یاسین ک. فواز مسابقه خودکار مالی برای آوردن مشاغل و درآمد لبنان پسا همه گیر

بیروت، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – خانم فرانسه لو-آن وکیا پس از ارسال مسابقه به دلیل همه گیری جهانی ، به عنوان خانم اروپا 2021 تاجگذاری کرد.

از دست دادن اروپا و نفرات دوم به لطف حامی اصلی مراسم ، جایزه نقدی و جایزه ای اهدا شد ، یاسین کی فواز. همراه با عنوان و درآمد نقدی ، Vecchia از طریق شبکه آژانس های مدل سازی Fawaz و روابط عمومی در سراسر جهان به قراردادهای یک ساله دسترسی دارد. او در مهمانی ترین شهرهای جهان مانند مهمانی ها به طور میهمانانه ظاهر می شود میلان، پاریس، لندن، برلین، و نیویورک. نقش جدید او این قدرت را در او ایجاد می کند که امیدواران برجسته را به ایمان به خود و موفقیت برساند.

این رویداد معتبر با حمایت مالی تاجران و افراد جامعه بین المللی برگزار شد یاسین کی فواز، بیشتر به عنوان مانیکر محبوب اینستاگرام “King Rolodex” شناخته می شود و بیش از یک میلیون فالوور دارد. آلتره یاسین در تجمل و تجمل بی پایان زندگی می کند. این لقب از سوی همکاران تجاری بود که تحت تأثیر ارتباطات گسترده و برجسته ای که در اختیار یاسین بود تحت تأثیر قرار گرفت. علاقه تجاری جهانی یاسین دسترسی منحصر به فرد او را به بالاترین ، تأثیرگذارترین و مهمترین ارتباطات در سراسر جهان فراهم کرده است.

اخبار مرتبط  Weibo Hi-Tech در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia محصولات زیبایی با یخ خشک 15 ستاره را ارائه می دهد

وی به عنوان برگزار کننده و تنها سرمایه گذار Miss Europe 2021 ، اهمیت بازگشت دوباره این رویداد معتبر را دید لبنان سرمایه، پایتخت.

وقتی از او س askedال شد چه چیزی او را واداشت تا مسابقه را برگزار کند لبنان، فواز گفت ، “با وجود اقتصاد جدی در لبنان ، بسیاری بدبین بودند که سازمان میس اروپا هرگز فکر کند بیروت، چه رسد به یک خانه دائمی تر. من با اعتماد به نفس در اعتقاد به این که می توانیم یک رقابت موفق و با ارزش داشته باشیم ، به خصوص در این زمان دشوار در لبنان. یک پیروزی بزرگ در کار من برای بازگرداندن دوشیزه اروپا ، ایجاد شغل برای لبنانی های بی کار و نیاز به درآمد برای مشاغل محلی بود که زیربنای تدارکات این رویداد بودند. “

اخبار مرتبط  AutoNation و Inter Miami CF Partner برای از بین بردن سرطان

درباره خانم اروپا

از دست دادن اروپا یک مسابقه زیبایی است که در سال 1927 توسط Fanamet به عنوان یک رویداد یکبار تاسیس شد ، جایی که برنده باید در یک فیلم به کارگردانی فریدریش ویلهلم مورناو بازی کند. از دست دادن اروپا با اولین مسابقه در سال 1929 توسط موریس دو والفی تاسیس شد.

در باره یاسین کی فواز

یاسین کی فواز از روابط گسترده بین المللی خود به عنوان مدیرعامل گروه ردینگتون استفاده می کند. خود ایالت واشنگتن.شرکت مشاوره استراتژیک مبتنی بر خدمات مشاوره ای و اطلاعاتی که تصمیمات و سرمایه گذاری های مهم جهانی است به روسای کشورها ، سلطنتی و میلیاردرها ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  اولین الماس دارای درجه اعتبار خنثی و پایدار با استفاده از Latitude ، انقلابی با نام تجاری جدید ، وارد بازار می شود

بینش وی در فوربس ، هافینگتون پست و هیل برجسته شده است. یاسین به موازات حمایت و حمایت مالی از مستحقین ، که شامل کمکهای تحصیلی برای دانشجویان کم درآمد و کمکهای مادی به اهداف خیرخواهانه در نقاط مهم جهان است ، در اجرای برنامه های پشتیبانی نقش اساسی داشته است.

تماس با رسانه:
شاندرو روابط عمومی
جری شاندرو
[email protected]

تصاویر مرتبط

miss-france-lou-ann-vecchia-and.jpg
خانم فرانسه لو- آن وکیا و حامی مالی یاسین کی فواز
خانم فرانسه لو- آن وکیا با یاسین کی فواز بعد از تاجگذاری به عنوان خانم اروپا

منبع Yassin K. Fawaz