HEARTLAND 10.1٪ از اسرائیل TERMINAL X را به دست می آورد

TEL AVIV ، اسرائیل، 16 ژوئن 2021 / PRNewswire / – گروه FOX امروز از امضای توافق نامه ای بین HEARTLAND و TERMINAL X خبر داد. پس از اتمام عرضه عمومی ، HEARTLAND حدود 10.1٪ از سرمایه TERMINAL X را در اختیار خواهد داشت.

HEARTLAND A / S بازوی سرمایه گذاری یک کارآفرین دانمارکی است آندرس هولچ پوولسن، مالک سهام قابل توجه در صنایع مختلف ، از جمله مارک های برجسته مد و سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مانند سایت مد انگلیس ASOS و سایت های مد آلمان Zalando و About You.

این اعلامیه در مورد این مشارکت در حالی اعلام شد که TERMINAL X اعلام کرد که در حال بررسی IPO در بورس اوراق بهادار است تلآویو. در ارائه سرمایه گذاران عمومی ، این شرکت در طی سه سال گذشته رشد استثنایی و همچنین داده های عملیاتی و موتورهای رشد چشمگیر را برای آینده ارائه داده است.

TERMINAL X ، یک شرکت آنلاین با مارک های چندگانه است ، متعلق به گروه FOX است و تنها در مدت سه سال به عنوان سایت برتر اسرائیلی در زمینه خود شناخته شد. این سایت به مخاطبان اسرائیلی بیش از 160 مارک بین المللی برجسته مانند Nike ، Mango ، American Eagle و همچنین مارک های برجسته محلی و یک برچسب خصوصی TERMINAL X را ارائه می دهد. TERMINAL X اولین سایت در اسرائيل در ارائه تحویل در یک روز کاری ، یک تجربه مشتری منحصر به فرد از طریق قابلیت های پیشرفته فن آوری و تدارکات ، یک انبار رباتیک کاملاً خودکار و دانش عمیق در زمینه مد.

اخبار مرتبط  پوشک بچه رشد بازار در صنعت لوازم خانگی و کالاهای خاص را کاهش می دهد

گروه FOX پیشرو و بزرگترین گروه خرده فروشی در است اسرائيل. این گروه مجموعه گسترده و متنوعی از 20 مارک ملی و بین المللی شامل Nike ، Foot Locker ، Mango ، American Eagle ، Billabong و غیره را در کنار مارک های خاص خود مانند FOX ، FOX Home ، Laline ، Shilav و غیره دارد. این گروه در حدود 800 فروشگاه در اسرائيل و در دنیا 8500 کارمند دارد. این شرکت از سال 2002 در بورس اوراق بهادار ثبت شده است و اخیراً عرضه عمومی را به اتمام رسانده و سهام شرکت تابعه خرده فروشان خود را که شبکه های نایک ، پا قفل و دریم ورزش را اداره می کند ، ذکر کرده است. این لیست همزمان با تکمیل انتقال 10٪ از سرمایه خرده فروشان به شرکت Global Lock ، که توافق نامه ای بیانگر ابراز ایمان عظیم در گروه اسرائیلی است ، تهیه شده است. گروه FOX با همکاری نایک و Foot Locker در چندین کشور در اروپا و کانادا فعالیت می کند و برای سالهای آینده برنامه توسعه مهمی دارد.

اخبار مرتبط  Natura & Co اولین گزارش سالانه خود را با ایوان منتشر می کند

آندرس هولچ پوولسن: “ما از TERMINAL X بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم. این شرکت توانایی های برجسته ای را با رشد فروش بالا همراه با افزایش چشمگیر عملکرد تجاری ارائه می دهد که انگیزه من برای ایجاد این مشارکت است. من کاملاً به شرکت ، توانایی های آن و پتانسیل رشد آن اعتقاد دارم”.

اخبار مرتبط  پیتزاهای جدید بوراتا به وقت روز ملی پیتزا در پیتزا فروشی نیویورک روسو و آشپزخانه ایتالیایی

هارل ویزل، مالک و مدیرعامل گروه FOX: “من از این همکاری استراتژیک با HEARTLAND خوشحالم. ابراز ایمان ، ناشی از این شریک خاص ، موقعیت شایسته TERMINAL X را در کنار بازیگران بزرگ جهانی تأکید می کند و از توانایی ، قدرت و قدرت آن خبر می دهد. بیش از هر درجه یا عدد. “

نیر هوروویتز، مدیر عامل شرکت TERMINAL X: “همکاری با HEARTLAND به TERMINAL X کمک خواهد کرد هم در بازار داخلی و هم در کشورهای دیگر. TERMINAL X تجربه خرید کاملی با بالاترین استانداردهای بین المللی به مشتریان خود ارائه می دهد که در نتیجه ما پیشرو هستیم. ، متنوع ترین و بزرگترین پلت فرم در اسرائيل. HEARTLAND سابقه اثبات شده ای در شناسایی نمایندگی های تجارت الکترونیکی قبل از تبدیل شدن آنها به رهبران جهانی دارد و این مشارکت که امروز به آن دست می یابیم گام استراتژیک مهمی در جهت آینده شرکت و رشد مداوم آن است. “

منبع گروه FOX