بازار مواد افزودنی خوراک به ارزش 49.6 میلیارد دلار تا سال 2026

شیکاگو، 7 مه 2021 / PRNewswire / – با توجه به MarketsandMarkets ، “مواد افزودنی خوراک بر اساس نوع (اسیدهای آمینه ، فسفات ها ، ویتامین ها ، اسید کننده ها ، کاروتنوئیدها ، آنزیم ها ، سم زدایی مایکوتوکسین ، طعم ها و شیرین کننده ها ، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها) ، دام ، فرم ، منبع و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2026” اندازه تخمین زده می شود در 38.1 میلیارد دلار در سال 2021 پیش بینی می شود که به برسد 49.6 میلیارد دلار تا سال 2026 ، ضبط CAGR 5.5٪ ، از نظر ارزش. مصرف روزافزون محصولات مبتنی بر دام و افزایش تولیدکنندگان خوراک ، تقاضا برای مواد افزودنی خوراک را به دنبال دارد.

بروشور PDF را بارگیری کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=870

بخش اسیدهای آمینه بیشترین سهم را در بازار مواد افزودنی خوراک به خود اختصاص داده است

بر اساس نوع ، بخش اسیدهای آمینه بر بازار مواد افزودنی خوراک غالب است. اسیدهای آمینه به بهبود استفاده از پروتئین در دام کمک می کند. آنها همچنین از رشد ، تولید ، فعالیتهای بدنی و حفظ سلامت کامل دام پشتیبانی می کنند.

بخش نشخوارکنندگان دومین سهم بازار در بازار مواد افزودنی خوراک را به خود اختصاص داده است

نشخوارکنندگان بر اساس دام ، دومین بخش بزرگ در بازار مواد افزودنی خوراک کل هستند. رشد این بخش عمده به افزایش تقاضا برای محصولات لبنی و لبنی مانند شیر ، پنیر ، ماست و کره در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه نسبت داده می شود.

در TOC عمیق مرور کنید بازار مواد افزودنی خوراک

293 – جداول
58 – ارقام
329 – صفحات

پیش بینی می شود بخش مایع دومین سهم بزرگ در بازار مواد افزودنی خوراک را در دوره پیش بینی به خود اختصاص دهد

اخبار مرتبط  BrandZ Rank رتبه بندی خرده فروشی درخشش در کانون توجه بر روی برندهایی که در مقابل تأثیرات Coronavirus مقاوم هستند

با فرم ، بازار مواد افزودنی خوراک به خشک و مایع تقسیم می شود. بخش مایع دومین سهم بزرگ بازار در بازار مواد افزودنی خوراک را به خود اختصاص داده است. مواد افزودنی خوراک مایع باعث افزایش مصرف خوراک و استفاده توسط حیوانات می شوند. این همچنین مرتب سازی جیره را کاهش می دهد ، دوز دقیق آن را فراهم می کند و ضایعات خوراک را کاهش می دهد.

پیش بینی می شود که بخش طبیعی دومین سهم بزرگ در بازار مواد افزودنی خوراک را در دوره پیش بینی به خود اختصاص دهد

از طریق منبع ، بازار مواد افزودنی خوراک به مصنوعی و طبیعی تقسیم می شود. بخش طبیعی دومین سهم بزرگ بازار در کل مواد افزودنی خوراک را به خود اختصاص داده است. تقاضا برای مواد افزودنی خوراک طبیعی به دلیل تقاضا برای خوراک دام با کیفیت بالاتر و افزایش نگرانی مصرف کنندگان نهایی در مورد به دست آوردن محصولات حیوانی ، در حال افزایش است.

درخواست سفارشی سازی: https://www.marketsandmarkets.com/request سفارشی سازی جدید.asp؟id=870

آمریکای شمالی منطقه دومین منطقه بزرگ در بازار مواد افزودنی خوراک در دوره پیش بینی است

آمریکای شمالی دومین منطقه بزرگ در بازار جهانی مواد افزودنی خوراک در دوره پیش بینی است. بازار مواد افزودنی خوراک در آمریکای شمالی بیشتر تحت تأثیر رشد جمعیت دام در ایالات متحده و مکزیک. این منطقه شاهد تولید و مصرف زیاد مواد افزودنی خوراک است. حضور تولید کنندگان عمده مواد افزودنی خوراک مانند کارگیل (ایالات متحده) ، ADM (ایالات متحده)، DuPont (ایالات متحده) ، صنایع Kemin Inc. (ایالات متحده) و Alltech (ایالات متحده) بیشتر بازار را هدایت می کنند.

اخبار مرتبط  کمپین برای آینده ای روشن تر

این گزارش شامل یک مطالعه در مورد استراتژی های بازاریابی و توسعه ، همراه با سبد محصولات شرکت های پیشرو است. این شامل پروفایل های شرکت های پیشرو مانند کارگیل (ایالات متحده) ، ADM (ایالات متحده)، DuPont (ایالات متحده) ، Evonik (آلمان) ، BASF (آلمان) ، DSM (هلند) ، Novozymes (دانمارک) ، Chr. هانسن (دانمارک)، آجینوموتو (ژاپن) ، TEGASA (اسپانیا) ، Nutreco (هلند) ، صنایع Kemin Industries (ایالات متحده) ، Adisseo (فرانسه) ، Alltech (ایالات متحده) ، Palital Feed Additives B.V (هلند) ، جهانی تغذیه بین المللی (فرانسه) ، Centafarm SRL (ایتالیا) ، بنتولی (ایالات متحده) ، مواد افزودنی خوراک NUQO (فرانسه ) ، و شرکت بین المللی نووس (ایالات متحده).

گزارش های مرتبط:

Feed Premix Market توسط نوع مواد (ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه ، آنتی بیوتیک ها ، آنتی اکسیدان ها) ، دام (طیور ، نشخوارکنندگان ، خوک ، حیوانات آبزی ، اسب و حیوانات اهلی) ، فرم (خشک و مایع) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2026

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/feed-premixes-market-170749996.html

بازار مواد افزودنی خوراک فیتوژنیک بر اساس نوع (روغنهای ضروری ، فلاونوئیدها ، ساپونین ها و اولئورزین ها) ، دام (طیور ، خوک ، نشخوارکنندگان و حیوانات آبزی) ، منبع (گیاهان و ادویه ها ، گل ها و میوه ها و سبزیجات) ، منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/feed-phytogenic-market-162036047.html

گزارش های مجاور را مرور کنید: گزارشات و مشاوره تحقیقات بازار خوراک و حیوانات

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

اخبار مرتبط  برای مدت زمان محدودی ، در رستوران های شرکت Applebee در تگزاس ، یک دوجین میگوی Double Crunch به هر استیک گوشت گاو با قیمت کمتر از 1 دلار و / یا یک مارگاریتا کامل با 5 دلار اضافه کنید! ایالات متحده آمریکا - español انگلیسی

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

شاخص اطلاعات بازار رقابتی و مارکت و بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/feed-additives-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/animal-feed.asp

SOURCE MarketsandMarkets