شرکای FitTrack با تصویربرداری پیشرفته انسانی (AHI) برای ادغام اسکن جدید پیشرفته بدن

تورنتو، 9 ژوئن 2021 / PRNewswire / – FitTrack – اکوسیستم مدرن مدیریت سلامت – امروز با همکاری شرکت تصویربرداری انسان Advanced Human Imaging (AHI) همکاری می کند. FitScan.

FitScan که از اوایل سال آینده در سیستم عامل های iOS و Android موجود است ، کاربران خود را قادر می سازد تا به طور خصوصی سلامتی کلی را بررسی ، ردیابی ، ارزیابی کنند و خطرات احتمالی سلامتی را پیش بینی کنند – همه اینها از طریق تلفن هوشمندشان است. کاربران FitTrack قادر خواهند بود نتایج FitScan خود را با نتایج آسان FitTrack با استفاده از Health FatiTrack ترکیب کنند ، و این پیشرفت FitTrack را به یک راه حل کامل سلامت کامل برای مصرف کنندگان در هر دو نرم افزار و سخت افزار نشان می دهد.

“همیشه چشم انداز من این بوده است که با ساده و پایدار مدیریت سلامت ، نتایج بهتر بهداشتی را برای مشتریان خود تضمین کنم. ما می خواهیم به کاربران خود ابزاری برای کنترل سفرهای بهداشتی شخصی آنها بدهیم.” جفری لی، مدیر عامل و بنیانگذار FitTrack. “با استفاده از AHI به عنوان شریک نرم افزار خود ، ما به کاربران FitTrack این امکان را می دهیم تا از دستگاههای شخصی خود برای انجام ارزیابی های ساده اما پیشرفته در مورد ایمنی و راحتی خانه خود استفاده کنند. FitScans با نتایج فوری ، در بخشی از هزینه ویزیت پزشک یا اسکن دکسا. ”

فناوری FitScan شامل دو عنصر اصلی برای درک سلامت آنها است. ارزیابی چهره یک اسکن غیر سرزده و با کاربرد آسان برای اندازه گیری معیارهای کلیدی سلامت ، از جمله ضربان قلب ، فشار خون ، ضربان تنفس و خطرات مرتبط با بیماری های قلبی عروقی ، حملات قلبی و مغزی است. FitScan ارزیابی بدن اسکن شامل فن آوری نوآورانه و تکنیک های پیشرفته پردازش تصویر است که بیش از ده بینش منحصر به فرد مانند دور بدن ، ترکیب بدن و شاخص های خطر ابتلا به چاقی و دیابت نوع 2 را باز می گرداند.

اخبار مرتبط  Anycubic برای راه اندازی Wash & Cure Plus ، یک ماشین شستشو و پخت و پز رزین برای چاپگرهای سه بعدی

با ارائه یک نمای کلی و کامل از سلامتی و تندرستی شخصی ، FitScan یک رویکرد ابتکاری برای نظارت بر بهداشت از راه دور و مراقبت های پیشگیرانه ارائه می دهد. نتایج حاصل از اسکن را می توان به طور ایمن از طریق یک وسیله شخصی به پزشک یا پزشک صادر کرد ، به مشتریان FitTrack این قدرت را می دهد تا از سلامتی خود در خانه کنترل سلامتی شخصی خود را به دست بگیرند.

Vlado Bosanac مدیر عامل شرکت و بنیانگذار تصویربرداری پیشرفته انسانی نظرات: “من مشتاقانه منتظر همکاری با جف و تیم FitTrack هستم ، زیرا ما معتقدیم که FitScan افزودنی ارزشمند به مجموعه محصولات موجود FitTrack خواهد بود. افزودن ابعاد فیزیکی به همراه ترکیب بدنه به برنامه FitTrack تعامل عمیق تری با کاربران موجود را ایجاد می کند ، در حالی که موارد استفاده را برای مخاطبان گسترده تری که هنوز دستگاه FitTrack خریداری نکرده اند ، باز می کند. ”

وی ادامه می دهد: “FitTrack علاقه واقعی به کمک به مردم برای داشتن سلامتی ، زندگی طولانی تر و آگاهی از خود اولین ، حیاتی ترین مرحله در این سفر است. استفاده از FitScan همراه با برنامه های آموزشی و تندرستی FitTrack به ارائه این نتیجه برای کاربران کمک می کند. در عین حال ، داده های عملی در زمان واقعی را برای تیم FitTrack فراهم می کند تا کاربران خود را در دستیابی به اهداف سلامتی خود کنترل ، نظارت و کمک کند “.

اخبار مرتبط  Caldera نسخه 14 جدید نرم افزار RIP را اعلام کرد

این نرم افزار جدید به طور یکپارچه با اکوسیستم موجود FitTrack ، که شامل یک برنامه و چندین دستگاه سخت افزاری است ، ادغام می شود تا دیدگاهی کامل و جامع از سلامتی ، سلامتی و پیشرفت ارائه دهد.

مجموعه محصولات FitTrack شامل Dara Scale ، Atria 2.0 Watch و Beebo Family Scale هستند. محصولات مقیاس هوشمند آنها هفده معیار منحصر به فرد را دنبال می کنند ، داده های بهداشتی شخصی و دقیق را ارائه می دهند و از هدف گذاری پشتیبانی می کنند تا برنامه های تناسب اندام و تغذیه موجود را تکمیل و تنظیم کنند.

از زمان معرفی اولین محصول امضای خود ، مقیاس دارا در سال 2018 ، FitTrack بیش از 1 میلیون مخاطب جهانی پرورش داده و با سفیرانی مانند خلوص کارداشیان، کاترین مک بروم، کاترین جیودیچی (لوو) FitScan در اواخر سال 2021 / اوایل 2022 راه اندازی می شود ، و FitTrack را به قوی ترین سیستم مدیریت سلامت شخصی در بازار تبدیل می کند.

درباره FitTrack

ماموریت ما اطمینان از نتایج بهتر سلامتی ، بهبود زندگی همه با ساده و پایدار مدیریت سلامت است. ما معتقدیم که به کاربران FitTrack منابعی برای ایجاد ارتباط بین انتخاب های روزمره و داشتن تصویری کلی از سلامتی آنها می دهیم. برای اولین بار ، هر کسی می تواند با استفاده از ابزارها و راه حل های ما بینش معناداری از بدن خود در چند ثانیه بدست آورد. در اکوسیستم مدرن مدیریت سلامت ، ما بیش از 1 میلیون FitTracker را در سطح جهانی پشتیبانی می کنیم و متعهد به توسعه و نوآوری مداوم محصولات خود بر اساس ایجاد بهترین تجربه مشتری ممکن هستیم. FitTrack به بهبود هر سفر سلامتی و سلامتی در سطح جهان اختصاص دارد.

اخبار مرتبط  Artisan Design Group ، یک شرکت نمونه کارها از گروه استرلینگ ، خرید فقط طبقه را تکمیل می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد FitTrack ، به سایت www.getfittrack.com مراجعه کنید

درباره تصویربرداری پیشرفته انسانی:

این شرکت یک فناوری اختصاصی را توسعه داده و به ثبت رسانده است که به کاربران آن امکان می دهد بیش از 700 نشانگر سلامت را از طریق تلفن همراه بصورت خصوصی بررسی ، ردیابی و ارزیابی کنند.

پلت فرم MultiScan Advanced Human Imaging مجموعه ای از اندازه گیری های بیومتریک را از طریق استخراج نشانگرهای شناخته شده بیماری های مزمن و شرایط مرتبط با سلامتی ساده می کند. از طریق ضبط دقیق ابعاد ، ترکیب بدن و علائم حیاتی ، تصویربرداری پیشرفته انسانی به شرکای جهانی خود این قدرت را می دهد تا یک روش نظارت یکپارچه ، خصوصی و دقیق ارائه دهند که منجر به نتایج بهتر سلامتی از طریق داده های عملی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AHI ، به سایت www.ad Advancedhumanimaging.com مراجعه کنید

منبع FitTrack