پروبیوتیک SOFAR Americas ‘AminoAlta به وضعیت GRAS تأیید شده دست می یابد

پتالوما ، کالیفرنیا، 16 ژوئن 2021 / PRNewswire / – SOFAR Americas، Inc. ، شرکت تابعه ایالات متحده در ایتالیا SOFAR S.p.A. ، پیشرو شرکت بهداشت گوارشی ، اعلام کرده است که تقویت کننده پروتئین گیاهی پروبیوتیک AminoAlta آن به GRAS کاملاً مورد تأیید رسیده است ، که ایمنی آن را برای استفاده در مکمل های غذایی منتقل و تأیید می کند.

آمینوآلتا یک مکمل پروبیوتیک است که برای افزایش جذب اسیدهای آمینه کلیدی در پروتئین های گیاهی در بدن فرموله شده و نشان داده شده است. این ترکیب از یک ترکیب بدیع از دو تشکیل شده است لاکتوباسیلوس پاراکازی سویه ها ، CNCM I-1572 و DSM 26760 ، در یک ترکیب 50/50.

اولین سویه در آمینوآلتا ، L. paracasei CNCM I-1572 ، در سال 2018 وضعیت GRAS تأیید شده را دریافت کرد در حالی که DSM 26760 در بهار 2021 وضعیت GRAS تأیید شده را دریافت کرد ، و این اجازه را می دهد تا ترکیب خود به طور کامل GRAS تأیید شود. این تعیین باعث پیشرفت هر دو نمونه علمی و ایمنی ماده تشکیل دهنده می شود.

GRAS تأیید شده AminoAlta به موقع است ، زیرا بازار پروتئین های گیاهی در حال تسریع و گسترش است. مطابق با گریگوری بونفیلیو، رئیس جمهور و مدیر عامل SOFAR Americas ، مصرف کنندگان متوسط ​​در حال تصمیم گیری برای تغییر از پروتئین های حیوانی به مواد گیاهی هستند.

اخبار مرتبط  دستیابی به ظاهر به نظر می رسد که شما مستقیماً به درب خود سزاوار هستید با استفاده از Ship Me Style ، یک سرویس سبک جدید آنلاین مبتنی بر رویداد

طبق تحقیقات و تجزیه و تحلیل بازارها ، ارزش غذایی صنایع گیاهی ایالات متحده در سال 2020 معادل 5.6 میلیارد دلار ارزیابی شده است و انتظار می رود ارزش آن طی 7 سال تقریباً دو برابر شود و به 10،7 میلیارد دلار در سال 2027 برسد. طبق پروتئین بازار پروتئین گیاهی ایالات متحده داده های Market Insights ، پیش بینی می کند سالانه 10 درصد رشد داشته باشد 23.4 دلار میلیارد دلار تا سال 2027. پیش بینی می شود بازار جهانی محصولات پروبیوتیک به این بازار برسد 69 میلیارد دلار طبق گزارش Research and Markets ، “بازار جهانی پروبیوتیک تا سال 2023” (2019) تا سال 2023.

بونفیلیو گفت: “آمارهای بازار نشان می دهد كه آمینوآلتا چقدر می تواند برای مصرف كننده پروتئین های گیاهی در سطح جهان مرتبط باشد.” “آمینوآلتا کمک می کند تا مقداری ارزش اضافی و معنی دار از اسیدهای آمینه موجود در پروتئین های گیاهی باز شود. اسیدهای آمینه زنجیره ای شاخه ای و ضروری ، از جمله لوسین و متیونین – که برای عملکرد ورزشی و عضله سازی اساسی هستند – در نمونه های خون به میزان قابل توجهی بالاتر یافت می شود ”

اخبار مرتبط  Zelira Therapeutics اولین آزمایشات بالینی دنیا را برای درمان بی خوابی با حشیش پزشکی انجام می دهد

Bonfilio اضافه شده است ، “یک چالش اساسی و گسترده تلاش برای غلبه بر محدودیت جذب و سلامت فعلی پروتئینهای گیاهی است و AminoAlta برای حل این مسئله فرموله شده است. اکنون ، با تأیید GRAS برای هر دو سویه ، می توان از AminoAlta به طور کامل استفاده کرد اطمینان از طیف گسترده ای از مکمل ها و هماهنگی با غذاها و نوشیدنی های کاربردی. آمینوآلتا در برنامه خود برای محصولاتی که برای ورزشکاران و افراد فعال که به طور فزاینده ای به مکمل های پروتئینی گیاهی سالم تر و همچنین گیاه خواران و گیاهخواران اعتماد می کنند ، بسیار مناسب است. وگان ، به طور یکسان. “

“استراتژی ارزش SOFAR ، که شامل تحقیقات مربوط به IP و تحقیقات بالینی است ، اکنون با تصویب جدید GRAS برای AminoAlta تقویت می شود ، و از استفاده از آن در مکمل های جدید مبتنی بر شواهد برای بازار پشتیبانی می کند.” مارتین پورپورا، دکترا ، عضو هیئت مدیره میلواکیIncrenovo LLC مبتنی بر “موفقیت سریع و بی نظیر گوشت های گیاهی و تغییر مداوم پروتئین آب پنیر به نخود در بخش های ورزشی و مدیریت وزن نشان می دهد که تحقیقات SOFAR در چند سال اخیر در این زمینه امیدوار کننده و پیشگامانه است.”

اخبار مرتبط  آتش سوزی Pye-Barker آتش نشانی متحد را به دست می آورد ، دو مکان جدید در فلوریدا را اضافه می کند

AminoAlta both حق ثبت اختراع و ثبت اختراع است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آمینوآلتا و اینکه چگونه می تواند به مصرف کنندگان پروتئین گیاهی در دستیابی به عملکرد بدنی بهتر و به طور کلی سلامتی مطلوب کمک کند ، به این آدرس مراجعه کنید: http://aminoalta.com/.

درباره SOFAR Americas، Inc.

SOFAR Americas، Inc. متعلق به ایتالیا SOFAR S.p.A ، پیشرو شرکت دارویی و تغذیه ای سلامت دستگاه گوارش ، با نزدیک به 50 سال تجربه در تولید داروهای مارک دار ، دستگاه های پزشکی و مکمل های غذایی با بالاترین کیفیت. تخصص ، انعطاف پذیری و نوآوری ارزش هدایت کننده ای هستند که امکان طراحی ، توسعه ، تولید و توزیع محصولات منحصر به فرد برای سلامتی و سلامتی انسان را فراهم می کنند.

مخاطب:

گریگوری بونفیلیو | SOFAR Americas، Inc. | 707-769-0852 | [email protected]

SOURCE SOFAR Americas، Inc.

لینک های مربوطه

http://aminoalta.com