وسایل نقلیه جدید GWM ساخته شده در L.E.M.O.N. DHT در اولین نمایش جهانی عملکرد استثنایی را به نمایش می گذارد

راه اندازی L.E.M.O.N. DHT GWM را به عنوان اولین تولید کننده اتومبیل چینی معرفی می کند که سد فناوری هیبریدی را شکسته است. این سیستم ترکیبی کاملاً یکپارچه و بسیار کارآمد با معماری HEV و PHEV بدون در نظر گرفتن دامنه سرعت و سناریو ، می تواند تعادل کاملی بین کارایی بالا و عملکرد بالا داشته باشد ، بهره وری انرژی بالا و مصرف سوخت کم را برای کاربران جهانی که به حفاظت از محیط زیست اهمیت می دهند ، فراهم می کند. .

مثل L.E.M.O.N. DHT دارای مزایای قدرت بیشتر ، راحتی بیشتر ، کاهش سر و صدا ، لرزش و ناگهانی و مصرف سوخت کم است ، بسیاری از خودروهای جدید GWM در آینده بر اساس این فناوری ساخته می شوند و در نتیجه عملکرد قابل توجهی بهبود می یابد. با بهره گیری از نسل 3 HAVAL H6 به عنوان نمونه ، پیشرانه این وسیله نقلیه جدید از یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ و یک موتور 130 کیلووات تشکیل شده است. همچنین این پیشرانه ترکیبی از قدرت 179 کیلووات (243 اسب بخار) و گشتاور ترکیبی 530 نیوتن متر را ارائه می دهد به طوری که زمان پاسخ کوتاه تر از نسل دوم HAVAL H6 مورد نیاز است. نسل دوم سیستم انتقال قدرت دو کلاچه مرطوب برای سیستم انتقال قدرت ، بازده انتقال بیشتر ، پاسخ دینامیکی سریعتر و قابلیت شتاب بیشتری را ارائه می دهد. نسل 3 HAVAL H6 با داشتن موتور دوگانه و استاندارد موازی و ترکیبی استاندارد ، مصرف سوخت را از 6.9 لیتر در 100 کیلومتر (مصرف سوخت نسل دوم HAVAL H6) به 6.6 لیتر در 100 کیلومتر کاهش می دهد و در نتیجه 14.5 درصد است. افزایش بهره وری سوخت و دستیابی به بازده سوخت و قدرت قوی. نسل 3 HAVAL H6 ، با ابعاد 4653 * 1،886 * 1730 میلی متر (L * W * H) ، 38 میلی متر طول ، 26 میلی متر عرض و 10 میلی متر بالاتر از نسل 2 HAVAL H6 است. بدنه بزرگتر به معنای فضای بیشتر است که راحتی بیشتری را برای اعضای مختلف خانواده فراهم می کند و نیازهای مختلف هر یک را برآورده می کند. علاوه بر این ، L.E.M.O.N. DHT به کاهش سطح صدا ، لرزش و ناگهانی کمک می کند تا محیط رانندگی دلپذیری را برای کاربران ایجاد کند.

اخبار مرتبط  Moët Hennessy به Clean Cargo پیوست ، یک ابتکار جهانی که به حمل و نقل پایدار اختصاص دارد

فناوری ترکیبی عنصری مهم است که از استراتژی جهانی سازی GWM و نمود بارزی از منابع تحقیق و توسعه شرکت پشتیبانی می کند. در طول سال ها ، GWM خود را متعهد به تحقیق و توسعه مستقل ، تعیین استانداردهای با کیفیت بالا و ارتقا updates به روز رسانی محصولات از طریق فن آوری های اساسی کرده است. GWM همچنین به تجربه شخصی شده برای تأمین نیازهای متنوع کاربران در سراسر جهان اهمیت زیادی می دهد. در آینده ، GWM تلاش های بی وقفه ای را در زمینه نوآوری در فن آوری برای ارتقا trans تحول صنعتی انجام می دهد و به کاربران جهانی تجربه رانندگی با تکنولوژی بالا را می دهد.

اخبار مرتبط  افسون Cheongsam در شنیانگ تبلیغ شد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1511321/3rd_Gen_HAVAL_H6.jpg

منبع GWM

منبع GWM