جایزه عملکرد ال جی برای چهارمین سال مستقیم جایزه عملکرد AHRI را کسب می کند

AHRI در سال 1953 تاسیس شد ، یک انجمن تجاری محترم است که نمایندگی تولید کنندگان جهانی راه حل های تهویه مطبوع ، برودتی و گرمایش آب را دارد. AHRI در حال حاضر دارای بیش از 350 شرکت عضو است – از جمله تمام نام های برجسته صنعت – و برنامه های ارزیابی و صدور گواهینامه محصول مورد اعتماد مشتریان B2B و B2C در سراسر جهان است.

AHRI برای دریافت جایزه عملکرد از متخصصان Intertek ، یک سازمان پیشرو در زمینه استاندارد و صدور گواهینامه ، برای ارزیابی انطباق عملکرد واقعی محصول با مشخصات ذکر شده درخواست می کند. AHRI به طور تصادفی 20 درصد از مدل ها را در هر گروه محصول (مشخص شده توسط سازنده) انتخاب می کند. فقط شرکتهایی که پیشنهادات آنها برای سه سال متوالی ارزیابی اولیه عملکرد را گذرانده اند ، مجاز به دریافت جایزه عملکرد هستند.

در مجموع 57 راه حل LG HVAC در هفت گروه محصول ارزیابی AHRI را برای سومین سال متوالی (2018 تا 2020) گذرانده اند. مدل های آزمایش شده به دسته های زیر تعلق دارند: جریان هوای مبرد متغیر (VRF) ، تهویه مطبوع مینی با تقسیم و مولتی اسپلیت با سرعت متغیر ، تهویه مطبوع ترمینال بسته بندی شده (PTAC) ، پمپ های حرارتی ترمینال بسته بندی شده (PTHP) ، چیلرهای خنک کننده با آب ، چیلرهای با خنک کننده هوا و واحدهای کویل فن دار.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor برای بزرگداشت رویدادهای مهم (LVT-304) یک ساعت منحصر به فرد را تهیه می کند

یکی از محصولات آزمایش شده Multi V ، گل سرسبد واحد بیرونی ال جی با ظرفیت بزرگ ، که کمپرسور Ultimate Inverter بسیار اختصاصی این شرکت را برای ارائه عملکرد قوی و بازده انرژی استفاده می کند. سیستم VRF LG خصوصاً در مناطقی که زمستان می تواند طولانی و سخت باشد بسیار محبوب است ، حتی در دمای پایین منفی -30 درجه سانتیگراد (منفی -22 درجه فارنهایت) عملکرد گرمایی قابل اطمینان را فراهم می کند.

همچنین LG Multi V Water ، یک سیستم خنک کننده منبع آب با مبدل حرارتی از نوع صفحه ای برای کارایی گرمایی بهتر مورد ارزیابی قرار گرفت. راه حل این شرکت همچنین با تنظیم حجم آب گرم / سرد شده بر اساس تعداد واحدهای بیرونی موجود در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

اخبار مرتبط  بخش کشاورزی و کشاورزی دارای رتبه برتر در بخش تجارت و صنعت ایالات متحده است

سومین محصول برای ارزیابی AHRI ، اینورتر اسکرول چیلر ال جی با خنک کننده هوا یک راه حل بسیار کارآمد است که از فناوری پیشرفته اینورتر پشتیبانی می کند. واحد جمع و جور این شرکت با ردپای تنها 1.6 متر مربع (مدل 20 یخچال و فریزر) سطح بالایی از عملکرد را بدون اشغال فضای قابل توجهی ارائه می دهد.

“ال جی به لطف فناوری های داخلی و استثنایی خود ، شهرت عالی خود را در بازار HVAC آمریکای شمالی تقویت کرده و برای دوازده سال متوالی رشد مداوم را ثبت کرده است.” جیمز لی، رئیس واحد تجاری راه حل های هوایی در شرکت لوازم خانگی ال جی الکترونیکس و شرکت راه حل های هوا. “ما به تقویت رقابت خود در منطقه و سراسر جهان از طریق راه حل های HVAC که بالاترین سطح عملکرد ، دوام و انعطاف پذیری “

آبواحد تجاری راه حل هوایی LG Electronics

اخبار مرتبط  صنایع NACCO سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

تهویه مطبوع LG با طیف گسترده ای از سیستم های پیشرفته ، راه حل های بهینه شده برای هر بخش و آب و هوا را ارائه می دهد که عملکرد گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع استثنایی را برای ساختمانهای سراسر جهان به ارمغان می آورد. ما از طریق تخصص و دانش بی نظیر صنعت خود ، مستقیماً به نیاز مشاغلی که به دنبال راه حل های HVAC دیجیتالی و سازگار با محیط زیست هستند پاسخ می دهیم. ما شریکی هستیم که کسب و کار شما به دنبال آن بوده است و به خوبی آماده شده ایم تا فن آوری پیشرو خود را در عملیات روزمره خود ادغام کنیم و از شما و تجارت خود در هر مرحله پشتیبانی کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.LG.com مراجعه کنید.

SOURCE LG Electronics، Inc.