RV Retailer، LLC سومین مرکز آموزش دانشگاه RVR را در شارلوت ، کارولینای شمالی افتتاح می کند

وی گفت: “RV خرده فروش هفت برنامه مختلف در صنعت برای اولین بار ایجاد کرده است که در مراکز آموزشی دانشگاه RVR از یک برنامه تکنسین خدمات تا برنامه اخیر منتور تکنسین سرویس که هفته افتتاح مرکز آموزش شارلوت برگزار می شود ، آموزش داده خواهد شد.” تیلور الیوت، معاون اصلی ، مدیر ارشد منابع انسانی RVR. “مراکز آموزشی RVRU در سال آینده بیش از 1000 همکار را میزبانی و آموزش خواهند داد.”

وی گفت: “این مرکز آموزشی دارای 20 محل خدمت برای آموزش تکنسین است ، به علاوه کلاس های با تکنولوژی پیشرفته که می توانند همزمان 100 نفر را آموزش دهند.” جون فراندو.

“ما خوشحالیم که Lippert Components قاب 5 چرخ منحصراً مجهز به مرکز آموزش شارلوت ما ارائه داده است که به شما اجازه می دهد تا فن آوری های خدمات در هر دو سیستم تسطیح الکتریکی و هیدرولیکی و کشویی و همچنین محورها و ترمزها آموزش ببینند. ما از تیم LCI تشکر می کنیم پشتیبانی از آموزش ما “، گفت کریس گلن، معاون خدمات و قطعات RVR.

اخبار مرتبط  بازار نوشتن و علامت گذاری ابزار در سال 2021 با رشد 6.25 میلیارد دلاری همراه است | صنعت تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 ، روند بازار ، رشد بازار | تکناویو

RV Retailer ساخت خود را از سه مرکز آموزش هنر در سه مکان منطقه ای برای آموزش همکاران تکمیل می کند. این یک تعهد چند میلیون دلاری در آموزش در تمام نقش های عملکردی فروشگاه از تکنسین های خدمات گرفته تا مدیران کل است. اولین مرکز آموزشی در ماه آوریل افتتاح شد و در آن واقع شده است دالاس / فورت ورث منطقه متروپلکس در Motor Home Specialties (MHS). MHS بزرگترین خرده فروش حجم در خانه های موتوری در جهان به مدت 8 سال متوالی است. تسهیلات دوم در ماه مه در سال 2007 تکمیل شد سالت لیک سیتی ، یوتا بازار در Sierra RV که دارای یک مرکز خلیج 32 سرویس است. مکان نهایی در کارولینای شمالی در RV One Superstores شارلوت پیش از افزایش تابستان RV. این امکانات بیشتر از موقعیت مکانی خود انتخاب شده اند ، زیرا از بزرگترین امکانات خدماتی در صنعت در مناطق مربوطه خود با تجهیزات و کلاسهای خدمات برتر در کلاس برای آموزش برخوردار هستند.

اخبار مرتبط  Stitch Fix اعلام کرد بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی کاترینا لیک به عنوان رئیس اجرایی و الیزابت اسپولدینگ به عنوان مدیر اجرایی Stitch Fix در 1 آگوست 2021 معرفی می شوند

امکانات به امکانات کنفرانس از راه دور برای همکاری با مربیان و همکاران مجهز شده اند. برنامه های مربی دانشگاه RV Retailer در یک اتاق کلاس ساخته شده در مراکز آموزشی منطقه ای آموزش داده می شود. اندازه مراکز آموزشی با توانایی استقرار بیش از 100 همکار در یک اتاق کلاس متفاوت خواهد بود. انتظار می رود که امکانات آموزشی بیش از 1000 همکار در سال آموزش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرده فروش RV ، به سایت www.rvretailer.com مراجعه کنید.

درباره RV Retailer، LLC

RV Retailer، LLC یک شرکت خرده فروشی وسایل نقلیه تفریحی پیشرو در است ایالات متحده با هدف ارائه تجربه فروش ، خدمات و مالکیت برجسته برای مشتریان وسایل نقلیه تفریحی با تمرکز بر فروش ، سرویس و قطعات و خدمات مالی جدید و استفاده شده از مشتری. RV Retailer توسط هم بنیانگذاران هدایت می شود جون فراندو، مدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور ، و جان ریزو، معاون اجرایی رئیس جمهور ، مدیر ارشد مالی و خزانه دار. جون فراندو و جان ریزو در ساخت بزرگترین خرده فروش خودرویی آمریکا از ابتدا تا به حال نقش مهمی داشتند 20 میلیارد دلار در درآمد تیم رهبری RV Retailer بیش از 250 سال تجربه صنعت خودرو و RV خرده فروشی دارد.

اخبار مرتبط  افزایش تصویب روش های نوآورانه غذا و نوشیدنی ها ، تقاضای فرصت ها را در بازار بسته بندی مواد غذایی با خود گرم می کند

خرده فروش RV دارای 55 فروشگاه RV در است آلاباما، آریزونا، کلرادو، فلوریدا، گرجستان، ایندیانا، آیووا، کنتاکی، میسوری، اوهایو، نیویورک، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، تگزاس و یوتا. مارک های فروشگاهی منطقه ای عبارتند از: RV One Superstores ، Motor Home Specialist ، ExploreUSA ، Sonny’s Camp-N-Travel ، Cousins ​​RV ، Camper Clinic ، Lifestyle RVs ، Family RV Group ، Northgate RV و Tom’s Camperland ، که طیف گسترده ای از جدید و دست دوم را به فروش می رسانند مارک های RV با هزاران RV موجودی.

SOURCE RV Retailer، LLC

لینک های مربوطه

http://www.rvretailer.com