New Pig با برنامه سالانه توجه مشتری ، ماه ایمنی ملی را جشن می گیرد

گفت: “از همان ابتدا ، New Pig همیشه قهرمان شرکتهایی بوده است که در تعهد ما به ایمنی سهیم هستند.” دانیل سیلور، معاون توسعه محصول در New Pig Corporation. “تیم در کوه سنت ماری نه تنها از وظیفه ما برای ارتقا spaces فضاهای ایمن پشتیبانی می کند بلکه به ما در کشف برنامه های جدید Grippy Mat نیز کمک کرده است. آنها از هر لحاظ یک شریک واقعی PIG هستند. ”

کوه سنت ماری یک کالج خصوصی و کاتولیک واقع در زیر خط میسون-دیکسون است. یک کاربر اختصاصی از Grippy Mat New Pig – اولین تشک کف جاذب پشتی چسبدار – کوه سنت ماری برای امسال انتخاب شد PIG Safe Floors Spotlight به دلیل استفاده هوشمندانه آن از Grippy Mat در اطراف 1400 هکتار دانشگاه. از اتاق های رختکن و کافه های بدنسازی گرفته تا خوابگاه های دانشجویی و ورودی ها ، تیم نگهداری در کوه سنت ماری هر منطقه مشکل در اطراف دانشگاه خود را با Grippy Mat پوشش داده است.

Grippy Mat به عنوان یک جایگزین ایمن و ساده برای فرشهای اجاره ای سنتی با پشت لاستیکی طراحی شده است ، تخت خواب می کند ، هرگز دسته های خود را جمع نمی کند و از موقعیت خارج نمی شود ، و یک انتقال بدون درز از درب به کف را ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  Yogibo چرخش جدیدی را در شب بازی های خانوادگی معرفی می کند

وی گفت: “استفاده از یك شركت حصیر اجاره ای واقعاً یك وسیله برای رسیدن به هدف بود – ما برای جلوگیری از لغزش و افتادن به حصیر نیاز داشتیم و فرشهای اجاره ای استاندارد صنعت بودند.” شری وینسیون، مدیر حضانت در کوه سنت ماری. “تغییر جهت Grippy Mat واقعاً طرز فکر ما در مورد تشک کف را در محیط دانشگاه تغییر داد. من دائماً مکانهای جدیدی را برای نصب Grippy پیدا می کنم تا خطرات ایمنی را کاهش دهد.”

طبق گفته وزارت کار ایالات متحده ، لغزش ها ، مسافرت ها و سقوط ها 25 درصد از مطالبات گزارش شده مربوط به جراحات را تشکیل می دهد که هر سال میلیون ها دلار برای کسب و کارها هزینه دارد. در محوطه دانشگاه ، حوادث غیرمترقبه ، حوادث و حواس پرتی دانشجویان ، خطر لغزش ، حوادث مسافرتی و سقوط را بیشتر می کند.

وی گفت: “شما باید بتوانید برای دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و کارمندان خود یک محیط آموزش ایمن فراهم کنید – و این همیشه یک چالش در حال پیشرفت خواهد بود.” کیم کلابه، مدیر عملیات نیروگاه فیزیکی. “Grippy Mat یک قطعه کوچک از این معما است – اما قطعه بسیار مهمی است.”

اخبار مرتبط  ماشین های تله کابلی سانفرانسیسکو به باغ های انگور تگزاس هیل می روند

به عنوان یک تشکر از شما کوه سنت ماری برای تعهد تیم به ایمنی ، New Pig به دانشجویان Grippy Mats در محوطه دانشگاه هدیه خواهد داد. این حصیرها که قرار است برای سال تحصیلی 2021-22 مدرسه عرضه شود ، آرم مدرسه و همچنین سایر علائم بازاریابی را در خود جای داده است.

هر ساله در طول ماه ایمنی ملی ، New Pig به مشتریانی مانند مشتری احترام می گذارد کوه سنت ماری با پاداش مختص گیرنده. اطلاعاتی درباره نحوه درخواست برای سال آینده PIG Safe Floors Spotlight در وب سایت New Pig و در کانال های اجتماعی منتشر خواهد شد ژانویه 2022.

برای تماشای یک مطالعه موردی ویدئویی از کوه سنت ماری داستان ، اینجا را کلیک کنید

درباره خوک جدید

New Pig مارک شماره یک است که به شرکت ها کمک می کند تا نشت ، قطره قطره و نشت را برای محافظت از کارگران ، امکانات و محیط زیست مدیریت کنند. این شرکت به عنوان یک تامین کننده چند کاناله و چند مارک با بیش از 2700 راه حل کنترل نشت و مدیریت مایعات و محصولات نگهداری صنعتی ، در بیش از 100 کشور جهان به تأسیسات صنعتی ، تجاری ، تجاری ، نظامی و دولتی خدمات ارائه می دهد. از جمله مارک های برجسته New Pig می توان به جوراب جاذب PIG ، PIG Grippy Mat ، PIG SpillBlocker Dike ، و کابینت های ایمنی قابل اشتعال PIG اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.newpig.com مراجعه کنید. دفتر مرکزی خوک جدید در است تیپتون ، پنسیلوانیا

در باره دانشگاه کوه سنت ماری

دانشگاه کوه سنت ماری یک دانشگاه آزاد ، لیبرال ، دانشگاه کاتولیک در کوههای Catoctin نزدیک تاریخی است امیتسبورگ ، مریلند، با یک پردیس ماهواره ای در فردریک ، مریلند دومین شهر بزرگ. این دانشگاه بیش از 80 رشته ، خردسال ، تمرکز و برنامه های ویژه برای دانشجویان کارشناسی سنتی و بیش از 20 برنامه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بزرگسالان و همچنین 24 تیم ورزشی NCAA Division I ارائه می دهد. این کوه شامل مدرسه علمیه سنت ماری است که دومین مدرسه علمیه قدیمی در است ایالات متحده، و National Shrine Grotto of Our Lady of Lourdes ، عبادتگاهی ایده آل برای انعکاس معنوی واقع در تپه بالای دانشگاه.

اخبار مرتبط  شرکت گرداب نتایج 30 ماهه اول را در تاریخ 30 آوریل اعلام می کند و در 1 ماه مه تماس کنفرانسی را برگزار می کند

SOURCE New Pig Corporation

لینک های مربوطه

http://www.newpig.com