Casio عملی تمرکز بر تمرین G-SHOCK را راه اندازی می کند

GBD-200 از طراحی نیمرخ کوچکتر و جدیدی برای بدنه برخوردار است که در مقایسه با مدل قبلی GBD-100 ، 2.0 میلی متر باریکتر ، 8.8 میلی متر پایین تر و 3.4 میلی متر باریک است. برای اینکه ساعت باریک تر به نظر برسد ، قاب ، قاب و سایر قطعات با دقت طراحی شده اند تا وقتی از کناره مشاهده می شوند صاف به نظر برسند. این دستبند از اورتان نرم ساخته شده است تا تهویه و انعطاف پذیری فوق العاده ای داشته باشد و از قرارگیری راحت مچ دست شما اطمینان حاصل کند. سوراخ های نزدیک حلقه ها که بند را روی بدنه محکم می کند ، قابلیت تنفس را دارد ، به آزاد شدن تعریق کمک می کند و به ساعت یک تناسب راحت و هوا می دهد که برای ورزش عالی است. فاصله دقیق 5 میلی متری بین سوراخ های دستبند نیز امکان تنظیم دقیق طول را فراهم می کند.

اخبار مرتبط  Dunn-Edwards® روندهای طراحی + رنگ + 2021 را اعلام می کند

GBD-200 همچنین از عملکرد استثنایی برخوردار است. برای تنظیم فواصل گرفته شده توسط سنسور شتاب ساعت با استفاده از GPS تلفن هوشمند ، کافی است با یک تلفن هوشمند جفت شوید. هنگامی که کاربر این مورد را تنظیم می کند ، ساعت حتی با عدم اتصال به تلفن هوشمند ، فواصل را با سطح دقت بالاتری نیز اندازه گیری می کند. این ساعت همچنین سرعت اجرا را اندازه گیری می کند و دارای یک ویژگی دامان خودکار است که به طور خودکار بارها را در یک فاصله تعیین شده ردیابی می کند. هنگامی که با برنامه اختصاصی G-SHOCK MOVE استفاده می شود ، پشتیبانی گسترده ای از تمرینات روزانه ارائه می دهد ، به کاربران امکان می دهد گزارش های مداوم را با اطلاعات مربوط به تعداد مرحله و کالری مصرف شده ، گزارش فعالیت ها و موارد دیگر ، مستقیماً در تلفن هوشمند خود بررسی کنند.

اخبار مرتبط  شرکتی مستقر در کالیفرنیا با کت و شلوار Class-Action که ادعا می کند برچسب گذاری نادرست بر روی محصولات خود را ادعا کرده است.

* در مقایسه با اندازه گیری های مسافت انجام شده توسط مدل های قبلی کاسیو که فقط از شتاب سنج استفاده می کردند. این امر به دقت عملکرد GPS تلفن هوشمند نیز بستگی دارد.

https://products.g-shock.com/asia-mea/fa/_detail/GBD-200-9/

مارک و آرم بلوتوث® علائم تجاری ثبت شده متعلق به بلوتوث SIG ، شرکت هستند ، و استفاده از این علائم توسط Casio Computer Co.، Ltd. تحت مجوز است.

اخبار مرتبط  دکتر لوسیا ژانگ نویسنده چینی سنگاپوری با راه اندازی کتاب جدید در سفر دریایی مسیر دریایی ابریشم سفر می کند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1531590/1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1531591/2.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD

SOURCE CASIO COMPUTER CO.، LTD