Trulieve دسترسی بیمار به شاهدانه پزشکی را در مکان جدید پناهگاه زمستان گسترش می دهد

TALLAHASSEE ، فلوریدا، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – Trulieve Cannabis Corp. (CSE: TRUL) (OTCQX: TCNNF) (“Trulieve” یا “The Company”) ، یک شرکت پیشگام و برتر در زمینه تولید شاهدانه مستقر در ایالات متحده، امروز افتتاحیه جدید را اعلام کرد فلوریدا درمانگاه ، 96 شرکت در سراسر کشور است.

داروسازی جدید 3،200 فوت مربع ، واقع در پناهگاه زمستانی، از هدف Trulieve برای اطمینان از بیماران حشیش پزشکی در سراسر کشور پشتیبانی می کند فلوریدا به داروهای مورد اعتماد خود اطمینان و اطمینان داشته باشند. درمانگاه دسترسی را در کل گسترش می دهد فلوریدا مرکزی، پیوستن به مکانهای اطراف در دریاچه و سبرینگ.

به افتخار هشتاد و هفتمین Trulieve فلوریدا درمانگاه ، همه بیماران – از بیماران تازه وارد به Trulieve گرفته تا انجمن اختصاص داده شده Truliever – در روز افتتاحیه 25٪ تخفیف فروشگاهی در داروخانه جدید واجد شرایط خواهند بود.

اخبار مرتبط  Ascent® به کسانی که با چالشهای روبرو شده توسط COVID-19 ناشی می شوند کمک می کند و توزیع را گسترش می دهد

اعلام: افتتاحیه بزرگ Winter Haven
جایی که: 749 3rd Street SW ، Winter Haven، فلوریدا 33880
چه زمانی: پنجشنبه ، 22 ژوئیه 2021، در 09:00.

در فروشگاه ها و آنلاین ، بیماران پیدا می کنند فلوریدا بزرگترین انتخاب محصولات THC و CBD در انواع روش های تحویل ، از جمله خوراکی ها ، گل های دودی ، کنسانتره ها ، تنتورها ، کرم های موضعی ، بخور دهنده ها و غیره. Trulieve همچنین تحویل منزل در سراسر استان را برای بیماران و وانت مناسب فروشگاهی در هر 87 درمانگاه خود ارائه می دهد فلوریدا.

برای کمک به بیماران در هنگام سفارش ، کل کاتالوگ محصولات Trulieve برای سفارشات آنلاین در دسترس است ، بسته به ترجیح بیمار ، گزینه های تحویل در داخل فروشگاه یا تحویل خانه در سراسر کشور در دسترس است. علاوه بر این ، Trulieve مشاوره مجازی 30 دقیقه ای با یک مشاور Trulieve برای کمک به سوالات در مورد محصولات ، دستگاه ها یا بررسی توصیه های پزشک خود ارائه می دهد. قرار ملاقات ها می تواند در وب سایت Trulieve انجام شود و برای همه بیماران آزاد است ، چه سفر خود را با حشیش پزشکی شروع کنند و چه افرادی که تجربه دارند و به دنبال گزینه های درمانی جایگزین هستند.

اخبار مرتبط  حصار نامرئی شمال شرقی اوهایو خدمات غرب کلیولند را گسترش می دهد

Trulieve به نظارت بر وضعیت COVID-19 و اطمینان از بالاترین سطح ایمنی بیماران و کارکنان ادامه می دهد. طبق دستورالعمل های CDC فعلی ، ما همچنان به تشویق فاصله اجتماعی ، استفاده از محافظ پلکسی و همه کارمندان همچنان ماسک می زنیم. ما بیماران واکسینه نشده را تشویق می کنیم تا از دستورالعمل های CDC پیروی کنند و از ماسک در فروشگاه های ما استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.Trulieve.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  صنعت تخته سه لا در سراسر جهان تا سال 2027

درباره Trulieve
Trulieve در درجه اول یک شرکت “بذر برای فروش” به صورت عمودی در ایالات متحده است و اولین و بزرگترین شرکت شاهدانه پزشکی کاملا مجاز در ایالت فلوریدا. Trulieve تمام محصولات خود را در داخل تولید و تولید می کند و این محصولات را به فروشگاه های (داروسازی) با مارک Trulieve در سراسر کشور توزیع می کند. ایالت فلوریداو همچنین مستقیماً از طریق زایمان در منزل به بیماران. Trulieve همچنین مجوز فعالیت در آن را دارد کالیفرنیا، ماساچوست، پنسیلوانیا، کانکتیکت، و ویرجینیای غربی. Trulieve در بورس اوراق بهادار کانادا تحت نماد ذکر شده است واقعاً و در بازار OTCQX تحت نماد معامله می شود TCNNF.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trulieve ، به اینجا مراجعه کنید www.Trulieve.com.

SOURCE Trulieve Cannabis Corp.

لینک های مربوطه

https://www.trulieve.com/