Decorté Serum Liposome Moisture-Edicion Limited TOKYO را برای بزرگداشت امید و خوشبختی راه اندازی می کند

محبوب میلیون ها زن در سراسر کشور آسیا برای بیش از 30 سال ، این سرم نمادین پوست را در آبرسانی 24 ساعته آزاد شده از طریق زمان غوطه ور می کند. با هر قطره ، قدرت اولین لایه لایه لیپوزوم فناوری ™ و اسید هیالورونیک بلافاصله باعث تسکین ، نرم ، صاف و درخشندگی تازه و جوان برای انواع پوست می شود.

سرم پرفروش ترین رطوبت لیپوزوم در Allure Store به فروش می رسد که دارای انتخابی از بهترین محصولات زیبایی در جهان است. Decorté یک سری رویدادها را در فروشگاه جدید در برگزار می کند شهر نیویورک. اولی امروز بین شروع می شود 4 بعد از ظهر تا 6 عصر در خیابان Lafayette 191 برای جشن زیبایی ژاپن و کمک به اطلاع رسانی در مورد آبرسانی به مصرف کنندگان – سنگ بنای J-Beauty. این رویداد به روی عموم باز است.

اخبار مرتبط  شرکت های پستی پیشرو برای ارائه تجارب عالی مشتری با FarEye شریک هستند

“ما از معرفی مشتریان در این کشور هیجان زده هستیم آمریکای شمالی به این ویژه توکیو نسخه محدود سرم پرفروش رطوبت لیپوزوم ما “، می گوید شارون دل واله، GM KOSÉ آمریکا. “این پرتاب یک ماهه مبارزات جشن زیبایی ژاپنی و آیین ها و نوآوری های پشت J-Beauty را برای ارتقا-پوست سالم و درخشان آغاز می کند. آمریکای شمالی به مارک های زیبایی متولد شده بسیار علاقه مند هستند ژاپن همین الان. دکورته تعابیر مناسک قرن ها را با علم پیشرو و تحقیقات پوستی همراه با بافت های خارق العاده انجام می دهد. ما خوشحالیم که با Allure در مفهوم خرده فروشی تجربی جدید آنها همکاری می کنیم شهر نیویورک. مصرف کنندگان در مورد توصیه ها و آموزش محصولات واقعاً به Allure به عنوان متخصص زیبایی اعتماد دارند. مشارکت ما بخشی از استراتژی ما برای گسترش حضور آمریکای شمالی دکورته با شناسایی روشهای جالب معرفی برند به بخشهای جدید مصرف کننده و به ویژه علاقه مندان به زیبایی است. “

اخبار مرتبط  FiftyFlowers جایزه بهترین خدمات مشتری در Newsweek آمریکا را کسب می کند

این فروشگاه با قالبی کاملاً غوطه ور و محتوا محور طراحی شده است و سرمقاله نمادین Allure را منعکس می کند. فروشگاه Allure طیف وسیعی از ویژگی های فنی مانند قابلیت های واقعیت افزوده را برای آزمایش مجازی محصولات و محتوای چندرسانه ای پیاده سازی می کند.

درباره DECORTÉ:
دکورته است ژاپنی ها بهترین راز زیبایی این برند مورد علاقه میلیون ها نفر است و بهترین زیبایی های ژاپنی را برجسته می کند و بر جذب برتر ، بافت های حسی و زیبایی درخشان تأکید دارد. در سال 1970 ، کوزابورو کوبایاشی Decorté را با هدف ایجاد محصولات خارق العاده با ایجاد تعادل بین هنر و علم و سنت و نوآوری تأسیس کرد. آزمایشگاه های دکورته یک پیشگام در تحقیقات پیشرفته پوست و فناوری های مراقبت از پوست با استفاده از داروهای احیا کننده برای دستیابی به نتایج چشمگیر است.

اخبار مرتبط  مدل سازگار با محیط زیست ایندیرا اسکات جواهرات موجود در همکاری جدید گروه De Beers ، ReSet Collective را نشان می دهد

SOURCE Decorté

لینک های مربوطه

http://www.decortecosmetics.com