هارلی دیویدسون بازار H-D1 را راه اندازی می کند

MILWAUKEE، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – امروز ما H-D1 ™ Marketplace را در H-D.com راه اندازی می کنیم. H-D1 Marketplace جامع ترین فرصت را برای جستجو ، تجربه ، فروش و خرید موتور سیکلت های قبلی هارلی-دیویدسون (NYSE: HOG) در اختیار مشتریان قرار می دهد. آمریکای شمالی. H-D1 Marketplace با پشتیبانی از قدرت و مقیاس شبکه فروشندگان ما و تقویت شده توسط برنامه Harley-Davidson Certified for برای آرامش بیشتر ، تجربه خرید یکپارچه را برای مشتریانی که به دنبال آن ویژه هارلی-دیویدسون هستند ، تسهیل می کند.

“راه اندازی بازار H-D1 اولین قدم در جهت تبدیل بلند پروازانه ما در H-D.com به مقصد آنلاین آنلاین برای همه محصولات هارلی-دیویدسون است.” جوچن زیتز، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، هارلی دیویدسون. “ما می خواهیم حضور آنلاین ما برای اتصال و پشتیبانی شبکه HD ما باشد – از تجربیات آنلاین پیشرفته ، مشارکت منحصر به فرد جامعه ، تا محتوای منحصر به فرد و یادگیری. پلت فرم H-D1 Marketplace مشتریان ، جامعه و شبکه فروشنده قوی ما را با هدف متصل می کند. برای تبدیل شدن به بزرگترین بازار موتورسیکلت های قبلی هارلی-دیویدسون در ایالات متحده

H-D1 Marketplace با راه اندازی اولین بار در ایالات متحده آمریکا ، با انتخاب کل موتورسیکلت های پیش ساخته هارلی-دیویدسون از شبکه نمایندگی های شرکت کننده ما شروع به کار خواهد کرد که برای مرور و سفارشی سازی آنلاین در اختیار مشتریان ما قرار می گیرد. با استفاده از خدمات مالی H-D ، مشتریان برای سهولت خرید حتی به راه حل های مالی نوآورانه و پیشرو در صنعت دسترسی خواهند داشت. از طریق ویژگی ‘Sell My Bike’ ، مشتریان همچنین می توانند موتور سیکلت خود را مستقیماً به شبکه فروشندگان هارلی-دیویدسون بفروشند.

تجربه مشتری عنصر اصلی برنامه استراتژیک Hardwire است که برای ارتقا position موقعیت ما به عنوان مطلوب ترین مارک موتور سیکلت در جهان طراحی شده است. Hardwire مشتریان را در صف اول محصولات ، تجربیات و سرمایه گذاری های ما قرار می دهد. هدف ما تعامل یکپارچه با مشتریان ، ایجاد یک تجربه معنادار ، منحصر به فرد و شخصی با هارلی دیویدسون هر روز است.

H-D1 Marketplace همچنین با شناسایی دیدگاه ها و مشارکت های منحصر به فرد آنها در برند ، هدف Hardwire ما را شامل می شود تا سوارکاران قبلی هارلی-دیویدسون را به عنوان یک بخش مهم از پایگاه مشتری H-D در بر گیرد.

برای تجربه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد H-D1 Marketplace ، به سایت www.H-D.com مراجعه کنید.

درباره هارلی دیویدسون:

هارلی-دیویدسون ، شرکت مادر شرکت هارلی-دیویدسون موتور و خدمات مالی هارلی-دیویدسون است. چشم انداز ما: ساخت افسانه و هدایت صنعت ما از طریق نوآوری ، تکامل و احساسات. ماموریت ما: بیش از ساخت ماشین ، ما در تلاش برای دنبال کردن ماجراجویی بی انتها هستیم. آزادی برای روح. از سال 1903 ، هارلی-دیویدسون فرهنگ موتورسیکلت را با طیف گسترده ای از موتور سیکلت های برجسته ، متمایز و قابل تنظیم علاوه بر تجارب رانندگی و لوازم جانبی استثنایی موتورسیکلت ، تجهیزات و لباس سواری تعریف کرده است. خدمات مالی هارلی-دیویدسون بودجه ، بیمه و سایر برنامه ها را برای کمک به سوار شدن هارلی-دیویدسون در جاده فراهم می کند. در www.harley-davidson.com بیشتر بیاموزید.

### (HOG-F)

منبع هارلی دیویدسون ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.Harley-Davidson.com

اخبار مرتبط  خردل و YG سهام خود را در رستوران غذاهای دریایی Fishbone مستقر در LA اعلام کردند