روند جدید در بازارهای موجود Vape شاهدانه منجر به افزایش فروش و کاربران می شود

لس آنجلس، 10 ژوئن 2021 / PRNewswire / – با مشارکت ، Arcview Market Research و Greentank Technologies Corp. ، یک تولید کننده vape از کسب و کار به کسب و کار ، اولین گزارش قابل بارگیری در مورد صنعت رشد سریع vape را منتشر می کنند. کار با هدست برای جمع آوری داده ها از 9 بازار شاهدانه در ایالات متحده و کانادا، گزارش تازه شکل گرفته بینش بینشی در مورد روند جدید فروش ، محصولات با بهترین عملکرد و صنعت اخبار اخیر دارد.

این گزارش که برای ایجاد بحث و سرمایه گذاری بیشتر در فضای vape توسعه یافته است ، سه ماهه اول سال 2020 را با سه ماهه اول سال 2021 مقایسه می کند ، با تمرکز بر مناطقی که فروش واپ بیشتر است – کالیفرنیا، کلرادو، واشنگتن، اورگان، نوادا، آلبرتا، بریتیش کلمبیا، انتاریو، و ساسکاچوان. در میان بسیاری از یافته های ذکر شده در این گزارش ، نتایج جمع آوری داده ها رشد قابل توجهی را در بازار vape نشان داد ، که دومین گروه محصول با درآمد بیشتر در بخش حشیش است.

“فروش Vape سال به سال در هر بازار که ما نگاه کردیم افزایش یافت ، با افزایش از حدود 18٪ در نوادا به تقریباً 300٪ در آلبرتا،” نظرات دیوید ابرناتی، مدیر مشاور مدیریت Arcview. “نتایج حاصل از این مطالعه به ویژه برای مارک های در بازارهای نوظهور و شرکت هایی که در مناطقی در آستانه قانونی شدن فعالیت می کنند ، بسیار ارزشمند خواهد بود.”

این گزارش شامل الگوهای رشد در هر بازار برجسته Vape ، از جمله واحدهای فروخته شده ، تغییرات قیمت واحد ، روند اندازه کارتریج ، بهترین فروش یکبار مصرف و کارتریج ، بهترین مارک های فروش و غیره است. کمپین ها و محصولات پیشگامانه ، که در نهایت ممکن است منجر به افزایش فروش برای مارک های آنها شود. تیم های مشاوره Arcview Management و Greentank آماده اند تا به شرکت ها در اجرای استراتژی های موفق بر اساس محتوای دلگرم کننده گزارش کمک کنند.

“فقط تهیه با کیفیت ترین سخت افزار vape کافی نیست. هدف ما اطمینان از رشد بلند مدت و موفقیت همه شرکای تجاری ما در سراسر کشور است. آمریکای شمالی. با تجربه گسترده Greentank و توانایی ما در شناسایی روند فروش در زمان واقعی ، ما می توانیم به تیم ها کمک کنیم تا تصمیمات خرید هوشمندانه و آگاهانه تری بگیرند که آنها را از رقابت بالاتر می برد. ” درک شامپو، معاون برند و بازاریابی Greentank.

راه افتادن 10 ژوئن، Q1 2021 Vape Report برای بارگیری رایگان در https://www.greentanktech.com/vape-report/ در دسترس خواهد بود.

این دو شرکت میزبان یک وبینار برای بحث در مورد جزئیات گزارش و روند صنعت vape در 24 ژوئن در ساعت 4 عصر EDT/ساعت 1 بعد از ظهر PDT. میزبانان رویداد شامل درک شامپو – معاون تجاری و بازاریابی در Greentank (مجری) ، دیوید رایت – مدیر ارشد درآمد در Greentank ، تریسی گالگوس – شریک Duane Morris ، و گری سیلهورست – انطباق SVP و امور دولت در Justice Cannabis Co. اکنون ثبت نام کنید: https://arcviewgroup.com/product/vapes-pact-act/

درباره گروه Arcview:

گروه Arcview یک شرکت خدمات مالی یکپارچه به صورت عمودی است که به صنعت شاهدانه و شاهدانه خدمات ارائه می دهد ، که در هسته اصلی آن عدالت و مسئولیت اجتماعی ساخته شده است. Arcview بیش از 10 سال یک رهبر معتمد جهانی و یک رابطه مشترک برای سرمایه گذاران ، شرکت ها ، کارآفرینان و جامعه بوده و طیف گسترده ای از برنامه ها و خدمات را به صنعت ارائه می دهد. اکوسیستم شرکتهای Arcview Group شامل Arcview Capital ، مشاور مدیریت Arcviewو Arcview Ventures. با ما ارتباط برقرار کنید: وب سایت | LinkedIn | اینستاگرام | فیس بوک

درباره شرکت Greentank Technologies:

Greentank یک ارائه دهنده راه حل سخت افزاری نوآورانه vape است که تقریباً 30٪ از آن را تأمین می کند کانادا بازار vape و با بیش از 200 مارک تجاری در سراسر جهان کار می کند آمریکای شمالی. Greentank متعهد است که تولید و مجوزهای استخراج شده مجاز را با تکنولوژی تبخیر پیشرو در صنعت ، مهندسی شده به طور خاص برای فرمولاسیون عصاره هر مارک ، ارائه دهد. بیشتر بیاموزید: وب سایت | LinkedIn | اینستاگرام | فیس بوک

تماس با رسانه:
کریستیا بروکمن، آژانس یکشنبه برانچ
[email protected]

تصاویر مرتبط

arcview-greentank-vape-report-q1.png
Arcview + Greentank Vape Report Q1 2021
Arcview + Greentank Vape Report Q1 2021

منبع گروه Arcview


اخبار مرتبط  Farmmi نتایج مالی سال مالی 2020 را گزارش می کند