Paul Oakenfold و RUNWAY® اولین بار در جهان را در 3D NFT عرضه می کنند

هر مجموعه دار یا طرفدار می تواند NFT ها را از طریق سیستم عامل با استفاده از کارت نقدی یا اعتباری از طریق سکه Rarible یا ETH (Ethereum) خریداری ، تجارت و فروش مجدد کند. یک برنده انتخاب شده بلیط دریافت می کند هالیوود ، کالیفرنیا، 2 روز در عمارت مجلل RUNWAY و شام با پل اواکنفولد.

پاول در مورد پرتاب اظهار داشت “من واقعاً از بیرون آمدن NFT خود بسیار هیجان زده هستم. این به صورت سه بعدی است و شما واقعاً آن را دوست خواهید داشت.

اخبار مرتبط  گزارش موقت برای سه ماهه دوم سال 2020

بزرگترین پلتفرم جهان در NFT Rarible به ارائه محتوای منحصر به فرد از هنرمندان ، موسیقی دانان ، ورزشکاران و ورزش های محبوب اختصاص دارد. در حال حاضر بزرگترین و کاربرپسندترین پلت فرم NFT جهان ، بخش RUNWAY NFT متعهد به همکاری با سازندگان برای تولید جذاب ترین محتوای این رسانه جدید است.

درباره RUNWAY®
در سال 1989 Runway.net تاسیس شد و یک جشن انتخابی از طراحان ، سرگرم کنندگان و هنرمندان الهام بخش است که زیبایی ، لطف و ظرافت را وارد زندگی ما می کند. مد و زیبایی صرفاً مربوط به تصویر نیستند. این عناصر یک فشارسنج فرهنگی برای آنچه در جامعه و زندگی همه می گذرد هستند. این داستانی است که شما باید بصورت تصویری از طریق مجموعه ای از تصاویر و مقالات قدرتمند ویدیویی تعریف کنید. به همین دلیل است که Runway دیدگاه های مختلفی از مد ، زیبایی و افراد مشهور ، هر چند رمزنگاری هنری ، مجله و RUNWAY TV ، به بینندگان ما ارائه می دهد ، که هر یک برشی از قدرت ، قدرت یا فردگرایی تأثیرگذار را به رسانه ها می آورد.

اخبار مرتبط  مارک مجازی Brinker International ، این فقط بال است ، برای ارائه گزینه جدید وانت با Google ادغام می شود

در باره PAUL OAKENFOLD:
برای 30 سال گذشته به علاوه ، پل اوکنفولد در پیشتاز جامعه موسیقی الکترونیکی جهانی باقی مانده است. با بیش از 110 میلیون پخش جریانی بصورت جمعی ، بیش از 5 میلیون آلبوم در سراسر جهان فروخته شده ، سه نامزدی GRAMMY و جوایز و تقدیرهای بیشتر از آنچه می توانید حساب کنید ، Oakenfold یکی از مشهورترین و موفق ترین هنرمندان این صنعت در طول تاریخ است. وی که “پدرخوانده موسیقی الکترونیکی” خوانده می شود ، دو بار توسط دیجی مگ به عنوان بهترین دی جی انتخاب شده است ، که توسط London Evening Standard به عنوان تأثیرگذارترین دی جی در همه زمان ها انتخاب شده و توسط رکوردهای جهانی گینس به عنوان موفق ترین دی جی جهان شناخته شده است. مشارکت عملی وی در تاسیس بنیاد ، محبوبیت بین المللی و تحول مداوم موسیقی رقص مدرن تقریباً چهار دهه طول می کشد.

اخبار مرتبط  راه حل های استخراج دقیق خط استخراج حشیش نوبت به کلید خود را گسترش می دهد

تماس با رسانه: [email protected]

لینک های مربوطه
https://rarible.com/runway
http://www.runway.net/NFT-art/

SOURCE RUNWAY®

لینک های مربوطه

http://www.runway.net/NFT-art/