مطالعه UNC و دانشگاه بوستون

PISCATAWAY ، N.J.، 10 ژوئن 2021 / PRNewswire / – جوانان زیر سن قانونی مصرف می شوند 17.5 میلیارد دلار ارزش ، یا 8.6 درصد از نوشیدنی های الکلی فروخته شده در سال 2016 است. براساس یک مطالعه جدید از دانشکده بهداشت عمومی جهانی گیلینگز ، محصولات سه شرکت الکلی تقریباً نیمی از مصرف جوانان را تشکیل می دهند. دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل.

داده های جمع آوری شده در یک مطالعه مهم در مورد مصرف الکل در جوانان توسط مارک ، نویسندگان را قادر به محاسبه اولین برآورد ارزش پولی مصرف الکل در جوانان در حدود 20 سال گذشته کرد. و برای اولین بار آنها توانستند این درآمد را به شرکتهای خاص نسبت دهند.

نویسنده همکار ارشد گفت: “صنعت الکل گفته است که آنها نمی خواهند خردسالان بنوشند ، اما وقتی ما نوشیدنی ها را شمردیم ، مشخص شد که آنها میلیاردها دلار از این فروش کسب می کنند.” پاملا ج. ترانگنشتاین، Ph.D. ، استادیار رفتار بهداشتی در دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه کارولینای شمالی دانشکده بهداشت جهانی Gillings. “وقتی یک صنعت طرفدار پیشگیری است اما پس از آن میلیاردها دلار از عدم موفقیت در پیشگیری ، قطع ارتباط می شود.”

به گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، الکل شماره یک داروی مورد استفاده در بین افراد 12 تا 20 سال است. گرچه مصرف کم سن و سال در سال های اخیر کاهش یافته است ، اما الکل تقریباً عامل 3500 مرگ و میر در سال در میان افراد زیر 21 سال است. .

یکی از نویسندگان کتاب گفت: “مطالعات قبلی ما بارها و بارها نشان داده است که جوانان در معرض بازاریابی با الکل قرار گرفته و تحت تأثیر آن هستند.” دیوید اچ جرنیگان، دکتری ، استاد در دانشگاه بوستون و نویسنده مشترک مطالعه. “اگر شرکت های مشروبات الکلی واقعاً متعهد به جلوگیری از مصرف مشروبات الکلی در جوانان هستند ، باید مایل باشند این درآمدها را در یک آژانس مستقل قرار دهند که بتواند مشروبات الکلی زیر سن قانونی را بدون تضاد منافع حل کند.”

موسسه پزشکی و شورای تحقیقات ملی، نهاد مشاوره علمی کنگره ، این توصیه را در گزارش 2003 در مورد مشروبات الکلی زیر سن قانونی ارائه داده است. در سال 2006 ، کنگره به اتفاق آرا اولین قانونی را که صرفاً به کاهش نوشیدن کودکان زیر سن قانونی اختصاص داشت ، تصویب کرد. در حالی که آن قانون مجاز است 18 میلیون دلار کنگره هرگز مبلغ کامل را خرج نکرده است. در واقع ، کنگره اخیراً تخفیف مالیاتی ارائه شده به شرکت های مشروبات الکلی را در کاهش مالیات سال 2017 دائمی کرده است.

“ائتلافهای جامعه در کارولینای شمالی ترانگنشتاین گفت: “و در سراسر کشور دائماً دلار درخواست می کنند تا از کار خود در مورد نوشیدن زیر سن قانونی حمایت کنند.” مطالعه ما منبع مشخصی را برای تأمین بودجه مورد نیاز مشخص می کند. خانواده ها و جوامع در حال پرداخت هزینه هستند ، در حالی که شرکت های بزرگ مشروبات الکلی از همه مزایای آن بهره می برند. “

استناد به مجله: Eck، R. H.، Trangenstein، P. J.، Siegel، M.، & Jernigan، D. H. (2021). درآمد اختصاصی شرکت از مشروبات الکلی زیر سن قانونی. مجله مطالعات الکل و مواد مخدر ، 82 ، 368-376. doi: 10.15288 / jsad.2021.82.368

مخاطب: مگ پالمر
[email protected]

پرونده های مرتبط

Eck و همکاران JSAD – فقط برای روزنامه نگاران – کپی تحریم – آنلاین ارسال نکنید. pdf

تصاویر مرتبط

undererage-drink.jpg
نوشیدن خردسال
نوشیدن خردسال

SOURCE Gillings دانشکده بهداشت عمومی جهانی ، دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل

اخبار مرتبط  بسته های جدید "گینس باز می گرداند" بودجه تلاش برای کمک به جامعه