Vita Liberata معرفی می کند چگونه می توان ایمن برنزی را در حمایت از بنیاد سرطان پوست انجام داد

JOHNSON CITY ، تن.، 17 مه 2021 / PRNewswire / – Crown Beauty ، بخشی از آزمایشگاه های Crown ، مفتخر است که اعلام کند Vita Liberata ، رهبر در گروه برنزه شدن بی آفتاب ، در حال تأیید مجدد تعهد ناپذیر خود برای گزینه های ایمن در برابر آفتاب است.

این ممکن است، ویتا لیبراتا با بنیاد سرطان پوست در حمایت از ماه آگاهی از سرطان پوست همکاری می کند چگونه با خیال راحت برنز بزنیم کمپین ، که آموزش در مورد خطرات مرتبط با قرار گرفتن در معرض آفتاب را ارتقا می دهد. ویتا لیبراتا اهدا خواهد کرد 1 دلار به بنیاد سرطان پوست برای هر محصول Body Blur که در ماه مه تا سراسر جهان به فروش می رسد 25000 دلار.

سیلور گودوین ، مربی برند Vita Liberata ، می گوید: “ما بسیار افتخار می کنیم که بنیاد سرطان پوست را بار دیگر و در راستای هماهنگی کامل با کارهای نجات دهنده زندگی آنها ، حمایت می کنیم. “ویتا لیبراتا همیشه در تولید محصولاتی که “درخشش” سالم به مشتریان می دهند ، حمایت می کند ، این بدان معنی است که بدون خطر آفتاب زدن مضر ، زیبا و زیبا احساس می کنید. کار ما با بنیاد سرطان پوست تحول طبیعی اصول مارک تجاری ما است و ما منتظر همکاری با جامعه خود برای جمع آوری پول و گسترش آگاهی هستیم. ”

اخبار مرتبط  Trulieve رشد ارگانیک خود را ادامه می دهد ، 51مین فروشگاه فلوریدا را با موقعیت مکانی فورت پیرس جشن می گیرد

ویتا لیبراتا ترکیبی از شیمی پوست لبه با مواد بسیار قوی برای ارائه درخشندگی طبیعی و نتایج مغذی پوست. به عنوان بخشی از چگونه با خیال راحت برنز بزنیم پویش، ویتا لیبراتا با آموزش گسترده در مورد خطرات مرتبط با قرار گرفتن در معرض آفتاب و مزایای فرمول های اختصاصی برنده جایزه خود ، با متخصصان بین المللی و جامعه سازندگان محتوا خود همکاری خواهد کرد.

“من به عنوان یک متخصص پوست و موز هیئت مدیره ، هیجان زده هستم که یک صدای عقب هستم ویتا لیبراتا چگونه می توان برنز را با خیال راحت انتخاب کرد ، “می گوید دکتر کاویتا ماریوالا. “سرطان پوست شایع ترین سرطان در جهان است ، هر ساله 5 میلیون نفر تحت درمان قرار می گیرند. اشعه ماورا بنفش (UV) یک سرطان زایی ثابت شده است که به طور طبیعی در اشعه خورشید رخ می دهد. چالش این است که بسیاری از مردم هوس خورشید می کنند درخشش کمرنگ ، به ویژه در ماه های گرم ، بنابراین در نهایت با محافظت کمتر ، زمان بیشتری را در خارج می گذرانند ، که باعث می شود در معرض اشعه های مضر UVA و UVB قرار بگیرند. ویتا لیبراتا می تواند نفوذ و منابع ارزشمندی را فراهم کند که به محافظت از عموم مردم کمک می کند ، در حالی که گزینه های ایمن را برای فعالیت های پرخطر ترغیب می کند. “

اخبار مرتبط  مارک نوشیدنی های غیر الکلی دالی در مورد تحقیقات پلیس فدرال در مورد اختلاس در منابع بهداشت عمومی شرکت های فناوری اظهار نظر می کند

ویتا لیبراتا برای خرید در فروشگاه در ULTA ، Macy’s ، Blue Mercury و بصورت آنلاین در Amazon ، Nordstrom ، SkinStore ، Dermstore ، goop ، نیمان مارکوس، ASOS ، و خاکستری ویولت.

در باره ویتا لیبراتا
طبیعی ، آبرسان ، بی عیب و نقص.
از زمان تأسیس این برند در سال 2007 ، ویتا لیبراتا در زمینه جایگزینی برنزه شدن بدون آفتاب ، استفاده از فرمول های ارگانیک با کیفیت و مفید برای پوست تخصص دارد. ویتا لیبراتا از بهترین عصاره های ارگانیک در فرمول های ملایم استفاده می کند که ضمن برنزه شدن پوست شما را تغذیه و مراقبت می کند. آنها به گونه ای ساخته شده اند که احساس نمی کنند هیچ چیز روی پوست شما نیست و به زیبایی محو می شود ، دقیقاً مانند یک برنزه شدن آفتاب طبیعی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به https://www.vitaliberata.com/ مراجعه کنید

پوست سرطان پایه
بنیاد سرطان پوست با توانمند سازی افراد برای رویکردی پیشگیرانه در برابر محافظت روزانه از آفتاب و تشخیص و درمان به موقع سرطان پوست ، موجب نجات و بهبود زندگی می شود. مأموریت بنیاد کاهش شیوع سرطان پوست از طریق آموزش و تحقیقات عمومی و تخصصی است. بنیاد از زمان تأسیس خود در سال 1979 ، توصیه کرده است علاوه بر استفاده روزانه از ضد آفتاب ، یک رژیم کامل ضد آفتاب را که شامل سایه زنی و پوشاندن لباس است ، از جمله کلاه لبه باز و عینک آفتابی مسدود کننده UV ، را دنبال کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به SkinCancer.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت Nidec Motors به ​​برنامه تامین کننده Carrier Alliance می پیوندد

درباره تاج
Crown ، یک شرکت خصوصی و کاملاً یکپارچه مراقبت از پوست در سراسر جهان متعهد به تولید و تهیه مجموعه متنوعی از محصولات زیبایی ، زیبایی و درمانی پوست است که کیفیت زندگی مشتریان را بهبود می بخشد. یک شرکت نوآور با تمرکز بر روی علم پوست برای زندگی ، پیگیری خستگی ناپذیر Crown برای ارائه برتری درمانی و افزایش نتایج بیمار ، به همین دلیل است که به یک رهبر در زمینه پوست و زیبایی تبدیل شده است. تاج به مدت هفت سال در فهرست شرکتهای سریعترین رشد خصوصی شرکت نگهداری شده 5000 قرار دارد و توزیع خود را به بیش از 38 کشور گسترش داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Crown یا محصولات آن ، به سایت www.crownlaboratories.com مراجعه کنید.

SOURCE Crown Laboratories، Inc.