GoTab از ابزار هوشمند قیمت گذاری و پویا رونمایی می کند

آرلینگتون ، واشنگتن، 10 ژوئن 2021 / PRNewswire / – در حالی که اپراتورهای مهمان نوازی به منظور برآوردن تقاضای پایدار برای برداشت / تحویل و جلب تجارب صرف غذا برای میهمانان ، پلت فرم تجارت رستوران ، به کار خود ادامه می دهند. GoTab ویژگی های ابتکاری طراحی شده برای تنظیم آنها برای موفقیت بیشتر را ارائه می دهد. مدل نوک هوشمند طراحی شده است تا جایگزین یک کار معمولاً پیچیده و وقت گیر شود و توزیع نوک بین کارکنان را به روال عادلانه و آسان تری تبدیل کند. با ثابت شدن قیمت مواد اولیه مانند همیشه ، GoTab همچنین ابزاری قیمت گذاری پویا را ارائه می دهد که به اپراتورها اجازه می دهد سریع و یکپارچه موارد منو و قیمت های مربوط به آنها را تنظیم کنند.

یک مدل نوک بهتر: نوک هوشمند
به نظر می رسد با سفارش و پرداخت بدون تماس ، یک مدل خدمات ترکیبی جدید بر مدل های خدمات سنتی غالب است ، ترکیب سفارش خودکار مهمان (از طریق کد QR) و سفارش حضوری سنتی (از طریق سرور). این بدان معنی است که مکانیزم های جمع آوری نوک نیاز به تنظیم دارند. تیم GoTab که همیشه توسط نوآوری و با در نظر داشتن موفقیت اپراتورها هدایت می شود ، مدل جدید هوشمند نوک را راه اندازی کرد. بستر تجارت رستوران می تواند تشخیص دهد که آیا سفارشات توسط میهمانان بر روی تلفن آنها انجام شده است یا توسط سرورها انجام می شود ، یا در آخر راهنمایی هایی برای سفارشات بدون تماس به استخر نوک هدایت می شود و نکاتی برای سفارشات حضوری به سروری که سفارش را انجام داده است ( یا حتی به طور متناسب با چندین سرور ، اگر چندین کارمند یک میز / میهمانان را پوشش دهند). این به سرورها کمک می کند تا از میهمانان پذیرایی کنند و به آنها فرصتی می دهد تا در نوشیدنی ها یا موارد اضافی منو ، آنها را سرگرم کنند. اپراتورها می توانند نسبت نوک را نیز تنظیم کنند و محاسبه نوک به طور خودکار توسط سیستم مبتنی بر ابر انجام می شود ، و توزیع نکات بین کارکنان آسان می شود. با داشتن بازار کار فشرده و کمبود کارکنان BOH و FOH ، مدل نوک هوشمند همچنین راهی برای درگیر کردن کارکنان و به جیب بردن نکات بیشتر درباره کارهای اختصاصی آنها است.

مدیرعامل GoTab گفت: “ما پس از گوش دادن به اپراتورهای باهوش خود ، که می خواستند یک سیستم مدرن را تشویق کنند تا کارمندان FOH را برای درگیر کردن مهمانان ، مدل نوک هوشمند را اجرا کنیم” تیم مک لاولین. “با استفاده از فناوری نوآورانه خود ، ما توانستیم سیستمی متعادل تر و مبتنی بر فروش آن سرور (و نه مالک جدول) و انعکاسی از مدل خدمات ترکیبی جدید – سفارش حضوری مخلوط با سفارش کد QR – ما طی چند ماه گذشته شاهد ظهور بوده ایم. “

قیمت گذاری پویا
همانطور که صنعت رستوران پیش می رود ، قیمت محصولات و مواد تشکیل دهنده نوسان داشته است. سرآشپزها و رستوران داران به طور مداوم هزینه ها و درآمد را ارزیابی می کنند و باید بتوانند قیمت گذاری موارد منو را تنظیم کنند و از حاشیه های مناسب برای تجارت خود اطمینان حاصل کنند. با ویژگی قیمت گذاری دینامیک GoTab ، آنها می توانند قیمت گذاری را در زمان واقعی به روز کنند و به آنها امکان کنترل بیشتر بر نمایشگرهای دیجیتال منو را بدهند. آنها همچنین می توانند قیمت های خود را بر اساس تقاضا ، افزایش قیمت ها برای خدمات شلوغ یا پایین تر برای جذب مهمان در زمان کندتر شدن مکان تنظیم کنند.

GoTab همچنان استاندارد جدیدی را در زمینه سفارشات و پرداخت بدون تماس و عملیات آشپزخانه برای اپراتورها تعیین می کند و ویژگی های ابتکاری را ایجاد می کند که مشاغل مهمان نوازی را برای موفقیت مستمر راه اندازی می کند.

درباره GoTab، Inc.
GoTab، Inc. ، یک بستر تجارت تجاری رستوران (RCP) ، به رستوران های بزرگ و متوسط ​​، آبجوسازی ها ، بارها ، هتل ها و سایر اماکن کمک می کند تا عملکردهای سودمند و ارزان داشته باشند در حالی که میهمانان را راضی تر می کنند. این سیستم با سیستم های محبوب فروش (POS) ادغام می شود و به مشتریان امکان می دهد تا از طریق سرور سفارش و پرداخت کنند ، از طریق تلفن های همراه خود مستقیماً سفارش دهند و پرداخت کنند یا این دو تجربه را در یک برگه با هم ترکیب کنند. از POS موبایل ، ویژگی های سفارش و پرداخت بدون تماس و سیستم های مدیریت آشپزخانه (KMS) استفاده کنید. مهمان هرگز مجبور نیست یک برنامه تلفن همراه را بارگیری کند یا گذرواژه ایجاد کند. اپراتورها ویژگی های انعطاف پذیری دارند که می تواند به سرعت از طریق ناهار خوری ، بیرون بردن و تحویل ، آشپزخانه های شبح ، مواد غذایی خرده فروشی و سایر موارد به جریان های درآمد جدید دسترسی پیدا کند. GoTab در سال 2016 تاسیس شد و پردازش را انجام می دهد 250 میلیون دلار معاملات سالانه با عملیات در 35 ایالت ایالات متحده و در حال رشد. برای اطلاعات بیشتر ، با کیت رسانه ما مشورت کنید ، در اینجا درخواست نمایش دهید یا در https://gotab.io/en بیشتر بیاموزید.

تماس با رسانه:
آملی بروزات
347-653-9544
[email protected]

منبع GoTab

اخبار مرتبط  Global Market Insights Inc. می گوید ، بازار فیلترهای سرامیکی پیش بینی می شود تا سال 2026 از 3 میلیارد دلار تجاوز کند.