وسایل نقلیه جدید GWM ، ساخته شده در L.E.M.O.N. DHT و نمایش عملکرد فوق العاده ، برای اولین بار به جهانیان ارائه می شود

راه اندازی L.E.M.O.N. DHT GWM را به اولین خودروساز چینی تبدیل خواهد کرد که از سد فناوری ترکیبی عبور کرده است. این سیستم ترکیبی چند حالته کاملاً یکپارچه و با بازده بالا ، با معماری مختص وسایل نقلیه هیبریدی و وسایل نقلیه هیبریدی پلاگین ، بدون در نظر گرفتن دامنه سرعت و سناریوها ، به یک تعادل کامل بین کارایی بالا و عملکرد بالا دست می یابد. این همچنین به مصرف کنندگان در سراسر جهان که به حفاظت از محیط زیست اهمیت می دهند ، دارای بازده انرژی بالا و مصرف سوخت کم است.

زیرا L.E.M.O.N. DHT از قدرت بیشتر ، راحتی بهتر ، سیستم کاهش سر و صدا ، لرزش و لرزش و مصرف سوخت کم بهره می برد ، بسیاری از وسایل نقلیه جدید از GWM در آینده با استفاده از این فناوری ساخته می شوند ، که باعث بهبود چشمگیر عملکرد می شود. اگر HAVAL H6 را از 3 مثال بزنیمه نسل ، متوجه می شویم که پیشرانه این وسیله نقلیه جدید از یک موتور توربوشارژ 1.5 لیتر و یک موتور 130 کیلووات تشکیل شده است. این یک قدرت ترکیبی 179 کیلو وات (243 اسب بخار) و گشتاور ترکیبی 530 نیوتن متر تولید می کند ، بنابراین به زمان پاسخ کمتری نسبت به HAVAL H6 2 نیاز دارده نسل. جعبه دنده دو کلاچه نوع مرطوب 2ه تولید برای پیشرانه افزایش بهره وری انتقال ، پاسخ دینامیکی سریع تر و قابلیت شتاب بیشتر را دارد. با تشکر از فناوری ترکیبی موازی با دو موتور ، HAVAL H6 of 3ه نسل مصرف سوخت را به 6.6 لیتر در 100 کیلومتر کاهش می دهد ، در مقایسه با مصرف 6.9 لیتر در 100 کیلومتره تولید ، که منجر به افزایش 14.5 in در بهره وری انرژی می شود و بنابراین به هر دو بهره وری انرژی و قدرت بالا می رسد. ابعاد HAVAL H6 از 3ه تولید به شرح زیر است: 4،653 * 1،886 * 1،730 mm (L * W * H). بنابراین طول آن 38 میلی متر ، عرض آن 26 میلی متر و 10 میلی متر بالاتر از HAVAL H6 2 استه نسل. این بدان معنی است که فضای بیشتری و راحتی بیشتری به اعضای مختلف خانواده می دهد و نیازهای مختلف آنها را برآورده می کند. علاوه بر این ، L.E.M.O.N. DHT به کاهش سر و صدا ، لرزش ها و لرزش ها کمک می کند تا محیط رانندگی دلپذیری را برای کاربران ایجاد کند.

اخبار مرتبط  Service Corporation International برنامه ای را برای سه ماهه چهارم انتشار درآمد و کنفرانس اعلام می کند

فناوری ترکیبی یک سنگ بنای مهم است که از استراتژی جهانی سازی GWM پشتیبانی می کند. این به وضوح نشان دهنده توانایی تحقیق و توسعه GWM است. در طول سالها ، GWM متعهد به انجام تحقیق و توسعه مستقل ، تعیین استانداردهای کیفیت بالا و ارتقا up ارتقا product محصول از طریق فن آوری های اصلی شده است. GWM همچنین به تجربه شخصی شده برای تأمین خواسته های متنوع کاربران در سراسر جهان اهمیت زیادی می دهد. با پیشرفت ، GWM تلاش بی وقفه ای را در زمینه نوآوری در فن آوری برای ارتقا trans تحول صنعتی انجام می دهد و تجربه رانندگی با تکنولوژی پیشرفته را در اختیار کاربران سراسر جهان قرار می دهد.

اخبار مرتبط  عدم رعایت بهداشت در خانه به مقاومت آنتی بیوتیکی کمک می کند ، کارشناسان بهداشت جهانی هشدار می دهند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1511321/3rd_Gen_HAVAL_H6.jpg

منبع GWM