سانتیگراد قیمت گذاری عرضه عمومی سهام عادی را اعلام می کند

BOCA RATON ، فلوریدا، 9 ژوئن 2021 / PRNewswire / – (نزدک: CELH) Celsius Holdings ، شرکت سازنده نوشیدنی تناسب اندام جهانی ، CELSIUS® ، امروز قیمت گذاری یک پیشنهاد عمومی 6،518،267 سهم سهام عادی ، متشکل از 5،518،267 سهم سهام عادی را که توسط برخی از سهام ارائه شده است ، اعلام کرد. فروش سهامداران سهام سلسیوس هولدینگ (“سهامداران فروشنده”) و 1،000،000 سهام سهام عادی ارائه شده توسط هلدینگ سلسیوس با قیمت عرضه عمومی 62.50 دلار در هر سهم علاوه بر این ، هلدینگ سلسیوس و برخی از سهامداران فروش به بیمه گذاران گزینه 30 روزه برای خرید حداکثر 977،740 سهام اضافی سهام عادی اعطا کرده اند.

هلدینگ سلسیوس هیچ درآمد حاصل از فروش سهام توسط سهامداران فروشنده دریافت نخواهد کرد و قصد دارد از خالص عواید دریافتی از محل عرضه برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 14 ژوئن 2021، به شرط بسته شدن عرف

UBS Investment Bank و Jefferies به عنوان مدیران مشترک اداره کتاب برای این پیشنهاد فعالیت می کنند. ب. ریلی اوراق بهادار ، لادنبورگ تالمان و شرکت ، ماکسیم گروه LLC و روت سرمایه شرکا به عنوان مدیر برای ارائه پیشنهاد خدمات.

پیشنهاد عمومی مطابق بیانیه ثبت خودکار قفسه در فرم S-3 ارائه می شود که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در تاریخ 9 ژوئن 2021، و پس از تشکیل پرونده به طور خودکار موثر شد. پیشنهاد عمومی فقط با استفاده از یك دفترچه راهنما و دفترچه راهنمای همراه انجام می شود كه نسخه های آن را می توان در وب سایت SEC واقع در http://www.sec.gov تهیه كرد. نسخه های مربوط به ضمیمه آخرین دفترچه و بیانیه نامه همراه با آن را نیز می توانید در صورت موجود بودن از طریق:

  • UBS Securities LLC ، توجه: دفترچه راهنما ، خیابان 1285 قاره آمریکا ، نیویورک ، نیویورک 10019 ، تلفن: 888-827-7275 یا ایمیل: [email protected]؛ یا
  • Jefferies LLC ، توجه: بخش اخبار سندیکا ، 520 خیابان مدیسون ، طبقه 2 ، نیویورک ، نیویورک 10022 ، یا از طریق تماس با (877) 821-7388 ، یا از طریق ایمیل [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش قبل از ثبت غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی این چنینی است.

اخبار مرتبط  Hollister Biosciences Inc. شرکت تابعه کاملاً متعلق به Hollister Cannabis Co تصویب علامت تجاری برای مارک HashBone را دریافت می کند

درباره Celsius Holdings، Inc.
هلدینگ سلسیوس ، شرکت (Nasdaq: CELH) ، یک شرکت سریع رشد در انواع نوشیدنی های انرژی زا و مکمل های غذایی در ایالات متحده و در سطح بین المللی است که در زمینه تولید ، بازاریابی ، فروش و توزیع مکمل های کالری سوز کاربردی فعالیت می کند. فرمول های بالینی اثبات شده و نوآورانه را به منظور بهبود سلامت و سلامتی مصرف کنندگان ارائه می دهیم. CELSIUS® دارای پنج خط نوشیدنی است که شامل ، CELSIUS® Originals ، CELSIUS HEAT ™ ، CELSIUS® BCAA + Energy ، CELSIUS® On-the-Go و CELSIUS® با Stevia شیرین شده است. CELSIUS® صفر قند ، مواد نگهدارنده ، آسپارتام ، شربت ذرت با فروکتوز بالا ندارد و غیر GMO است ، بدون عطر و طعم و رنگ مصنوعی است. محصولات CELSIUS® دارای گواهینامه Kosher و Vegan است. CELSIUS® همچنین سویا و فاقد گلوتن است و حاوی سدیم بسیار کمی است.

اخبار مرتبط  CVS Health برای ارائه در سی و نهمین همایش سالانه بهداشت و درمان جی پی مورگان

اظهارات رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی گزاره هایی باشد که واقعیت تاریخی نیستند و از نظر معنای قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 در نظر گرفته می شوند. این بیانیه های آینده نگر حاوی پیش بینی نتایج آینده عملیات سلسیوس هولدینگ و / یا وضعیت مالی است ، یا سایر اطلاعات آینده نگر را بیان کنید. در برخی موارد ، می توانید این عبارات را با کلمات آینده نگر مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “می تواند” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “باید” ، “تشخیص دهید” ، “” می خواهم “، یا کلمات مشابه. شما نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنید زیرا ممکن است نتایج واقعی سلسیوس هولدینگ با نتایج بیان شده توسط آینده نگر در نتیجه تعدادی از عوامل مهم تفاوت اساسی داشته باشد. این عوامل شامل موارد زیر است: استراتژی تجاری ما برای گسترش حضور در صنعت ما. روند پیش بینی شده در وضعیت مالی و نتایج عملکرد ما. تأثیر رقابت و تغییر فناوری ؛ مقررات موجود و آینده که بر تجارت ما تأثیر می گذارند ؛ و سایر خطرات و عدم اطمینان در گزارش هایی که هلدینگ سلسیوس قبلاً در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت کرده است. هلدینگ سلسیوس قصد ندارد و وظیفه ای ندارد که اطلاعات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی را به روز کند.

اخبار مرتبط  LG برای راه حل کامل پخت و پز ، Air Sous Vide را به محدوده های کشویی Instaview جدید اضافه می کند

روابط سرمایه گذار:
کامرون دوناهو
(651) 707-3532
[email protected]

منبع Celsius Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.celsius.com