CPSC از سیستم عامل های اجاره تعطیلات ، AirBnB ، Vrbo ، TripAdvisor و سایر موارد می خواهد تا مالکان را ملزم به غیرفعال کردن سریع آسانسورهای خانگی کنند

واشنگتن، 20 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – https://www.cpsc.gov/Newsroom/News-Releases/2021/CPSC-Urges- تعطیلات-اجاره-بسترهای نرم افزاری-AirBnB-Vrbo- مشاور راهنما-و-دیگران-برای-خواستار-صاحبان-برای – آسانسورهای خانگی – غیرفعال – بلافاصله

به دنبال گزارش دیگری از مرگ دلخراش کودک خردسال در آسانسور مسکونی ، سرپرست کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) رابرت آدلر امروز از انجمن اجاره تعطیلات کمک خواست. در نامه ای به سیستم عامل های اجاره تعطیلات ، AirBnB ، Vrbo و دیگران ، آدلر از شرکت ها خواست که بلافاصله برای محافظت از مصرف کنندگان آسیب پذیر گام بردارند.

آدلر گفت: “آژانس در حال گام برداشتن با تولیدکنندگان است ، اما ما به مشاغلی که اجاره تعطیلات را تسهیل می کنند نیاز داریم تا به ما بپیوندند.” وی افزود: “این جراحات و مرگ ها وحشتناک است و ما به صاحبان املاک و آژانس های اجاره ای نیاز داریم تا آسانسورها را بلافاصله تا زمان بازرسی غیرفعال کنند.”

آسانسورهای مسکونی خطر پنهان و مهلکی دارند: کودکان کوچک را می توان در شکافی که ممکن است بین درها وجود داشته باشد ، خرد کرد و به کام مرگ برد. اگر فاصله بین هر قسمت خارجی (یعنی. ، بالابر) درب ، و دورترین نقطه درب داخلی (که اغلب یک درب آکاردئونی است) خیلی عمیق است ، کودک می تواند بدون باز کردن درب اتومبیل داخلی ، درب بالابر را وارد کند و ببندد ، و بین دو درب محصور شود ، در هنگام حرکت کابین آسانسور منجر به جراحات جدی یا مرگ می شود. کودکان ، برخی از آنها به سن 2 و 12 سالگی ، در این شکاف خرد شده و دچار شکستگی های متعدد جمجمه ، شکستگی مهره ها و خفگی ضربه ای شده اند. کودکان دیگر آسیب های ویرانگر و مادام العمر دیده اند. هفته گذشته گزارش شد که یک کودک 7 ساله به طرز فجیعی در آسانسور خانه تعطیلات درگذشت کارولینای شمالی.

نامه امروز اولین باری است که آژانس به طور علنی از مشاغل اجاره ای تعطیلات خواسته است فوراً وارد عمل شوند. به طور خاص ، این نامه از شرکت های اجاره ای می خواهد که بلافاصله از طریق ایمیل یا در یک جعبه هشدار در صفحه های رزرو یا رزرو خود ، خطر احتمالی را به همه اجاره کنندگان اطلاع دهند. بلافاصله همه اعضا یا “میزبانان” را با استفاده از سیستم عامل ها برای قفل کردن درهای دسترسی خارجی یا غیرفعال کردن آسانسور در ویژگی های خود ، مگر اینکه و تا زمانی که این اعضا اثبات بازرسی را تأیید کنند ، تأیید کنند که هیچ شکاف خطرناکی وجود ندارد و نیاز به بازرسی آسانسور از هر کسی که لیست خود را به جلو ارسال می کند.

اخبار مرتبط  برنامه Virtual Event WeInvite "VirtualToast" را راه اندازی می کند

CPSC اخطارها ، فراخوان ها و دادخواست مربوط به آسانسورهای مسکونی را صادر کرده است.

  • CPSC شکایت tyssenkrupp Access Corp. ، 7 جولای 2021
    CPSC شکایت tyssenkrupp Access Corp بیش از خطر مرگبار شکاف در آسانسورهای مسکونی. اقدام ناشی از سه حادثه: یک کودک درگذشت ، دیگری ازکارافتاده دائمی و سومین بیمار پس از محبوس شدن در بیمارستان بستری شد | CPSC.gov
  • آسانسورهای مسکونی شرکت Otis Elevator ، 17 دسامبر 2020 https://cpsc.gov/Recalls/2020/otis-elevator-company-recalls-to-pectit-pirevate-isve-vivation-leveators- due- to- entrapment.
  • آسانسورهای خانگی آسانسور کمبریج ، 27 مارس 2019 https://www.cpsc.gov/Recalls/2019/Cambridge-Evevating-Recalls-Home- آسانسورها -تویید-به-سقوط-خطر.
  • آسانسور خانگی آسانسور Waupaca ، 25 اکتبر 2018 https://www.cpsc.gov/Recalls/2019/Waupaca-Elevator-Recalls-to-Infect-Evevators-Due-to-Injury-Hazard.
  • آسانسورهای مسکونی پورتا ، 3 آگوست 2016 https://www.cpsc.gov/Recalls/2016/Porta-Recalls-Residential- آسانسورها.
  • آسانسورهای مسکونی کارولینای ساحلی ، 19 مارس 2015 https://www.cpsc.gov/Recalls/2015/Clads-Castastrophic-Brain-Ijury-Purpts-Recall-of-Residential- آسانسورها.
  • ThyssenKrupp دسترسی به ساخت آسانسورهای مسکونی ، 20 سپتامبر 2012 https://www.cpsc.gov/Recalls/2012/ آسانسورهای-مسکونی-احیا-شده-برای-تعمیرات-توسط-ساخت-دسترسی-تیسن کروپ-به-دلیل-سقوط-خطرناک.
اخبار مرتبط  بنیاد شرکت کروگر اعلام کرد صندوق سهام عدالت برای ساختن شرکای مشترک

برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمنی ، به پیام های آموزش ایمنی CPSC در آسانسورهای مسکونی مراجعه کنید.

CPSC تحقیقات خود را در مورد ایمنی آسانسورهای مسکونی ادامه خواهد داد و به مصرف کنندگان توصیه می کند هرگونه مورد ایمنی مربوط به آسانسورهای مسکونی را در www.SaferProducts.gov گزارش دهند.

درباره CPSC ایالات متحده
کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) متهم به محافظت از مردم در برابر خطرات غیر منطقی صدمه یا مرگ ناشی از استفاده از هزاران نوع کالای مصرفی است. کشته ها ، جراحات و خسارت های مالی ناشی از حوادث محصولات مصرفی بیش از این هزینه ها را به ملت تحمیل کرده است 1 تریلیون دلار سالانه فعالیت CPSC برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرفی در کاهش میزان آسیب های مرتبط با محصولات مصرفی طی 40 سال گذشته نقش داشته است.

اخبار مرتبط  Nutrena® تعادل هضم کننده را به خط تولید اضافه می کند

قانون فدرال هر شخصی را از فروش محصولات مشروط به فراخوان داوطلبانه اعلام شده توسط سازنده یا فراخوان اجباری سفارش شده توسط کمیسیون منع می کند.

برای اطلاعات نجات دهنده:
– به CPSC.gov مراجعه کنید.
– برای دریافت هشدارهای ایمیل ما ثبت نام کنید.
– ما را در فیس بوک ، اینستاگرامUSCPSC و توییتر دنبال کنید USCPSC.
– گزارش یک محصول خطرناک یا آسیب مربوط به محصول در www.SaferProducts.gov.
– با شماره تلفن 800-638-2772 CPSC تماس بگیرید (TTY 301-595-7054 TTY).
– تماس با رسانه 301-504-7908

شماره انتشار: 21-166

SOURCE کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده

لینک های مربوطه

https://www.cpsc.gov