برای کمک به رفع نیازهای بازیابی جامعه در خیریه ها سرمایه گذاری کنید

واشنگتن، 21 جولای 2021 / PRNewswire / – امروز 55 سازمان غیرانتفاعی ملی نامه ای به رئیس جمهور ارسال کردند جو بایدن و رهبران کنگره از آنها خواستند که نقش منحصر به فرد بخش غیرانتفاعی را در بازسازی اقتصاد ، بازگرداندن معیشت و تقویت جوامع به رسمیت بشناسند و سرمایه گذاری کنند.

این نامه نشان می دهد که چگونه سازمان های غیرانتفاعی نیازهای فوری جامعه در اوج شیوع همه گیر را از طریق روش های نوآورانه در میان افزایش تقاضای خدمات و علیرغم کاهش سریع درآمد ، برآورده می کنند. در این نامه همچنین چگونگی ادامه حمایت سازمان های غیرانتفاعی از طریق ارتقا advan سطح آگاهی و واکسن در مورد واکسن با راه اندازی کلینیک ها ، ارائه خدمات حمل و نقل و مراقبت از کودکان ، ارائه مشوق های کارمندان و موارد دیگر ، ادامه دارد.

در این نامه از کنگره و دولت بایدن خواسته شده است اقدامات زیر را برای حمایت از مشاغل غیرانتفاعی و تأمین منابع مورد نیاز سازمان های غیرانتفاعی برای کمک به بهبود جوامع خود اولویت قرار دهند:

مشاغل غیرانتفاعی: این بخش به منابع بزرگی نیاز دارد تا سازمانهای غیر انتفاعی بتوانند کارمندان خود را بازگردانند و کارمندان اضافی استخدام کنند تا آنها بتوانند خدمات ضروری را به میلیون ها آمریکایی تحویل دهند. قبل از همه گیری ، موسسات غیرانتفاعی خیریه بیش از 12 میلیون نفر مشغول به كار بودند و این بخش غیرانتفاعی را به سومین صنعت بزرگ كشور تبدیل می كند – بزرگتر از صنایع ساخت و ساز ، خدمات مالی و تولیدی. از همان زمان ژوئن 2021، نزدیک به 700000 شغل غیر انتفاعی به دلیل همه گیری از بین رفته است.

  • تصویب “قانون فرصت ها و منابع کار برای خوب نگه داشتن سازمان های غیر انتفاعی” ، که به آن قانون فعلی WORK NOW هم گفته می شود (S. 740 / H.R. 1987)، که باعث تزریق می شود 50 میلیارد دلار وارد سازمان های غیرانتفاعی در سراسر کشور شوید تا افراد به کار خود برگردند و مطمئن شوید که سازمان های غیرانتفاعی قادر به تأمین نیازهای جمعیتی هستند که به آنها خدمت می کنند.
  • اعتبار مالیات حفظ کارکنان را از سال 2021 تمدید کرده و صلاحیت غیرانتفاعی را اصلاح کنید فراتر از آزمون فعلی “دریافت ناخالص” برای منعکس کردن افزایش هزینه های سازمان های خیریه که در تلاش برای حفظ یا گسترش خدمات برای تأمین نیازهای محلی در طول بحران اقتصادی و اقتصادی بودند.
  • اداره آمار کار را برای تهیه اطلاعات سه ماهه در مورد اشتغال و دستمزد غیرانتفاعی راهنمایی کنید. این داده ها سیاست موثرتری را هدایت می کنند و تصمیم گیری بهتر توسط سازمان های غیرانتفاعی را در سراسر کشور امکان پذیر می کنند. سیاست گذاران و رهبران غیرانتفاعی مجبور شده اند بدون داشتن اطلاعات کافی در مورد وضعیت نیروی کار غیرانتفاعی ، به این بحران پاسخ دهند.
اخبار مرتبط  iHerb با برنامه پاداش خود راه های جدید و جالب برای کسب درآمد را اعلام می کند

منابع غیر انتفاعی: درآمد افراد غیرانتفاعی احتمالاً در سال 2021 به شدت کاهش خواهد یافت زیرا افراد کمتر قادر به کمک های خیرخواهانه هستند. بدون کمک فوری کنگره و دولت ، سازمان های خیریه ظرفیت یا منابعی برای ارائه خدمات گسترده ای که جوامع به آن متکی هستند ، نخواهند داشت.

  • سقف کسر شده در بالا برای کمک های خیرخواهانه که در قانون CARES وضع شده است ، به میزان قابل توجهی افزایش یابد ، حداقل تا سال 2022 آن را تمدید کنید و کسر مشارکت های خیریه را به طور جزئی حفظ کنید. انگیزه های بیشتری برای کمک های خیرخواهانه لازم است زیرا سازمان های غیرانتفاعی به بحران های بهداشتی و اقتصادی پاسخ می دهند و در آینده حیاتی خواهد بود زیرا سازمان های غیرانتفاعی نقش اساسی در تلاش های بهبودی دارند.
  • بودجه مناسب برای برنامه های کمک مالی اضطراری که سازمان های غیرانتفاعی را قادر می سازد تا ماموریت های خود را پیش ببرند و به جوامع خود خدمت کنند. آنها همچنین در كنفرانس شهرداران آمریكا ، اتحادیه ملی شهرها و انجمن ملی شهرستان ها ایستادگی می كنند و مخالفت قاطعانه با هر پیشنهادی را دارند كه به دلیل استفاده از ویروس کرونا و صندوق های بازیافت مالی محلی قانون طرح نجات آمریکا ، که در ابتدا مجاز به سازمان های غیرانتفاعی در میان نهادهای دیگر بودند ، و که فوراً مورد نیاز هستند
  • سرمایه گذاری 100 میلیارد دلار برای تضمین دسترسی همه شهروندان به پهنای باند پرسرعت با سرعت بالا ، ایجاد زیرساخت های باند پهن برای اولویت بندی “آخرین مایل” سخت ترین خدمت به جوامع و تأمین بودجه صندوق اتصال اضطراری. در حالی که سازمان های غیرانتفاعی تلاش می کردند خدمات خود را به سیستم عامل های مجازی تغییر دهند ، همه گیری ها توجه ناکافی به مهارت های پهنای باند و دیجیتال را مورد توجه قرار دادند ، که دسترسی به خدمات خود را برای همه افراد در جوامع دشوار می کند. خدمات از راه دور ، پزشکی از راه دور و خدمات معنوی به خدمات اینترنتی قابل دسترسی و قابل اعتماد نیاز دارند.
اخبار مرتبط  صنعت جهانی لباس خواب تا سال 2026

متن کامل نامه را بخوانید.

خالصانه،

اتحاد پس از مدرسه
Agudath Israel of America
اتحاد برای خانواده ها و جوامع قوی و شورای اعتباربخشی
بنیاد تحقیق و پیشگیری از آلزایمر
اتحاد موزه های آمریکا
شبکه سرطان انجمن سرطان آمریکا
انجمن قلب آمریکا
موسسه حفاظت از آمریکا (AIC)
انجمن ریه آمریکا
آمریکایی ها برای هنر
صندوق اقدام آمریکایی ها برای هنر
انجمن مدیران موزه هنر
انجمن متخصصین جمع آوری سرمایه
انجمن باغ وحش ها و آکواریوم ها
باشگاه های دختران و پسران آمریکا
موسسات خیریه کاتولیک ایالات متحده آمریکا
CenterLink: جامعه مراکز LGBT
انجمن ها در مدارس
شورای پیشرفت و پشتیبانی آموزش
شورای بنیادها
رقص /ایالات متحده آمریکا
پیشاهنگی دختر ایالات متحده آمریکا
دختران شرکت
Goodwill Industries International، Inc.
Habitat for Humanity International
بخش مستقل
JDRF
فدراسیون های یهودی آمریکای شمالی
کابوم
رهبری 18
لیگ ارکسترهای آمریکا
بنیاد لوپوس آمریکا
خدمات لوتر در آمریکا
غذای چرخدار آمریکا
بهداشت روان آمریکا
انجمن ملی کلینیک های رایگان و خیریه
مشارکت اقدام جامعه ملی
شورای ملی غیرانتفاعی
شورای ملی بهداشت
انجمن ملی رفاه کودک هند
برنامه ملی مدافع جوانان ، شرکت
شبکه آژانسهای خدمات انسانی یهودی
صندوق مالی غیرانتفاعی
اتحاد رهبری غیرانتفاعی
OPERA آمریکا
اتحاد هنرهای نمایشی
قوس ایالات متحده
اتحاد غیر انتفاعی
گروه ارتباطات تئاتر
انجمن خیرخواهانه متحد
United Way در سراسر جهان
داوطلبان آمریکا
استقبال از آمریکا
YMCA از ایالات متحده آمریکا
YWCA ایالات متحده آمریکا

SOURCE صنایع بین المللی حسن نیت

اخبار مرتبط  پیشرو تولیدکننده ضد عفونی کننده دستی - شرکت Ocean Star - FDA CE تایید شده است

لینک های مربوطه

www.goodwill.org