بخشنامه اطلاعاتی پست الکترونیکی برای جلسه ویژه سهامداران ، The Supreme Cannabis Company، Inc.

تورنتو، 17 مه 2021 / PRNewswire / – The Supreme Cannabis Company، Inc. (“عالی“،”شرکت” یا “ما“) (TSX: FIRE) (OTCQX: SPRWF) (FRA: 53S1) با کمال میل اعلام می کند که بخشنامه اطلاعات مدیریت را از طریق پست ارسال کرده است (“بخشنامه اطلاعات“) و مواد مربوط به پروکسی مربوط به جلسه ویژه سهامداران عالی (“سهامداران عالی“) به طور مجازی برگزار می شود 10 ژوئن 2021 (“جلسه عالی“) برای به دست آوردن تصویب سهامدار عالی برنامه تنظیم (“چیدمان“) با Canopy Growth Corporation (“سایبان“) طبق آن ، از جمله سایر موارد ، Canopy کلیه سهام مشترک صادر شده و معوق Superior را بدست خواهد آورد (“سهام عالی“) ، که قبلا در تاریخ اعلام شده بود 8 آوریل 2021 (“معامله“).

چیدمان

طبق شرایط این توافق نامه ، سهامداران Supreme 0.01165872 از یک سهام مشترک Canopy و 0.0001 دلار به صورت نقدی در ازای هر سهام برتر در اختیار شما. این معامله به سهامداران عالی حق بیمه هر سهم برتر تقریباً 66٪ بر اساس قیمت های پایانی سهام عادی سهام و سهام مشترک Canopy در بورس اوراق بهادار تورنتو را ارائه می دهد (“TSX“) از همان 7 آوریل 2021.

توصیه هیئت عالی

معامله مورد تأیید هیئت مدیره عالی و هیئت مدیره عالی است که سهامداران عالی به نفع معامله رأی می دهند. هر یک از BMO Capital Markets و Hyperion Capital یک نظر را به هیئت مدیره عالی ارائه دادند ، هر یک از تاریخ 7 آوریل 2021، به این نتیجه که ، از تاریخ چنین نظری ، قابل پرداخت قابل پرداخت طبق معامله ، از نظر مالی ، به سهامداران عالی ، در هر مورد ، بر اساس و با توجه به مفروضات مربوطه ، محدودیت ها ، مدارک و سایر موارد مندرج در این نظرات.

جلسه عالی

جلسه عالی قرار است در 10 ژوئن 2021 در 10:00. (تورنتو زمان). تاریخ ثبت تعیین سهامداران عالی واجد شرایط رأی دادن در جلسه عالی بود 3 مه 2021 (“تاریخ ثبت“).

با توجه به محدودیت های مربوط به همه گیر جهانی COVID-19 و کاهش خطرات مربوط به سلامت و ایمنی جوامع ما ، سهامداران عالی ، کارمندان و سایر سهامداران ، Supreme جلسه عالی را به عنوان یک جلسه کاملاً مجازی برگزار می کند ، جایی که کلیه سهامداران عالی ، صرف نظر از موقعیت جغرافیایی و مالکیت سهام عدالت ، فرصت برابر برای شرکت و تعامل با عالی و همچنین سایر سهامداران عالی را خواهد داشت.

بخشنامه اطلاعاتی دستورالعملهای مهم و مفصلی درباره نحوه شرکت در جلسه عالی مجازی ارائه می دهد.

برای کارآیی ، این توافق نامه باید حداقل در دو سوم (66٪ 2/3) آرا by سهامداران عالی در مورد مصوبه تصویب این آرا، که به صورت مجازی ارائه می شود یا توسط نیابتی نمایندگی شده و دارای حق رأی است ، در جلسه عالی تصویب شود. در جلسه عالی. کانوپی با برخی از مدیران و افسران عالیه موافقت نامه های پشتیبانی رای را منعقد کرده است که بر اساس آنها توافق کرده اند ، از جمله موارد دیگر ، سهام عالی خود را به نفع معامله رأی دهند.

اخبار مرتبط  Walmart ، تئاترهای AMC و NBCUniversal Team-Up برای تلاش جامعه

رأی شما صرف نظر از تعداد سهام اصلی که شما دارید مهم است. Supreme سهامداران عالی را تشویق می کند که جزئیات مطالب جلسه را بخوانند. نسخه ای از بخشنامه اطلاعات و پروکسی مربوطه در SEDAR موجود است (www.sedar.com) تحت نمایه صادر کننده سوپریم و در وب سایت Supreme به آدرس https://www.supreme.ca/canopy-growth-acquisition.

دستور موقت

Supreme همچنین خوشحال است که اعلام کند که دستور موقت را از دادگاه عالی انتاریو (لیست بازرگانی) به تاریخ 11 مه 2021، با توجه به ترتیب. دستور موقت ، از جمله موارد دیگر ، عالی را مجاز به فراخوانی و برگزاری جلسه عالی برای تصویب این ترتیب می کند. یک نسخه از دستور موقت در بخشنامه اطلاعات موجود است.

تاریخ رسیدگی به درخواست برای حکم نهایی دادگاه عالی دادگستری انتاریو (لیست بازرگانی) در تاریخ تعیین شده است 15 ژوئن 2021. با فرض دریافت به موقع کلیه مصوبات دادگاه لازم ، سهامدار عالی ، نظارتی و شخص ثالث و رضایت از سایر شرایط ، انتظار می رود بسته شدن توافق تا پایان ماه ژوئن 2021.

رأی دادن به سهام عالی خود

سهامداران عالی ثبت شده از تاریخ ثبت (سهامداران عالی که سهام اصلی خود را مستقیماً نگهداری می کنند ، به نام خودشان ثبت نام کرده اند) و دارندگان حقوقی منصوب شده به طور منظم می توانند بصورت آنلاین در جلسه عالی حضور داشته باشند ، شرکت کنند و رأی دهند در https: // web .lumiagm.com / 470145771 با استفاده از شناسه جلسه عالی: 470145771 و رمز عبور “supreme2021” (به حروف کوچک). سهامداران عالی ثبت نشده (سهامداران عالی هستند که سهام عالی خود را از طریق یک بانک ، شرکت اعتماد ، کارگزار ، فروشنده ، متولی ، نامزد ، مدیر یک طرح خودگردان یا واسطه دیگر (هر یک ،میانجی“)) که به طور صحیح خود را به عنوان وکالت منصوب نکرده باشند ، می توانند به طور مهمان به عنوان مهمان در جلسه عالی شرکت کنند ، اما نمی توانند در جلسه عالی شرکت کنند یا رأی دهند.

اگر قادر به شرکت در جلسه عالی نیستید ، ما شما را تشویق می کنیم که اکنون وقت خود را برای تکمیل ، امضا ، تاریخ و بازگرداندن فرم ضمیمه پروکسی یا فرم دستورالعمل رای گیری اختصاص دهید تا سهام عالی شما در مجمع عالی مطابق با رای گیری شود با دستورالعمل های شما پروکسی ها حداکثر باید توسط عامل انتقال عالی دریافت شوند 10:00. بر، 8 ژوئن 2021 یا حداقل 48 ساعت قبل از هرگونه تعویق یا به تعویق انداختن جلسه عالی. فرم های دستورالعمل رأی گیری ، که باید به واسطه شما ارسال شوند ، ممکن است برای معتبر بودن قبل از این مهلت ارسال شوند.

س Shareالات سهامداران یا کمک به رأی دادن

اگر س anyالی دارید یا در مورد روش های رأی گیری به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، لطفاً با مشاور سهامدار استراتژیک و نماینده درخواست پروکسی ، Kingsdale Advisors ، از طریق شماره تلفن 1-877-659-1819 (416-867-2272) برای تماس تلفنی تماس بگیرید بیرون از آمریکای شمالی) یا از طریق ایمیل در [email protected].

درباره CANNABIS عالی

اخبار مرتبط  کالاوای گلف از خانواده جدید و بزرگ Bertha B-21 خانواده وودز و آیرونز خبر داد

The Supreme Cannabis Company، Inc.، (TSX: FIRE) (OTCQX: SPRWF) (FRA: 53S1) ، نمونه کارهای متنوع جهانی از شرکت ها ، محصولات و مارک های مختلف شاهدانه است. از سال 2014 ، این شرکت به عنوان یکی از حق بیمه ترین تولید کنندگان محصولات شاهدانه در زمینه تفریح ​​، عمده فروشی و پزشکی شناخته شده است.

نمونه کارها از مارک های Supreme ، تجارب متنوع مصرف کننده و بیمار را با مارک ها و محصولاتی که علاقمندی های تفریحی ، سلامتی ، پزشکی و مصرف کنندگان جدید را برآورده می کنند ، جلب می کند. نمونه کارهای تجاری تفریحی شرکت شامل 7ACRES ، 7ACRES Craft Collective ، Blissco ، Sugarleaf و Hiway است. Supreme از طریق مارک برتر خود Truverra به فرصت های شاهدانه پزشکی ملی و بین المللی می پردازد.

مارک های Supreme توسط مجموعه متمرکز دارایی های عملیاتی کلاس جهانی پشتیبانی می شوند که عملکردهای کلیدی در زنجیره ارزش را شامل می شوند ، از جمله: کشت مقیاس ، پردازش ارزش افزوده ، بسته بندی خودکار و آزمایش محصول و تحقیق و توسعه. شرکت را در اینستاگرام دنبال کنید ، توییتر، فیس بوک ، لینکدین و یوتیوب. ما به سادگی رشد بهتری می کنیم.

اظهارات جستجو به جلو

این نسخه خبری شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است. اغلب ، اما نه همیشه ، عبارات و اطلاعات آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “برنامه” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “انتظار می رود” ، “تخمین می زند” ، “قصد دارد” ، “شناسایی کرد” پیش بینی می کند “یا” پیش بینی نمی کند “، یا” معتقد است “، یا تغییراتی از جمله کلمات و عبارات یا بیان می کند که برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن است “یا” خواهد بود ” گرفته شده ، اتفاق می افتد یا به دست می آید اظهارات یا اطلاعات آینده نگر شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت سوپریم یا شرکت های تابعه مربوطه از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از طرف آینده تفاوت های اساسی داشته باشد نگاه کردن به اظهارات یا اطلاعات موجود در این خبرنامه. نمونه هایی از این اظهارات شامل بیانیه هایی با توجه به زمان و نتیجه توافق ، زمان پیش بینی شده جلسه عالی و خاتمه معامله است. خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل دخیل در اطلاعات آینده نگر می تواند باعث شود وقایع ، نتایج ، عملکرد ، چشم اندازها و فرصت های واقعی تفاوت معناداری با آنچه بیان شده یا ضمنی چنین اطلاعات آینده نگرانه است ، از جمله مفروضات مربوط به توانایی طرفین برای دریافت ، به موقع و با شرایط رضایت بخش ، تأییدیه های لازم نظارتی ، دادگاه و سهامداران. توانایی طرفین در ارضای به موقع سایر شرایط تکمیل معامله ؛ خطرات مربوط به ارزش سهام مشترک سایبان که طبق معامله صادر می شود ؛ خطرات نظارتی و صدور مجوز. تغییر در شرایط عمومی اقتصادی ، تجاری و سیاسی ، از جمله تغییر در بازارهای مالی و سهام. خطرات مربوط به بیماری های عفونی ، از جمله تأثیرات بیماری همه گیر Covid-19 ؛ خطرات قانونی و نظارتی ذاتی صنعت شاهدانه ، از جمله چشم انداز نظارتی جهانی و اجرای آن در رابطه با شاهدانه ، خطرات سیاسی و خطرات مربوط به تغییرات نظارتی ؛ خطرات مربوط به قوانین ضد پولشویی انطباق با مقررات گسترده دولت و تفسیر مقررات و سیاست های مختلف قوانین ؛ افکار عمومی و برداشت از صنعت شاهدانه ؛ و سایر خطرات موجود در پرونده های عمومی Supreme که در تنظیم کننده های اوراق بهادار کانادا ثبت شده و تحت نمایه Supreme در SEDAR در دسترس است www.sedar.com، از جمله فرم اطلاعاتی سالانه بخشنامه اطلاعات و سوپریم برای سال پایان 30 ژوئن 2020.

با توجه به اظهارات آینده نگرانه و اطلاعات مربوط به زمان پیش بینی شده برای اتمام معامله ، سوپریم چنین ادعاها و اطلاعاتی را با اتکا به فرضیات خاصی ارائه کرده است که به عقیده آنها در این زمان منطقی است. اگرچه Supreme ابراز امیدواری می کند که پیش فرض ها و عواملی که در تهیه اطلاعات آینده نگرانه یا اظهارات آینده نگرانه در این خبر استفاده شده است منطقی است ، اما نباید به چنین اطلاعاتی اعتماد غیرمستقیم داشت و نمی توان از وقوع چنین رویدادهایی اطمینان حاصل کرد. چارچوب های زمانی فاش شده یا اصلاً در صورت تحقق یك یا چند ریسك یا عدم قطعیت قبلی ، یا باید نادرستی ثابت شود كه فرضیه های اطلاعات آینده نگر ، نتایج واقعی ممكن است از آنچه در اینجا توصیف شده است ، به طور مدنظر ، برنامه ریزی شده ، پیش بینی شده ، باور شده ، تخمین زده شده یا پیش بینی شده متفاوت باشد. اگرچه Supreme تلاش کرده است تا خطرات ، عدم قطعیت ها و عواملی را که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی شود ، شناسایی کند ، اما ممکن است موارد دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث شود نتایج پیش بینی نشده ، برآورد شده یا در نظر گرفته نشوند. اطلاعات آینده نگرانه و اظهارات آینده نگرانه موجود در این خبر از تاریخ انتشار این خبر ارائه می شود و Supreme هیچ تعهدی برای به روزرسانی علنی این اطلاعات آینده نگر یا آینده نگرانه برای انعکاس اطلاعات جدید ندارد ، وقایع بعدی یا در غیر این صورت مگر اینکه توسط قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار لازم باشد

اخبار مرتبط  مشاوره درآمد سه ماهه دوم حامل

منبع The Supreme Cannabis Company، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.supreme.ca/