EcoFlow بالاترین ظرفیت باتری قابل حمل خانگی را در Kickstarter ارائه می دهد

اکنون پیش سفارش ها در Kickstarter امکان پذیر است. انتظار می رود طرفداران از محصولات خود استفاده کنند پایان ماه نوامبر دریافت امسال

می گوید: “حوادث شدید آب و هوایی و بی ثباتی شبکه برق باعث می شود که مردم کنترل بیشتری بر روی تأمین انرژی داخلی خود داشته باشند.” توماس چن، مدیر تحقیق و توسعه در EcoFlow. “اکوسیستم EcoFlow DELTA Pro در درجه اول برای دو حالت استفاده طراحی شده است: تأمین انرژی پشتیبان بحرانی در صورت قطع شدن برق و نظارت و کنترل بهتر مصرف روزانه انرژی و همچنین کاهش هزینه های انرژی.”

ظرفیت و اکوسیستم مقیاس پذیر

EcoFlow DELTA Pro با 3.6 کیلووات ساعت بیشترین ظرفیت اساسی را در بازار ارائه می دهد. . با دو باتری اضافی می توان این میزان را به 10.8 کیلووات ساعت و با محصولات اکوسیستم مانند پنل خانه هوشمند و مولدهای هوشمند تا 25 کیلووات ساعت افزایش داد.

لوازم جانبی اکوسیستم EcoFlow در صنعت بی نظیر است. آنها با داشتن گزینه های بیشتر برای منابع تغذیه ، لوازم جانبی برای حداکثر استفاده از انرژی و روش های کاربرپسندتر برای کنترل و مدیریت منبع تغذیه ، قابلیت های اکوسیستم Ecoflow شما را گسترش می دهند.

  • منابع شارژ مختلف: پنل خورشیدی ، ردیاب خورشیدی ، آداپتور EV X-Stream ، ژنراتور هوشمند
  • ظرفیت باتری پایه را افزایش دهید: باتری های کمکی هوشمند ،
  • کنترل برق بیشتر: برنامه EcoFlow ، کنترل از راه دور DELTA Pro ، پانل خانه هوشمند
اخبار مرتبط  Royal Mint به افتخار "Starman" دیوید بووی سکه ای به فضا می فرستد

سریعترین شارژ در صنعت

EcoFlow DELTA Pro نه تنها سریعترین ایستگاه شارژ در جهان است ، بلکه همچنین اولین باتری قابل حمل است که از شارژ وسایل نقلیه الکتریکی پشتیبانی می کند و اولین بار است که می تواند از چندین منبع تغذیه برای شارژ مجدد استفاده کند – شبکه برق ، خورشیدی ، باد و گاز.

EcoFlow DELTA Pro از شارژ حداکثر 3000 وات از طریق ایستگاه های شارژ EV ، صفحه خانه هوشمند EcoFlow یا از طریق سوکت 230 ولت پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، با اتصال EcoFlow DELTA Pro به یک باتری اضافی هوشمند و شارژ آن با خورشیدی و یک ژنراتور هوشمند می توان تا 6000 وات ورودی را افزایش داد.

اخبار مرتبط  Primo Water Corporation Files مکمل بیانیه پروکسی است

این اولین باتری قابل حمل است که در مدت زمان 1.8 ساعت در یکی از 87000 ایستگاه شارژ سطح 2 AC EV در اروپا می تواند به طور کامل شارژ شود. به دلیل توانایی شارژ وسایل نقلیه الکتریکی ، دلتا پرو می تواند به عنوان “مخزن ذخیره” یا گسترش دهنده دامنه استفاده شود.

(تقریبا) هر چیزی را ممکن می کند

با قدرت خروجی AC عظیم 3600 W ، که می تواند با اتصال دو دستگاه DELTA Pro به هاب ولتاژ دو برابر تا 7200 W افزایش یابد ، DELTA Pro می تواند دستگاه های سنگین مانند یخچال و فریزر و سیستم های تهویه مطبوع را با قدرت – حتی تا 240 ولت

در صورت در صورت قطع طولانی مدت برق ، یک خانواده متوسط ​​برای کار با دستگاه های الکترونیکی مانند لامپ ، مایکروویو ، روتر اینترنتی ، لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند و همچنین یخچال حدود 3.68 کیلووات ساعت در روز برق اضطراری مصرف می کند. فقط با یک بار شارژ اکوسیستم کامل EcoFlow DELTA Pro ، یک خانواده می تواند این پیکربندی دستگاه را برای حدود هفت روز کار کند.

اخبار مرتبط  Straight Hemp برای حمایت از ده بورس تحصیلی برای یک دوره آنلاین زنده ماندن ضربه

چن می گوید: “هدف EcoFlow همیشه ارائه بهترین راه حل ها برای تولید ، ذخیره و مصرف انرژی بوده است.” و با اکوسیستم EcoFlow DELTA Pro ، با اطمینان می توان گفت که در کل سه راه حل توسعه یافته سطح و استاندارد جدیدی را برای صنعت تعیین کرد. “

EcoFlow DELTA Max

EcoFlow همراه با عرضه امروز بازار EcoFlow DELTA Pro ، EcoFlow DELTA Max را نیز در Kickstarter ارائه داد. با ظرفیت پایه 2016 Wh ، که می تواند تا 6048 Wh افزایش یابد ، EcoFlow DELTA Max نسخه قابل حمل و مقیاس تری از EcoFlow DELTA Pro است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1575043/image.jpg

SOURCE EcoFlow Inc.