50 مارک آبجو با کیفیت عالی بسته بندی های تعاملی را زنده می کنند

GEELONG ، استرالیا، 10 ژوئن 2021 / PRNewswire / – بسته بندی های تعاملی و قصه گویی با تولید Beerscans ، مفهوم واقعیت افزوده برای آبجو دستی ، امسال برای صنعت آبجو سازی به واقعیت تبدیل می شود.

استارتاپ فناوری استرالیا ، سومین آرورا ، که مفهوم مشابهی را برای صنعت شراب سازی در سال 2020 راه اندازی کرد ، امروز اعلام کرد که نسخه آبجو صنایع دستی ، به نام Beerscans در راه اندازی خواهد شد سپتامبر 2021، تولیدکنندگان صنایع دستی را به پیوستن به راه اندازی منحصر به فرد ، که فقط در 50 مارک تجاری محدود شده است ، تشویق می کنیم.

فیلم مفهومی Beerscans را ببینید

بنیانگذار موسسه می گوید: “واقعیت افزوده یک روش خارق العاده برای ارتباط آبجوها با مشتریان است. دیدن دست اول کاملاً خیره کننده است.” دیو چافی. “بازخوردی که می شنویم این است که واقعاً به تجربه اضافه می کند – خصوصاً برای افراد زیر 40 سال که با فناوری تلفن های هوشمند بزرگ شده اند.

وی گفت: “آنها مفهوم پشت صحنه را دوست دارند ، و پس زمینه های آبجوسازی را کشف می کنند و از ایده تعامل مستقیم از روی برچسب حمایت جدی می کنند.”

“ما Beerscans را ایجاد کرده ایم تا تولید کنندگان آب میوه بتوانند قصه پشت آبجو خود را تعریف کنند. این فرصت عالی در اختیار مارک ها قرار می گیرد ، در لحظه ای که اولین جرعه را تجربه می کنند.”

Beerscans کاربران تلفن های هوشمند را قادر می سازد تا بسته بندی آبجو را اسکن کنند ، قفل محتوای آبجوسازی را که با یک واقعیت افزوده خیره کننده زنده می شود ، باز کنید.

این تجربه به صورت اجتماعی گرا و تعاملی است و دوستداران آبجو را قادر می سازد تا به محتوا پاسخ دهند ، فرصت های تجاری مانند ثبت نام در باشگاه وفاداری و تبلیغات بازاریابی را فراهم می کند.

“تعامل مهم است. با توجه به این مفهوم که در جلب توجه بسیار عالی عمل می کند ، منطقی است که راهی برای مارک های تجاری ارائه دهیم تا مشتریان را به سمت قسمت بعدی سفر سوق دهند تا تجربه را افزایش دهند.”

دسترسی به رشد
واقعیت افزوده یک فناوری داغ در مشخصات دموگرافیک مردان 25-34 ساله / پیر است و تیم پشتیبان Beerscans انتظار دارد یک فرزندخواندگی سریع انجام شود.

اما به گفته چفی ، محرک این فناوری قابلیت دسترسی به تولیدکنندگان آب است ، “ما واقعاً سخت کار کرده ایم تا بتوانیم این فناوری را در دسترس مارک ها قرار دهیم – همه موانع ورود را برطرف کرده ایم – همه مواردی که ممکن است مانع شود یک آبجوساز از ورود به کشتی. ”

“برای شروع – این فناوری با بسته بندی های موجود کار می کند. هیچ کد QR مورد نیاز نیست و هیچ چاپ خاص یا بسته بندی جدیدی لازم نیست”

“ما این مفهوم را ساده کرده ایم تا تیم های بازاریابی بتوانند به راحتی مدیریت فیس بوک ، محتوا را اضافه و ویرایش کنند”

“و ما کاملاً هزینه را پایین آورده ایم ، به طوری که برای هر کارخانه آبجو سازی مقرون به صرفه است.”

پلتفرم Beerscans در حال حاضر برنامه های انتشار زودرس را می پذیرد. تولیدکنندگان صنایع دستی می توانند با مراجعه به وب سایت Beerscans – beerscans.com به این گروه بپیوندند

سوالات رسانه ای

سوالات رسانه خوش آمدید

رابط رسانه ای: دیو چافی، شریک موسس

رابط رسانه ای: [email protected]

مرکز رسانه: beerscans.com/media/

تلفن: +61 1300 633 390

BEERSCANS product محصولی از Third Aurora است – یک موتور فن آوری مشترک ، و توسط موتور Vuforia تأمین می شود.

منبع سوم شفق

اخبار مرتبط  CleanToShine پایان کار اجاره تمیز کردن خدمات ملبورن را از 160،00 دلار ارائه می دهد