Hisense ، حامی یوفا یورو 2020 ، تلویزیون Hisense U7 را در مسابقات ارائه می دهد

این اولین بار در تاریخ یوفا یورو است که فاصله مسابقات به جای چهار سال معمول به پنج سال افزایش می یابد. امسال همچنین شصتمین سالگرد رویداد چهار ساله است. تماشاگران و علاقه مندان به فوتبال در سراسر جهان مسابقه امسال را بسیار مشتاقانه انتظار می کشیدند ، زیرا این اولین رویداد ورزشی در کلاس جهانی پس از پایان اقدامات مهار در اکثر کشورها از زمان بروز همه گیری است ، و همچنین اولین مسابقه ای که اجازه می دهد تا یک تعداد مشخصی از تماشاگران برای حضور در مسابقه در محل. نت های اروپایی به صورت دسته جمعی در این بازی اول مسابقات شرکت کردند ، در حالی که هواداران چینی به دلیل اختلاف ساعت ، دیر به رختخواب رفتند تا بازی را تماشا کنند. سه روز اول یوفا یورو 2020 همزمان با تعطیلات جشنواره قایق اژدها در چین است ، زمانی که تیم های ستاره ای بلژیک ، انگلیس و هلند اولین بازی های خود را انجام دادند. پیش بینی می شود محبوبیت این سه تیم در چین به میزان چشمگیری از این مخاطبان سر به فلک بکشد.

پنج سال پیش ، در سال 2016 ، Hisense ، اولین حامی چینی یوفا یورو در 56 سال سابقه خود ، با شعار “Hisense TV No. 1 in China” تأثیر ماندگاری در مخاطبان گذاشت. با این حال ، در افتتاحیه امسال ، Hisense با استفاده از شعار قدیمی “تلویزیون بخریم ، U7 را انتخاب کن” کم حرف باقی بماند. U7 یک مجموعه تلویزیونی سفارشی است که به طور رسمی برای یوفا یورو 2020 ایجاد شده است و ثابت می کند که یک بخش اصلی از صفحات تلویزیون Hisense است. همانطور که اکثر تیم های فوتبال “بازیکن شماره 7” افسانه ای خود را دارند ، مدیران Hisense نیز با آگاهی از محبوبیت این مجموعه ، در جلسات شرکت به آن “بازیکن شماره 1” درجه 7 Hisense اشاره کردند. “

اطلاعات موجود در دسترس عموم از All View Cloud نشان می دهد که برای دو ماه متوالی ، سه مدل از سری U7 هایسنس در میان 10 تلویزیون پرفروش جدید در چین قرار داشته اند. Hisense U7G-Pro ، اولین تلویزیون ULED XDR در جهان ، دارای حداکثر روشنایی 1600 نیت ، بیش از 5 برابر تلویزیون های LCD معمولی است ، وضوح تصویر و سطح جزئیات را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد. نرخ تازه سازی فوق العاده بالا 144 هرتز ، اثر درگ را از بین می برد که تجربه مشاهده را هنگام دویدن یا پاس دادن توپ به بازیکن از بین می برد. Hisense همچنین یک حالت مشاهده “Super Fan” مناسب برای یوفا یورو امسال ایجاد کرده است که شامل ویژگی هایی مانند AI Green Field (یک ویژگی هوشمند که هنگام مشاهده صفحه در یک زمینه ، اثر مشاهده را بهینه می کند. چمن سبز ، تصویر را بسیار واضح تر می کند) ، تماشای هوش مصنوعی و تماشای چند منظر. همه این ویژگی های خاص برای هواداران فوتبال باعث می شود U7G-Pro به ویژه گزینه خوبی برای تماشای مسابقات UEFA باشد. یورو 2020.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1532063/image1.jpg

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1532064/image2.jpg

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1532065/image3.jpg

لینک های مربوطه

www.hisense.com

اخبار مرتبط  پرسنل امنیتی باید از تجهیزات محافظتی با محافظت از سنبله مجاز استفاده کنند

منبع Hisense