THC شرکت Oak Hill Financial Inc را برای ارائه روابط سرمایه گذار و خدمات مشاوره استخدام می کند

THC – CSE THCBF – فرابورس TFHD

ونکوور ، بریتیش کلمبیا، 16 ژوئن 2021 / PRNewswire / – THC BioMed Intl Ltd. (“THC” یا “شرکت”) (CSE: THC) خوشحال است که اعلام می کند این شرکت از خدمات Oak Hill Financial (“Oak Hill”) واقع در تورنتو تا از آن در فعالیت های روابط سرمایه گذار حمایت کند. THC با همکاری می کند بلوط تپهبرای بهبود دید و نمایه آن در جمع و در دنیای مالی.

بلوط تپه برای مدت سه ماه متعهد شد بلوط تپه خدمات مشاوره ای روابط سرمایه گذار در کانادا را به THC ارائه می دهد. هزینه کل THC در طول مدت قرارداد 24000 دلار به علاوه HST است. THC همچنین 300000 گزینه را ارائه می دهد بلوط تپه خروجی قیمت سهام براساس قیمت پایانی سهام عادی شرکت در روز قبل یا روز انتشار هر کدام بالاتر است.

بلوط تپه و THC اشخاص وابسته ای نیستند و با شرایط بازار کار می کنند. گذشته از گزینه های ارائه شده توسط THC بلوط تپه صادر شده است بلوط تپه هیچ بهره اضافی ، به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، در اوراق بهادار THC ، و نه هیچ حق یا قصد برای به دست آوردن چنین سود.

اخبار مرتبط  Byrna Technologies وارد تسهیلات جدید اعتبار می شود

وی گفت: “اوك هیل اطمینان حاصل خواهد كرد كه تاریخچه شركت ما با سرمایه گذاران و جامعه سرمایه گذاران كانادایی به اشتراک گذاشته می شود زیرا ما خطوط تولید خود را گسترش می دهیم و به دنبال فرصت های شغلی بیشتری هستیم.” جان میلر، مدیر عامل از THC. “

اطلاعات مربوط به THC

THC BioMed یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال شاهدانه در کانادا است. این اولین بار در سال 2013 به عنوان بخشی از معافیت از بهداشت کانادا در بخش 56 برای دست زدن به شاهدانه تحت این ماده منتشر شد قانون کنترل مواد مخدر و مواد دارای مجوز است و از سال 2016 تولید کننده دارای مجوز با توجه به شرایط فعلی است. این یک تولید کننده دسته کوچک با هدف تبدیل شدن به یک رهبر در صنعت نوشیدنی و غذا است.

THC BioMed طبق گفته کانادایی یک تولید کننده مجاز شاهدانه برای استفاده پزشکی و تفریحی است قانون حشیش. این مجوز برای رشد و فروش حشیش خشک ، استخراج شده ، خوراکی و موضعی مجاز است. این شرکت در تحقیقات علمی و توسعه محصولات و خدمات در صنعت شاهدانه پیشرو است. THC BioMed از موقعیت خوبی برخوردار است که پیشگام این صنعت با رشد سریع است.

اخبار مرتبط  گروه Neiman Marcus در این فصل از تعطیلات با عشق پیشرو است

لطفاً برای توضیحات دقیق شرکت و خدمات ما در سایت www.thcbiomed.com از وب سایت ما دیدن کنید

اطلاعات رو به جلو:

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی اطلاعات آینده نگرانه در مورد تجارت THC BioMed Intl Ltd. (“THC”) im حس قوانین اوراق بهادار کانادا. اطلاعات آینده نگر بر اساس انتظارات اساسی و فرضیاتی است که توسط مدیریت THC ساخته شده است. در برخی موارد ، عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی به کار برد ، مانند ب “اراده” ، “می تواند” ، “می خواهد” ، “انتظار” ، “قصد” ، “برنامه” ، “تلاش” ، “محاسبه” ، “باور” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “بالقوه” ، “ادامه” ، “احتمال” و تغییرات یا نفی این کلمات و عبارات مشابه. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی حکایت دارد و حاکی از آن است که THC در خط مقدم این صنعت با رشد سریع قرار خواهد گرفت. اگرچه THC BioMed معتقد است که این اطلاعات آینده نگرانه بر اساس انتظارات و پیش فرض های منطقی استوار است ، اما نباید به اطلاعات آینده نگر اعتماد غیرمنطقی داشت ، زیرا THC BioMed نمی تواند تضمین کند که واقعاً توسعه می یابد. THC از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی عمومی هرگونه اطلاعات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع یا نتایج آینده ، یا به هر دلیل دیگری ، صرف نظر از آنچه در قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است ، صرف نظر می کند.

اخبار مرتبط  Apparel Powerhouse Entripy SLAITE POD را در فروشگاه App Shopify برای پشتیبانی از مشاغل کوچک ، خالقان راه اندازی می کند

بورس اوراق بهادار کانادا (CSE) کفایت یا دقت مطالب این بیانیه مطبوعاتی را بررسی نکرده و هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

تماس با: رئیس جمهور و مدیر عامل ، جان میلر، THC Biomed Intl Ltd.، 1-844-THCMEDS، E: [email protected]

لینک های مربوطه

http://thcbiomed.com/

SOURCE THC BioMed Intl Ltd.