زمان خرد شدن! راب مولر را به سمت مدیر مالی ارتقا می دهد

بوستون، 15 ژوئن 2021 / PRNewswire / – CrunchTime! شرکت اطلاعات سیستم ها ، پیشروترین ارائه دهنده پلتفرم عملیات پشتیبان برای صنعت رستوران ، اعلام کرده است که راب مولر به مدیر ارشد مالی

مولر ، که در ماه مه 2018 به عنوان معاون رئیس امور مالی به این سازمان پیوست ، طبق یک گزارش رشد ، عملکرد مالی در کلاس را در یک دوره رشد رکورد ایجاد کرده است. بیل بلیسیمو، رئیس جمهور و بنیانگذار CrunchTime.

بلیسیمو گفت: “راب با ارائه چشم انداز قوی برای عملیات مالی ما ، و سپس ایجاد رشته هایی که ما را قادر می سازد در یک محیط پویا و سریع ، مقیاس بندی کنیم ، این ارتقا شایسته را بدست آورد. “او یک حرفه ای و اپراتور استثنایی است که آنچه را که در CrunchTime به عنوان یک رهبر مطرح است تجسم می بخشد.”

مولر مسئول حسابداری ، امور مالی ، صورتحساب ، منابع انسانی ، سیستم های تجاری ، مهندسی داده ها ، و توابع گزارش و تجزیه و تحلیل CrunchTime است. وی پیش از پیوستن به CrunchTime چندین سمت از جمله معاون مالی در SingleHop ، پیشرو میزبان زیرساخت فناوری اطلاعات و شرکت خدمات رایانش ابری مستقر در شیکاگو. مولر لیسانس امور مالی از The دانشگاه ایالتی اوهایو.

با توجه به اینکه صنعت مهمان نوازی پس از همه گیری در حال جهش است ، Bellissimo متذکر شد که تیم CrunchTime همچنان لیزر بر اجرا دارد. وی گفت: “ماموریت ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا عملکرد خود را بهبود بخشند ، بهره وری را افزایش دهند و سود خود را افزایش دهند.” “داشتن رهبران قدرتمندی مانند راب در تیم ما کاملاً حیاتی است زیرا ما همچنان به تغییر روش کار در صنعت رستوران ادامه می دهیم.”

درباره CrunchTime! سیستم های اطلاعاتی ، شرکت

زمان خرد شدن! Information Systems، Inc. ، یک شرکت Battery Ventures ، یک راه حل جامع دفتر کار رستوران ارائه می دهد که عملیات غذا و کار را ساده و خودکار می کند. با هدایت جریان اطلاعات در سراسر سازمان ، CrunchTime اطمینان می دهد که اپراتورها تصمیمات مبتنی بر واقعیت را به موقع اتخاذ می کنند که به مارک ها کمک می کند تا هزینه های غذا و نوشیدنی را کاهش دهند ، بازده نیروی کار را افزایش دهند و کیفیت و ثبات عملکرد خدمات غذایی خود را بهتر مدیریت کنند. برای بیش از 25 سال ، CrunchTime زنجیره های رستوران را در هر اندازه قادر به مقیاس کارآمد و صرفه جویی در هزینه کرده است. برای اطلاعات بیشتر به https://www.crunchtime.com/ مراجعه کنید.

تماس مطبوعاتی:
پل مولیناری
زمان خرد شدن! سیستم های اطلاعاتی ، شرکت
[email protected]

تصاویر مرتبط

robert-mueller.jpg
رابرت مولر
رابرت مولر، مدیر مالی در CrunchTime!

منبع: CrunchTime!

اخبار مرتبط  AAK تسهیلات اعتباری گردان 400 میلیون یورویی را امضا کرده است