آخرین نمایشگر صفحه نمایش بزرگ ، سیستم AV ، علائم راهنمایی و فناوری های LED در ISLE 2021

ISLE 2021 مجموعه ای از غرفه داران با کیفیت بالا را از سراسر زنجیره صنعت ، از جمله صفحه نمایش های بزرگ ، یکپارچه سازی سیستم های صوتی و تصویری ، روشنایی و علامت ها گرد هم آورده است. با گردهم آوردن متخصصان و دانشگاهیان برجسته صنعت در یک مکان ، این رویداد نه تنها فن آوری جدید و محصولات جدید را در زمینه های مرتبط گرد هم آورد ، بلکه از طریق خلاقیت دیجیتال و تجربیات غوطه وری یک نمایش بصری ارائه داد. این نمایشگاه صاف و یکپارچه قدرت و نام تجاری قدرتمند ISLE را تقویت کرده و از تأثیر صنعت برخوردار بوده و نشاط و پتانسیل توسعه بازار را چه در حال حاضر و چه در آینده نشان می دهد.

در طی این نمایشگاه 4 روزه ، تعدادی از مارک های معروف جهانی محصولات و راه حل های خود را ارائه دادند ، از جمله Leyard ، Unilumin ، Absen ، Ledman ، AOTO ، LianTronics ، Gloshine ، LG ، Cedar و MAXHUB. صدها محصول جدید و مرسوم ، مد روز و ابتکاری در ISLE 2021 برای اولین بار ظاهر شدند – و آینده فناوری های صفحه نمایش LED و سیستم AV را نشان می دهند.

اخبار مرتبط  شورای مشترک Team Team 28 رئیس جمهور قلم های ضدحمله علیه حکم اجرایی ترامپ مجبور به بازگشایی مجدد گیاهان Meatpack

از همه قابل توجه تر ، لیارد آخرین نمایشگرهای LED میکرو پیچ ، سری TX ، سری MG ، MG012 ، TXP تجهیزات کنفرانس ویدیویی همه در یک و سایر محصولات را به نمایش گذاشت. در همان زمان ، لدمن مورد جدید خود را ارائه داد 8K میکرو ال ای دی و 4K نمایشگر COB با وضوح فوق العاده خاموش و Unilumin با 5G + خود توجه شرکت کنندگان را جلب کرد 8Kراه حل ها ، نمایش 3D چشم غیر مسلح ، نمایشگاه های استادیوم و مکان ها و راه حل های نمایش وقایع یک مرحله ای. Absen ، LianTronics و MAXHUB راه حل های خلاقانه خود را برای خرده فروشی هوشمند نشان دادند. وام دهنده گلوشینسری نمایشگرهای CL را برای استفاده مرحله ای آورده است

اخبار مرتبط  استنلی بلک و دککر نام های گراهام رابینسون رئیس صنعت

برخی از محصولات برجسته جهان نیز در این مراسم ارائه شدند: اولین LG میکرو LED LED ال جی ، LG MAGNIT ، با روکش تمام مشکی و فناوری تراشه. Cedar Electronics ‘P0.4 Fine Pitch COB Splicing display؛ نام تجاری ترمینال AOTO X-MAX 4K نمایش میکرو گام.

در طی 20 مجمع صنعت ، ISLE 2021 برای ایجاد یک بستر ارتباطی کارآمد که تولید ، یادگیری ، تحقیق و استفاده را تلفیق می کند ، بر جهت گیری های جدید سیاست های ملی و نقاط مهم تمرکز کرد. در این رویداد از متخصصان انجمن بیمارستان های چین (CHA) دعوت شد تا درباره استفاده از فن آوری شبیه سازی مجازی در آموزش و ارزیابی مهارت های عملی پزشک بحث کنند. تیم ISLE همچنین برای میزبانی اجلاس اجلاس سران خلاقیت دیجیتال و چندرسانه ای برنامه صوتی و تصویری چین با دانشگاه عادی پکن همکاری کرده است که هدف آن باز کردن استعداد ، تجهیزات ، نوآوری ، فناوری و زنجیره ارزش VR برای پرورش سریع صنعت VR است – پشتیبانی قوی از توسعه اقتصادی و اجتماعی با کیفیت بالا.

اخبار مرتبط  دولت ترامپ سرعت تلاش برای از بین بردن مواد غذایی و کاهش ضایعات را تنظیم می کند

با انبوهی از غرفه داران جهانی و مجامع صنعت تحریک ، ISLE 2021 نه تنها بستری برای تجارت بلکه یک مرحله جهانی برای صنعت برای کاوش در آینده و ادغام توسعه است.

https://www.isle.org.cn/؟lang=fa

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1511480/ISLE_1.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1511479/ISLE_2.jpg

منبع جزیره