Emerald Scientific از تحقیقات ماری جوانای پزشکی در فلوریدا پشتیبانی می کند

SAN LUIS OBISPO ، کالیفرنیا.، 16 ژوئن 2021 / PRNewswire / – Emerald Scientific، LLC توسط کنسرسیوم نتایج بالینی پزشکی ماری جوانا به عنوان همکار صنعت پذیرفته شده است. تاسیس شده در ژوئن 2019، کنسرسیوم تحقیق در مورد تأثیرات ماری جوانای پزشکی بر شرایط و علائم سلامتی را انجام می دهد ، به اشتراک می گذارد و از آنها پشتیبانی می کند. به کارگردانی یک تیم رهبری در دانشگاه فلوریدا، کنسرسیوم دانشگاههای دولتی و خصوصی را در سراسر ایالت درگیر می کند فلوریدا برای تسهیل و انجام تحقیقات در مورد ماری جوانای پزشکی در سراسر ایالت برای اطلاع از مراقبت ها و سیاست های بالینی.

اخبار مرتبط  InventHelp Spatula همه را در یک کباب (HKT-116) ارائه می دهد

به عنوان یک همکار صنعت ، Emerald Scientific در پایگاه داده Connect and Advance Research for Medical Marijuana Analysis (CARMMA) ذکر شده است. پایگاه داده CARMMA برای ارتباط مشارکت های کلیدی بین محققان ، پزشکان و همکاران صنعت با هدف افزایش و تسریع تحقیقات ماری جوانا پزشکی طراحی شده است. دسترسی به پایگاه داده CARMMA را می توانید در وب سایت کنسرسیوم به آدرس mmjoutcomes.org درخواست کنید.

Emerald Scientific در سال 2012 تاسیس شد و اولین شرکتی بود که 100٪ به توزیع لوازم و تجهیزات علمی به طور انحصاری به صنایع شاهدانه و شاهدانه از طریق وب سایت خود ، emeraldsc Scientific.com اختصاص داشت. سالها تخصص فنی خاص صنعت زمرد منابع ارزشمندی را برای جامعه علمی شاهدانه فراهم می کند تا آزمایش های تحلیلی ، تست مهارت ، تجهیزات و ابزار دقیق آزمایشگاه ، انتخاب محصول برای استفاده در تحقیقات ماری جوانا پزشکی ، مشاوره در مورد تأمین مالی آزمایشگاه و ساخت آن و موارد دیگر.

اخبار مرتبط  مادربزرگ ایزورا دماری ، برزیلی را که نزدیک به 80 سالگی به یک نماد مد تبدیل شد ، ملاقات کنید

زمرد علمی به عنوان بخشی از تعهد خود برای حمایت از همکاری ، شفافیت و تحول علم در صنعت شاهدانه و شاهدانه ، برنامه Emerald Test ™ و آزمایش آزمایش مهارت مقایسه آزمایشگاه را که به طور خاص برای آزمایشگاه های آزمایش کنف و شاهدانه برای ارزیابی آزمایشگاه تهیه شده است ، ارائه می دهد. صحت توانایی های تحلیلی آنها. آزمون زمرد twice هر سال دو بار با جلسه بهار و پاییز برگزار می شود. اطلاعات کامل در مورد آزمایش زمرد as ، و همچنین جزئیات داده های آزمایش قبلی ، در وب سایت The Emerald Test at به آدرس emeraldtest.com موجود است.

اخبار مرتبط  بنیاد هوم دپو 30 هزار دلار بورس تحصیلی به دانشجویان SkillsUSA اعطا می کند

تماس با رسانه:
امی دیلون
[email protected]
877-567-3598

SOURCE زمرد علمی