BRF تمدید کل پیشنهاد مناقصه نقدی خود را برای 4.875٪ اسکناس ارشد خود با توجه به تاریخ انقضا 2030 اعلام کرد

سائو پائولو، 15 ژوئن 2021 / PRNewswire / – BRF S.A. (“BRF“) امروز تمدید ملاحظه کل (طبق تعریف زیر) را که باید در رابطه با پیشنهاد قبلی اعلام شده برای خرید پول نقد تا حداکثر مبلغ (همانطور که در زیر تعریف شده است) از 4.875٪ یادداشت های ارشد پرداخت نشده مربوط به سال 2030 پرداخت می شود ، اعلام کرد ( “یادداشت“) صادر شده توسط BRF (“پیشنهاد“) به این ترتیب که دارندگان یادداشت هایی که پس از تاریخ این گزارش و یا قبل از تاریخ انقضا (به شرح زیر تعریف شده) به طور معتبر یادداشت های خود را مناقصه می کنند ، همچنین مجاز به دریافت ملاحظه مناقصه (همانطور که در زیر تعریف شده است) و حق بیمه زودرس مناقصه (به عنوان در زیر تعریف شده)

پیشنهاد با توجه به شرایط مندرج در پیشنهاد خرید با تاریخ ارائه می شود 2 ژوئن 2021 (پیشنهاد خرید“). بجز تغییراتی که در بالا توضیح داده شد ، این اطلاعیه مطبوعاتی به طور کامل توسط پیشنهاد خرید واجد شرایط است. اصطلاحات بزرگ استفاده شده اما در اینجا به غیر از این تعریف نشده اند ، مفاهیمی که در پیشنهاد خرید برای آنها قید شده است.

پیشنهاد در. منقضی می شود 11:59 ب.ظ. (شهر نیویورک زمان) روشن 29 ژوئن 2021، مگر اینکه زودتر توسط BRF خاتمه یابد یا تمدید شود (چنین زمان و تاریخی ، همانطور که ممکن است تمدید شود ، “تاریخ انقضا“).

دارندگانی که به درستی یادداشت های خود را در پیشنهاد یا قبل از تاریخ انقضا مناقصه می کنند ، واجد شرایط دریافت کل حساب ایالات متحده خواهند بود.1047.50 دلار در هر ایالات متحده1000 دلار مبلغ اصلی یادداشت های مناقصه (“در نظر گرفتن کل“) ، که شامل بررسی مناقصه U.S.1017.50 دلار در هر ایالات متحده1000 دلار مبلغ اصلی یادداشت های مناقصه (“بررسی مناقصه“) و حق بیمه مناقصه اولیه ایالات متحده30.00 دلار در هر ایالات متحده1000 دلار مقدار اصلی یادداشت های معتبر مناقصه شده (“حق بیمه زود هنگام“). بر این اساس ، در نظر گرفتن کل برای دارندگان یادداشت هایی که معتبر مناقصه داده اند و یادداشت های خود را به طور معتبر در یا قبل از آن پس نگرفته اند ، ساعت 5 عصر (شهر نیویورک زمان) روشن 15 ژوئن 2021 (تاریخ مناقصه زودرس“) در مورد دارندگان یادداشت هایی که یادداشت های خود را به تاریخ اعتبار انقضا یا قبل از آن معتبر مناقصه می کنند ، اعمال می شود. مهلت دارندگان یادداشت ها برای پس گرفتن معتبر مناقصه یادداشت ها گذشته است. بر این اساس ، یادداشت هایی که از تاریخ مناقصه زودرس یا قبل از آن مناقصه شده اند ممکن است پس گرفته شده یا لغو می شود ، و یادداشت های مناقصه شده پس از تاریخ این ماده و یا قبل یا قبل از تاریخ انقضا قابل برداشت یا لغو نیستند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

اخبار مرتبط  شمارنده بینش جدیدی در مورد هزینه ، روانشناسی و مصرف رسانه توسط قومیت منتشر می کند

علاوه بر ملاحظات کلی ، دارندگانی که یادداشت های آنها به طور معتبر مناقصه شده و برای خرید در این پیشنهاد پذیرفته می شوند ، سود تعهدی و پرداخت نشده نیز دریافت خواهند کرد (“سود تعهدی“) از آخرین تاریخ پرداخت سود و از جمله تاریخ تسویه (اما در زیر مشخص نشده است) از جمله.

تاریخ تسویه برای یادداشت ها که به طور معتبر در تاریخ انقضا یا قبل از آن مناقصه شده و برای خرید پذیرفته شده است ، انتظار می رود یک یا حدود یک روز کاری پس از تاریخ انقضا باشد ، که این تاریخ خواهد بود 30 ژوئن 2021 (“تاریخ حل و فصل“) ، مگر اینکه تاریخ انقضا توسط صلاحدید خود BRF تمدید شود.

در جدول زیر اطلاعات تجدید نظر شده خاصی در مورد پیشنهاد ارائه شده است.

عنوان
امنیت

CUSIP ها

ISIN ها

مقدار اصلی
برجسته

بیشترین
میزان(3)

مناقصه

توجه(1)

حق بیمه زود هنگام(1)

جمع

توجه(1) (2)

4.875٪ یادداشتهای ارشد سررسید 2030

10552T AG2 / P1905CJX9

US10552TAG22 / USP1905CJX94

750،000،000 دلار آمریکا

180،000،000 دلار آمریکا

1017.50 دلار آمریکا

30.00 دلار آمریکا

1047.50 دلار آمریکا

(1) مبلغی که باید پرداخت شود برای هر مبلغ 1000 دلار آمریکا از اسکناس های معتبر مناقصه و قابل قبول برای خرید ، به استثنای سود علی الحساب در یادداشت های تاریخ تسویه.

(2) ملاحظه كل برابر است با ملاحظه مناقصه به اضافه حق بیمه مناقصه.

(3) حداکثر مبلغ برابر است با قیمت کل خرید ، از جمله هرگونه ملاحظه مناقصه و حق بیمه مناقصه زود هنگام اما به استثنای هرگونه سود قابل تعویض قابل اجرا ، 180.0 میلیون دلار آمریکا.

اطلاعات کلی

تعهد BRF در قبال خرید و پرداخت هزینه یادداشت هایی که به موجب اعتبار پیشنهادی معتبر مناقصه شده و به طور معتبر پس گرفته نشده اند ، منوط به رضایت یا چشم پوشی BRF از تعدادی از شرایط توصیف شده در پیشنهاد خرید است.

BRF بنا به صلاحدید خود حق دارد در هر زمان و با توجه به قانون قابل اجرا پیشنهاد را اصلاح یا خاتمه دهد.

BRF Banco BTG Pactual S.A. – شعبه کیمن و سیتی گروپ Global Markets Inc. را حفظ کرده است تا به عنوان مدیر فروشنده و D.F. King & Co.، Inc. به عنوان اطلاعات و نماینده مناقصه پیشنهاد خدمت می کند. پیشنهاد خرید و سایر مکمل های مربوطه در D.F در دسترس است. وب سایت King & Co.، Inc. به آدرس www.dfking.com/brf. درخواست های پیشنهادی برای خرید و سایر مکمل های مربوطه نیز ممکن است به D.F. King & Co.، Inc. از طریق تلفن در +1 (212) 269-5550 یا +1 (866) 856-3065 (بدون هزینه ایالات متحده) یا به صورت كتبی در [email protected]. س Quesالات مربوط به پیشنهاد را می توان به Banco BTG Pactual S.A. – شعبه کیمن از طریق تلفن در +1 (212) 293-4600 (جمع آوری) یا از طریق ایمیل در [email protected] و Citigroup Global Markets Inc. از طریق تلفن با شماره 1+ (212) 723-6106 (رایگان) یا 1+ (800) 558-3745 (جمع آوری).

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp طراحی پیشرفته ای برای فن های سقفی (CNC-553)

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد خرید یا درخواست قبول پیشنهاد خرید نیست که فقط طبق شرایط مندرج در پیشنهاد خرید انجام می شود ، همانطور که در شرایط فوق اصلاح شده است. این پیشنهاد به هیچ یک از حوزه های قضایی که پیشنهاد یا پذیرش آن مطابق با اوراق بهادار یا قوانین آسمان آبی این حوزه نخواهد بود ، مناقصه یادداشت های دارندگان در هیچ حوزه قضایی را ارائه نمی دهد و BRF نیز نمی پذیرد. در هر حوزه قضایی که طبق قوانین پیشنهادات توسط یک کارگزار یا فروشنده مجاز انجام می شود ، پیشنهاد توسط نمایندگان نمایندگی از طرف BRF ارائه می شود.

هیچ یک از BRF ، نماینده اطلاعات و مناقصه ، مدیران فروشنده یا متولی با توجه به یادداشت ها ، و یا هیچ یک از شرکت های وابسته مربوط به آنها ، توصیه نمی کنند که آیا دارندگان باید مناقصه یا منصرف کردن مناقصه تمام یا بخشی از یادداشت های خود را در پاسخ به پیشنهاد هیچ یک از BRF ، نماینده اطلاعات و مناقصه ، مدیران فروشنده یا متولی با توجه به یادداشت ها ، و یا هیچ یک از شرکت های وابسته مربوط به آنها ، به هیچ شخصی مجاز نبوده است که در ارتباط با پیشنهاد به غیر از اطلاعات و نمایندگی های موجود در پیشنهاد خرید.

نه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، نه کمیسیون اوراق بهادار ایالتی ایالات متحده و نه هیچ مرجع نظارتی هر کشور دیگری پیشنهاد را تأیید یا تأیید نکرده اند ، از روی شایستگی یا انصاف پیشنهاد آن عبور نکرده اند یا از کفایت یا صحت افشا در پیشنهاد خرید

اخبار مرتبط  چشم انداز بازار خرده فروشی هوشمند جهانی (2018 تا 2027)

درباره BRF

BRF یک است sociedade anônima (شرکت) سازمان یافته تحت قوانین جمهوری فدراتیو برزیل. دفاتر اصلی اجرایی BRF در Av. das Nações Unidas، 8501 – طبقه اول ، Pinheiros ، 05425-070 ، سائو پائولو ، SP ، برزیل، و شماره تلفن آن در این آدرس 55-11-2322-5000 / 5355/5048 + است.

اظهارات رو به جلو

اظهارات در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار ایالات متحده 1933 ، با اصلاحیه ، و بند 21E قانون مبادله اوراق بهادار ایالات متحده 1934 ، به عنوان اصلاح شده باشد ، که در معرض خطر است و عدم اطمینان غیر از بیان واقعیت تاریخی ، اطلاعات مربوط به فعالیت ها ، رویدادها و تحولاتی که BRF انتظار دارد یا پیش بینی می کند در آینده اتفاق بیفتد یا ممکن است رخ دهد ، اظهارات آینده نگرانه بر اساس تخمین ها ، پیش فرض ها و پیش بینی های مدیریت است. بسیاری از گفته های آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” “تخمین” و عبارات مشابه شناسایی کرد. فقط پیش بینی ها هستند و نتایج واقعی به دلیل عوامل مختلفی می توانند از نظر انتظارات با مدیریت تفاوت داشته باشند ، از جمله مواردی که در گزارش سالانه BRF برای سال مالی 2020 در فرم 20-F بخشی با عنوان “عوامل خطر” توصیف شده است. همه اظهارات آینده نگرانه منتسب به BRF به طور کامل توسط کلیه عوامل خطر واجد شرایط است. اظهارات آینده نگرانه BRF در این بیانیه مطبوعاتی بر اساس دیدگاه ها و فرضیات فعلی مدیریت در مورد رویدادهای آینده است و فقط از تاریخ آنها صحبت می کند. BRF و مدیران فروشندگان فرض نمی کنند الزام برای به روزرسانی تحولات این عوامل خطر یا اعلام علنی تجدید نظر در هر یک از اظهارات آینده نگرانه که BRF انجام می دهد ، یا انجام اصلاحاتی برای انعکاس رویدادهای آینده یا تحولات ، به استثنای مواردی که در قوانین اوراق بهادار فدرال ایالات متحده لازم است.

سلب مسئولیت

این بیانیه مطبوعاتی باید همراه با پیشنهاد خرید که حاوی اطلاعات مهمی است خوانده شود. هیچ یک از BRF ، مدیران فروشنده ، نماینده اطلاعات و مناقصه و هر شخصی که مدیر ، افسر ، کارمند یا نماینده چنین اشخاصی یا هر یک از شرکت های وابسته به این افراد را کنترل می کند ، توصیه نمی کند که آیا دارندگان Notes باید در این پیشنهاد شرکت کنید.

SOURCE BRF

لینک های مربوطه

https://www.brf-global.com/fa