راحت ترین کار را انجام دهید و 3000 دلار برای خواب در حالی که در آن هستید به دست آورید

تورنتو، 10 ژوئن 2021 / PRNewswire / – SleepingOcean همراه با ملافه های بروکلین هزینه پرداخت می کنند 1250 دلار به صورت نقدی از طریق PayPal و ارائه یک تشک کاملاً جدید به ارزش 1749 دلار به شرکت کنندگان موفق در یک مسابقه خواب جدید که در اینجا اعلام شده است.

اخبار مرتبط  کیسه های ایستاده برای دیدن رشد تقاضای قوی در برنامه های غذایی فرآوری شده تا سال 2024

در این مسابقه شرکت کنندگان می توانند یک بازبینی صادقانه از تجربه خوابیدن روی تشک کاملاً جدید ارائه شده توسط تختخواب بروکلین بنویسند. برگزارکنندگان دو گزینه تشک هیبریدی ممتاز را در دسترس شرکت کنندگان قرار داده اند. با تخت تحویل آستان شرکت کنندگان انتخاب شده است.

بعد از اینکه مسابقه دهندگان حداقل دو هفته تخت را آزمایش کردند ، لازم است که تجربه خواب خود را مرور کنند تا صلاحیت دریافت یک مقدار از 1250 دلار (از طریق انتقال پی پال پرداخت می شود). باز هم ، شرکت کنندگان می توانند یک بررسی دقیق بنویسند یا یک بازبینی ویدیویی انجام دهند و به برخی از س questionsالات SleepingOcean و Brooklyn Bedding در مورد تجربه خود پاسخ دهند.

درخواست برای این فرصت کاملاً ساده است. افراد علاقه مند فقط باید فرم ارائه اطلاعات لازم و پاسخ دادن به چند سوال در مورد برنامه خواب خود را پر کنند. مسابقه تا 31 جولای 2021.

فقط شهروندان ایالات متحده که بالای 18 سال در ایالات متحده زندگی می کنند واجد شرایط این مسابقه هستند. و برای شرکت کنندگان دانشجویی ، برگزارکنندگان مسابقه جایزه یک مجموعه مکمل از دو بالش را به همراه تشک Queen size برای آزمایش می اندازند.

سایر اطلاعات مورد نیاز در مورد شرایط واجد شرایط بودن در صفحه SleepingOcean در اینجا ارائه شده است.

SleepingOcean یکی از برجسته ترین وبلاگ های تشک و خواب است که در رسانه های معتبری مانند مجله نیویورک ، هلت لاین ، Lifewire و غیره ارائه می شود. هدف SleepingOcean این است که به خوانندگان کمک کند تا مطابقت کامل خود را در دنیای محصولات خواب پیدا کنند و کیفیت خواب آنها را بهبود ببخشند.

اطلاعات تماس

SleepingOcean

الکس ساوی

[email protected]

تصاویر مرتبط

get-3000-to-sleep.jpg
گرفتن 3000 دلار خوابیدن
بلند شو 3000 دلار (1250 دلار به صورت نقدی و جایزه ای ارزشمند 1749 دلار) برای خوابیدن روی یک تشک کاملاً جدید و به اشتراک گذاشتن بازخورد

منبع SleepingOcean