراک 1990 ، چگونگی ایجاد تمایز دولت بین “ماری جوانا” غیرقانونی را که توسط فروشندگانی مانند او تهیه می شود ، در مقایسه با حشیش تنظیم شده دولتی که توسط اکثر شرکت های تحت مالکیت و اداره شده قفقاز به فروش می رسد ، ذکر می کند.

نیوجرسی قانونگذار شاهدانه به طور فزاینده ای مورد انتقاد قرار گرفته است و دولت به دلیل تلاش برای دستیابی به فرهنگ حشیش شرکتی با توجه کافی به عناصر رای دهنده به آن انتقاد نمی کند. به نظر می رسد این ایالت همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد ، زیرا ممکن است اکنون فرماندار تصویب کامل قانون را برای تشکیل پرونده بی سابقه Forchion به تأخیر بیندازد. اخبار دیرینه نیوجرسی ساکن ، روهان مارلی، و پسر افسانه رگی باب مارلی، با ورود به بازار با سایت خرده فروشی Lightshade نشانه های امیدبخش را ارائه می دهد.

در گذشته ، Forchion شدیداً توسط قصاص تلافی شده است ایالت نیوجرسی. در سال 2002 ، وی به دلیل حمایت از قانونی شدن ماری جوانا به زندان افتاد. فورچیون در شهرستان بورلینگتون بیش از پنج ماه زندان ایالات متحده قاضی فدرال دادگاه منطقه ای جوزف ای. ایرناس، U.S.D.J.، با شنیدن شکایت حقوق مدنی وی ، موافقت کرد که دولت حق اصلاحیه Forchion را برای حمایت از قانونی شدن ماری جوانا نقض کرده و دستور آزادی وی را صادر کرده است.

در سال 2016 ، فورچیون و شریک زندگی اش ، دبی مادایو، به رستوران خود ، NJWeedman’s Joint حمله کردند شهرستان مرسر مقامات اجرای قانون در مورد اتهامات مربوط به خرید و فروش ماری جوانا. فورچیون به دلیل اتهام تلافی جویانه دستکاری شهود ، بدون وثیقه به مدت 447 روز در زندان بود. وی توسط هیئت منصفه تبرئه شد و کلیه اتهامات بدون محکومیت رد شد.

رسانه ها ، قوه مقننه ، سیاستمداران و فعالان حامی حشیش در سرتاسر جهان به شدت به این پرونده توجه دارند زیرا این امر در زمینه های دودآمیز قانونی شدن مانور می دهد. در مورد Ed “NJWeedman” Forchion در https://linktr.ee/NJWeedman اطلاعات بیشتری کسب کنید.

روابط عمومی jazzmyne
323-380-8819

پست الکترونیک: [email protected]
وب: www.jazzmynepr.com

منبع اد فورشیون با نام مستعار NJWeedman

Boozt خرید زنده ویدئو را در هفته مد استکهلم راه اندازی می کند

استکهلم، 2 فوریه 2021 / PRNewswire / – Boozt ، پیشگام شرکت فناوری تجارت الکترونیکی مد و شیوه زندگی نوردیک ، اولین حرکت را برای ادغام خرید ویدئو زنده انجام می دهد که توسط شریک فن آوری پخش زنده تلفن همراه سوئدی Bambuser در هفته مد 9 – 11 فوریه استکهلم برگزار می شود.

Boozt به عنوان یک شریک استراتژیک در هفته مد استکهلم (SFW) ، اولین خرده فروش تجارت الکترونیکی است که به عنوان بخشی از برنامه هفته مد ، یک رویداد زنده خرید ویدیویی را برگزار می کند. Boozt Watch & Shop یک رویداد روزانه با نکات برجسته از برنامه SFW خواهد بود ، که به کاربران امکان می دهد تجربه پخش تعاملی را در زمان واقعی در پخش ویدئو تجربه کنند.

“ما همچنان به سرمایه گذاری در زمینه فناوری پیشرفته طراحی شده برای افزایش تجربه خرید بیش از 2 میلیون مشتری خود ادامه می دهیم. با معرفی رویدادهای خرید ویدیوی زنده” Boozt Watch & Shop “، ما می خواهیم جامعه خود را برای ارتباط با صنعت مد دعوت کنیم – درگیر کردن همه با مارک های اسکاندیناوی ، انتخاب ها و روندهای پایدار. ما مشتاقانه منتظر هستیم این کار را با SFW و مارک های قدرتمند مد نوردیک با بررسی روند 2021 آغاز کنیم. ” دورته تاندروپ، مدیر فروش و بازاریابی در Boozt.

تماشای و خرید برنامه خرید مستقیم SFW Boozt

 • 9 فوریه: Boozt Live on Sustainable fashion ، به میزبانی Elina Grothén ، مدیر مد در Elle Sweden
 • 10 فوریه: Boozt Live در SFW Trends ، به میزبانی Jahwanna Berglunds ، سردبیر مد در مجله Odalisque و Susan Stjernberger ، Influencerstyleinscandinavia
 • 11 فوریه: Boozt Live در طراحان شمال اروپا ، به میزبانی جزیره کاتینکا، مدیر ارشد خرید در Boozt و سارا جین ویلسون، سردبیر مد در Boozt

“فناوری به طور فزاینده ای در صنعت مد نقش مهمی ایفا می کند و در سال گذشته ، این مسئله اهمیت بیشتری پیدا کرده است که مارک ها برای جذب مخاطب از طریق کانال های دیجیتال به چالش کشیده می شوند. ما نمی توانیم خوشحال باشیم که خرید Live Video را در بازار اصلی ادغام کنیم برنامه برای هفته مد استکهلم و بر این باورند که این یک م keyلفه اصلی در مقیاس گذاری بازیکنان قدرتمند و پایدار نوردیک مانند Boozt خواهد بود ” مریم قهرمانی، مدیر عامل شرکت در بامبوزر.

“همانطور که TechCrunch می گوید ، سوئد یک سوپراستار فناوری از شمال است. ما می خواهیم کارآفرینی و نوآوری را در صنعت مد سوئد تشویق و توسعه دهیم و نشان دهیم که چگونه فن آوری های ما به نمایش مرزهای مارک های سوئدی کمک می کند. “، SFW Organizer Catarina Midby ، دبیرکل انجمن مد سوئد می گوید.

اطلاعات تماس

مریم قهرمانی، مدیر عامل شرکت بامبوسر | [email protected] | +46 8 400 160 02

اما هولمبرگ، مدیر ارتباطات ، Boozt | [email protected] | +46 73 024 74 45

کاتارینا میدبی، دبیر کل ، انجمن مد سوئد | [email protected]

درباره بامبوزر

Bambuser یک شرکت نرم افزاری است که در زمینه پخش جریانی مستقیم ویدئو فعال است. محصول اصلی این شرکت ، خرید زنده ویدئو ، یک راه حل نرم افزاری مبتنی بر ابر است که توسط مشتریانی مانند تجارت الکترونیکی جهانی و مشاغل خرده فروشی برای میزبانی از تجارب خرید زنده در وب سایت ها ، برنامه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی استفاده می شود. بامبوسر در سال 2007 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در استکهلم.

درباره Boozt

Boozt یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری نوردیک است که به فروش آنلاین مد و سبک زندگی می پردازد. Boozt در سال 2011 تاسیس شده است ، بیش از 2 میلیون مشتری فعال دارد و در درجه اول از طریق فروشگاه اینترنتی چند مارک Boozt.com ، مجموعه ای مدرن و مدرن از سبک های تجاری و سبک زندگی را ارائه می دهد. این شرکت بر روی استفاده از فناوری پیشرفته و عملیات محلی نوردیک تمرکز کرده است تا بهترین تجربه ممکن مشتری را درمان کند.

درباره هفته مد استکهلم

هفته مد استکهلم با هدف قرار دادن در سال 2005 تاسیس شد استکهلم و مد سوئدی در صحنه بین المللی مد. هفته مد استکهلم در ابتدا یک رویداد فیزیکی بود که هر ساله دو بار برگزار می شد. از آن زمان در یک ساختار دیجیتالی دوباره راه اندازی شده است آگوست 2020. برای برنامه ای از وقایع و ارائه ها ، از هفته مد استکهلم بازدید کنید 9-11 فوریه 2021.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/bambuser/r/boozt-launches-live-video-shopping-at-stockholm-f هفته- مد– در مشارکت-با-بامبوسر ، c3277550

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع Bambuser