تمیز کردن فرش تازه Oxi با کمک Water.org به خانواده ها کمک می کند تا به آب سالم دسترسی پیدا کنند

LAKEWOOD ، کولو، 15 ژوئن 2021 / PRNewswire / – تمیز کردن فرش Oxi Fresh ، یکی از سبزترین و سریع ترین رشد قالیشویی های کشور ، بیش از 128000 دلار از سال 2015 به سازمان غیرانتفاعی Water.org رسیده است. طی سالها ، مشارکت Oxi Fresh بیش از 13000 نفر را با دسترسی طولانی مدت به آب سالم توانمند کرده است. این دسترسی به آب برای فرصتهای بیشتر اقتصادی ، آموزش و ارتقا health سطح سلامتی مهم است.

بنیانگذار Oxi Fresh گفت: “هر شرکتی باید بازپرداخت کند. خیرخواهی پیام مهمی را ارسال می کند که تجارت بیش از یک ماشین درآمد است – این بخشی از جامعه جهانی است. بخشیدن نشان می دهد که ما مراقبت می کنیم – که ما واقعاً می خواهیم تغییری ایجاد کنیم.” و مدیر عامل جاناتان بارنت. “ما نمی توانستیم بیشتر به کمکهایمان در چنین هدفی مهم و ارزشمند افتخار کنیم.”

صدها میلیون نفر از مردم به آب تمیز و بهداشت دسترسی ندارند ، اما Water.org با هر دلار اهدا زندگی خود را تغییر می دهد. این سازمان از طریق مشارکت با م institutionsسسات مالی داخل کشور ، افراد نیازمند را با وام های ارزان و مقرون به صرفه برای دسترسی به آب سالم در خانه متصل می کند. Water.org فقط آب نمی دهد – آنها مردم محلی و جوامع را توانمند می کنند تا بتوانند راه حل های بهداشتی و طولانی مدت در مورد آب و بهداشت داشته باشند.

اخبار مرتبط  هرمان میلر با راه اندازی صندلی مخصوص بازی مخصوص Sayl سری بازی های خود را گسترش می دهد

آقای بارنت گفت: “آنها یک سازمان انقلابی هستند.” “ما از آنچه آنها توانسته اند با کمک های مالی ما به دست آورند شگفت زده شده ایم.”

تمیز کردن فرش آب و Oxi
آب برای تمیز کردن فرش تازه Oxi مهم است. در حقیقت ، صرفه جویی در مصرف آب یکی از بالاترین اولویت های شرکت از زمان تاسیس آن در سال 2006 بوده است. تا به امروز ، مارک تمیز کردن فرش با فرآیند تمیز کردن ابتکاری و کم رطوبت ، ده ها میلیون گالن آب صرفه جویی کرده است. این روش برای تمیز کردن یک خانه به جای 40-60 گالن مورد نیاز بسیاری از دستگاه های تمیزکننده بخار سنتی ، فقط به دو گالن آب نیاز دارد.

اخبار مرتبط  جایزه BBM Logistics 2020 بزرگترین شرکت ها و بهترین پروژه ها را در این بخش جمع می کند

آقای بارنت گفت: “یکی از اهداف ما در Oxi Fresh این است که نه تنها یک تجربه تمیز کردن در کلاس جهانی بلکه راحتی غیرمنتظره و روش سبز به مشتریان خود ارائه دهیم.” “بسیاری از مردم انتظار دارند كه فرش هایشان برای همیشه خشك شود ، اما سیستم ذخیره آب ما به سرعت خشك می شود و مصرف آب را بسیار كاهش می دهد. علاوه بر این ، ما آن را پس می دهیم.”

Oxi Fresh با هر قرار ملاقات که مشتریان از طریق برنامه ریز آنلاین مارک تعیین می کنند ، به Water.org کمک می کند. درآمد حاصل از آن به تلاش Water.org برای کمک به خانواده ها اختصاص می یابد آفریقا، آسیا، و آمریکای لاتین به محلول های بهداشتی آب سالم و بهداشتی دسترسی پیدا کنید.

درباره تمیز کردن فرش تازه Oxi®
تمیز کردن فرش تازه Oxi تمیز کردن فرش سبز و نتایج استثنایی را از طریق محصولات نوآورانه و فناوری روز ارائه می دهد. ترکیب قدرتمند این شرکت از افراد آگاه ، فناوری نوآورانه و فرآیندهای قوی باعث ورود این برند شده است کارآفرین مجله Franchise 500 ، رتبه بندی شده در شرکت مجله Inc 500 | 5000 ، و آنها را به عنوان یکی از “بهترین حق رای دادن برای خرید آمریکا” توسط فوربس مجله Oxi Fresh در سراسر صدها مکان دارد ایالات متحده و کانادا، با مکان های بیشتری در حال توسعه است. برای اطلاعات بیشتر به oxifresh.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت بهداشت و درمان CVS اولین کنفرانس درآمد سه ماهه 2020 را برگزار می کند

درباره Water.org
Water.org یک سازمان غیرانتفاعی بین المللی است که بیش از سی و شش میلیون زندگی در سراسر جهان را از طریق دسترسی به آب سالم و بهداشت به طور مثبتی تغییر شکل داده است. پایه گذاری شده توسط گری وایت و مت دیمون، Water.org به مدت 30 سال پیشگام راه حل های مالی مبتنی بر بازار برای بحران جهانی آب بوده است – آینده ای را به زنان ، سلامت کودکان و جوامع می بخشد. در http://water.org و www.facebook.com/water بیشتر بیاموزید ، یا در آنها به آنها بپیوندید www.twitter.com/water.

SOURCE تمیز کردن فرش تازه Oxi