مدیریت ثروت جهانی (GWM) قصد دارد میزبان راه اندازی کتاب برای تجلیل از کتاب جدید باشد

همه علاقه مندان می توانند در یک مکان اختصاصی در کنار آب ، از اسب های مخصوص غذا ، کوکتل ، موسیقی زنده و موارد دیگر استفاده کنند و از آنها لذت ببرند. همه شرکت کنندگان می توانند با نویسندگان برای بحث و امضای کتاب و همچنین ارتباط با دیگر اعضای انجمن ملاقات کنند.

“Charting Your Financial Course” اکنون در دسترس عموم قرار دارد. این کتاب با هدف ارائه راهی برای خوانندگان راهی برای “ترسیم” دوره مالی خود با مثالهای واقعی در مورد رفع نگرانی های معمول بازنشستگی است. کتاب جدید آنها برای هر کس که خود را برای دوران بازنشستگی آماده می کند یا در آن سفر می کند ، باید بخواند. نسخه های رایگان در دسترس همه شرکت کنندگان در راه اندازی کتاب خواهد بود.

اخبار مرتبط  آمریكای چینی آمریكایی (UCA) برای کمک به افراد نیازمند ، به مناسبت بزرگداشت ماه میراث فرهنگی آسیای اقیانوس آرام آسیا "50 ایالت ، 100 شهر ، یك مردم متحد" در سراسر كشور "روز عشق" را اعلام كرد.

علاقه مندان برای این رویداد از طریق ایمیل دعوت می شوند [email protected] یا برای rsvp با شماره 954-533-7144 تماس بگیرید و جزئیات مکان مربوط به این مراسم جشن بزرگداشت آخرین نسخه مدیریت جهانی مدیریت ثروت را دریافت کنید.

درباره مدیریت ثروت جهانی (GWM)
مدیریت ثروت جهانی (GWM) مستقل است فورت لودردیلشرکت مدیریت سرمایه گذاری مبتنی بر متخصص در زمینه درآمد بازنشستگی و استراتژی های برنامه ریزی املاک برای افراد و خانواده هایی که برای بازنشستگی برنامه ریزی می کنند و زندگی می کنند. مجریان برنامه گفتگوی رادیویی و مشاوران سرمایه گذاری به سرپرستی همكاران مالی Andrew M. Costa و سی. گرانت کانس، این شرکت طیف گسترده ای از مشتریان را در کشورهای مختلف جلب می کند فلوریدا جنوبی و در سراسر کشور. خدمات ارائه شده توسط GWM شامل سرمایه گذاری های مدیریت دارایی خصوصی ، برنامه ریزی درآمد بازنشستگی ، حمایت از دارایی ، استراتژیهای کاهش مالیات بر درآمد ، مدیریت ریسک ، راهکارهای درآمد تضمینی و سرمایه گذاری های جایگزین. دفتر اصلی GWM در 2810 East Oakland Park Boulevard، Suite 101، in. واقع شده است فورت لادردیل ، فلوریدا. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با شماره (954) 533-7144 تماس بگیرید یا به سایت www.askglobalwealth.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Tint World® با فروشنده رسمی سیستم های صوتی جیپ DS18 همکاری می کند

اوراق بهاداری که فقط توسط افراد دارای ثبت نام مناسب از طریق Madison Avenue Securities، LLC (MAS) ، عضو FINRA / SIPC ارائه می شود. خدمات مشاوره ای فقط توسط افراد ثبت نام شده از طریق Global Wealt ارائه می شودh مشاور سرمایه گذاری مدیریت (GWM) ، یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده. MAS و GWM نهادهای وابسته نیستند.

اخبار مرتبط  مرغ تگزاس ™ و مرغ تگزاس چرچ ™ رهبری جدیدی را منصوب می کند

مخاطب: هانا مایرز
مدیریت ثروت جهانی ، بخش بازاریابی
تلفن: 954-533-7144
[email protected]

SOURCE مدیریت جهانی ثروت

لینک های مربوطه

www.askglobalwealth.com