WD Lab Grown Diamonds تیم رهبری خود را گسترش می دهد

واشنگتن، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – WD Lab Grown Diamonds ، تولید کننده پیشرو در آمریکا تولید الماس آزمایشگاهی ، امروز اعلام کرد که الدا فیستانی به عنوان مدیر ارشد درآمد معرفی شده است ، و Herb Doscher، معاون برنامه ریزی عملیاتی رئیس جمهور. این استخدامهای محوری در حالی صورت می گیرد که WD موقعیت رهبری بازار جهانی خود را در این گروه تثبیت می کند.

فیستانی به عنوان مدیر ارشد درآمد ، عملکرد عمده فروشی جهانی را هدایت خواهد کرد و نقشی اساسی در تعریف و اجرای فروش کانال های همه جانبه شرکت و استراتژی رشد بین المللی ایفا می کند. فیستانی که یک رهبر برجسته در صنعت طلا و جواهر است ، کار خود را صرف رشد و افزایش کارایی زنجیره تامین در هر دو حالت مقیاس سریع و چرخش کرده است. پیش از پیوستن به WD ، اخیراً فیستانی نقش مدیر ارشد درآمد بخش جواهرات بروکس برادران Deconic را بر عهده داشت ، جایی که او بر رشد کانال های همه کانال در 12 مارک نمونه کارها نظارت داشت. پیش از این ، فیستانی به تدریج دارای مسئولیت های رهبری مسئولیت رهبری با نامزد ایتالیا بود ، جایی که وی هدایت گسترش جهانی برند برتر جواهرات مد را بر عهده داشت.

اخبار مرتبط  Nature's One نوار خلوص را در غذای کودک تنظیم می کند!

فيستاني گفت: “من از پيوستن به WD در چنين زماني پرشور احساس خوشحالي مي كنم ، زيرا شركت به سرعت در حال گسترش است تا تقاضاي روزافزون مشتريان براي الماس هاي آزمايشگاهي را برآورده كند.” “همراه با تیم استثنایی رهبری WD ، ما مشتاقانه منتظر هستیم که کسب و کار خود را تا ارتفاعات جدید ارتقا دهیم و در تعهد خود به پایداری ، یکپارچگی و شفافیت ثابت قدم باشیم.”

دوشر به عنوان معاون برنامه ریزی عملیاتی ، بر نقش برنامه ریزی تقاضا و عرضه در یک نقش کلیدی و رهبری عملکردی در شرکت نظارت خواهد کرد. دوشر تجربه گسترده ای را در زمینه مهندسی فرآیند ، برنامه ریزی تجاری یکپارچه و مدیریت تقاضا و عرضه به WD به ارمغان می آورد. دوشر قبل از پیوستن به WD Lab Grown Diamonds ، 14 سال را در بخش مدیریت زنجیره تأمین گروه Timex Group Inc سپری کرد ، جایی که وی اخیراً نقش معاون رئیس جمهور ، برنامه ریزی عملیات را بر عهده داشت. قبل از پیوستن به گروه Timex Group ، دوشر نقش مدیریت زنجیره تأمین را در Victorinox Swiss Army، Inc و Movado Group، Inc داشت.

اخبار مرتبط  طبق اعلام PwC ، تغییرات سریع در رفتار در سال 2020 باعث پذیرش روندهای دیجیتالی ، بهداشتی و پایداری خواهد شد

دوشر گفت: “این احساس عالی است که کار با چنین گروه با استعدادی از متفکران اخلال گر ، و اختصاص داده شده به عرضه بی وقفه الماس با کیفیت بالا به بازار در حال تکامل ، با ذهنیت پایدار ،” “من افتخار می کنم نقشی اساسی در به ثمر رساندن محصولات جدید و شگفت انگیز WD داشته باشم.”

در اوایل سال جاری ، WD آزمایشگاه علوم مواد پیشگام J2 را به دست آورد. اعلام کرد برای اولین بار در جهان به گواهینامه پایداری الماس شخص ثالث ، از جمله زنجیره کامل حضانت دست یافت. و نام تجاری Latitude روبرو با مشتری خود را راه اندازی کردند.

درباره WD Lab Grown Diamonds
WD Lab Grown Diamonds در سال 2008 تاسیس شد ، با آزمایشگاه هایی در این کشور ، رهبر بازار الماسهای بخار شیمیایی (CVD) است. ایالت واشنگتن. و شیکاگو، ایالت ایلینویز مناطق ، و توزیع تحت مارک های WD Lab Grown Diamonds and Latitude. اولین شرکت الماس در سراسر جهان که دارای شرایط آب و هوایی خنثی است و به بالاترین سطح از درجه ثبات شخص ثالث رسیده است ، WD از فناوری پیشرو رشد الماس خود برای دستیابی به تولید سنگهای قیمتی سفارش داده در مقیاس استفاده می کند. این شرکت همچنین در تنظیمات مواد پیشرفته ، فناوری ها و برنامه های جدیدی را برای الماس ارائه می دهد. WD Lab Grown Diamonds دارای مجوز انحصاری نمونه کارهای ثبت اختراع تحت پوشش فناوری رشد الماس CVD تک کریستالی است که توسط موسسه کارنگی تأسیس شده است. واشنگتن. WD به طور مشترک توسط Huron Capital ، WD Management ، اعضای هیئت مدیره آن و موسسه Carnegie از واشنگتن. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت های wdlabgrowndiamonds.com و latitudediamonds.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  SKYWORTH تلویزیون S81 Pro را راه اندازی کرده است که همچنین امکاناتی غیرقابل تصور برای بازی را ارائه می دهد

مخاطب
بریتنی لوئیس
افسر ارشد بازاریابی
WD Lab Grown Diamonds
[email protected]

SOURCE WD Lab Grown Diamonds

لینک های مربوطه

wdlabgrowndiamonds.com