بازار موضعی درمان اسکار در چین و آسیای جنوب شرقی ارزش 1،451،1 میلیون دلار تا سال 2030 اطلاعات P&S را می یابد

نیویورک، 18 مه 2021 / PRNewswire / – سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید تقریباً 900 میلیون نفر در هر زمان از بیماری های پوستی رنج می برند. پودرما ، آکنه ، گال ، اگزما و زگیل از جمله موارد شایع است. با افزایش شیوع چنین موضوعاتی ، چین و جنوب شرقی آسیا بازار موضعی درمان اسکار قرار است از رشد کند 701.6 میلیون دلار در سال 2020 تا 1،451.1 میلیون دلار در سال 2030 ، با CAGR 7.7٪ بین سالهای 2021 و 2030.

به عنوان مثال ، در تایلند، 110205 نفر در سال 2018 به برخی از بیماری های پوستی از جمله درماتیت ، کهیر و بیماری های پوستی باکتریایی مبتلا بودند ، مطابق مقاله BMC بهداشت عمومی. دلیل این عامل سوق دادن در بازار موضعی درمان جای زخم است چین و SEA این است که بسیاری از این بیماری ها یا به صورت زخم آشکار می شوند یا پس از بهبود جای زخم ایجاد می کنند. علاوه بر این ، درمان های موضعی برای استفاده راحت ، بدون درد ، غیر تهاجمی و مقرون به صرفه هستند.

یافته های کلیدی چین و بازار درمان اسکار موضعی SEA

  • جمعیت سالمند پررونق محرک رشد مهم صنعت است
  • کرم ها محبوب ترین محصولات درمان جای زخم در SEA و چین
  • بیشترین فروش محصول در داروخانه ها است
  • تقاضا برای محصولات مبتنی بر سیلیکون به سرعت در حال افزایش است
  • افزایش نفوذ تجارت الکترونیکی و ارائه فرصت های رشد
  • چین بزرگترین بازار محصولات موضعی درمان اسکار در SEA
اخبار مرتبط  Resort Casa Dorada پنج ستاره اولین شعبه فروشگاه های راحتی خود را افتتاح می کند

نسخه ای از این گزارش را در @ دریافت کنید https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/topical-scar-treatment-market/report-sample

با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، چین و SEA بازار درمان اسکار موضعی به دلیل قفل و اقدامات فاصله اجتماعی در منطقه تأثیر منفی گذاشته است. این امر باعث کاهش شدید بروز زخم های بعد از جراحی ، آسیب های ورزشی ، سوختگی و تصادفات جاده ای شد که تأثیر منفی مستقیم بر تقاضای محصولات موضعی درمان اسکار داشت.

گروه کرم سریعترین رشد در این گروه را دارد چین و بازار درمان اسکار موضعی SEA در سالهای آینده ، بر اساس نوع محصول. ثابت شده است که کرم ها در محو شدن ، صاف شدن ، صاف شدن و کاهش ظاهر جای زخم های موجود و جلوگیری از ایجاد جای زخم های جدید بر روی پوست موثر هستند.

در گذشته ، چین و بازار درمان اسکار موضعی SEA تحت طبقه بندی اسکار آتروفیک و آکنه تحت تقسیم بندی بر اساس نوع اسکار قرار داشت. بیش از 90٪ نوجوانان در منطقه به دلیل تغییرات هورمونی و رژیم غذایی چرب از آکنه رنج می برند ، به همین دلیل تقاضای زیادی برای محصولات موضعی برای درمان آکنه و اسکارهای آتروفیک ایجاد می کنند.

گزارش دقیق را با تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 در بازار درمان موضعی اسکار در فهرست کنید چین، کره جنوبی، تایوان، هنگ کنگ، و جنوب شرقی آسیا – برآورد و پیش بینی درآمد تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/topical-scar-treatment-market

اخبار مرتبط  Alcovit به منظور کاهش سایش در بدن شما طراحی شده است

انتظار می رود که گروه داروخانه ها بیشترین سهم را در این بخش داشته باشند چین و SEA بازار درمان موضعی موضعی در طول این دهه ، تحت بخش کانال توزیع. بیشتر محصولات برای درمان جای زخم با تجویز پزشک خریداری می شود ، به همین دلیل داروخانه ها بیشترین فروش خود را در اختیار دارند.

تا الان، چین بزرگترین مشارکت کننده در بازار موضعی درمان اسکار SEA بوده و همچنین شاهد سریعترین رشد در سالهای آینده خواهد بود. افزایش جمعیت سالمندان ، بروز بیماری های پوستی و نرخ رشد اقتصادی ، تقاضای چنین محصولاتی را در کشور و نیز پیشرفت های فن آوری در این زمینه ایجاد می کند.

درباره این گزارش در @ سال کنید https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=topical-scar-treatment-market

شرکت های بزرگ در بازار موضعی درمان اسکار از چین و SEA عبارتند از Perrigo Company plc ، Cicatricure (آزمایشگاه Genomma) ایالات متحده آمریکا Inc.) ، Laboratoire HRA Pharma SAS ، Terez & Honor ، Aroamas LLC (EHY HOLDINGS LLC) ، Sientra Inc. ، Integra LifeSciences Holdings Corporation ، Revitol Corporation ، Johnson & Johnson ، Sonoma Pharmaceuticals Inc. ، Mölnlycke Health Care AB ، Smith & Nephew PLC ، Mylan NV ، Alliance Pharma plc و Merz Pharma GmbH & Co. KGaA.

اخبار مرتبط  Cato به روزرسانی تجاری را ارائه می دهد

سایر گزارشهای مرتبط را مرور کنید:

گزارش بازار داروهای پوستی – از نظر جغرافیایی ، آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود بازار داروهای پوستی بالاترین CAGR را در دوره پیش بینی ثبت کند. این می تواند به دلیل افزایش درآمد یکبار مصرف ، افزایش شیوع بیماری های پوستی و افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی در کشورهای منطقه باشد.

گزارش بازار درمان اسکار – از نظر جغرافیایی ، پیش بینی می شود بازار درمان اسکار بالاترین رشد را در سال نشان دهد آمریکای شمالی در آینده ی نزدیک. دومین بالاترین رشد بازار در سال 2015 مشاهده خواهد شد اروپا در چند سال آینده

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای کارآمد ، با ارائه سرهم هوشمندی بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با هوشمندی پایه گذاری کنند.

مخاطب:

پرجنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence