متخصص بهترین ابزارهای دیجیتال را برای فروش آنلاین نشان می دهد

خورخه موریلو استناد می کند که مشکل این است که در اشتیاق به فروش دیجیتال ، افراد حرفه ای از زندگی بدون نتیجه تمرکز نمی کنند. ارائه های آنلاین و جلسات کاری نیاز به یک عملکرد حرفه ای جدید با ارائه سخنرانی های عینی ، خلاقانه و با تأثیر بالا دارد که احتمال بسته شدن معاملات را تا 70٪ افزایش می دهد.

استفاده از این ترکیب ابزار برای متخصصان مهم است ، زیرا علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ، امکان به اشتراک گذاری محتوای مربوطه از طریق زندگی ، دوره ها و کارگاه ها – برای جلب مشتری فراهم می شود.

خورخه به سیستم عامل های اصلی موجود برای تولید عکس و ویرایش ویدئو اشاره می کند.

معرفی – به شما امکان می دهد فقط در چند دقیقه مقدمه ویدئو ایجاد کنید.

جنگل جنگلی – به شما کمک می کند در عرض چند دقیقه چندین فیلم ایجاد کنید. فقط کافیست فهرست الگوی ویدیو را مرور کنید ، مورد دلخواه را انتخاب کرده و ویرایش را بصورت آنلاین آغاز کنید. ذخیره سازی در ابر است.

کامتازیا – یک برنامه توصیه شده است ، به ویژه برای کسانی که محتوای آموزشی تولید می کنند ، مانند کلاس های ویدئویی و آموزش ها. یکی از جذابیت های اصلی آن ویژگی ضبط صفحه است.

Kinemaster – یک برنامه ویرایش فیلم رایگان است که می تواند در تلفن های هوشمند Android بارگیری شود. چندین گزینه ویرایش وجود دارد ، از جمله ابزارهای حرکت آهسته ، صدا ، قابلیت برش فیلم ها و جلوه ها.

اخبار مرتبط  معرفی "عروسی های فیرمونت ، ساخته نیل لین"

مدیر نیروگاه – برنامه تلفن همراه با رابط کاربری بسیار شبیه به برنامه های رایانه ای. برخلاف نسخه های قبلی ، ویرایش با تلفن همراه به صورت افقی انجام می شود که امکان تجسم بصورت لایه ای را فراهم می کند.

در عکس – یک برنامه رایگان برای Android و iOS است که قادر به ارسال عکس ها و فیلم های کامل ، بدون برش ، به اینستاگرام است.

سیستم عامل های ایجاد زندگی و فیلم

حیاط جریان – نرم افزاری است که نوید می دهد زندگی را برای کسانی که رویدادهای آنلاین را سازمان می دهند آسان تر می کند. این یکی از پرکاربردترین ابزارهای موجود در بازار برای انتقال از وبینارها به کنگره های آنلاین ، به روشی شهودی است.

استودیوی OBS – یک برنامه جریان و ضبط رایگان با توسعه منبع باز است که از طریق پروژه OBS حفظ می شود.

بزرگنمایی – Zoom Meetings یا Zoom Meetings به زبان پرتغالی برنامه ای است که به شما امکان می دهد جلسات مجازی را به روشی بسیار ساده ، هم در تلفن همراه و هم در رایانه انجام دهید.

تیم های مایکروسافت – یک پلت فرم ارتباطی و همکاری یکپارچه است که ترکیبی از چت ، کنفرانس ویدیویی ، ذخیره سازی پرونده و ادغام برنامه ها در محل کار است.

اخبار مرتبط  نام تجاری Spirits Chinese Shede برنده جایزه سه ستاره برتر طعم ، رکورد جدیدی در تاریخ 15 ساله ITI شد

از طریق – (Android | iOS | وب) یک برنامه کنفرانس ویدیویی با هدف شرکت ها و تیم های بزرگ است. تماس صوتی و تصویری رایگان را ارائه می دهد ، نیازی به ایجاد ثبت نام مهمان یا بارگیری نرم افزار در رایانه ها نیست.

BIGV – این برنامه یک استودیوی تلویزیونی در جیب شما است. با استفاده از اسکریپت خود می توانید فیلم ها را با teleprompton ضبط کرده و زیرنویس خودکار اضافه کنید.

سیستم عامل های قیف بازاریابی از طریق ایمیل

کلیک کنید – ابزاری برای ساخت و انتشار وب سایت ها ، قیف بازاریابی و اتوماسیون است.

سربداران – تمرکز بر جذب سرنخ و به دست آوردن مشتری جدید به شما امکان می دهد توالی های نامحدود بازاریابی ایمیل خودکار را ایجاد کنید.

gdigital – چرخه اتوماسیون بیشتر قیف فروش و هوش با ابزار.

ایستگاه RD – یک سیستم اتوماسیون بازاریابی و مدیریت سرب است که برنامه های متفاوتی را ارائه می دهد. برای کسانی که در حال حاضر در سطح بالاتری هستند

سازنده – این همان موردی است که من برای بهترین نسبت هزینه و سود ، یک پلت فرم بازاریابی دیجیتال “همه در یک” توصیه می کنم.

سیستم عامل های پرداخت

اکنون که دروس خود را تولید کرده اید ، وقت آن است که دانش خود را جمع کنید.

خورخه موریلو به سه ابزار برای میزبانی محصولات غیرمترقبه شما اشاره می کند. و مشتری شما می تواند پرداخت را خریداری و پرداخت کند. هستند آنها:

اخبار مرتبط  حمایت از مسابقات قهرمانی یورو 2020 انتخاب اجتناب ناپذیر استراتژی جهانی سازی هایسنس است

داغ داغ – بستری متخصص در توزیع محصولات دیجیتالی. این سرویس با هدف آموزش از راه دور (EAD) میزبانی کتابهای الکترونیکی ، دوره های آنلاین و انواع دیگر مطالب و همچنین ابزارهایی را که به روند فروش کمک می کنند ، ارائه می دهد.

eduzz – بستر بسیار جالبی برای فروش محصولات دیجیتال برای میزبانی دوره های شما است.

کسب درآمد – یک بستر پرداخت آنلاین که امنیت و معیارها و ابزارهای بازاریابی را برای بازاریابی محصولات در اینترنت فراهم می کند.

خورخه موریلو

خورخه موریلو ، متخصص فروش ، مدیر ، مربی ، مربی کارآفرینان و همچنین نویسنده کتاب: چگونه در TIMES بحران تا 3 برابر بیشتر درآمد کسب کنیم.

مدیر CNB – Clube de Negócios Brasil.

سازمان دهنده و خالق پروژه کارآفرینان همبستگی ، که کارآفرینان و متخصصان اصلی را برای کمک به جهان گرد هم آورده است ، آموزش کاملی را برای همبستگی برای صلاحیت فنی و عاطفی و آماده سازی ، از طریق 100 free محتوای رایگان ، که به رشد شخصی و حرفه ای کمک می کند ، ارائه می دهد.

خالق روش فروش ناپذیر ، که به شرکتها کمک می کند تا عملکرد خود را افزایش دهند ، درآمد خود را افزایش دهند و موشک دیجیتال آماده فروش است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1577131/foto_redes.jpg

منبع خورخه موریلو

لینک های مربوطه

https://jorgemurilhopalestrante.com.br/

منبع خورخه موریلو