Synexis® و Trane® گسترش روابط استراتژیک

LENEXA ، کان.، 18 مه 2021 / PRNewswire / – Synexis® LLC امروز اعلام کرد که در حال گسترش روابط استراتژیک خود با Trane است® – توسط Trane Technologies (NYSE: TT). به عنوان بخشی از توافق نامه توسعه یافته ، Trane دارای منافع مالی اقلیت غیرکنترلی در Synexis LLC است و به عنوان کانال اختصاصی HVAC برای سیستم های پراکسید هیدروژن خشک Synexis (DHP ™) در ایالات متحده و کانادا. این سرمایه گذاری به پشتیبانی از تلاش های توسعه تجاری و تسریع در نوآوری محصول کمک خواهد کرد زیرا هر دو شرکت برای بهبود کیفیت هوای داخلی تلاش می کنند آمریکای شمالی.

وی گفت: “مشتریان ما روی تران حساب می كنند تا راه حل ها و راهكارهای كیفیت محیطی داخلی را ارائه دهند كه بهترین نتیجه را برای ساختمانهای آنها و افراد داخل داشته باشد.” دونی سیمونز، رئیس ، HVAC تجاری آمریکایی برای فناوری های Trane. “ما به Synexis و فناوری متمایز شده آن با هدف کاهش خطر انتشار میکروب در محیط های داخلی اعتقاد داریم. ما مفتخریم که به عنوان ارائه دهنده انحصاری HVAC برای راه حل های Synexis خدمت می کنیم و این فناوری اثبات شده را برای مشتریان بیشتری به ارمغان می آوریم زیرا آنها اقدامات مناسب برای سالم تر را در نظر می گیرند. فضاهای داخلی. “

اخبار مرتبط  تلاش های آلکانتارا برای حمایت از ابتکارات جهانی پایداری در سال 2020 ادامه دارد

DHP پیشرو در بازار Synexis به طور مداوم عوامل بیماری زا را در هوا و روی سطح کاهش می دهد.1

وی گفت: “توافقنامه گسترده ما با ترن ، رهبر بازار در زمینه کیفیت هوای داخلی ، به ما امکان می دهد تا رویکرد داده محور خود را ادامه دهیم و Synexis را با یک رهبر با ارزش در این فضا همسو می کنیم.” اریک شلوته، مدیر اجرایی (مدیر عامل) در Synexis. “سرمایه گذاری Trane به ما کمک می کند تا به آموزش بازار در مورد تمایز فناوری DHP اختراع شده خود ادامه دهیم و از تلاش های تحقیق و توسعه خود برای پیشبرد محصولات جدید طی چند سال آینده پشتیبانی کنیم.”

مولکول های DHP در سراسر فضای بسته حرکت می کنند تا ویروس ها ، باکتری ها ، کپک ها ، بوها و بسیاری از حشرات را بطور فعال کاهش دهند. تولید شده از رطوبت محیط و اکسیژن موجود در محیط ، DHP را می توان در فضاهای اشغالی در سطوح کاملاً کمتر از استانداردهای ایمنی هوایی شغلی ایجاد شده توسط OSHA تحویل داد ، که امکان کاهش مداوم میکروبی را بدون ایجاد مزاحمت در عملکرد عادی و گردش کار فراهم می کند.1،2 DHP به هرجایی که هوا می رود می رود و به آن امکان می دهد تا مکان های سخت دسترسی را درمان کند.

اخبار مرتبط  فناوری Acteev Ascend Performance Materials در جوایز نوآوری Outdoor Retailer اهدا می شود

درباره سینکسیس
Synexis LLC در سال 2008 تاسیس شد ، رهبر کاهش میکروبی و تنها توسعه دهنده فناوری اختراع شده است که برای کمک به کاهش حضور میکروب ها در فضاهای داخلی و اشغال شبانه روزی ، DHP (پراکسید هیدروژن خشک) را ایجاد و پخش می کند.1،3

سیستم های Synexis BioDefense توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) و دولت های ایالتی به عنوان دستگاه های ضد میکروبی تنظیم می شوند. سیستم های Synexis در یک مرکز ثبت شده در EPA تولید می شوند و مطابق با مقررات EPA با 40 CFR 152.500 بسته بندی و برچسب گذاری می شوند. فناوری Synexis گواهینامه استاندارد Underwriter Laboratories (UL) 2998 (روش تأیید ادعای محیط زیست) را دریافت کرده است [ECVP] برای انتشار صفر ازن از پاک کننده های هوا) و به طور مداوم و بدون اختلال در عملکردهای عادی یا گردش کار کار می کند.4 Synexis در حال حاضر دارای 16 حق ثبت اختراع با 16 مورد معلق است.3 علاوه بر این ، فناوری Synexis DHP توسط داده های چهار مطالعه مورد بررسی پشتیبانی می شود.1،5،6،7

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید Synexis.com.

درباره ترانزیت
Trane – توسط Trane Technologies (NYSE: TT) ، یک مبتکر جهانی آب و هوا – محیط های داخلی راحت و کارآمد را برای کاربردهای تجاری و مسکونی ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.trane.com یا www.tranetechnologies.com مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کیفیت محیط داخلی در Trane به سایت www.trane.com/wellsphere مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت Fenghe از راه اندازی حوضه شامپوی موبایل جدید خود در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia خبر داد

1 Herman CK ، Hess J ، Cerra C. فن آوری پراکسید هیدروژن رقیق برای کاهش استعمار میکروبی در محیط بیمارستان. Am J کنترل عفونت. 2015: S25 – S26.
2 اداره ایمنی و بهداشت شغلی. https://www.osha.gov/dsg/annotated-pels/tablez-html. قابل دسترسی است 14 آگوست 2020.
3 Synexis https://synexis.com/patents/. قابل دسترسی است 1 آوریل 2021.
4 شماره های گواهینامه UL: Blade UL E482400 و Sentry UL E495096.
5 Ramirez M، Matheu L، Gomez M، Chang A، Ferrolino J، Mack R، Antillon-Klussmann F، Melgar M. اثر پراکسید هیدروژن خشک در کاهش خطر زیست بار میکروبی محیطی در بخش مراقبت های ویژه انکولوژی کودکان. Am J کنترل عفونت. 2021 مه ؛ 49 (5): 608-613. doi: 10.1016 / j.ajic.2020.08.026. Epub 2020 20 آگوست. PMID: 32828799.
6 متخصصان عفونت و داروسازان مسئولیت اطمینان از ایمنی بیمار را بر عهده دارند. بار داروخانه. منتشر شده 23 نوامبر 2020.
7 Sanguinet J. ، Edmiston C. ارزیابی پراکسید هیدروژن خشک در کاهش بار زیستی میکروبی در یک مرکز مراقبت های بهداشتی. Am Journ of Infect Control ، 2021 ، https://doi.org/10.1016/j.ajic.2021.03.004.

SOURCE Synexis LLC