اتحادیه اعتباری خدمات به عنوان لیست بهترین ایالت Forbes 2021 نامگذاری شده است

برای تهیه این لیست ، موسسات مالی براساس توصیه ها و رضایت کلی و همچنین عواملی مانند اعتماد ، شرایط و ضوابط ، خدمات شعب ، خدمات دیجیتال و مشاوره مالی امتیازدهی شدند. از 5،068 اتحادیه اعتباری در سراسر کشور ، فقط 3.6٪ در لیست قرار گرفته اند.

اخبار مرتبط  ePallet ، بازار عمده فروشی عمده فروشی مواد غذایی آنلاین ، اعلام همکاری با روغنهای پخت و پز و ادویه جات غذاهای Ventura

اتحادیه اعتباری خدمات در سال تاسیس شد نیوهمپشایر در سال 1957 ، و در حال حاضر با 35 شعبه و 50 شعبه در سراسر جهان بزرگترین اتحادیه اعتباری در این ایالت است.

وی گفت: “ما مفتخریم که به اعضای خود خدمات مالی ارائه می دهیم که به آنها کمک می کند اهداف خود را برآورده کرده و سلامت عمومی خود را بهبود بخشند. از اعضای ما برای کمک به ما در دستیابی به این شناخت متشکریم.” وندی بسویک، VP- بازاریابی در اتحادیه اعتباری خدمات.

اخبار مرتبط  بیانیه خانواده دونالد ام کندال

چشم انداز فوربس لیست کامل اینجا

درباره اتحادیه اعتباری خدمات

اتحادیه اعتباری خدمات به ارائه یک تجربه بانکی اختصاص داده شده است که باعث بهبود زندگی اعضای ما و همچنین جوامعی می شود که در آنها زندگی می کنند. ما در سراسر دنیا به اعضا خدمات می دهیم ، از جمله خدمات حضوری در 50 مکان شعبه در نیوهمپشایر، ماساچوست، داکوتای شمالی و آلمان. برای اطلاعات بیشتر به https://servicecu.org مراجعه کنید. ما را در Twitter درServiceCU ، Instagram درServiceCreditUnion و Facebook در facebook.com/ServiceCreditUnion دنبال کنید.

اخبار مرتبط  خیرون با توافق توزیع مواد مخدر پزشکی در کلمبیا با لوکاتل امضا کرد

اتحادیه اعتباری خدمات SOURCE

لینک های مربوطه

servicecu.org