متخصص زندگی در حیوانات خانگی ، کریستن لوین ، مشاوره در مورد ماه ملی حیوانات خانگی را با TipsOnTV به اشتراک می گذارد

آتلانتا، 18 مه 2021 / PRNewswire / – کریستن لوین برخی از اطلاعات به موقع را برای کمک به والدین حیوانات خانگی در این ماه ملی حیوانات خانگی به اشتراک می گذارد.

باید داشته باشی
برنده جایزه myQ Pet Portal به والدین حیوانات خانگی اجازه می دهد تا با خیال راحت سگ خود را به خانه ببندند و وقتی خانه نیستند بازی کند. این اولین راه حل هوشمند درب حیوانات خانگی است که برای مخلوط کردن با نمای بیرونی خانه طراحی شده است و به والدین حیوانات خانگی اجازه می دهد تا گلدان را کنترل کرده و نیازهای توله سگ خود را از کف دست خود بازی کنند. پورتال حیوانات خانگی متصل شده در یک انتخاب منتخب از درب های Kolbe شامل یک صفحه هوشمند مخفی است که توسط viathemyQ برنامه Pet Portal مدیریت می شود. دو دوربین داخلی جریان مستقیم ویدئو و ارتباط دو طرفه را از طریق برنامه ارائه می دهند تا والدین بتوانند در حالی که دور نیستند با حیوانات خانگی در ارتباط باشند. پورتال حیوان خانگی myQ که به صورت حرفه ای نصب شده است ، دقیقاً زیر شروع می شود 3000 دلار. www.myq.com/pet-portal.

غذای توله سگ و گربه
انتخاب یک غذای کامل و متعادل که مخصوص توله سگها یا بچه گربه ها باشد بسیار مهم است. برای کمک به ایجاد پایه ای برای آینده سلامتی ، Purina® مجموعه گسترده ای از غذای توله سگ و بچه گربه با مارک های عالی مانند: Puppy Dry ، Purina® ONE Kitten Dry ، Puppy Chow و Kitten Chow را ارائه می دهد. توله سگها باید تقریباً 12 ماه با غذای توله سگ تغذیه شوند و اگر توله سگ نژاد بزرگ هستند ، غذای توله سگ باید تا 24 ماه تغذیه شود. گربه ها به طور کلی در 12 ماه اول زندگی خود بچه گربه محسوب می شوند و باید در این مدت از غذای بچه گربه استفاده شود. purina.com/ شروع-سالم.

مرتب کردن
اجازه دهید یک ربات با خلا rob ربات Roomba i3 + با Clean Base Automatic Disposal (پاکسازی اتوماتیک خاک) پاکسازی کند. این با قابلیت تخلیه خود و طراحی برس لاستیکی دوتایی اختراع شده که موهای حیوان خانگی و کثیفی زمین های سخت و فرش را می کشد برای صاحبان حیوانات خانگی مناسب است. فیلتر راندمان بالا این ربات 99٪ از مواد حساسیت زای گربه و سگ را به دام می اندازد و پس از پایان تمیز کردن ، به Clean Base خود باز می گردد و بقایای 60 روز را در یک کیسه محصور خالی می کند. نرم افزار iRobot Genius Home Intelligence حتی با گذشت زمان هوشمندتر می شود و برنامه های تمیزکاری شخصی و پیشنهادات مفیدی را در دوره های حیوان خانگی و آلرژی ارائه می دهد. حتی می تواند با یک دستگاه دستیار صوتی مورد علاقه جفت شود. فقط از Roomba بخواهید که تمیز کند و انجام آن را در نظر بگیرید. www.irobot.com.

نگهداری حیوانات خانگی
یک مکمل در مرحله زندگی به نام ALL-IN توسط Vetericyn® که نحوه کار مکمل های حیوانات خانگی را دوباره اختراع کرده است! این قرص های خوش طعم برای توله سگها ، بزرگسالان و سگهای بزرگسال ساخته شده است تا مواد مغذی لازم را با پروتئین شگفت انگیز ترکیب کند که باعث جذب 10 برابر بهتر مواد مغذی از سایر مکمل های حیوان خانگی می شود. ALL-IN مملو از آنتی اکسیدان ، پری بیوتیک و طیف کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی از هضم ، استخوان ها ، مفاصل ، پوست ، مغز و سلامت سیستم ایمنی بدن در سگ ها پشتیبانی می کند. در Chewy.com ، آمازون و فروشگاه های محلی حیوانات خانگی یافت می شود.

[email protected]

تصاویر مرتبط

pet-month-2021.png
ماه حیوان خانگی 2021
کریستن لوین نکاتی را برای ماه ملی حیوانات خانگی به اشتراک می گذارد

نکات منبع تلویزیون OnTV

اخبار مرتبط  Spin Master Reports نتایج مالی Q3 2020