IPSO محصولات و فن آوری های جدید را اعلام می کند

به لطف صفحه نمایش لمسی بزرگ هفت اینچی و قابلیت اتصال و قابلیت دسترسی به داده ها ، سیستم عامل EVOLIS به عنوان یکی از کنترل کننده های بصری در صنعت لباسشویی تجاری شناخته می شود. کنترل هم در واشرهای شناور IY و هم در خشک کن های DR موجود است. این منجر به یک “اکوسیستم کنترل” منحصر به فرد می شود که عملکرد ماشین را بسیار ساده می کند. چه عملکرد ماشین لباسشویی باشد و چه خشک کن ، این عمل بصری دقیقاً یکسانی دارند (برنامه ها را انتخاب کنید ، زبانها را تغییر دهید ، به عملکرد راهنما دسترسی پیدا کنید …).

IPSO Connect: داشبورد برای دارندگان

علاوه بر این ، اتصال از طریق سیستم مدیریت لباسشویی “IPSO Connect” به دارندگان لباسشویی حتی كنترل كننده بیشتری نیز می دهد تا تجارت خود را با كمترین هزینه ممكن انجام دهند. همچنین مدیران لباسشویی حرفه ای که چندین امکانات را مدیریت می کنند ، از بصری قدردانی خواهند کرد. صفحه لمسی. سی و چهار گزینه زبان و شرح چرخه روشن این اطمینان را می دهد که کارکنان می توانند به طور موثر ماشین آلات را برای نتایج با کیفیت استثنایی کار کنند

اخبار مرتبط  De Rigo اولین مجموعه عینک را برای TUMI ارائه می دهد

IDR – طیف دیگری از خشک کن های کم مصرف با انرژی

خشک کن های IPSO DR از سالیان گذشته بخشی اساسی در محدوده محصول بوده اند ، اما اخیراً خط دوم خشک کن ها به این دامنه اضافه شده است. این محدوده جدید به نام IDR از ترکیبی از جریان هوای شعاعی و محوری استفاده می کند که منجر به انتقال حداکثر گرما ، مصرف انرژی کم و زمان کوتاه خشک شدن می شود.

اخبار مرتبط  Ignite دو انتصاب جدید به هیئت مدیره و نتایج مجمع عمومی سالانه سال 2020 اعلام کرد

محدوده خط IDR از خشک کن های تجاری دارای ظرفیت های 9 ، 11 ، 13 ، 16 ، 24 و 35 کیلوگرم هستند. به تازگی ، یک مدل جدید باتری IDD285 با ظرفیت 2 x 12 کیلوگرم برای هر دو محیط صنعتی و تجاری به این مجموعه اضافه شده است.

تمام تغییرات محصول در “نمایشگاه دیجیتال IPSO” منعکس شده است

در زمان هایی که اکثر نمایشگاه ها لغو می شوند و سفر همچنان یک چالش است ، IPSO یک نمایشگاه دیجیتال طراحی کرده است. این پیشنهاد به همه مشتریان این امکان را می دهد تا از هرجای هر زمان و در هر زمان اطلاعات بیشتری در مورد دامنه محصول کسب کنند. نمایشگاه یک فرصت طلایی برای شرکای فعلی / بالقوه و مشتریان است تا از طریق یک تجربه تعاملی با بزرگترین طیف محصولات این صنعت از راه دور آشنا شوند. این پلتفرم قابلیت هایی را برای اشتراک گذاری آسان مطالب ارائه می دهد. حساب خود را در http://showroom.ipso.com ایجاد کنید و با محصولات ، راه حل ها و فناوری های معتبرترین برند لباسشویی جهان به روز باشید.

اخبار مرتبط  A Beep، LLC 25 امین سالگرد را جشن می گیرد

اطلاعات بیشتر

آرم / تصاویر: https://alliancelaundrysystems.widencollective.com/c/njkaxfmf

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1533447/IPSO_EVOLIS.jpg

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1533445/IDD285.jpg

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1533446/IPSO_digital_showroom.jpg

SOURCE Alliance Laundry Systems