Superfoods Rritual سفارشات خرید مه را اعلام می کند

ونکوور ، قبل از میلاد، 10 ژوئن 2021 / PRNewswire / – Rritual Superfoods Inc. (“واقعییا “شرکت”) (CSE: RSF) (FSE: 0RW) (OTC: RRSFF) با کمال میل اعلام می کند که این شرکت سفارشات خرید بالغ بر 306،000 دلار کانادا را در هفته آخر ماه مه دریافت کرده است ، کالاهایی که اکنون به مشتریان ارسال می شود.

مدیر عامل شرکت Rritual ، آقای آقای مسیحی گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که در ماه اول فعالیت های تجاری گسترده خود چنین پرتاب قدرتمندی داشته ایم.” دیوید کربل. “ما كاملاً انتظار داریم كه این سفارشات اولیه از خرده فروشان سنگ بنای ما ، محصولات Rritual را با سفارشات مجدد منظم در قفسه ایجاد كند. همانطور كه ​​توزیع پا چاپ را انجام می دهیم ، ما به استراتژی های بازاریابی خود برای حمایت از شرکای خرده فروشی خود ادامه خواهیم داد.”

Rritual تولید خود را برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون مقیاس بندی کرده است ، با یک استراتژی فروش و بازاریابی عمده فروشی های عمده در Mass، Food & Drug، and Grocery در سراسر ایالات متحده آمریکا در سال 2021. تیم فروش واقعی در حال بحث و گفتگو با تعدادی از خرده فروشان هدف است و با نصب حسابهای خرده فروشی جدید ، به روزرسانی می کند. بر اساس راهنمای توزیع پیش بینی شده ما از 6000 فروشگاه و 20000 نقطه توزیع تا پایان سال 2021 انتظار داریم كه نرخ اجرای ماهانه را در ایالات متحده از CAD 1،300،000 دلار دستیابی به تقریباً 31-42٪ حاشیه مخلوط.

اخبار مرتبط  Keurig Dr Pepper انتصاب مدیر جدید را به هیئت مدیره خود اعلام کرد

پیشنهادات کالاهای واقعی همگی دارای گواهی ارگانیک USDA هستند و یک گزینه بدون کافئین است که می تواند با سایر نوشیدنی ها مخلوط شود و یا به تنهایی از آن لذت ببرد. مخلوط اختصاصی Immune-Synergy Six Mushroom Rritual تنها محصول بهداشتی موجود در بازار است که حاوی یک مخلوط روزانه پربیوتیک است که یک میکروبیوم روده سالم را تغذیه می کند و عملکرد هضم متعادل را تسهیل می کند.

درباره Rritual

Rritual یک شرکت فوق العاده غذایی فوق العاده است که اکسیرهای گیاهی ایجاد می کند ، که از ایمنی ، تمرکز و آرامش پشتیبانی می کند. این شرکت آماده است تا بر بخشی که تقاضا و فروش به طور چشمگیری در حال رشد است تسلط یابد. تحت مدیریت اجرایی با بیش از 100 سال شجره نامه CPG ، Rritual در حال راه اندازی است آمریکای شمالی در Q2 2021 به عنوان شرکت خود را به عنوان پیشرو در صنعت بهداشت و سلامت عملکردی جای می دهد. اکسیرهای فوق العاده غذای Rritual را می توانید بصورت آنلاین در www.rritual.com پیدا کنید.

Rritual را دنبال کنید توییتر، LinkedIn، فیس بوک، و اینستاگرام.

بازار غذاهای کاربردی

طبق تحقیقات Grandview Research ، تخمین زده می شود که بازار جهانی غذای کاربردی به بازار برسد 275 میلیارد دلار تا سال 2025 ، مصرف کنندگان با تاکید بیشتر بر سلامتی و سلامتی هر سال 7.9٪ رشد می کنند.

* https: //www.grandviewresearch.com/press-release/global-functional-foods-market

نه بورس اوراق بهادار کانادا و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس اوراق بهادار کانادا تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

اخبار مرتبط  Borden Dairy برای فروش به Capitol Peak Partners و KKR تأیید شد

اطلاعات رو به جلو

این نسخه خبری شامل بیانیه های آینده نگرانه و اطلاعات آینده نگرانه به معنای قانون اوراق بهادار کانادا (در مجموع “بیانیه های آینده نگر”) است که مربوط به انتظارات و دیدگاه های فعلی Rritual از وقایع آینده است. هر گزاره ای که انتظارات ، اعتقادات ، برنامه ها ، اهداف ، مفروضات یا رویدادهای آینده یا عملکرد را بیان کند یا شامل بحث شود (اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “احتمالاً نتیجه می شود”) ” به “،” انتظار دارد “،” ادامه خواهد یافت “،” پیش بینی می شود “،” پیش بینی “،” معتقد است “،” تخمین زده می شود “،” قصد دارد “،” برنامه ریزی “،” پیش بینی “،” پیش بینی “،” استراتژی “،” “عینی” و “چشم انداز”) واقعیت های تاریخی نیستند و ممکن است گزاره هایی آینده نگر باشند و ممکن است شامل برآوردها ، فرضیات و عدم قطعیت هایی باشد که می تواند باعث شود نتایج واقعی یا نتایج با آنچه در چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه تفاوت دارد. نمی توان اطمینان داد که این انتظارات صحیح است و به بیانیه های آینده نگرانه موجود در این خبر نمی توان بی جهت اعتماد کرد. این بیانیه ها فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند. به طور خاص و بدون محدودیت ، این خبر شامل بیانیه های آینده نگرانه مربوط به برنامه های شرکت برای استفاده از تولید و تدارکات شخص ثالث ، برنامه های توزیع گسترده تر خرده فروشی شرکت و سایر برنامه ها ، تمرکز و اهداف شرکت است.

اخبار مرتبط  تا زمانی که آنها به ماهی تبدیل نشوند ، بچه ها به شما احتیاج دارند تا آنها را در آب و اطراف آن ایمن نگه دارید

اظهارات رو به جلو بر اساس مفروضات متعددی است و در معرض خطرات و عدم اطمینان زیادی قرار دارد ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل Rritual است ، که می تواند نتایج واقعی و رویدادها را از آنچه که افشا می شود یا ضمنی چنین مواردی است متفاوت کند. اظهارات آینده نگر. این خطرات و عدم اطمینان شامل تأثیر و پیشرفت بیماری همه گیر COVID-19 و سایر عواملی است که تحت “بیانیه های آینده نگر” و “عوامل خطر” در آخرین دفترچه فرم طولانی شرکت ذکر شده است. 26 فوریه 2021 و در زیر مشخصات شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com در دسترس است. Rritual هیچ تعهدی در به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، به جز مواردی که قانون الزام می کند ، ندارد. عوامل گاه به گاه ظهور می کنند ، و پیش بینی همه آنها یا ارزیابی تأثیر هر یک از این عوامل یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عوامل ، باعث تفاوت معنادار نتایج با عوامل موجود برای Rritual نیست. در هر بیانیه آینده نگر. هر بیانیه آینده نگرانه مندرج در این خبرنامه صریحاً توسط این بیانیه احتیاطی واجد شرایط است.

SOURCE Rritual Superfoods Inc.