Carrier Global Corporation بت وزنیاک را به عنوان اعضای هیئت مدیره خود منصوب می کند

PALM BEACH GARDENS، Fla.، 9 ژوئن 2021 / PRNewswire / – شرکت جهانی Carrier (NYSE: CARR) امروز اعلام کرد بت وزنیاکمدیر ارشد اجرایی و مدیر nVent Electric plc ، به هیئت مدیره شرکت Carrier منصوب شده است.

قبل از هدایت nVent ، وزنیاک معاون ارشد و رئیس تجارت برق پنتیر بود. پنتیر تجارت الكتریكی خود را شروع كرده و nVent را به وجود آورد آوریل 2018. وزنیاک قبل از پیوستن به پنتیر ، در طول دوره 25 ساله تصدی خود در هانیول نقش اصلی و رهبری و P&L را بر عهده داشت ، از جمله نظارت بر فن آوری های مهم برای سیستم های HVAC. او در نقش های مختلف خود تجربه عمیقی را در سنجش ، اتوماسیون ، کنترل ها و برق و استفاده از راه حل های دیجیتال و فن آوری در ساختمان ها ایجاد کرده است.

اخبار مرتبط  راه اندازی غذای سگ KetoNatural Pet Foods معامله تأمین مالی بذر 2 میلیون دلار افزایش می یابد

“ما بسیار خوشحالیم که از بث در هیئت مدیره شرکت حمل و نقل استقبال می کنیم. سابقه قوی او در استفاده از راه حل های دیجیتال و فن آوری برای شرکت های صنعتی در فضای ساختمان ، همراه با تجربه او در یک شرکت اخیراً تاسیس شده ، به او کمک می کند تا مهارت های منحصر به فرد و جذابی را به دست آورد. به هیئت مدیره ما ، “گفت دیو گیتلین، رئیس شرکت و مدیر عامل شرکت حمل و نقل “همچنان که ما به گسترش موقعیت خود به عنوان یک رهبر صنعت مبتنی بر نوآوری ادامه می دهیم ، که با حمایت از فرهنگ عملکرد و عزم ما برای پیشرو بودن در ESG ، ادامه می یابد ، دیدگاه های بث بسیار ارزشمند خواهد بود.”

اخبار مرتبط  U-Haul 30 روز خود ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد

گفت: “من افتخار می کنم که به هیئت مدیره شرکت حمل و نقل منصوب شده ام.” بت وزنیاک. “من احترام زیادی برای Carrier و ارزشهای پایداری که باعث شده این شرکت به عنوان رهبر صنعت باشد احترام قائلم. من مشتاقانه منتظر کمک به مرحله بعدی رشد شرکت هستم.”

انتصاب وزنیاک بلافاصله موثر است.

درباره Carrier

Carrier Global Corporation به عنوان پیشروترین ارائه دهنده جهانی ساخت و سازهای سالم ، ایمن و پایدار و راه حل های زنجیره سرما ، متعهد است که برای نسل های آینده جهان را ایمن تر ، پایدار و راحت تر کند. از ابتدا ما در اختراع فن آوری های جدید و صنایع کاملاً جدید پیشگام بوده ایم. امروز ما به رهبری خود ادامه می دهیم زیرا نیروی کار متنوعی در کلاس جهانی داریم که مشتری را در مرکز هر کاری قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید porate.carrier.com یا Carrier را در شبکه های اجتماعی در دنبال کنید @حامل.

اخبار مرتبط  LightAir توزیع کنندگان در آلمان و انگلیس را اضافه می کند

CARR-IR

مخاطب:
اشلی باری
561-365-1260
[email protected]

SOURCE Carrier Global Corporation