انجمن ژنو می گوید ، بیماری همه گیر در حال تغییر دنیای بیمه است

– تو گزارش جدید انجمن ژنو پیش نمایش جامعی از چشم انداز خطر پس از همه گیری یا “عادی جدید” را ارائه می دهد ، و چهار تغییر مهم برای بیمه ها را ترسیم می کند: دیجیتالی شدن سریع ، “دولت بزرگ” ، تغییر به سوی انعطاف پذیری و پایداری و کار از راه دور.

– مطالعه بر اساس است 25 مصاحبه با داشتن متخصصین و مدیران در صنعت و همچنین نظرسنجی مشتری از سال 2021 در میان 8000 مشتری بیمه – چه مشتری خصوصی و چه مشتری تجاری – در هشت کشور (برزیل ، چین، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، ژاپن، انگلیس و ایالات متحده)

– مشتریان بیمه در پاسخ های خود به نظرسنجی ، تجربیات خود را در طول بیماری همه گیر با بیمه ها ، تصورات به روز شده از خطر و انتظارات آینده خود از بیمه ها را به اشتراک می گذارند.

– این سومین گزارش از مجموعه تحقیقات انجمن ژنو در مورد بیماری های همه گیر و بیمه است ، پس از مطالعات در مورد بیمه گرایی همه گیر و راه حل های خطرناک همه گیر.

زوریخ ، سوئیس ، 10 ژوئن 2021 / PRNewswire / – COVID-19 تغییرات قابل توجهی را در سال های 2020 و 2021 آغاز کرد یا تسریع کرد – اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و فناوری. گزارش جدید انجمن ژنو چشم انداز جهانی خطر پس از COVID-19: چه نقشی برای بیمه وجود دارد؟ (چشم انداز ریسک جهانی بعد از COVID-19: بیمه ها چه نقشی را بازی می کنند؟) اطلاعاتی راجع به اینکه کدام روند غالب خواهد بود و چگونه این امر بر شرکت های بیمه تأثیر می گذارد ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  Platinum Patio & Pavers: نصاب جدید نصب پاسیو

نتایج کلیدی یک نظرسنجی جهانی از مشتری که به نمایندگی از انجمن ژنو در سال 2021 انجام شد ، موارد زیر را نشان داد:

  • در میان مشتریانی که در طی شیوع همه گیر با بیمه گر خود تعامل داشته اند ، 88٪ از مشتریان خرده فروشی و 86٪ از مشاغل کوچک تجربه مثبتی داشته اند.
  • “کار از راه دور” اغلب توسط خرده فروشان (64٪) و مشاغل کوچک (62٪) به عنوان محتمل ترین روند شیوع بیماری در همه گیر عنوان شده است.
  • هنگامی که از مشتریان در مورد بزرگترین نگرانیهایشان در مورد آینده سال می شد ، مشتریان خرده فروشی (64٪) “اقامت طولانی مدت در بیمارستان” و مشاغل کوچک “مجبور به اخراج یا ترک کارمندان” (69٪) را ذکر می کردند.
  • انتظارات بيشتر از سوي مشتريان خصوصي و مشاغل كوچك بيشتر از بيمه گران در پس از همه گيري ، “سياست هاي جامع تر براي در نظر گرفتن بحران هاي آينده” است (39٪ / 39٪).
اخبار مرتبط  بازار ربات اتاق تمیز به ارزش 8.5 میلیارد دلار تا سال 2025

براساس نتایج نظرسنجی ، مصاحبه های دقیق و تحقیقات انجمن ژنو ، این گزارش توصیه هایی را برای نقش گسترده بیمه در چشم انداز خطر پس از همه گیری ارائه می دهد.

جاد آریس، مدیر کل انجمن ژنو ، گفت: “نظرسنجی گسترده ما از مشتریان بیمه ، بینش جدیدی را ارائه داده است. ستودنی است که بیمه گذاران در طی همه گیر شدن در دسترس و پاسخگوی مشتریان خود بودند ، حتی اگر آنها مجبور بودند سریع فرآیندهای تجاری خود را تنظیم کنند. علاوه بر این ، مشتریان بیمه از محیط و خطرات ایجاد شده در اطراف خود آگاه هستند. با این حال ، این لزوما منجر به خرید پوشش اضافی بیمه نمی شود. افزایش خطر سایبری یک نمونه معمول است. در اینجا نیاز به اقدام برای بیمه ها برای آموزش مشتریان در مورد ارزش پیشنهادهای آنها وجود دارد. “

نویسنده گزارش ، کای اووه شانز، رئیس تحقیقات و آینده نگری در انجمن ژنو ، گفت ، “در جهان پس از همه گیری ، فرصت های بیمه ها بسیار زیاد است. آگاهی فردی و شغلی از خطرات زندگی ، سلامتی ، درآمد و ثروت به اوج جدیدی رسیده است. در سطح اجتماعی ، حرکت به سمت پایداری باعث می شود بیمه ها بتوانند هدف اجتماعی خود را راحت تر کنند: ایجاد انعطاف پذیری و ارتقا promoting توسعه پایدار. در همان زمان ، انتظارات از دست اندرکاران نیز افزایش یافته است. در پی بیماری همه گیر ، بیمه ها باید تلاش خود را برای رفع بسیاری از شکاف های حمایتی ناشی از COVID-19 افزایش دهند. “

اخبار مرتبط  نویسنده سوزان تدریک جایزه Business Book Awards 2021 را دریافت کرد

اطلاعات انجمن ژنو

انجمن ژنو تنها اتحادیه جهانی شرکت های بیمه است. اعضای آن مدیر عامل هستند بیمه و بیمه اتکایی بر اساس تحقیقات گسترده ای که با همکاری اعضا ، م institutionsسسات دانشگاهی و سازمان های چند جانبه انجام شده است ، انجمن ژنو متعهد به شناسایی و بررسی روندهای اصلی و زمینه های خطر است که می تواند بر صنعت بیمه تأثیر بگذارد و توصیه هایی را برای آنها منتشر کند تا صنعت و سیاست گذاران را منتشر کند.

در کل دفتر مرکزی اعضای ژنو در 25 کشور مختلف در سراسر جهان قرار دارد ، 17.1 تریلیون دلار دارایی را مدیریت می کنند ، 2.4 میلیون نفر را استخدام می کنند و 1.8 میلیارد نفر را محافظت می کنند.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/714100/Geneva_Association_Logo.jpg

منبع انجمن ژنو