GrubMarket محصولات ترمینال را برای گسترش بیشتر در نیویورک خریداری می کند

سانفرانسیسکو، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – GrubMarket امروز اعلام کرد که خرید ترمینال تولید ، یک فروشنده عمده فروشی معتبر و با سابقه در نیویورک. Terminal Produce یکی از کانالهای اصلی تأمین منابع میوه های گرمسیری ، سبزیجات و ماهی های برتر است نیویورک و نیوجرسی منطقه ، و روابط عمیقی با مزارع داخلی و خارجی برقرار کرده است. ترمینال تولید با بسیاری از مشتریان از سوپرمارکت ها گرفته تا رستوران ها و خرده فروشان دیگر کار می کند.

ترمینال تولید بیش از 3 دهه پیش توسط تاسیس شد یونگ کیم، و در واقع است بروکلین ، نیویورک. یونگ ترمینال تولید را برای ارائه صدها میوه گرمسیری ، سبزیجات و غذاهای دریایی با کیفیت بالا در طول سال به طیف گسترده ای از مشاغل در سراسر کشور راه اندازی کرد. منطقه بزرگ نیویورک. امکانات آن کنترل دما و رطوبت است و از استاندارد ایمنی و قابل ردیابی بالایی پیروی می کند. تولید ترمینال توسط تیم رهبری فعلی خود ادامه خواهد یافت.

اخبار مرتبط  King C. Gillette اینجاست تا انقلابی در تجربه آرایش مردانه ایجاد کند

“ما از پیوستن به خانواده GrubMarket و پذیرفتن فرصتهای رشد جدیدی که فناوری و شبکه GrubMarket ارائه می دهد ، بسیار هیجان زده هستیم. خوشبختی مشتری بنیادی است که تجارت ما بر آن بنا شده است. ما از اینکه می دانیم GrubMarket از همان ارزش ها برخوردار است هیجان زده هستیم و ما مشتاقانه منتظر هستیم برای پیوستن به سیستم عامل مجهز به فناوری. با هم ، ما قصد داریم ترمینال تولید را به سطح موفقیت بعدی برسانیم. ” گفت سون جه کیم، مدیر کل ترمینال تولید.

مطابق با مایک خومدیر عامل شرکت GrubMarket: “تعهد شرکت ترمینال به کیفیت و خدمات استثنایی نوید وعده ای است که به هر مشتری اطمینان می دهد از خرید خود اطمینان کند. بیش از 2 نسل است که ترمینال پروداکو تعهدات خود را در خدمت به مشتریان خود با بهترین ایمنی غذا و کیفیت. تیم پرشور آن انواع مختلفی از محصولات ارائه شده در سراسر سال را از سراسر جهان به ارمغان می آورد. من خوشحالم که از تیم ترمینال تولید در خانواده GrubMarket استقبال می کنم زیرا ما موقعیت خود را بیشتر تقویت می کنیم نیویورک. با هم ، ما یک مشتری بیشتر و یک شبکه تأمین کننده قوی تر در اکوسیستم غذایی در سراسر کشور ایجاد خواهیم کرد. “

اخبار مرتبط  ارزیابی بازار محصولات تغذیه ای بالینی 2020-2025

سرانجام ، ترمینال تولید اکنون می تواند از مجموعه نرم افزاری اختصاصی GrubMarket WholesaleWare استفاده کند ، بستر نرم افزاری نرم افزاری این شرکت به عنوان یک سرویس که به تامین کنندگان و فروشندگان صنایع غذایی با مدیریت مالی یکپارچه ، سفارش و فروش آنلاین با کاربرد آسان ، موجودی دقیق دسترسی دارد. مدیریت ، و درگیر کردن ابزارهای CRM.

اخبار مرتبط  مخترع توسعه فن سقفی تصفیه کننده هوا "جمع شونده" جدید و انقلابی را انجام می دهد که باکتری ها و ویروس های موجود در هوا را از بین می برد و می تواند با استفاده از بی سیم از راه دور از سقف برای ایمن تر ، صرفه جویی در وقت و تمیز کردن آسان ، کاهش یابد! به نردبان و چهارپایه نیازی نیست!

درباره GrubMarket

GrubMarket در سال 2014 تاسیس شد سانفرانسیسکوشرکت فناوری غذایی مبتنی بر فعالیت در فضای تجارت الکترونیکی غذا هم به تجارت و هم به مصرف کننده و همچنین ارائه راه حل های نرم افزاری مرتبط به عنوان سرویس برای حل ناکارآمدی در زنجیره تأمین مواد غذایی آمریکایی. در حال حاضر ، GrubMarket در فعالیت می کند کالیفرنیا، واشنگتن، تگزاس، میشیگان، نیویورک، نیوجرسی، میسوری، ماساچوست، اورگان، و آریزونا، با برنامه ریزی برای گسترش به سایر مناطق کشور.

برای سوالات رسانه ای:
تیم رسانه ای GrubMarket
[email protected]
(510) 556-4786

GrubMarket
1925 خیابان جرولد
سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا 94124

منبع GrubMarket

لینک های مربوطه

http://www.grubmarket.com