خرده فروش روستایی Suning و Retail Cloud 9000 فروشگاه را در سراسر کشور افتتاح کرد تا طرح خرده فروشی جدیدی را در بازار شهرستان تشکیل دهد

نانجینگ، چین، 18 مه 2021 / PRNewswire / – Suning.com (002024.SZ) ، چین پیشرو ارائه دهنده خدمات خرده فروشی هوشمند و یک شرکت Fortune Global 500 متعلق به Suning Group ، امروز ابر خرده فروشی خود را اعلام کرد (لینگ شو یون) شرکت فرعی تکمیل شد 9000 فروشگاهها در سراسر کشور افتتاح شدند.

9000هفتم فروشگاه ابر خرده فروشی در واقع شده است چونگ کینگ، کلانشهر جنوب غربی Suning قصد دارد 600 فروشگاه خرده فروشی ابر دیگر راه اندازی کند تا در مجموع به 2000 فروشگاه در جنوب غربی برسد چین.

رسماً در راه اندازی شد جولای 2017، خرده فروشی ابر یک بخش تجاری مهم است که هدف آن کمک به بازرگانان تجارت خرد و کوچک در شهرهای سطح پایین و بازارهای سطح شهرستان در چین. با استفاده از مدل حق رای دادن ، Suning Retail Cloud از قابلیت های خرده فروشی و دانش عمیق صنعت Suning.com استفاده می کند، به خصوص در تدارکات ، انبار ، زنجیره تأمین و نوآوری های فناوری، به به تجار خرد و خرد در بازارهای سطح شهرستان کمک کنید تا به راحتی یک کار را شروع کنند.

اخبار مرتبط  شتاب فروش قدرتمند سال 2020 ، شیمی خشک تلاش می کند تا پایان سال 75 امتیاز را به شبکه شکوفا اضافه کند

پس از بیش از سه سال رشد سریع ، Suning Retail Cloud اکنون همکاری کرده است با بیش از 1800 مارک تجاری برای نفوذ بهتر در بازارهای سطح پایین. این سرویس به بیش از 200 میلیون کاربر به صورت آنلاین و آفلاین خدمات ارائه می دهد و بیش از 10 هزار انجمن را اداره می کند. در در ضمن، Suning ابر خرده فروشی فروشگاه ها به راحتی می توانند تقاضای مصرف کننده را در بازار شهرستان و شهرستان جلب کنند ، به مارک ها برای تولید بهتر محصولات بر اساس خواسته های بازار کمک می کنند ، بنابراین فروش آسان است.

به غیر از لوازم خانگی و محصولات 3C ، Suning Retail Cloud همچنین از فرصت های موجود در بازار مبلمان منزل در شهرستانها و شهرستانها استفاده کرده است ، و کپی موفقیت آمیز تجربه از لوازم خانگی فروشگاه در زمینه مبلمان منزل. که در مارس 2021، اولین فروشگاه مبلمان ابر خرده فروشی افتتاح شد استان جیانگسو.

“لوازم خانگی و مشاغل مبلمان منزل می توانند گزینه های بیشتری را برای مشتریان به ارمغان بیاورند ، بنابراین فروش را افزایش می دهند در حالی که مشتری بیشتری جذب می کنند. من معتقدم این مزیت بزرگ Suning Retail است ابر “ گفت: Bi Bo ، صاحب امتیاز ابر خرده فروشی که صاحب این شرکت است 9000هفتم فروشگاه ابر خرده فروشی. بی در 15 سال گذشته تجربه غنی در مدیریت فروشگاه و آموزش کارکنان را جمع کرده است و بنابراین شاهد فراز و نشیب های صنعت لوازم خانگی سنتی است. بی افزود: “مدل تجارت یک دست دیگر دیگر کارایی ندارد. آنچه ما در آن رقیب هستیم تجربه کاربری کاملی است که توسط برند ، مدیریت ، خدمات پس از فروش از جمله تدارکات و سایر خدمات به دست آمده است.”

اخبار مرتبط  COSMAX برای راه اندازی محصولات آرایشی مناسب پوست حساس

گو وی، معاون ارشد Suning.com ، گفت که در سه سال توسعه سریع ، Retail Cloud همیشه با همکاران همکاری نزدیک داشته است تا با هم رشد کرده و به پیروزی برسیم. با سازماندهی مجدد و ادغام منابع در بالادست و پایین دست کل زنجیره ارزش صنعت ، Retail Cloud یک سیستم گردش تجاری مدرن در شهرستان ها و شهرها ساخته است که هم کیفیت و هم کارآیی را در نظر می گیرد.

اخبار مرتبط  Aaron's، Inc. اعلام کرد سه ماهه سوم درآمد و تماس با درآمد و پخش وب

از اواخر سال 2020 ، Suning Retail Cloud در مجموع 8000 فروشگاه باز کرده است که فروش سالانه آنها بیش از فروش است 20 میلیارد یوان. در سه ماهه اول سال 2021 ، Retail Cloud با افتتاح 584 فروشگاه دیگر به توسعه خود ادامه داد و مقیاس فروش نسبت به سال گذشته 69٪ افزایش یافت. بر 12 آوریل، خرده فروشی ابر اعلام کرد که بودجه سری A را تکمیل کرده است. شرکای CPE China Fund و ADV در این سرمایه گذاری شرکت کردند.

SOURCE گروه Suning