آخرین فناوری های نمایشگرهای بزرگ ، سیستم های سمعی و بصری ، علائم و LED ها در ISLE 2021 رونمایی شد

ISLE 2021 مجموعه ای از غرفه داران با کیفیت بالا را در سراسر زنجیره صنعت گردآوری کرده است ، از جمله صفحه نمایش بزرگ ، یکپارچه سازی سیستم صوتی و تصویری ، روشنایی و علامت گذاری. با گردهم آوردن متخصصان و دانشگاهیان برجسته در یک فضا ، این رویداد نه تنها فن آوری ها و محصولات جدید را در زمینه های مرتبط گرد هم آورد ، بلکه از طریق خلاقیت دیجیتال و تجربیات غوطه وری یک نمایش بصری را فراهم آورد. این نمایشگاه آرام قدرت برند ISLE و تأثیر صنعت را تقویت می کند و نشاط قوی بازار و پتانسیل توسعه آن را در حال حاضر و آینده نشان می دهد.

در طی چهار روز نمایشگاه ، تعداد زیادی از مارک های مشهور جهانی محصولات و راه حل های خود را به نمایش گذاشتند ، از جمله Leyard ، Unilumin ، Absen ، Ledman ، AOTO ، LianTronics ، Gloshine ، LG ، Cedar و MAXHUB. صدها محصول جدید ، مرسوم ، مد و ابتکاری اولین بار در ISLE 2021 ظاهر شدند و آینده فناوری های صفحه نمایش LED و سیستم های AV را به نمایش می گذارند.

اخبار مرتبط  مونتسر کاببال: آخرین زیارت

از جمله موارد دیگر ، لیارد جدیدترین نمایشگرهای LED سری TX ، سری MG ، MG012 ، TXP تجهیزات کنفرانس ویدیویی همه چیز در یک محصول و سایر محصولات خود را به نمایش گذاشت. در همان زمان ، لدمان نمایشگر جدید با کیفیت فوق العاده بالا را ارائه داد 8K Micro LED و 4K COB و Unilumin با راه حل های 5G + 8K ، چشم غیر مسلح 3D ، نمایشگرهای استادیوم و محل برگزاری و راه حل های نمایش همه در یک رویداد توجه شرکت کنندگان را به خود جلب کرد. Absen ، LianTronics و MAXHUB راه حل های خلاقانه هوشمند خلاقانه خود را به نمایش گذاشتند. غول اجاره ای گلوشینمجموعه ای از صفحه های CL را برای اجرای صحنه آورده است.

اخبار مرتبط  از آنجا که سال 2020 است ، Panera و Pepsi شروع به مهمانی نهایی پیتزا مجازی با King Bach و 50،000 دلار در بخش های اهدا می کنند

این رویداد همچنین شاهد عرضه برخی از محصولات پیشرفته بود: LG MAGNIT ، اولین نمایشگر میکرو LED AI در جهان ، با پوشش تمام مشکی و فناوری تراشه داخلی. Cedar Electronics P0.4 Fine Pitch COB Splice Screen؛ نمایشگر میکرو مرحله ای X-MAX 4K با نام تجاری بالا AOTO.

در طی 20 انجمن صنعت ، ISLE 2021 برای ایجاد یک بستر ارتباطی م thatثر که تولید ، یادگیری ، تحقیق و استفاده را تلفیق می کند ، بر جهت گیری های جدید سیاست های ملی و نقاط مهم تمرکز کرد. از متخصصان انجمن بیمارستان های چین (CHA) دعوت شد تا درباره استفاده از فن آوری شبیه سازی مجازی در آموزش و ارزیابی مهارت های عملی پزشك بحث كنند. تیم ISLE همچنین برای میزبانی اجلاس اجلاس سران خلاقیت دیجیتال و چندرسانه ای سمعی و بصری با دانشگاه عادی پکن همکاری کرده است که هدف آن باز کردن استعدادها ، تجهیزات ، نوآوری ها ، فناوری و زنجیره ارزش واقعیت مجازی برای پرورش سریع توسعه مجازی است صنعت واقعیت – پشتیبانی قوی از توسعه اقتصادی و اجتماعی با کیفیت بالا.

اخبار مرتبط  MAGROUND تجربه گسترده ای را در بایگانی عکس برای مارک های خودرویی که در دنیای COVID-19 به بازار عرضه می شوند ، تجربه کرده است.

ISLE 2021 با بسیاری از غرفه داران بین المللی و انجمن های الهام بخش صنعت ، نه تنها بستری برای تجارت است ، بلکه یک مرحله جهانی برای صنعت برای کاوش در آینده و ادغام توسعه است.

https://www.isle.org.cn/؟lang=fa

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1511480/ISLE_1.jpg

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1511479/ISLE_2.jpg

منبع جزیره