Motherhood Maternity® پدر را با ایده های منحصر به فرد هدیه و تعامل اجتماعی جشن می گیرد

وی گفت: “در زایمان مادرانه ، ما همیشه به دنبال راه های ابتکاری جدید برای ارائه راه حل برای مادران جدید و متوقع خود هستیم ، اما در این حالت ، ما این فرصت را داشتیم که Dad Hoodie را معرفی کنیم ، که برای پدران جدید بسیار هوشمندانه است.” مارلا رایان، معاون اجرایی برند ، مادران بارداری. “این ژاکت دارای شش جیب داخلی است و عملکرد آن مانند یک کیسه پوشک پوشیدنی مبدل است. در هنگام انجام وظیفه پدر ، تعداد بطری های فراموش شده و پوشک های حیاتی کمتری وجود خواهد داشت. علاوه بر این ، ما به موقع چندین سه گرافیک مخصوص مادران و یک سه راهی جدید برای پدران داریم. برای روز پدر. ”

اخبار مرتبط  R.W. Knudsen Family® انواع جدیدی از عکس های نوشیدنی آب میوه های آلی را آغاز کرد

برای خرید ایده های هدیه برای والدین تازه متولد شده دارای سه راه گرافیکی و Dad Hoodie برای خرید ، از فروشگاه مادر و پدر جدید بازدید کنید:

  • هودی بابا (98.00 دلار): این ژاکت نوپای پشم گوسفند وجانوران دیگر دارای شش جیب داخلی برای پدران است که می تواند همه چیزهای مهم مورد نیاز در یک گردش را حمل کند – پوشک ، دستمال مرطوب ، بطری ، تلفن همراه و غیره.
  • گرافیک آستین کوتاه DADA (29.98 دلار): این سه راهی گرافیکی دارای افتخار dada در جلوی پیراهن است تا اخبار مهیج را هنگام ورود جدید اعلام کند. سه راهی لباس آستین کوتاه و پیراهن کشباف نرم است.
  • سه راهی خیریه ماما (24.98 دلار): در طی سال 2021 ، هر ماه یک موسسه خیریه جدید با همکاری تأثیرگذاران کمپین Motherhood Maternity Life & Color انتخاب می شود. به ازای هر سه راه فروخته شده ، مادران بارداری کمک مالی می کنند 2 دلار برای حمایت از کار خیریه مربوطه که به مادران و نوزادان کمک می کند. در اینجا بیشتر بیاموزید.
اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قطعه مبلمان چند منظوره را برای خانوارها توسعه می دهد (MTN-3515)

قرعه کشی های روز پدر
حالا از طریق یکشنبه ، 20 ژوئن 2021، ویژگی های خاص و داستان های دل انگیز که از آن شرکایی که مایل به پیشرفت بیشتری هستند و به طور کامل پدران را پذیرفته اند ، باmotherhoodmaternity در Instagram و Facebook به اشتراک بگذارید. از #mhjuggle و # قرعه کشی استفاده کنید ، وmotherhoodmaternity به طور تصادفی یک داستان خاص پدر را انتخاب می کند. هر برنده روزانه یک 100 دلار گواهی هدیه برای جایزه نهایی پدر Hoodie با ارزش 98 دلار.

برای به اشتراک گذاشتن شانس برنده شدن ، لطفا از https://www.instagram.com/motherhoodmaternity/ یا https://www.facebook.com/motherhoodmaternity دیدن کنید.

اخبار مرتبط  Clearlake Capital برای به دست آوردن مارک های Dimora ، پیشرو در ارائه سخت افزارهای خاص و محصولات ساختمانی

درباره زایمان مادران
زایمان مادرانه یک منبع اختصاصی برای حمایت از زنان است زیرا آنها با ایجاد یک احساس قوی از جامعه سفر بارداری خود را به سمت مادر شدن می گذرانند. از سال 1982 مادران بارداری و نام تجاری خواهر آن ، A Pea in the Pod®، در بزرگترین طراح و خرده فروشی پوشاک و لوازم بارداری و پرستاری در جهان تخصص داشته است. مادران مادران قهرمانان ما را ارج می نهند و 10 درصد تخفیف کالا به معلمان و پرسنل نظامی ، جانبازان و اعضای خانواده فعال ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به Motherhood.com مراجعه کنید یا Motherhood Maternity را در فیس بوک و اینستاگرام دنبال کنید.

منبع مادران بارداری